Hoşgeldiniz!

parçalamak

İki Erkeği İdare Etmenin Acı Sonu - Testere 7 05:06
İki Erkeği İdare Etmenin Acı Sonu - Testere 7 39.784 izlenme - 6 ay önce Testere (SAW) filminin şimdilik son halkası olan, 2010 yılında vizyona giren 'SAW 3D' filminin açılış sahnesinden etkileyici bir giriş.
Gitarını Parçalayamayan Metalci 01:46
Gitarını Parçalayamayan Metalci 14.648 izlenme - 7 ay önce Genelde konserlerde solistlerin şarkı sonunda dinleyiciyi çoşturmak için gitarını parçalarlar. Videodaki şaklaban kardeşimizde gitarını parçalamak istemiş.
Anneye Kızıp Ekranı Haşat Etmek 00:54
Anneye Kızıp Ekranı Haşat Etmek 9.515 izlenme - 5 ay önce Lol oynarken videoya çekilen çocuk,annesinin onu videoya aldığını ve videoyu babasına göstereceğini anladığında bir anlık sinir kriz ile bilgisayarı kırdı. Ardından büyük ihtimalle babasından yeni bir bilgisayar istedi. Bakalım baba bilgisayar alacak mı ? Annesi çocuğu bu videodan sonra dövecek mi ? Afk kaldığı için çocuk 1 günlük ban yiyecek mi ? Çocuk baskılara dayanamayıp kendini kör edip Lee Sin olarak hayatına devam mı edecek ? Bizi izlemeye devam etmeyin.
Bizonlar Tarafından Paramparça Edilen Aslan 01:18
Bizonlar Tarafından Paramparça Edilen Aslan 44.113 izlenme - 2 yıl önce Avcıların işi doğada her zaman tıkır tıkır işlemez. Evrimsel süreçte avcılar kadar, avlar da beceriler edinmişlerdir. Bunlar genellikle kaçmak, güçlü vücutlar, atiklik, vs. olsa da, kimi zaman boynuzlar gibi uzuvları sayesinde avcıları alt edebilecekleri fırsatlar da edinirler. Bu videoda da bir bizon sürüsü arasında kalan aslanın başına gelenleri izleyeceğiz. İyi seyirler.
Her Şeyi Parçalayan Makina 02:36
Her Şeyi Parçalayan Makina 51.686 izlenme - 3 yıl önce Her şeyi parçalayan makina! Bu makina her şeyi paramparça ediyor.
Arabaları Kağıt Gibi Parçalayan Makina 03:14
Arabaları Kağıt Gibi Parçalayan Makina 12.753 izlenme - 1 yıl önce Bir araba nasıl geri dönüşüme sokulur yada nasıl parçalanır diye düşünüyorsanız bu makine tamda aradığınız sorunun cevabını verecek nitelikte. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
SİNİRDEN BİLGİSAYAR PARÇALAMA VİDEOLARI 12:58
SİNİRDEN BİLGİSAYAR PARÇALAMA VİDEOLARI 6.362 izlenme - 4 ay önce AGA AİLESİNE KATILMAK İÇİN KANALA ABONE OL : http://goo.gl/wcwC5x İnstagram'dan TAKİP ET! http://goo.gl/A8a1A9 İş Teklifleri (Business) : agaofficial@hotmail.com Ahmet Aga Android Mobil Uygulamasını İndirmek için - https://goo.gl/ehtVva Ahmet Aga İOS Mobil Uygulamasını indirmek için - https://goo.gl/FYoKF0 Sosyal Medya : İnstagram'dan TAKİP ET! http://goo.gl/A8a1A9 Facebook Sayfası https://goo.gl/RcNyc7 Facebook Profil https://goo.gl/KJgJnQ ? Bu Videomu beğendiyseniz Beğen Tuşuna Tıklayarak Videoyu BEĞENEBİLİR daha fazlası için ve daha hızlı şekilde izlemek ve AGA AİLESİNE Katılmak için ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! ??
Erkek Aslan Dişi Aslanı Böyle Öldürdü 03:43
Erkek Aslan Dişi Aslanı Böyle Öldürdü 14.971 izlenme - 2 yıl önce Polonya'da bir hayvanat bahçesinde erkek aslan durduk yere kafesteki dişi aslana saldırdı. Erkek dişisini dakikalar içinde boğarak öldürdü.
 Balyozla BMW M6 Parçalamak 02:24
Balyozla BMW M6 Parçalamak 11.477 izlenme - 3 yıl önce Balyozla BMW M6 Parçalamak
92,429 Dolara Satılan Telefonu Parçalamak 04:22
92,429 Dolara Satılan Telefonu Parçalamak 5.772 izlenme - 1 yıl önce Sadece 1000 adet üretilen ve Çin’de 92,429 dolara satılan Samsung Galaxy S6 Edge’in Iron Man modelini parçalamış adamlar. Bayağı da sağlam telefonmuş parçalanmak istemedi bir türlü.
Golf Sopasıyla Mercedes S63 Parçalamak 02:14
Golf Sopasıyla Mercedes S63 Parçalamak 4.919 izlenme - 1 yıl önce Yeni aldığı Mercedes S63’deki sorunların ardı arkası kesilmeyen Güney Koreli adam arabayı golf sopasıyla Mercedes servisi önünde parçaladı
yasaklanan film 01:15
yasaklanan film 11.406 izlenme - 7 yıl önce yasaklanan olay görüntüler
turkstar kardeşler 02:34
turkstar kardeşler 8.203 izlenme - 7 yıl önce kardeşler süper
Timsah Adamın Yüzünü Parçaladı 00:45
Timsah Adamın Yüzünü Parçaladı 1.854 izlenme - 2 yıl önce Tayland'da timsahla şov yapan gencin yüzünü timsah bir anda parçaladı. Daha fazla haber için www.izlesene.com/haberlercom kanalına abone olabilirsiniz...
iPhone 6 Plus'ı Sıvı Azotun İçine Koyup Parçalamak 03:37
iPhone 6 Plus'ı Sıvı Azotun İçine Koyup Parçalamak 1.641 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda moda haline gelen iPhone 6 parçalama videolarından birinin açıklamasını yapmadan önce bir şeylere açıklık getirmek istiyorum. Genellikle bu tür videoları çekip internet ortamına atan arkadaşlarımızın yoğun bir şekilde takip edilen "Youtube, Twitter, Mynet, İzlesene, Facebook sayfaları" gibi kanalları var. Yoğun bir şekilde takip edilen her kanal, her site ve her dizi gibi elbette bundan reklam gelirleri alıyorlar. Örnek verecek olursak, HowToBasic adlı youtube kullanıcısı İsraf Adam, 10 dakikada 10 bin kalori tüketen adam ve daha bir çok mallık yaparak rekorlarca izlenmeye sahip olan kanallar binlerce dolar para kaldırıyorlar bu işten. Bu eleman ise sadece videolara aldığı reklamla bu iPhone 6'nın kaç katı para kazanmıştır artık orasına siz karar verin. Yani buradaki zengin züppe tarzı, bulamayanlar var şöyle böyle yazan elemanlara gülüyorum. Siz talep ediyorsunuz, talepten kastım izleyenler. İsraf Adam Youtube'da 5 milyon izleniyor. Sen talep etme, bak bakalım yapabiliyor mu? Herneyse efendim videonun açıklamasına gelecek olursak, elamanımız iPhone 6 Plus'ı sıvı azotun içine koyuyor. Azot içinde bir süre bekletilen telefonu çıkaran adam telefonu parçalamak isteyince ortaya böyle görüntüler çıkmış. Azotun telefonu ne kadar değiştirdiği aşikar. Yorum sizin. İzleyelim..
Bacak Bacaktır 01:07
Bacak Bacaktır 2.762 izlenme - 2 yıl önce Gazeteci olsaydım aynı bu kardeşim gibi olurdum. Alevler bir kadının üzüntüsünü daha iyi yansıtırken, bacak bacaktır, memeyse memedir. Hayatta net olmak başarıya giden yoldaki en önemli adımdır. Filmin tamamını da sitede buldum; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/91882/vahsi-sevgili-mujde-ar-1977-79-dk
Yetenek Sizsiniz Hindistan - Ölümüne Yarışmak 12:52
Yetenek Sizsiniz Hindistan - Ölümüne Yarışmak 926 izlenme - 1 yıl önce Efendim ülkemizde "Yetenek Sizsiniz" adıyla yayınlanan yarışma formatının bir benzeri de Hindistan 'da "Are You Ready" ismiyle yayınlanmakta. Türkiye'de bu programa katılıp tırt ilizyonlar yapan , Metin Akpınar - Yıldız Tilbe vs. taklidi yapan , bağlama çalan , apaçi dansları yapan yarışmacıların aksine Hindistan'lı yarışmacılar büyük ödül için canlarını ortaya koyuyorlar. Adamlar zaten garip guraba "kaybetcek bişeyimiz yok" diye düşünüyorlar herhalde.. Yalnız 20 tane florasanın üzerine atlayan sakallı abi çok etkileyiciydi görsel olarak.
Trenin Tırı Biçmesi 01:57
Trenin Tırı Biçmesi 1.213 izlenme - 2 yıl önce Raylarda tıkanıp kalan tırın tren tarafından nasıl paramparça edildiğini izleyeceğiz. Bu videodan sonra hemzemin geçitlere iyice dikkat etmek lazım. Affı yok.
Tosun Paşa -  Küçük Enişteyi Parçalamışlar 02:44
Tosun Paşa - Küçük Enişteyi Parçalamışlar 1.433 izlenme - 2 yıl önce Küçük Enişte kendisini artık Tellioğullarının eniştesi değil bir oğlu olarak görmektedir ve Seferoğullarından kimi görse kavga çıkartmaktadır.heyhat sürekli dayak yemektedir.yine bir dayak sonrası Şaban'ın o enfes yorumuyla Küçük Enişte'nin çaresizliği gözler önüne serilmiştir.Kraldan çok kralcı Küçük Enişte... Şaban'ın sofra toplaması ise ayrı bir efsane olarak Türk sinemasında ki yerini almıştır.
Arabasının Önüne Park Edilen Araca Beton Dökmek 01:44
Arabasının Önüne Park Edilen Araca Beton Dökmek 1.267 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler Rusya'dan arkadaşlar. Arabasının önüne park edilmiş aracı görünce çılgına dönen zengin fırlama genç arabaya zarar vererek kenara çekiyor ve beton mikseri çağırarak kırılan camdan içeriye arabaya beton döktürerek olay yerinden uzaklaşıyor.
20 Dakika Yolu Kapattı Diye Kamyoneti Vinçle Parçalamak 01:24
20 Dakika Yolu Kapattı Diye Kamyoneti Vinçle Parçalamak 1.010 izlenme - 2 yıl önce Bir vinç operatörünün, en az 20 dakika boyunca yolu kapattığı belirtilen dondurma kamyonunu paramparça ettiği anların videosu büyük ilgi gördü. Görüntülerde vinç sürücüsü, yaklaşık 20 dakika boyunca yolu kapadığı belirtilen dondurma kamyonuna çarptı. Çarpmanın ardından kamyonun şoför mahallinden inen iki kişi, vinç operatörüyle tartışmaya başladı. İyice çileden çıkan operatör, vincin nesneleri tutup kaldırmaya yarayan dev pençesiyle kamyonu parçalamaya başladı. Operatör, önce kamyonun kapalı kasasını, ardından da kabin bölümünü paramparça etti. Kamyondan inen iki kişi ise, yaşananları izlemek zorunda kaldı.
Karaya Vuran Balinadan Alabildiğince Et Koparmak 01:07
Karaya Vuran Balinadan Alabildiğince Et Koparmak 1.055 izlenme - 2 yıl önce Güney Afrika'da yerliler karaya vuran ölü balinadan bir parça et alabilmek için adeta birbirleriyle yarıştılar. Kasaba halkı karaya vuran ölü balinadan bir parça et alabilmek için adeta yarışa girdi. Ellerinde bıçaklarla ölü balinanın etrafını saran yerliler alabildikleri kadar et parçasını poşetlerine doldurup evlerine taşıdılar.
Fotoğrafını Çekmek İstediği Aslanın Turisti Parçalaması 01:13
Fotoğrafını Çekmek İstediği Aslanın Turisti Parçalaması 677 izlenme - 1 yıl önce Safariye çıkan bir turist dikkatsizliğinin kurbanı oldu. Ailesiyle birlikte arabadayken dışarıya çıkıp aslanın fotoğrafını çekmek isteyen turist, arkadan gelen aslanın saldırısına uğradı. Kanlar içerisinde kalan adamı arkadaşları kurtardı. Ağır yaralanan turist hastaneye kaldırıldı.
Balyozla BMW M6 Parçalamak 02:48
Balyozla BMW M6 Parçalamak 537 izlenme - 1 yıl önce Parası bol aklı kıt bir arkadaş, protesto amacıyla BMW M6'sını sokakta çekiçle parçalamış... Allah paranın yanında akıl fikir de versin diyoruz
İphone 6 Plus'ı Blender'le Parçalamak 02:27
İphone 6 Plus'ı Blender'le Parçalamak 870 izlenme - 2 yıl önce İphone'ların En Büyüğü Ve En Pahalısı Olarak Piyasaya Çıkan İphone 6 Plus, Bu Adamın Eline Verildiğinde Dünyanın En Gereksiz Dayanıklılık Testine Girmekten Maalesef Kurtulamıyor.
Kurtlar Vadisi - Kirve'nin Parçalanması (Bonus Polat Sevişmesi) 16:23
Kurtlar Vadisi - Kirve'nin Parçalanması (Bonus Polat Sevişmesi) 589 izlenme - 2 yıl önce Acımasız adam Kirve, yıllar önce kendisiyle çalışan elamanın işi bırakması nedeniyle ailesini katletmiştir.Bunun üzerine deliren eleman Mesut aradığı fırsatı Haloyla bulur ve intikamını Kirveyi paramparça ederek alır.Bunun yanı sıra arada gerçekleşen sahnede ise Polat Alemdar sevişmesine tanık olacaksınız lütfen çocuklarınızı ekrandan uzak tutun.O nasıl bir öpüşmedir aga. =>Direk Kirve'nin ölümü ve Polat sahnesi için 11.00'dan itibaren izleyebilirsiniz.
Kurt Cobain ile Gitar Parçalamak 03:35
Kurt Cobain ile Gitar Parçalamak 525 izlenme - 2 yıl önce Nirvana konserlerinin bir ritüeli olarak nitelendirilen, Kurt Cobain'in yapmaktan zevk aldığı bir olaydır. Cobain'in ilk gitar parçalama eylemi Nirvana'nın ilk singleını hazırladığı sırada, Evergreen Üniversitesi'nde düzenlenen cadılar bayramı partisinde verdiği konserde gerçekleşmiştir. Aslında Cobain'in konserlerinde gitar kırmasında en büyük rolü babası oynuyor; Kurt Cobain'ın ilk gitarını amcası almıştır. Sabahtan akşama kadar gitar çalarmış ve bir gün babası odaya girip hiçbirsey söylemeden gitarı kırmış.
Suyla Zincir Parçalayan Cüneyt Arkın - Korkusuz Cengaver 02:11
Suyla Zincir Parçalayan Cüneyt Arkın - Korkusuz Cengaver 810 izlenme - 2 yıl önce Yenilmez kahraman Cüneyt Arkın'ın Korkusuz Cengaver filminden kesitler izleyeceğiz. Cüneyt abimiz hasımlarını alt etmeyi dört gözle beklemektedir. Ancak önündeki tek engel ellerinin zincirle bağlı olmasıdır. Fakat bünyesindeki terminatör gücü ve yüksek zekasıyla o engelide aşacaktır.
Suyla Zincir Parçalayan Cüneyt Arkın - Korkusuz Cengaver 02:11
Suyla Zincir Parçalayan Cüneyt Arkın - Korkusuz Cengaver 1.527 izlenme - 4 yıl önce Yenilmez kahraman Cüneyt Arkın'ın Korkusuz Cengaver filminden kesitler izleyeceğiz. Cüneyt abimiz hasımlarını alt etmeyi dört gözle beklemektedir. Ancak önündeki tek engel ellerinin zincirle bağlı olmasıdır. Fakat bünyesindeki terminatör gücü ve yüksek zekasıyla o engelide aşacaktır.
Kofi Kingston Trashes Randy Orton's New Car 03:31
Kofi Kingston Trashes Randy Orton's New Car 975 izlenme - 3 yıl önce Kofi Kingston Gets Revenge On Orton On Monday Night Raw.