Hoşgeldiniz!

Parelel Videoları İzle

Pelin Batu - Bana Cemaatçi Diyenlere Cevap Vermeye Bile Değmez 03:37
Pelin Batu - Bana Cemaatçi Diyenlere Cevap Vermeye Bile Değmez 115 izlenme - 1 yıl önce Bugün TV’de programa başladıktan sonra bazı çevrelerin kendisine ‘Cemaatçi’ demeye başladığını dile getiren Batu, bunlara cevap bile vermeye değmeyeceğini söylüyor. Batu, “Ben hayatımda hiçbir cemaate ait olmadım. Beni az çok takip eden insan da Cemaat’in c’si ile irtibatım olmadığını bilir. Yaftalamak ya da bir kategoriye sokmak en kolay şey oldu.” şeklinde konuştu.
Fatih Portakal: Ekrem Açıkel, Onuruyla Çalışan Gazetecilerden Biridir 03:20
Fatih Portakal: Ekrem Açıkel, Onuruyla Çalışan Gazetecilerden Biridir 38 izlenme - 10 ay önce Fatih Portakal, "şikede kumpas" operasyonuyla gözaltına alınan gazeteci Ekrem Açıkel'e sahip çıktı, "Onunla çalışmaktan onur duyuyorum. Allah yardımcısı olsun." dedi.
Fatih Portakal 'Paralele' Bağladı! 01:40
Fatih Portakal 'Paralele' Bağladı! 33 izlenme - 11 ay önce MHP lideri Bahçeli'nin parti içi muhalefeti 'paralele' bağlamasından sonra FOX TV sunucusu Fatih Portakal, açıklamalarla dalga geçti, "Benim de reytingler düşerse paralele bağlarım" dedi.
Paralel Aynalarda Görüntü Ve Tam Görebilme 08:13
Paralel Aynalarda Görüntü Ve Tam Görebilme 159 izlenme - 4 yıl önce Paralel Aynalarda Görüntü Ve Tam Görebilme
 02:15
"YSK'DA PARALEL YAPI" İDDİASI! 63 izlenme - 3 yıl önce "YSK'DA PARALEL YAPI" İDDİASI!
Deşifre Paralel Yapı Emniyete Nasıl Sızdı 02:04:03
Deşifre Paralel Yapı Emniyete Nasıl Sızdı 59 izlenme - 3 yıl önce Deşifre Paralel Yapı Emniyete Nasıl Sızdı
Fidel Okan: 03:08
Fidel Okan: 69 izlenme - 3 yıl önce Fidel Okan: "tsk'daki Paralel Yapının Hedefi Çözüm Süreci"
Latif Erdoğan: 'Fethullah Gülen Halife Olmaya Kodlandı' 01:03
Latif Erdoğan: 'Fethullah Gülen Halife Olmaya Kodlandı' 24 izlenme - 1 yıl önce Başakşehir'de düzenlenen “17-25 Aralık Millete Operasyon Paralel İhanet” isimli panele katılan Yeni Akit Gazetesi Yazarı Latif Erdoğan, “Fethullah Gülen halife olmaya kodlandı” dedi.
asimetrik parelel... komik 00:03
asimetrik parelel... komik 83 izlenme - 9 yıl önce çok komik asimetrik parelel yapana bakın hele...
7 Bin Kişiyi Dinlemek Mümkün - Yazboz 06:10
7 Bin Kişiyi Dinlemek Mümkün - Yazboz 30 izlenme - 3 yıl önce 7 Bin Kişiyi Dinlemek Mümkün
Paralel Yapı İttifakı Çöktü Mü? 01:29
Paralel Yapı İttifakı Çöktü Mü? 27 izlenme - 3 yıl önce A Haber Hürriyet- Paralel Yapı İttifakı Çöktü Mü?
Erdoğan : Bunu İlk Kez Paylaşıyorum 13:10
Erdoğan : Bunu İlk Kez Paylaşıyorum 25 izlenme - 3 yıl önce İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya
12:03
"Paralel Yapı, Uyuşturucu Baronlarını Korudu!" 20 izlenme - 3 yıl önce "Paralel Yapı, Uyuşturucu Baronlarını Korudu!"
MHP ve CHP Pensilvanya'nın emrine mi girdi? 00:36
MHP ve CHP Pensilvanya'nın emrine mi girdi? 17 izlenme - 3 yıl önce Şantaj kasetleri... Paralel yapı tartışmaları ve ses kaydı iddiaları...MHP ve CHP Pensilvanya'nın emrine mi girdi? Ahmet Hakan soruyor, MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay, AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, Hukukun Üstünlüğü Platformu Başkanı Avukat Cahit Özkan ve Akademisyen --Yazar Selim Savaş Genç Tarafsız Bölge'de tartışıyor... Tarafsız Bölge, 26 Mart Çarşamba günü 21.30'da CNN TÜRK'te...
Mhp?li Vural: Tbmm'nin İradesine El Koyuyorsunuz Paralel Bir Meclis Mi Oluşturdunuz -5 09:36
Mhp?li Vural: Tbmm'nin İradesine El Koyuyorsunuz Paralel Bir Meclis Mi Oluşturdunuz -5 4 izlenme - 1 yıl önce MHP'li Vural: TBMM'nin iradesine el koyuyorsunuz paralel bir Meclis mi oluşturdunuz "Rabbena Rabbena hep bana hep bana" MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni anayasa sürecine STK'ları dahil ettiğini ileri sürerek, "TBMM'nin iradesine el koyuyorsunuz. Paralel bir Meclis mi oluşturdunuz?" dedi.