Hoşgeldiniz!

Parelel Videoları İzle

Pelin Batu - Bana Cemaatçi Diyenlere Cevap Vermeye Bile Değmez 03:37
Pelin Batu - Bana Cemaatçi Diyenlere Cevap Vermeye Bile Değmez 139 izlenme - 2 yıl önce Bugün TV’de programa başladıktan sonra bazı çevrelerin kendisine ‘Cemaatçi’ demeye başladığını dile getiren Batu, bunlara cevap bile vermeye değmeyeceğini söylüyor. Batu, “Ben hayatımda hiçbir cemaate ait olmadım. Beni az çok takip eden insan da Cemaat’in c’si ile irtibatım olmadığını bilir. Yaftalamak ya da bir kategoriye sokmak en kolay şey oldu.” şeklinde konuştu.
Paralel Aynalarda Görüntü Ve Tam Görebilme 08:13
Paralel Aynalarda Görüntü Ve Tam Görebilme 164 izlenme - 4 yıl önce Paralel Aynalarda Görüntü Ve Tam Görebilme
 02:15
"YSK'DA PARALEL YAPI" İDDİASI! 63 izlenme - 3 yıl önce "YSK'DA PARALEL YAPI" İDDİASI!
Deşifre Paralel Yapı Emniyete Nasıl Sızdı 02:04:03
Deşifre Paralel Yapı Emniyete Nasıl Sızdı 60 izlenme - 3 yıl önce Deşifre Paralel Yapı Emniyete Nasıl Sızdı
Fidel Okan: 03:08
Fidel Okan: 69 izlenme - 3 yıl önce Fidel Okan: "tsk'daki Paralel Yapının Hedefi Çözüm Süreci"
MHP ve CHP Pensilvanya'nın emrine mi girdi? 00:36
MHP ve CHP Pensilvanya'nın emrine mi girdi? 18 izlenme - 3 yıl önce Şantaj kasetleri... Paralel yapı tartışmaları ve ses kaydı iddiaları...MHP ve CHP Pensilvanya'nın emrine mi girdi? Ahmet Hakan soruyor, MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay, AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, Hukukun Üstünlüğü Platformu Başkanı Avukat Cahit Özkan ve Akademisyen --Yazar Selim Savaş Genç Tarafsız Bölge'de tartışıyor... Tarafsız Bölge, 26 Mart Çarşamba günü 21.30'da CNN TÜRK'te...
Mhp?li Vural: Tbmm'nin İradesine El Koyuyorsunuz Paralel Bir Meclis Mi Oluşturdunuz -5 09:36
Mhp?li Vural: Tbmm'nin İradesine El Koyuyorsunuz Paralel Bir Meclis Mi Oluşturdunuz -5 4 izlenme - 1 yıl önce MHP'li Vural: TBMM'nin iradesine el koyuyorsunuz paralel bir Meclis mi oluşturdunuz "Rabbena Rabbena hep bana hep bana" MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni anayasa sürecine STK'ları dahil ettiğini ileri sürerek, "TBMM'nin iradesine el koyuyorsunuz. Paralel bir Meclis mi oluşturdunuz?" dedi.