Hoşgeldiniz!

paris eyfel

Eyfel'in Dibinde Şarapla Efkarlanmak - Efkar İçerir 00:22
Eyfel'in Dibinde Şarapla Efkarlanmak - Efkar İçerir 1.937 izlenme - 4 ay önce Paris'in sembollerinden Eyfel Kulesinin dibinde şarabıyla ''Allahım Neydi Günahım'' şarkısıyla efkarlanan hüzünlü abimizi izliyoruz..
Eyfel Kulesi Altında Deli Gibi Horon Oynamak 01:14
Eyfel Kulesi Altında Deli Gibi Horon Oynamak 1.322 izlenme - 2 yıl önce Yöresel sanatçı Nurettin Bay en son Paris'e de el atmış.. Milletin ilginç bakışları altında deli gibi horon tepmiş.. Şöyle şeyleri hiç beceremiyorum toplum arasında şöyle hareketler yapsam utancımdan geberirim heralde.. Söylediği şarkı 'şakir' isimli kendi eseri
Baldiz Evlenir Asilma İşi Büyük Eniştenin Olur 02:11
Baldiz Evlenir Asilma İşi Büyük Eniştenin Olur 3.345 izlenme - 10 yıl önce baldiz evlenİr asilma İŞİ büyük enİŞtenİn olurbaldiz evlenİr asilma İŞİ büyük enİŞtenİn olurbaldiz evlenİr asilma İŞİ büyük enİŞtenİn olurbaldiz evlenİr asilma İŞİ büyük enİŞtenİn olurbaldiz evlenİr asilma İŞİ büyük enİŞtenİn olur
Optik İllüzyon Ustasından 3 Boyutlu Eiffel Kulesi Çizimi 01:45
Optik İllüzyon Ustasından 3 Boyutlu Eiffel Kulesi Çizimi 490 izlenme - 3 yıl önce Sanatçı Stefan Pabst, yaptığı 3 boyutlu çizimlerle bir çoğumuzun görsel olarak aşina olduğu bir isim. Paris'teki terör saldırısına sanatıyla cevap verenlerden biri de Pabst.
Karel Buradaydı 4 | Parıs - Eyfel Kulesi #vlog 08:29
Karel Buradaydı 4 | Parıs - Eyfel Kulesi #vlog 525 izlenme - 3 yıl önce Bu bölümde Paris'te genel bir tur yapıp Eyfel Kulesi'ni gezdik, umarım hoşunuza gitmiştir. Beğendiyseniz beğen tuşuna basmayı unutmayın :) Abone olmak için buraya tıklayabilirsiniz https://goo.gl/AaIBJe BANA ULAŞIN: Twitter https://goo.gl/v451Jw Instagram https://goo.gl/8jWEGn
Paris Champselysee Fransa Eyfel Mükemmel Manzarala 04:18
Paris Champselysee Fransa Eyfel Mükemmel Manzarala 1.243 izlenme - 10 yıl önce parİs champselysee fransa eyfel mükemmel manzaralar
Paris Champselysee 11:38
Paris Champselysee 900 izlenme - 10 yıl önce paris champselysee
Eyfel'de Bizer Her Yer Angara'yla Coşan Ankaralılar 01:36
Eyfel'de Bizer Her Yer Angara'yla Coşan Ankaralılar 346 izlenme - 4 yıl önce Erasmusa giden öğrenci halleri malumunuzdur. Kimisi barda kimisi diskoda geçer kendinden bizler ise Ankaralı oluşumuzu daha da öne koyalım, iki gülüşe neden olalım istedik. Baki kalan Eyfel Zirvesi'nde bir Ankaralı Hüseyinmiş.
Eyfel Kulesi yine Kırmızı Beyaz! 03:34
Eyfel Kulesi yine Kırmızı Beyaz! 135 izlenme - 2 yıl önce Avrupa Futbol Şampiyonası'nda A Milli Futbol Takımı'nın İspanya'ya 3-0 mağlup olduğu maç sonrası Paris'te bulunan Eyfel Kulesi bir kez daha kırmızı-beyaza büründü.
Paris'te Görülmesi Gereken 5 Yer 03:31
Paris'te Görülmesi Gereken 5 Yer 261 izlenme - 3 yıl önce Paris'te görmeden geri dönmemeniz gereken en iyi 5 yeri sizler için sıraladık! Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
Eyfel Kulesine Ufak Gezinti 03:55
Eyfel Kulesine Ufak Gezinti 146 izlenme - 3 yıl önce Paris'e giden genç kardeşimiz eline almış gopro'yu bizler için çekim yapmış. İzleyelim efendim.
parİs parİs olali bİzler gİbİsİnİ görmedİ 04:18
parİs parİs olali bİzler gİbİsİnİ görmedİ 486 izlenme - 10 yıl önce parİs parİs olali bİzler gİbİsİnİ görmedİparİs parİs olali bİzler gİbİsİnİ görmedİparİs parİs olali bİzler gİbİsİnİ görmedİparİs parİs olali bİzler gİbİsİnİ görmedİ
Dolandırıcılar Kralı 03:34
Dolandırıcılar Kralı 30 izlenme - 1 yıl önce Tarihin en büyük dolandırıcısı olan bu adam dünyada “Dolandırıcılar Kralı” olarak biliniyor. Nedeni ise Paris'teki eyfel kulesini birçok kez satmaya çalışması ve bu çalışmalarda başarılı olmasıdır.
Paris Turu 03:27
Paris Turu 98 izlenme - 8 yıl önce I love paris
rakipbul silver cup final 17:45
rakipbul silver cup final 107 izlenme - 7 yıl önce 26.12.2010
Paris'te Ücretsiz Gezebileceğiniz 5 Yer 03:38
Paris'te Ücretsiz Gezebileceğiniz 5 Yer 71 izlenme - 3 yıl önce Paris'te ücretsiz olarak yapabileceğiniz en iyi 5 etkinliği sizler için sıraladık. Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
3. Paris Eyfel Engelli At Koşusu 01:30
3. Paris Eyfel Engelli At Koşusu 12 izlenme - 2 yıl önce Atların görüntüsü 3. Paris Eyfel Engelli At Koşusu Milli sporcu Karaevli'nin de yarıştığı koşuyu, İsveçli binici Bengtsson kazandı Fransa'nın başkenti Paris'te gerçekleştirilen ve binicilik sporunun önemli turnuvaları arasında yer alan 3. Eyfel Engelli At Koşusunu, İsveçli Rolf-Göran Bengtsson kazandı.