Hoşgeldiniz!

paris eyfel

Eyfel Kulesi Altında Deli Gibi Horon Oynamak 01:14
Eyfel Kulesi Altında Deli Gibi Horon Oynamak 1.302 izlenme - 2 yıl önce Yöresel sanatçı Nurettin Bay en son Paris'e de el atmış.. Milletin ilginç bakışları altında deli gibi horon tepmiş.. Şöyle şeyleri hiç beceremiyorum toplum arasında şöyle hareketler yapsam utancımdan geberirim heralde.. Söylediği şarkı 'şakir' isimli kendi eseri
Baldiz Evlenir Asilma İşi Büyük Eniştenin Olur 02:11
Baldiz Evlenir Asilma İşi Büyük Eniştenin Olur 3.135 izlenme - 9 yıl önce baldiz evlenİr asilma İŞİ büyük enİŞtenİn olurbaldiz evlenİr asilma İŞİ büyük enİŞtenİn olurbaldiz evlenİr asilma İŞİ büyük enİŞtenİn olurbaldiz evlenİr asilma İŞİ büyük enİŞtenİn olurbaldiz evlenİr asilma İŞİ büyük enİŞtenİn olur
Karel Buradaydı 4 | Parıs - Eyfel Kulesi #vlog 08:29
Karel Buradaydı 4 | Parıs - Eyfel Kulesi #vlog 524 izlenme - 2 yıl önce Bu bölümde Paris'te genel bir tur yapıp Eyfel Kulesi'ni gezdik, umarım hoşunuza gitmiştir. Beğendiyseniz beğen tuşuna basmayı unutmayın :) Abone olmak için buraya tıklayabilirsiniz https://goo.gl/AaIBJe BANA ULAŞIN: Twitter https://goo.gl/v451Jw Instagram https://goo.gl/8jWEGn
Optik İllüzyon Ustasından 3 Boyutlu Eiffel Kulesi Çizimi 01:45
Optik İllüzyon Ustasından 3 Boyutlu Eiffel Kulesi Çizimi 436 izlenme - 2 yıl önce Sanatçı Stefan Pabst, yaptığı 3 boyutlu çizimlerle bir çoğumuzun görsel olarak aşina olduğu bir isim. Paris'teki terör saldırısına sanatıyla cevap verenlerden biri de Pabst.
Paris Champselysee Fransa Eyfel Mükemmel Manzarala 04:18
Paris Champselysee Fransa Eyfel Mükemmel Manzarala 1.243 izlenme - 9 yıl önce parİs champselysee fransa eyfel mükemmel manzaralar
Paris Champselysee 11:38
Paris Champselysee 900 izlenme - 9 yıl önce paris champselysee
Eyfel Kulesi yine Kırmızı Beyaz! 03:34
Eyfel Kulesi yine Kırmızı Beyaz! 134 izlenme - 1 yıl önce Avrupa Futbol Şampiyonası'nda A Milli Futbol Takımı'nın İspanya'ya 3-0 mağlup olduğu maç sonrası Paris'te bulunan Eyfel Kulesi bir kez daha kırmızı-beyaza büründü.
Eyfel'de Bizer Her Yer Angara'yla Coşan Ankaralılar 01:36
Eyfel'de Bizer Her Yer Angara'yla Coşan Ankaralılar 346 izlenme - 4 yıl önce Erasmusa giden öğrenci halleri malumunuzdur. Kimisi barda kimisi diskoda geçer kendinden bizler ise Ankaralı oluşumuzu daha da öne koyalım, iki gülüşe neden olalım istedik. Baki kalan Eyfel Zirvesi'nde bir Ankaralı Hüseyinmiş.
Paris'te Görülmesi Gereken 5 Yer 03:31
Paris'te Görülmesi Gereken 5 Yer 256 izlenme - 3 yıl önce Paris'te görmeden geri dönmemeniz gereken en iyi 5 yeri sizler için sıraladık! Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
Eyfel Kulesine Ufak Gezinti 03:55
Eyfel Kulesine Ufak Gezinti 132 izlenme - 3 yıl önce Paris'e giden genç kardeşimiz eline almış gopro'yu bizler için çekim yapmış. İzleyelim efendim.
parİs parİs olali bİzler gİbİsİnİ görmedİ 04:18
parİs parİs olali bİzler gİbİsİnİ görmedİ 486 izlenme - 9 yıl önce parİs parİs olali bİzler gİbİsİnİ görmedİparİs parİs olali bİzler gİbİsİnİ görmedİparİs parİs olali bİzler gİbİsİnİ görmedİparİs parİs olali bİzler gİbİsİnİ görmedİ
Dolandırıcılar Kralı 03:34
Dolandırıcılar Kralı 26 izlenme - 9 ay önce Tarihin en büyük dolandırıcısı olan bu adam dünyada “Dolandırıcılar Kralı” olarak biliniyor. Nedeni ise Paris'teki eyfel kulesini birçok kez satmaya çalışması ve bu çalışmalarda başarılı olmasıdır.
Paris'te Ücretsiz Gezebileceğiniz 5 Yer 03:38
Paris'te Ücretsiz Gezebileceğiniz 5 Yer 71 izlenme - 3 yıl önce Paris'te ücretsiz olarak yapabileceğiniz en iyi 5 etkinliği sizler için sıraladık. Daha fazlası için www.izlesene.com/geziyorumoyleysevarim kanalımıza abone olarak ulaşabilirsiniz.
Paris Turu 03:27
Paris Turu 98 izlenme - 8 yıl önce I love paris
rakipbul silver cup final 17:45
rakipbul silver cup final 88 izlenme - 7 yıl önce 26.12.2010
3. Paris Eyfel Engelli At Koşusu 01:30
3. Paris Eyfel Engelli At Koşusu 10 izlenme - 1 yıl önce Atların görüntüsü 3. Paris Eyfel Engelli At Koşusu Milli sporcu Karaevli'nin de yarıştığı koşuyu, İsveçli binici Bengtsson kazandı Fransa'nın başkenti Paris'te gerçekleştirilen ve binicilik sporunun önemli turnuvaları arasında yer alan 3. Eyfel Engelli At Koşusunu, İsveçli Rolf-Göran Bengtsson kazandı.