Hoşgeldiniz!

paris metrosu

Paris Metrosu'nu Trolleyen Adanalı 00:28
Paris Metrosu'nu Trolleyen Adanalı 27.346 izlenme - 2 yıl önce Adanalı arkadaşımız gurbette dahi muavinlerin yokluğunu aratmıyor.
Metroyu Bekleten Kadına Tepki Göstermek 00:13
Metroyu Bekleten Kadına Tepki Göstermek 10.661 izlenme - 5 yıl önce Paris'te olduğunu öğrendiğim olay bu hafta içi yaşanmış (ne kadar önemli de mi?). Kadın, arkadaşı metroya geç kalınca onun yetişmesi için metro vagonunun kapısında durarak çalışmasını engellemeye çalışmış, öylece beklerken cevap arkadan gelmiş.
Paris Metrosunda Muavinlik Yapan Adanalı 00:28
Paris Metrosunda Muavinlik Yapan Adanalı 1.526 izlenme - 2 yıl önce Adanalı kardeşimiz gurbette dahi muavinlerin yokluğunu aratmıyor. Paris metrosuna binen Adanalı kardeşimizin kapı açıldığında yaptığı muavinlik görülmeye değer.
Metroyu Bekleten Kadına Tepki Göstermek 00:13
Metroyu Bekleten Kadına Tepki Göstermek 513 izlenme - 3 yıl önce Paris'te olduğunu öğrendiğim olay bu hafta içi yaşanmış (ne kadar önemli de mi?). Kadın, arkadaşı metroya geç kalınca onun yetişmesi için metro vagonunun kapısında durarak çalışmasını engellemeye çalışmış, öylece beklerken cevap arkadan gelmiş.
Adanalı Vatandaş, Paris Metrosunu Trolledi 00:27
Adanalı Vatandaş, Paris Metrosunu Trolledi 106 izlenme - 2 yıl önce Paris'te şaşkın bakışlar arasında bindiği metronun kapısına vuran Adanalı gencin videosu paylaşım sitelerinde izlenme rekorları kırıyor.
Adanalının Paris Metrosunu Trollemesi 00:35
Adanalının Paris Metrosunu Trollemesi 18 izlenme - 7 ay önce Fransa’nın başkenti Paris’te arkadaşıyla metroya binen Adanalı genç, muavinlik yapmış. Kapıların açılmasıyla "Hadi Cemalpaşa, Gazipaşa, Barajoğlu...Boş araba haydi" diye bağıran genç, arkadaşlarını güldürmüş.
Chelsea Taraftarından Irkçı Saldırı! 00:44
Chelsea Taraftarından Irkçı Saldırı! 15 izlenme - 3 yıl önce Chelsea taraftarları, Paris metrosunda Afrika kökenli bir yolcuyu vagona almadı ve sonra ırkçı tezahüratlar yaptı. Chelsea ile Paris Saint Germain arasında oynanan ve iki ekibin Parc des Princes Stadı'ndan 1-1'lik beraberlikle ayrıldığı Şampiyonlar Ligi son 16 maçı sonrası Paris'teki metroda çirkin olaylar yaşandı. Paris metrosunun Richelieu-Drouot istasyonunda Chelseali taraftarların olduğu metroya binmek isteyen Afrika kökenli bir yolcuyu vagona almayan İngiliz taraftarlar, yolcunun ricasına rağmen genci vagondan itti ve dışarı attı. Ardından Chelseali taraftarlar "Biz ırkçıyız, evet biz ırkçıyız. Bizim sevdiğimiz yol bu" tezahüratları tutturdu.