Hoşgeldiniz!

park et

park yapma yarışı 00:07
park yapma yarışı 10.935 izlenme - 10 yıl önce araba park et , ölümlü kaza
Oyuncak Araba Park Et 01:13
Oyuncak Araba Park Et 2.589 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/oyuncakarabaparket.htm Ofiste canı sıkılanlar için oyuncak arabasını kullanıp zorlu engeller arkasındaki park alanlarına araçlarını park etmeye çalışanlar. İşte oyunumuz bu. Sahip olduğunuz oyuncak arabayı sizde kontrol ederek zorlu engeller arkasındaki park alanlarına aracınızı yön tuşları ile kontrol ederek park etmeye çalışmalısınız. İyi Eğlenceler..
bu kadarına da pes yani 00:18
bu kadarına da pes yani 7.993 izlenme - 9 yıl önce çoooooook iyi sofor
Uçak Gibi Park Alanına İnen Sürücü 00:55
Uçak Gibi Park Alanına İnen Sürücü 382 izlenme - 1 yıl önce Daha önce böyle bir park eden sürücü görmediniz... Park etmiş iki arabanın üzerine bir uçak gibi konan arabayı gördüğünüzde sizde şaşıracaksınız.
Otomobil Dünyam Sür-Park Et yarışması (4-5 Mayıs 2013) 00:58
Otomobil Dünyam Sür-Park Et yarışması (4-5 Mayıs 2013) 413 izlenme - 3 yıl önce Otomobil Dünyam'ın katıldığı Sür-Park Et yarışmasının ikinci bölümü karşınızda. http://www.otomobildunyam.com/
Canavar Kamyon Park Et 2 Oyunu Nasıl Oynanır? 01:50
Canavar Kamyon Park Et 2 Oyunu Nasıl Oynanır? 74 izlenme - 1 yıl önce Oyunu Oyna: http://www.arabaoyun.com/canavar-kamyon-park-et-2.html Park Etme Oyunları: http://www.arabaoyun.com/park-etme-oyunlari
Traktör Park Et 01:55
Traktör Park Et 66 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/traktorparket.htm Çiftlikteki traktörü kontrol ederek tüm işleri yapmaya çalışmalısınız. Yön tuşları ile traktörü kontrol etmeli ve belirtilen hedefe doğru ilerlemelisiniz. Bölümlerde ilerledikçe traktörünüz ile saman taşıyacak ve bunları hayvanların bulunduğu yerlere taşıyacaksınız. İyi Eğlenceler...
Otobüs Park Et 3D 00:36
Otobüs Park Et 3D 36 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/otobusparket3d.htm Otobüs park et 3D oyunumuzda size verilen otobüsü çarpmadan park alanlarına götürerek park etmeniz istenmektedir. Bunun için W,A,S,D veya yön tuşlarını kullanarak otobüsü kontrol etmelisiniz. İyi Eğlenceler.
Gemi Park Et 01:02
Gemi Park Et 25 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/gemiparket.htm 3D gemi park et oyunumuzda geminin kontrolünü sağlayarak gösterilen hefede doğru yol almalı ve gemiyi hedefe park etmelisiniz. Yön tuşlarını kullanaran gemini kontrolünü sağlayabilirsiniz. Hedefe ilerlerken karşınıza çıkan engellerde gemiye zarar gelmemesini engellemeli ve geminin batmamasını sağlamalısınız. İyi Eğlenceler..
Kazıcı Park Et 00:39
Kazıcı Park Et 23 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/kaziciparket.htm Kazıcı aracı ile zorlu park alanlarına aracı park etmeye çalışmalısınız. Yön tuşlarını kullanarak aracı kontrol etmeli ve park alanlarına çarpdaman park işlemini gerçekleştirmelisiniz. İyi Eğlenceler..
Okul Otobüsü Park Et 01:22
Okul Otobüsü Park Et 19 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/okulotobusuparket.htm Okul otobüsü park et oyunumuzda otobüsümüzü yön tuşları ile kontrol ederek yukardaki okun gösterdiği park alanına aracı götürmeliyiz. Aracı götürürken dikkatli olmalısınız. Ekranın sağ alt köşesinde bulunan damage barı sizin canınızı göstermektedir. Her bir engele çaptığınızda bir miktar düşmektedir. İyi Eğlenceler..
Karavan Park Et 00:51
Karavan Park Et 52 izlenme - 4 yıl önce Karavan Park Et
Karavan Park Et 00:51
Karavan Park Et 14 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/karavanparket.htm Aracımızın arkasındaki karavan ile gösterilen park alanlarına aracımızı park ediyoruz. Yoğun,kalabalık trafikte karavan ile ilerlemek ve dönüşlerde manevra yapmak bir hayli zor. Bu yüzden oyunumuz fazla kolay olmayacak. Yön tuşlarını kullanarak aracın kontrolünü sağlamalı ve hiç bir yere çarpmadan park alanına aracı park etmeliyiz. İyi Eğlenceler...