Hoşgeldiniz!

park etmek

Bisiklet Yoluna Park Eden Araçlara Bilerek Çarpmak 03:03
Bisiklet Yoluna Park Eden Araçlara Bilerek Çarpmak 16.810 izlenme - 4 ay önce Yine bir aynısını burada yapsak ... olur diyeceğimiz bir video. Bisiklet oylnda sürmediği için 50 dolar ceza kesilen adam polise durumu anlatıyor ancak polis yobazlığa vurup cezayı eksiyor. Ancak polis bisiklet yoluna park edenlere ceza kesmeyince arkadaşımız böyle bir çözüm yolu buluyor. Ve videonun sonunda ise 50 dolarını geri istiyor.
Uzaktan Kumandalı Model Araba 04:20
Uzaktan Kumandalı Model Araba 77.030 izlenme - 2 yıl önce Uzaktan kumandalı model arabayla muhteşem bir şova imza atan Japon genç. İzlemeye değer kesinlikle, şu yeteneğe bakın...
Araba Böyle Park Edilir! 00:11
Araba Böyle Park Edilir! 36.953 izlenme - 4 yıl önce Araba Böyle Park Edilir!
Prenses Hilal - Kadınların Araba Park Etmesi 01:43
Prenses Hilal - Kadınların Araba Park Etmesi 8.566 izlenme - 1 yıl önce Kadınların sadece kadın oldukları için yapamayacakları düşünülen ama hiç de öyle olmayan konuları ele aldığımız yepyeni programımızla karşınızdayız. Bu durumların başında gelen bir konuyla giriş yapalım istedik 'Kadınların araba park etmeleri'. Bakalım başımıza neler geliyormuş?
Motosiklet Kamyonet Kasasına Nasıl Yüklenir 00:20
Motosiklet Kamyonet Kasasına Nasıl Yüklenir 1.716 izlenme - 3 ay önce Motosikletin hakimiyetini kaybeden sürücü park halindeki kamyonetin kasasına adeta bir kuş gibi kondu.
Tek Tekerlek Üzerinde Mükemmel Park Tekniği 00:10
Tek Tekerlek Üzerinde Mükemmel Park Tekniği 6.360 izlenme - 3 yıl önce Video ile ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Video İle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz. Brezilyalı gencin motosiklet parkı izleyenleri hayrete düşürdü. Tek tekerlek üzerinde gelen motosikletli genç, müthiş bir manevrayla bakın nasıl park etti. Yeteneğiyle izleyenleri hayrete düşüren motosikletli izlenme rekoru kırıyor.
 Kanırta Kanırta Park Etmek 2 00:58
Kanırta Kanırta Park Etmek 2 6.199 izlenme - 2 yıl önce Helal Olsun Sabretti Başardı Parkedebildi
Trabzonlu Vatandaşın İlginç Araba Park Etme Sistemi 00:30
Trabzonlu Vatandaşın İlginç Araba Park Etme Sistemi 25 izlenme - 22 saat önce Trabzon'da özel bir şirkette çalışan Emre Şentürk'ün araç park etme sistemi büyük yankı uyandırdı. Aracını park etmek için ileri geri manevra yapmak zorunda kalmayan Şentürk aracı kaldırarak parka uygun pozisyona getiriyor.
GOKart'ı Profesyonel Sürücü Gibi Park Eden Çocuk 00:28
GOKart'ı Profesyonel Sürücü Gibi Park Eden Çocuk 1.661 izlenme - 2 yıl önce Normal akranları bisikletten düşerken Go Kart'ı profesyonel şekilde kullanan çocuğun ibret verici park etme yeteneğini izliyoruz.
Araba Park Etme Komedisi 04:21
Araba Park Etme Komedisi 3.523 izlenme - 4 yıl önce
Motosiklet Nasıl Park Edilir... 00:10
Motosiklet Nasıl Park Edilir... 6.424 izlenme - 10 yıl önce izleyin göazlerinize inanamayacaksınız.......
Bisiklet Yoluna Park Eden Aracı Tankla Ezmek 01:43
Bisiklet Yoluna Park Eden Aracı Tankla Ezmek 1.714 izlenme - 2 yıl önce Biz de böyle belediye başkanları istiyoruz. Videodaki şehir Vilnius, Litvanya'nın başkentidir. 523,050 nüfusu vardır. Bisikleti alıp buraya göç edesim var. NOT: Oruç tutanlara bilgi; Vilnius'ta şu sıralar akşam ezanı 22.00 civarında okunuyor ve imsak 03.30 gibi giriyor.
Kanırtarak Araba Park Etmek 00:45
Kanırtarak Araba Park Etmek 1.879 izlenme - 2 yıl önce tamam bir çok park etme fiyaskosu gördük ama kanırtarak da araba park edilmez be adam. o araba oraya girer mi onu bile düşünmeden kanırta kanırta parkını yapmış sürücü.
Tekirdağ'da Kişiye Özel Kapalı Otopark 00:51
Tekirdağ'da Kişiye Özel Kapalı Otopark 1.327 izlenme - 1 yıl önce Amcam arabasını dış etkilerden korumak için hem ucuz maliyetli, kullanımı kolay, hem de çok etkili bir yol bulmuş. Tebriki bir borçbiliriz. Biz de aynısından yaparız.
bu nasıl park etmek:) 01:58
bu nasıl park etmek:) 4.509 izlenme - 8 yıl önce bu nasıl park etmek:)
sanırım kadınların en büyük sorunu park etmek 00:32
sanırım kadınların en büyük sorunu park etmek 3.173 izlenme - 6 yıl önce
Lamborghini'yi Oturma Odasına Park Etmek 02:37
Lamborghini'yi Oturma Odasına Park Etmek 1.289 izlenme - 2 yıl önce Zenginliğin fazlaca abartıldığı bir yüzyılda yaşıyoruz biz Türkiye de daha kapı önünde zar zor park yeri bulurken elin gavuru gelip gökdelenin en tepesinde arabasını park ediyor.
arabasını park etmek isteyen bayanı kızdırırlarsa 00:29
arabasını park etmek isteyen bayanı kızdırırlarsa 4.135 izlenme - 7 yıl önce
arabayi park edemiyo mutlaka izleyin 04:07
arabayi park edemiyo mutlaka izleyin 6.087 izlenme - 8 yıl önce http://www.ceylancelikkapi.com/
Yanlış Adama Bulaşan Sürücü 01:01
Yanlış Adama Bulaşan Sürücü 409 izlenme - 9 ay önce Park etmek için bekleyen arazi aracına aldırış etmeden yerini kapan otomobil sahibine güzel dersi arazi aracındaki sürücü vermiş efendm.
Bomboş Otoparkta Kaza Yapmak 00:15
Bomboş Otoparkta Kaza Yapmak 835 izlenme - 2 yıl önce Bomboş otoparkta bu şekilde bir kaza yapmayı beceren arkadaşımızı ağzımız kapalı izleyelim.
Uçak Gibi Park Alanına İnen Sürücü 00:55
Uçak Gibi Park Alanına İnen Sürücü 231 izlenme - 5 ay önce Daha önce böyle bir park eden sürücü görmediniz... Park etmiş iki arabanın üzerine bir uçak gibi konan arabayı gördüğünüzde sizde şaşıracaksınız.
Park Etme Sorununa 5.Tekerlekle Çözüm Bulmak 01:04
Park Etme Sorununa 5.Tekerlekle Çözüm Bulmak 681 izlenme - 2 yıl önce Hani bir laf vardır Herkes Gider Aya Biz Gideriz Yaya işte o misal... Arabanın altından çıkan 5. bir tekerle park yerinden çıkmak bakın nasıl da kolay!
Nevşehir'de Araba Park Eden Çocuk 01:14
Nevşehir'de Araba Park Eden Çocuk 398 izlenme - 2 yıl önce Plakadan anladığım kadarıyla Nevşehir merkezde oturan bu çocuk artık izin alarak mı yoksa babasının arabasını izinsiz alarak mı yaptı orasını bilmiyorum ama duvara sıfır park etmekle övünüyor. Videoya yorum yapanlara ise bazı cevaplar vermiş yorumlar ayrıca bir komedi bazılarını paylaşıyorum, ''sanane izleme o zaman gel kapışalım kim daha iyi sürüyo '', ''sikerim seni kavat gel kapışalım 7 yıllık şöferim'', ''gel kapışalım idne 7 yıllık şöförüm 10 yaşında ankaraya gittim şimdide 13 yaşındayım 2002 doğumluyum''
Ev Yapımı Araba Sensörü 00:26
Ev Yapımı Araba Sensörü 829 izlenme - 4 yıl önce Araba park etmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı
Park Yerinden 19 Hamlede Çıkmayı Başarmak 00:58
Park Yerinden 19 Hamlede Çıkmayı Başarmak 459 izlenme - 2 yıl önce bir erkek şoförün büyük ihtimal tek manevrayla çıkmayı becerebileceği park yerinden videodaki ablamız 19 hamlede çıkabilmiş, asıl komik olan kısım ise o abla çıkmaya çalışırken diğer bi abla(siyah araba) yeni bi rekor denemesi için bekliyor ama maalesef video orada son bulmuş..
park(etmek) 00:07
park(etmek) 1.143 izlenme - 9 yıl önce bu şekilde araba kullanmayı ve park etmeyi isterdim.kim istemezdiki???
Engelli Yerine Park Eden İnsanlara Büyük Ders 01:24
Engelli Yerine Park Eden İnsanlara Büyük Ders 174 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da hazırlanan proje engelli sürücüler için ayrılan alanların insanlar tarafından kullanılmaması gerektiğini vurucu şekilde anlatıyor. Otoparkın çeşitli yerlerine yerleştirilen kameraların engelli bölümüne yönelen araçların ön camında engelli ibaresini görmemesi halinde bir anda engelli vatandaş hologramı beliriyor. Duyarsız sürücülerin bu hareketi sonrasında karşılarına çıkan hologram onlara bu hareketin yanlış olduğunu uzun uzun anlatıyor ve neden yaptın diye soruyor.
Paralel Parkın Kitabını Yazan Çinli 01:05
Paralel Parkın Kitabını Yazan Çinli 344 izlenme - 2 yıl önce 31 yaşındaki Chen Zhongliang isimli bu şahıs aracını çok dar bir alana park ettiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşmış. Ancak kimse inanmamış ve de Chen'e oldukça fazla da sorular sorulmuş o da herkesi izlemeye davet edip aynı alana bir kere daha park etmiş. Ne diyelim adam paralel parkın kitabını yazmış demek pek de yanlış olmaz herhalde.
Kanırta Kanırta Park Etmek 2 00:58
Kanırta Kanırta Park Etmek 2 301 izlenme - 2 yıl önce Ablamızı bu ısrarından ve becerisinden dolayı tebrik ediyoruz ve alkışlıyoruz