Hoşgeldiniz!

Park Etmek Videoları İzle

Uzaktan Kumandalı Model Araba 04:20
Uzaktan Kumandalı Model Araba 83.709 izlenme - 3 yıl önce Uzaktan kumandalı model arabayla muhteşem bir şova imza atan Japon genç. İzlemeye değer kesinlikle, şu yeteneğe bakın...
Bisiklet Yoluna Park Eden Araçlara Bilerek Çarpmak 03:03
Bisiklet Yoluna Park Eden Araçlara Bilerek Çarpmak 16.996 izlenme - 9 ay önce Yine bir aynısını burada yapsak ... olur diyeceğimiz bir video. Bisiklet oylnda sürmediği için 50 dolar ceza kesilen adam polise durumu anlatıyor ancak polis yobazlığa vurup cezayı eksiyor. Ancak polis bisiklet yoluna park edenlere ceza kesmeyince arkadaşımız böyle bir çözüm yolu buluyor. Ve videonun sonunda ise 50 dolarını geri istiyor.
Araba Böyle Park Edilir! 00:11
Araba Böyle Park Edilir! 37.523 izlenme - 4 yıl önce Araba Böyle Park Edilir!
Prenses Hilal - Kadınların Araba Park Etmesi 01:43
Prenses Hilal - Kadınların Araba Park Etmesi 8.745 izlenme - 2 yıl önce Kadınların sadece kadın oldukları için yapamayacakları düşünülen ama hiç de öyle olmayan konuları ele aldığımız yepyeni programımızla karşınızdayız. Bu durumların başında gelen bir konuyla giriş yapalım istedik 'Kadınların araba park etmeleri'. Bakalım başımıza neler geliyormuş?
Tek Tekerlek Üzerinde Mükemmel Park Tekniği 00:10
Tek Tekerlek Üzerinde Mükemmel Park Tekniği 6.390 izlenme - 3 yıl önce Video ile ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Video İle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz. Brezilyalı gencin motosiklet parkı izleyenleri hayrete düşürdü. Tek tekerlek üzerinde gelen motosikletli genç, müthiş bir manevrayla bakın nasıl park etti. Yeteneğiyle izleyenleri hayrete düşüren motosikletli izlenme rekoru kırıyor.
Motosiklet Kamyonet Kasasına Nasıl Yüklenir 00:20
Motosiklet Kamyonet Kasasına Nasıl Yüklenir 1.732 izlenme - 8 ay önce Motosikletin hakimiyetini kaybeden sürücü park halindeki kamyonetin kasasına adeta bir kuş gibi kondu.
 Kanırta Kanırta Park Etmek 2 00:58
Kanırta Kanırta Park Etmek 2 6.205 izlenme - 3 yıl önce Helal Olsun Sabretti Başardı Parkedebildi
GOKart'ı Profesyonel Sürücü Gibi Park Eden Çocuk 00:28
GOKart'ı Profesyonel Sürücü Gibi Park Eden Çocuk 1.747 izlenme - 2 yıl önce Normal akranları bisikletten düşerken Go Kart'ı profesyonel şekilde kullanan çocuğun ibret verici park etme yeteneğini izliyoruz.
Motosiklet Nasıl Park Edilir... 00:10
Motosiklet Nasıl Park Edilir... 6.425 izlenme - 10 yıl önce izleyin göazlerinize inanamayacaksınız.......
Kanırtarak Araba Park Etmek 00:45
Kanırtarak Araba Park Etmek 2.074 izlenme - 2 yıl önce tamam bir çok park etme fiyaskosu gördük ama kanırtarak da araba park edilmez be adam. o araba oraya girer mi onu bile düşünmeden kanırta kanırta parkını yapmış sürücü.
Bisiklet Yoluna Park Eden Aracı Tankla Ezmek 01:43
Bisiklet Yoluna Park Eden Aracı Tankla Ezmek 1.812 izlenme - 2 yıl önce Biz de böyle belediye başkanları istiyoruz. Videodaki şehir Vilnius, Litvanya'nın başkentidir. 523,050 nüfusu vardır. Bisikleti alıp buraya göç edesim var. NOT: Oruç tutanlara bilgi; Vilnius'ta şu sıralar akşam ezanı 22.00 civarında okunuyor ve imsak 03.30 gibi giriyor.
Lamborghini'yi Oturma Odasına Park Etmek 02:37
Lamborghini'yi Oturma Odasına Park Etmek 1.545 izlenme - 2 yıl önce Zenginliğin fazlaca abartıldığı bir yüzyılda yaşıyoruz biz Türkiye de daha kapı önünde zar zor park yeri bulurken elin gavuru gelip gökdelenin en tepesinde arabasını park ediyor.
Tekirdağ'da Kişiye Özel Kapalı Otopark 00:51
Tekirdağ'da Kişiye Özel Kapalı Otopark 1.448 izlenme - 2 yıl önce Amcam arabasını dış etkilerden korumak için hem ucuz maliyetli, kullanımı kolay, hem de çok etkili bir yol bulmuş. Tebriki bir borçbiliriz. Biz de aynısından yaparız.
Arabasını Park Etmek İsteyen Bayanı Kızdırırlarsa 00:29
Arabasını Park Etmek İsteyen Bayanı Kızdırırlarsa 4.136 izlenme - 7 yıl önce
Bu Nasıl Park Etmek:) 01:58
Bu Nasıl Park Etmek:) 4.510 izlenme - 8 yıl önce bu nasıl park etmek:)
arabayi park edemiyo mutlaka izleyin 04:07
arabayi park edemiyo mutlaka izleyin 6.088 izlenme - 9 yıl önce http://www.ceylancelikkapi.com/
Bomboş Otoparkta Kaza Yapmak 00:15
Bomboş Otoparkta Kaza Yapmak 1.009 izlenme - 2 yıl önce Bomboş otoparkta bu şekilde bir kaza yapmayı beceren arkadaşımızı ağzımız kapalı izleyelim.
Sanırım Kadınların En Büyük Sorunu Park Etmek 00:32
Sanırım Kadınların En Büyük Sorunu Park Etmek 3.174 izlenme - 6 yıl önce
Yanlış Adama Bulaşan Sürücü 01:01
Yanlış Adama Bulaşan Sürücü 423 izlenme - 1 yıl önce Park etmek için bekleyen arazi aracına aldırış etmeden yerini kapan otomobil sahibine güzel dersi arazi aracındaki sürücü vermiş efendm.
Uçak Gibi Park Alanına İnen Sürücü 00:55
Uçak Gibi Park Alanına İnen Sürücü 348 izlenme - 10 ay önce Daha önce böyle bir park eden sürücü görmediniz... Park etmiş iki arabanın üzerine bir uçak gibi konan arabayı gördüğünüzde sizde şaşıracaksınız.
Park Etme Sorununa 5.Tekerlekle Çözüm Bulmak 01:04
Park Etme Sorununa 5.Tekerlekle Çözüm Bulmak 778 izlenme - 2 yıl önce Hani bir laf vardır Herkes Gider Aya Biz Gideriz Yaya işte o misal... Arabanın altından çıkan 5. bir tekerle park yerinden çıkmak bakın nasıl da kolay!
Nevşehir'de Araba Park Eden Çocuk 01:14
Nevşehir'de Araba Park Eden Çocuk 553 izlenme - 2 yıl önce Plakadan anladığım kadarıyla Nevşehir merkezde oturan bu çocuk artık izin alarak mı yoksa babasının arabasını izinsiz alarak mı yaptı orasını bilmiyorum ama duvara sıfır park etmekle övünüyor. Videoya yorum yapanlara ise bazı cevaplar vermiş yorumlar ayrıca bir komedi bazılarını paylaşıyorum, ''sanane izleme o zaman gel kapışalım kim daha iyi sürüyo '', ''sikerim seni kavat gel kapışalım 7 yıllık şöferim'', ''gel kapışalım idne 7 yıllık şöförüm 10 yaşında ankaraya gittim şimdide 13 yaşındayım 2002 doğumluyum''
park(etmek) 00:07
park(etmek) 1.143 izlenme - 9 yıl önce bu şekilde araba kullanmayı ve park etmeyi isterdim.kim istemezdiki???
Ev Yapımı Araba Sensörü 00:26
Ev Yapımı Araba Sensörü 832 izlenme - 4 yıl önce Araba park etmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı
Kanırtarak Park Etmek 3 00:28
Kanırtarak Park Etmek 3 265 izlenme - 2 yıl önce Bunlar güzel örnekler gerçekten. Böyle sürücüler her ırka lazım.
Park Yerinden 19 Hamlede Çıkmayı Başarmak 00:58
Park Yerinden 19 Hamlede Çıkmayı Başarmak 505 izlenme - 2 yıl önce bir erkek şoförün büyük ihtimal tek manevrayla çıkmayı becerebileceği park yerinden videodaki ablamız 19 hamlede çıkabilmiş, asıl komik olan kısım ise o abla çıkmaya çalışırken diğer bi abla(siyah araba) yeni bi rekor denemesi için bekliyor ama maalesef video orada son bulmuş..
Paralel Parkın Kitabını Yazan Çinli 01:05
Paralel Parkın Kitabını Yazan Çinli 383 izlenme - 2 yıl önce 31 yaşındaki Chen Zhongliang isimli bu şahıs aracını çok dar bir alana park ettiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşmış. Ancak kimse inanmamış ve de Chen'e oldukça fazla da sorular sorulmuş o da herkesi izlemeye davet edip aynı alana bir kere daha park etmiş. Ne diyelim adam paralel parkın kitabını yazmış demek pek de yanlış olmaz herhalde.
Kanırta Kanırta Park Etmek 2 00:58
Kanırta Kanırta Park Etmek 2 344 izlenme - 2 yıl önce Ablamızı bu ısrarından ve becerisinden dolayı tebrik ediyoruz ve alkışlıyoruz
Uzaktan Kumandalı Arabayla Drif Yapmak 02:56
Uzaktan Kumandalı Arabayla Drif Yapmak 283 izlenme - 2 yıl önce Efendim, iç çekerek seyrettiğim bir videoyu daha sizlerle paylaşmak istedim. "Gavur yapıyor" sözü var ya, evet o söz, evet gavur hakkaten yapıyor amına koyayım. Bu nasıl bir yetenek nasıl bir konsantrasyondur? Yani işte onlardan bunlar çıkarken bizden Survivor Taner'lerin çıkması..... Neyse örnekleri çoğaltıp uzatmiim melankoliye bağladım amk.
Engelli Yerine Park Eden İnsanlara Büyük Ders 01:24
Engelli Yerine Park Eden İnsanlara Büyük Ders 182 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da hazırlanan proje engelli sürücüler için ayrılan alanların insanlar tarafından kullanılmaması gerektiğini vurucu şekilde anlatıyor. Otoparkın çeşitli yerlerine yerleştirilen kameraların engelli bölümüne yönelen araçların ön camında engelli ibaresini görmemesi halinde bir anda engelli vatandaş hologramı beliriyor. Duyarsız sürücülerin bu hareketi sonrasında karşılarına çıkan hologram onlara bu hareketin yanlış olduğunu uzun uzun anlatıyor ve neden yaptın diye soruyor.