Hoşgeldiniz!

parke taşı

Küçük Kızın Kafasına Parke Taşıyla Vurup, Serbest Kalabilen Yaratık. 00:34
Küçük Kızın Kafasına Parke Taşıyla Vurup, Serbest Kalabilen Yaratık. 6.376 izlenme - 2 yıl önce Sürekli bu tür haberler çıkıyor, kimsenini kimseyi iplediği yok tahammül yol hele ki şu olayın izahı yok 9-10 yaşındaki bir bebenin kafasına yola döşenen parke taşıyla kafasına tüm gücüyle vurmak ve serbest kalmaz oha tepkisini hafif bırakıyor. akıl hastası mı ne boksa salınması vicdana sığmıyor.
yontar kalıp makina bordür imalatı 01:06
yontar kalıp makina bordür imalatı 3.336 izlenme - 9 yıl önce kpm1036 full otamatik bordür parke taş makinası
Küçük Kıza Parke Taşıyla Vuran Adam 00:34
Küçük Kıza Parke Taşıyla Vuran Adam 726 izlenme - 2 yıl önce SAMSUN’da 33 yaşındaki Osman Ç., sokakta bisikletle gezen 9 yaşındaki A.M.A. isimli kızın başına parke taşıyla vurup kaçtı. Olay güvenlik kamerasına saniye saniye yansırken, polisin aradığı şüpheli, otogarda bir genç kızı taciz edince yakalanıp gözaltına aldı. Saldırgan, her iki olay nedeniyle çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrolle serbest bırakıldı.
Plastik Beton Kalıpları 02:55
Plastik Beton Kalıpları 3.562 izlenme - 9 yıl önce nİltaŞ İnŞ.mak.san, 0346 2241909-03123947278 www.niltasyapi.com.tr plastik kalıp,plastik kalıplara dolum yapan makina,anahtar teslimi parke üretim tesisi ve ekipmanları dekoratif beton parkeler, dekoratif parke makinası (kapasite 100-250-500-1000m/2)bordür, çim taşları, dekoratif beton elemanları, beton sütünlar, beton panolar, , üretici ve uygulamacı firma
Kilit Parke Taşı Üretimi 05:58
Kilit Parke Taşı Üretimi 1.024 izlenme - 4 yıl önce Süper teknoloji kilit parke taşı üretiminde en son teknoloji geniş bilgi için lütfen bizimle temasa geçiniz 0507 2366782
stoneyer kilittaşı parke taşı serme makinası 00:29
stoneyer kilittaşı parke taşı serme makinası 2.167 izlenme - 8 yıl önce ayrıntılı bilgi http//www.roemac.com.tr
Parke Taşı Örgü Modeli Nasıl Yapılır? 09:09
Parke Taşı Örgü Modeli Nasıl Yapılır? 852 izlenme - 3 yıl önce Örgüler, geleneksel sanatlar içerisinde önemli bir yer tutmakta, hala devam etmektedir. Türk el sanatları, iğne, tığ, firkete, mekik vb. aracılığıyla ipek, pamuk İpliklerle ince örgüler, tığ, şiş, yün iplikle yapılan kalın örgülerden oluşan zengin bir birikime sahiptir. İnce örgülere, tentene, oya, bağ / düğüm işi (Kastamonu Düğümü), keseler, oyalar (İğne, boncuk vb); Kalın örgüler elde veya makinede (trikotaj) olarak iki türlü bulunmaktadır. Örgü; elde kullanılan yalın araçlarla tek ipliğin kendi üzerine bükülüp kıvrılarak çeşitli ilmeklerle tutturulması veya düğümlenmesi ile yapılmaktadır. Kalın örgüler, çorap, eldiven, diz bağları, çedikler vb. doğal yün veya tabii boyalarla boyanmış yün iplerle yapılan bu örgüler arasında pamuk ipliği ile yapılanlara rastlanmaktadır. Şişle yapılan örgülere 19. yüzyılda rastlanmaktadır.
Doktora Parke Taşı İle Yapılan Saldırının Görüntüleri 03:26
Doktora Parke Taşı İle Yapılan Saldırının Görüntüleri 87 izlenme - 6 ay önce Şanlıurfa'da Harran Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi Çocuk Bölümü'nde geçen olayda, çocuğunun ateşi düşmediği için sinirlenen Abdulkadir K.,isimli vatandaşımız nöbetçi doktor Bahaddin Ahmet Yalçın'ın başına parke taşıyla vurarak yaralamış, bunu yapan insanlar neyin kafasını yaşıyo acaba hapis çok mu tatlı geliyo bunlara
Full Otomatik Briket Ve Kilit Parke Makinası 03:42
Full Otomatik Briket Ve Kilit Parke Makinası 753 izlenme - 4 yıl önce Bir Beyazlı Group Kuruluşu Olan Bey-san Briket Makinası İmalatı Ve Kalıp Sanayii Ticari Faaliyetlerine 2007 Yılı İtibarı İle Başlamıştır. Makinalarımız Hakkında Ayrıntılı Bılgı Ve Destek İçin +90 549 625 66 67 Numaralı Telefondan Ve Muratakdemir@beysanmak.com Adresınden Ulasabılırsınız. Web Sitemiz Www.beysanmak.com
Caretta Caretta'ya Parke Taşı Bağlayıp Boğmak 00:50
Caretta Caretta'ya Parke Taşı Bağlayıp Boğmak 603 izlenme - 4 yıl önce Orospu çocukluğunda level atlayan insan davranışı. Hayır götünüze mi battı o hayvan da böyle birşey yaptınız. Ne sizin derdiniz, bu dünyada neden yaşıyorsunuz. Umarım yanarak can verirsiniz.
Parke Taşı 05:59
Parke Taşı 906 izlenme - 10 yıl önce adamlara bak.. :)
Karkin,parke,taşi 04:01
Karkin,parke,taşi 834 izlenme - 9 yıl önce yokuşta akıtılmayan ter inişte gözyaşı olur...!
Karkin Parke 01:29
Karkin Parke 682 izlenme - 9 yıl önce düziçi belediyesi karkın parke taşı
36'lı Full Otomatik Kilit Parke Taşı, Bordür, Briket, Makinası 16:40
36'lı Full Otomatik Kilit Parke Taşı, Bordür, Briket, Makinası 392 izlenme - 4 yıl önce 36'lı Full Otomatik Kilit Parke Taşı, Bordür, Briket Makinası imalatı yapmaktayız. www.akmakine.com.tr adresinden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. 90 216 304 36 46 Sitelerimiz http://www.akmakine.com.tr http://www.akmakine.com
Briket Makinesi / www.beysanmak.com 01:46
Briket Makinesi / www.beysanmak.com 497 izlenme - 6 yıl önce info@beysanmak.com | 0090 549 325 66 65 Briket Makinası | briket makinesi imalatı | briket makinesi satışı |
Esrarengiz Aşığın Sokağı Kalplerle Donatması 01:31
Esrarengiz Aşığın Sokağı Kalplerle Donatması 79 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Çengelköy'de sevdiği kızın yürüdüğü yolu kalplerle donatan esrarengiz aşık, mahallelinin merak konusu oldu.
Küçük Kıza Parke Taşıyla Vurup Tacizden Serbest Kalmak  01:12
Küçük Kıza Parke Taşıyla Vurup Tacizden Serbest Kalmak 87 izlenme - 2 yıl önce Samsun'da 33 yaşındaki Osman Ç., sokakta bisikletle gezen 9 yaşındaki A.M.A. isimli kızın başına parke taşıyla vurup kaçtı. Otogarda başka bir kızı taciz ederken yakalanan saldırgan serbest bırakıldı.
Parke Taşıyla Dehşet Saçtı 00:34
Parke Taşıyla Dehşet Saçtı 41 izlenme - 2 yıl önce SAMSUN’da 33 yaşındaki Osman Ç., sokakta bisikletle gezen 9 yaşındaki A.M.A. isimli kızın başına parke taşıyla vurup kaçtı. Olay güvenlik kamerasına saniye saniye yansırken, polisin aradığı şüpheli, otogarda bir genç kızı taciz edince yakalanıp gözaltına aldı. Saldırgan, her iki olay nedeniyle çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrolle serbest bırakıldı. Av. Fırat Epözdemir, saldırganın eyleminin, ceza kanunundaki yerinin "çocuğa karşı kasten öldürmeye teşebbüs" olduğuna işaret ederek, anılan suçun cezasının ise 13 yıldan 20 yıla hapis olduğunu kaydetti. Erzurum’da evinin perceresinden havalı tabancayla ateş ederek sokakta oyun oynayan 4 yaşındaki Sümeyye Boz ile 6 yaşındaki İkra Kaya’yı sırtından vuran 27 yaşındaki Ömer Murat Akçay’ın tutuklanmasının ardından,ÿçocuğa yönelik bir şiddet haberi de Samsun’dan geldi. Merkez Atakum İlçesi’nde inşaat işçisi Osman Ç., evinin önünde arkadaşlarıyla bisikletle gezen A.M.A. isimli kıza saldırdı. Eliyle arkasına gizlediği büyük bir parke taşıyla yavaşca gelen Osman Ç., arkası dönükÿkızın başına sert bir şekilde vurdu. Yere yığılan kız kendinden geçti. Şüpheli ise olay yerinden kaçtı. Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye sağlık ekipleri ve polis sevk edildi. Yaşanan bu olay bölgedeki bir güvenlik kamerasına da saniye saniye yansıdı.
Parke Taşıyla Kaval Kemiği Güçlendirmek 00:57
Parke Taşıyla Kaval Kemiği Güçlendirmek 101 izlenme - 3 yıl önce Bu seviyeye gelebilmek için arkadaş 8 sene ugraşmış, gencin yeteneğini izliyoruz. Kaval kemiğine taş vuran kişiler özel yetenekli insanlardır.
Parke Taşı Çalmak 00:42
Parke Taşı Çalmak 8 izlenme - 2 yıl önce Siirt'in Kurtalan ilçesinde kaldırımlardaki parke taşlarını sökerek traktöre yükleyen 3 hırsız, zabıtanın dikkati sayesinde fark edilerek gözaltına alındı.
Alkollü Şahıs Parke Taşıyla 3 Aracın Camını Kırdı 02:04
Alkollü Şahıs Parke Taşıyla 3 Aracın Camını Kırdı 1 izlenme - 1 yıl önce Alkollü şahıs parke taşıyla 3 aracın camını kırdıADANA - Adana'da alkollü olduğu öne sürülen bir kişi park halindeki 3 aracın camını parke taşıyla kırdı.