Hoşgeldiniz!

Parket

Spor Polis Arabası Parket 01:18
Spor Polis Arabası Parket 3.565 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/sporpolisarabasiparket.htm Polis binasının arkasında büyük park alanında polis araçlarını hemde son model spor araçlarını kullanarak park etmeye çalışacağımız eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor. Oyunumuza başlamadan önce kullanmak istediğiniz aracı seçmelisiniz. Yön tuşlarını kullanarak aracı park alanlarına çarpmadan park etmelisiniz. İyi eğlenceler..
Polis Arabası Parket 02:51
Polis Arabası Parket 937 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/polisarabasiparket.htm Polis otoparkında düzensiz bir şekilde park edilmiş polis arabalarını yön tuşlarını kullanarak gösterilen hedefe park etmelisiniz. Fakat size verilen süreyide göz önünde tutarak acele etmeniz gerekir. İyi Eğlenceler..
Otomobil Dünyam Sür-Park Et yarışması (4-5 Mayıs 2013) 00:58
Otomobil Dünyam Sür-Park Et yarışması (4-5 Mayıs 2013) 770 izlenme - 4 yıl önce Sizlerden uzunca zamandır aldığımız buluşma isteklerinizi Sür&Park Et yarışmamız ile gerçekleştirdik. Hem yarışmanın ilk ayağı hem de sizlerle ilk kez tanışıyor olmanın heyecanı bizleri çok sevindirdi
Uzaktan Kumandayla Araç Parketmek (Yerli İnsansız Araç) 02:04
Uzaktan Kumandayla Araç Parketmek (Yerli İnsansız Araç) 207 izlenme - 3 yıl önce Kastamonu da Pvc motajında çalışan bir işçi, apartman önünde yaşadığı park sıkıntısı yüzünden aracına uzaktan kumanda takmış; artık balkonundan aşağı bakarak aracını istediği kaldırım kenarına yanaştırabiliyormuş. Geliştirdiği bu sistem menzili 500metre. Apartman sakinlerine duyrulur.
Modern Araç Parket 01:54
Modern Araç Parket 48 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/modernaracparket.htm Bir alışveriş merkezinin otoparkında son model lüks araçları park etmek sizin göreviniz. Park etmek istediğiniz aracı seçerek oyuna başlayabilir ve size gösterilen park alanlarına aracınızı çarpmadan en kısa sürede park etmeye çalışmalısınız. İyi Eğlenceler..
3D Uçak Parket 01:07
3D Uçak Parket 20 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/3ducakparket.htm Parke etme oyunu seevenler için dört dörtlük bir 3D oyunla sizlerleyiz. 3D Uçak Park Etme oyununda hava alanındaki pistte belirlenmiş olan park alanlarına herhangi bir engele çarpmadan park etmeye çalışacağız. Birçok farklı bölüm va parkurdan oluşan 3d uçak oyununda başarıyla park ettiğimiz her bölümden sonra hem parkur olarak daha zor, hem de mesafe olarak daha uzun park etme görevleri ile karşılaşacağız. 3D uçak park etme oyununu YÖN TUŞLARI ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.
Şehirde Tır Parket 00:51
Şehirde Tır Parket 23 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/sehirdetirparket.htm Şehirde koca oğlanı park alanlarına çarpmadan park etmeye çalışmalısınız. Bunun için yön tuşlarını kullanarak tırı kontrol edebilir ve engellere takılmadan park alanlarına götürmelisiniz. İyi Eğlenceler..
Hepsini Parket 02:12
Hepsini Parket 13 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/hepsiniparket.htm Oyunda park etmenizi istenen birden fazla sayıda araçlar bulunuyor. Başarılı olmanız için verilen sürede arabayı götürmenizi istenen yere ulaştırmalısınız. Park işleminin başarılı olduğundan eminseniz boşluk tuşuna basarak el frenini çekin ve etabı tamamlayın. Kontroller yön tuşları ve boşluk tuşları iledir. İyi eğlenceler..
Uçak Parket 2 01:01
Uçak Parket 2 9 izlenme - 3 yıl önce Uçak parket 2 oyununda gelen uçakların kontrollerini siz ele alarak uygun yere park yapmalısınız. Hangi uçağın hangi park yerine gireceğini anlamak için uçağın ucundaki renk ile park yerindeki renk aynı olmalıdır. Bu sayede park yerini tespit ederek uçağı park yapabilirsiniz. Daha sonra iste uçak bakımını yapabilir veya tekrar piste çıkartıp uçağı yoluna devam etmesi için tekrar uçurabilirsiniz. Oyun kontrolü yön tuşları iledir. İyi eğlenceler dileriz.. http://www.oyunskor.com/ucakparket2.htm, http://www.youtube.com/watch?v=8yr3f8TgEvY