Hoşgeldiniz!

parlatma

far temizleme 05:33
far temizleme 60.935 izlenme - 7 yıl önce eskiyen ve kararan far camlari nasıl temizlenir.kişi ve kurumlarla resmı olarak çalışabilen garantili tek firmawww.fartemizligi.netwww.çikmafar.comfartemizligi@hotmail.comfarcı altan yılmaz
pirinç metal parlatıcı, pirinç parlatma, pirinç temizleme 00:52
pirinç metal parlatıcı, pirinç parlatma, pirinç temizleme 6.383 izlenme - 5 yıl önce pirinç metal parlatıcı, pirinç parlatma, pirinç temizleme.
Ahs?ap Mobilyalar İçin Ev Yapımı Cila Nasıl Yapılır? 00:34
Ahs?ap Mobilyalar İçin Ev Yapımı Cila Nasıl Yapılır? 891 izlenme - 10 ay önce Ahşap mobilyalarınızı parlatmanın kolay bir yolu var! her evde bulunan 3 doğal malzemeyle hazırlayabileceğiniz cila ile şimdi ahşaplar ilk günkü parlaklığına kavuşuyor! Bu sihirli yöntemi kaçırmayın!
Sararmış Araba Farı 10 Saniyede Nasıl Bembeyaz Yapılır 01:32
Sararmış Araba Farı 10 Saniyede Nasıl Bembeyaz Yapılır 821 izlenme - 1 yıl önce Evet arkadaşlar şimdi arabası olan herkesi ilgilendiren bir konuya ayak basmış bulunuyorum " 3.16i 1993 Model Swap'lı " arabam var ve farları hep sarı sarı oluyor hiç bir çözüm bulamıyordum ta ki bu video yu bulana kadar. Birazcık sinek ilacı M.F bez ile bu iş tamamdır :) İyi Seyirler.
Paslanmaz c?elikler nasıl temizlenir? 00:58
Paslanmaz c?elikler nasıl temizlenir? 186 izlenme - 10 ay önce Nefis yemek tariflerinin yanı sıra mutfakta işinizi kolaylaştıracak püf noktaları ve pratik bilgilerle yanınızdayız. Zamanla parlaklığını kaybeden çelik tencerelerinizi parlatmanın ve ilk günkü haline kavuşturmanın kolay bir yolu var. Etkili önerimiz için videomuzu izleyin.
pirinç parça temizleyici parlatıcı 101 00:46
pirinç parça temizleyici parlatıcı 101 914 izlenme - 5 yıl önce pirinç parça parlatma ve pirinç parça temizleyici parlatıcı ürünümüzün videosudur.
1940'larda Jimnastik Aleti Kullanmak 00:48
1940'larda Jimnastik Aleti Kullanmak 587 izlenme - 2 yıl önce 1940'larda kadınlar için tasarlanmış jimnastik aletlerini görünce aklıma, ayakkabı cilalama makineleri geldi. Eskiden zayıflamak çok daha kolaymış. Günümüzde de pilates modadır.
kalıp parlatma 01:14
kalıp parlatma 489 izlenme - 6 yıl önce mt kalıp parlatma san. tic. 1990 yılında kalıp parlatma sektöründe başladığı ticari yaşamına güçlü adımlar ile devam ediyor. geçen uzun yılların ardından kalıp parlatma kapasitesini katlayarak arttırmayı başardık.parlatma sektöründe teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek hatasız işler hedefledik. gelinen aşamada firmamız bu hedefine ulaşmıştır. teknolojinin yanı sıra eğitimli personelinde üretime etki eden en önemli faktör olduğunun bilincinde olan mt kalıp parlatma bu konuda elinden gelen
profesyonel hassas mt kalıp parlatma 00:42
profesyonel hassas mt kalıp parlatma 367 izlenme - 6 yıl önce mt kalıp parlatma san. tic. 1990 yılında kalıp parlatma sektöründe başladığı ticari yaşamına güçlü adımlar ile devam ediyor. geçen uzun yılların ardından kalıp parlatma kapasitesini katlayarak arttırmayı başardık.parlatma sektöründe teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek hatasız işler hedefledik. gelinen aşamada firmamız bu hedefine ulaşmıştır. teknolojinin yanı sıra eğitimli personelinde üretime etki eden en önemli faktör olduğunun bilincinde olan mt kalıp parlatma bu konuda elinden gelen
Mobilya Cila Parlatma Tokatlı Salih 04:20
Mobilya Cila Parlatma Tokatlı Salih 260 izlenme - 6 yıl önce tokatlı salih
Audı Q7 Sonax Çizik Giderme Parlatma ve Boya Koruma 03:01
Audı Q7 Sonax Çizik Giderme Parlatma ve Boya Koruma 100 izlenme - 3 yıl önce
BMW Z4 Sonax Boya Koruma Uygulaması 02:04
BMW Z4 Sonax Boya Koruma Uygulaması 69 izlenme - 3 yıl önce BMW Z4 Sonax Boya Koruma Uygulaması
Vibration Machine 00:19
Vibration Machine 66 izlenme - 6 yıl önce vibrasyon makinelerimiz armes vibrasyon markadır.