Hoşgeldiniz!

parmak atmak

Doktora Parmak Atma Eğitimi Aldınız Mı Diye Soran Spiker 03:27
Doktora Parmak Atma Eğitimi Aldınız Mı Diye Soran Spiker 3.306 izlenme - 2 yıl önce Karadeniz'in yerel kanallarında Kaçkar Kardeniz TV ye konuk olan Doktor Barış Kabadayı spikerin ilginç sorusu ile karşılaşmış.
Kahveci Çırağına Pandik Atmak 01:37
Kahveci Çırağına Pandik Atmak 6.343 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini Zeki Demirkubuz'un üstlendiği 2006 yapımı 'Kader' filminden bir sahne.
Aşırı Derece Aşmış Liseliler - Bornova Suphi Koyuncu Anadolu Lisesi 03:04
Aşırı Derece Aşmış Liseliler - Bornova Suphi Koyuncu Anadolu Lisesi 5.402 izlenme - 3 yıl önce Efenim ben ergenleri incelemek amacıyla ask.fm adlı sitede takılıp yeni gelen nesil nasıl idrak edip anlamaya çalışıyorum. Bu araştırmalarım devam ederken bu arkadaşımızın videosu gözüme çarptı. İzlerken burası neresi dedim. Burası Türkiye ise ben nerede yaşıyorum dedim. Araştırmalarım sonucunda Bornova'da bir lise olduğunu öğrendim. Sonra aklıma Bornova Bornova filmi geldi filmdekiler gerçekmiş amk dedim. Ayrıca Bornova Bornova filmini izlemenizi tavsiye ederim. Saygılarımı sunuyorum. - Abi kola içeceksen bardak getir evden.
Atılan Parmağa Verilen Tepki (Valalale lalale İçerir) 00:07
Atılan Parmağa Verilen Tepki (Valalale lalale İçerir) 1.002 izlenme - 3 yıl önce Özellikle lise dönemlerinde parmak atmak, arkadaşa dayamak gibi hareketler ergenlerimizin vazgeçilmez tutku dolu eğlenceleridir. Peki yaşınız olmuş 30, lise arkadaşlarınızla toplanmışsınız ve yıllardır parmak atılmayan o totoya parmak atılırsa ne olur?
Kaçkar Tv - Önce Sağlık - Parmak Nasıl Atılır? 03:27
Kaçkar Tv - Önce Sağlık - Parmak Nasıl Atılır? 959 izlenme - 3 yıl önce Önceki sunduğu spor programlarıyla ünlenen Kaçkar TV sunucusu "Alaattin Onay" bu sefer de sunduğu sağlık programında doktor konuğuna önemli sorular soruyor.
Azerilerin İlginç Eğlence Ve Tedavi Tekniği 03:32
Azerilerin İlginç Eğlence Ve Tedavi Tekniği 499 izlenme - 3 yıl önce Görüntüleri görünce ben pek bir şey anlayamadım bağsur ameliyatı gibi bir şey yorumları size bırakıyorum.
Engin Altan Düzyatan  - 20 Kişiden Dayak Yemek 09:07
Engin Altan Düzyatan - 20 Kişiden Dayak Yemek 335 izlenme - 3 yıl önce Engin Altan Düzyatan, Mehmet Esen'in Lush Kabare sahnesine konuk oldu, İzmir'de 20 kişiden nasıl dayak yediğini anlattı. Kesitten çıkartacağımız ders; taksiyle otobüs takip edip adam dövmek sağlığa zararlıdır.
Bana Parmak Atamazsınız ! 01:22
Bana Parmak Atamazsınız ! 179 izlenme - 3 yıl önce Kara kaşlı, kara gözlü, kaytan bıyıklı Türk'ün Alamanya girişinde yaşadıkları anormal gelse de aslında olağan bir durumdur. Türkiye'den kandırdığı işçileri otobüsle Stockholm meydanında, bir otobüs içerisinde bırakıp kendisi Almanya'ya topuklayan bir kişiye bu uygulama müstahaktır. Film Künyesi Otobüs, 1974