Hoşgeldiniz!

parmaklık

Engelli Çocuğu Demir Parmaklıklara Bağladılar! 01:12
Engelli Çocuğu Demir Parmaklıklara Bağladılar! 2.710 izlenme - 8 ay önce Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde 9 yaşındaki engelli çocuk, yaramazlık yaptığı gerekçesiyle ailesi tarafından demir parmaklıklara bağlandı. Edinilen bilgiye göre, Esmer Çayır Caddesi’nde oturan Suriyeli aile, yaramazlık yaptığı gerekçesiyle 9 yaşındaki erkek çocuğunu sol ayağından pencerenin korkuluklarına bağladı. Kaldırım üzerinde ayağından bağlı halde çığlık atan küçük çocuğunun yardımına sesleri duyan vatandaşlar yetişti. Binanın bodrum katında yaşayan ailenin kapısını çalıp küçük çocuğu bağlı olduğu ipten kurtarmaya çalışan vatandaşlar, öfkeli babadan çocuğunu içeriye almasını istedi. Çocuklarının zihinsel engelli olduğu için yaramazlık yapıp söz dinlemediğini söyleyen kadın, vatandaşların tepkisini bir kat daha arttırdı. İsminin Salih olduğu öğrenilen 9 yaşındaki çocuk bağlı olduğu ipten vatandaşlar tarafından kurtarılarak ailesine zorla teslim edildi. Vatandaşlar daha sonra kendi aralarında topladıkları bir miktar parayı da aileye vererek çocuğun ihtiyaçları için kullanılmasını istedi. Tüm yaşananlar bir vatandaş tarafından cep telefonuyla saniye saniye kaydedildi.
Demir Parmaklıklardan Geçmeye Çalışan Dayı 00:51
Demir Parmaklıklardan Geçmeye Çalışan Dayı 5.004 izlenme - 1 yıl önce Demir parmaklıklardan geçmeye çalışan bu tatlış bu tontiş bu gariban dayının hüzünlü sonunu yüreği dayanamayacak arkadaşlar izlemesin.. diğer arkadaşlar izleyebilir onlara öneriyoruz..
Ekmekle Cüneyt Arkın Beslemek 01:15
Ekmekle Cüneyt Arkın Beslemek 884 izlenme - 1 yıl önce Cüneyt abimiz cezaevine düşmüştür ve doğal olarak çok açtır ve bir lokma ekmeğe bile muhtaçtır. İmdadına yetişen oğlu Murat Arkın onu bu zor gününde, ekmek kırıntılarıyla besler.
Parmaklıklar Ardında -  8. Fon Müzigi 01:23
Parmaklıklar Ardında - 8. Fon Müzigi 817 izlenme - 2 yıl önce Parmakliklar Ardinda 8. Fon Müzigi Parmakliklar Ardinda
parmaklık ardında 01:12
parmaklık ardında 2.130 izlenme - 7 yıl önce parmaklıklar ardında fragman
İğne Deliğinden Geçmek 00:30
İğne Deliğinden Geçmek 479 izlenme - 2 yıl önce Çocukken hepimiz arasından geçtiğimiz demir parmaklıkları hatırlarız, Bu abimiz kapıdaki parmaklıkların dar boşluğunun arasından inanılmaz bir biçimde geçiyor
Tabelayla Flüt Çalmak 00:31
Tabelayla Flüt Çalmak 176 izlenme - 1 yıl önce Abimiz, yolda bulduğu bir tabelayı nasıl farklı bir amaca yönelik kullanırım diye düşünmüş taşınmış ve delikler açarak bir flüt yaratmış. Gelin, bu sanatı alkışlayarak izleyelim.
mermer parmaklık mermer korkuluk mermer trabzan 01:28
mermer parmaklık mermer korkuluk mermer trabzan 1.044 izlenme - 7 yıl önce mermer parmaklık mermer korkuluk mermer trabzan yedi karanfil hq-hd mermer çeşitleri mermer ürünleri mermer resimleri mermer dekorasyon mermer traverten bej afyon iscehisar
Kafasını Demir Parmaklıklara Sıkıştıran Çocuk 01:17
Kafasını Demir Parmaklıklara Sıkıştıran Çocuk 176 izlenme - 2 yıl önce Küçük çocuk Hindistan'da kafasını nasıl yaptıysa demir parmaklıkların arasına sıkıştırmayı başarıyor. Babası da her yolu deniyor fakat başarılı olamıyor
Küçük Kızın Kafası Demir Korkuluklara Sıkıştı 01:13
Küçük Kızın Kafası Demir Korkuluklara Sıkıştı 263 izlenme - 3 yıl önce Çin'in Hubei bölgesinde bir kız çocuğunun kafası demir korkuluklara sıkışınca korku dolu anlar yaşandı. Daye kentindeki 24 katlı bir binanın korkuluklarına sıkışan 5 yaşındaki kız çocuğu uzun süre kurtarılmayı bekledi. Olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin uğraşları sonucunda kurtarılan kız çocuğunun oldukça korkmuş olduğu görüldü. Küçük kızın ailesinin kapıyı kitleyip dışarı çıkması üzerine pencereden çıktığı, bu arada kafasını demir korkuluklara sıkıştırdığı belirtildi.
Konser İzleyeyim Derken Şortu Yırtmak 00:21
Konser İzleyeyim Derken Şortu Yırtmak 145 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da çekilen görüntüde genç bir kız, hayranı olduğu grubun konserini izlerken, demir parmaklıkları aşıp, gruba daha da yaklaşmak istiyor, ancak başına hiç beklemediği bir olay geliyor. Kısacık şortu demir parmaklıklara takılan genç kız, ne olduğunu anlayamadan bir anda şortsuz kalıyor. Etraftaki diğer gençler ise, genç kıza gülmekten kendilerini alamıyor.
Demirlere Kafasını Sokan Adam Sıkıştı 01:41
Demirlere Kafasını Sokan Adam Sıkıştı 134 izlenme - 2 yıl önce Dar Bir Demir Parmaklıklarda Kafası Sıkışan Adam, İzleyenleri Gülme Krizine Soktu.
 Komedi Filmi Gibi 00:54
Komedi Filmi Gibi 117 izlenme - 3 yıl önce Rusya’da çekilen bu görüntüler komedi filmlerini aratmayacak cinsten. Sarhoş olduğu belirtilen şahıs, demir parmaklıkların ardına geçebilmek için uzun bir uğraş veriyor. Çantasını diğer tarafa fırlatan fakat kendisi bir türlü geçemeyen sarhoş adam her yolu denemesine karşın başarılı olamıyor. Karşıdan gelen bir çocuğun yan tarafta bulunan boşluktan geçtiğini gören şahıs verdiği tüm uğraşın boşuna olduğunu fark edince ortaya bu görüntüler çıkıyor.
Hoplamalı Zıplamalı Videoların Kamera Arkası 05:14
Hoplamalı Zıplamalı Videoların Kamera Arkası 53 izlenme - 1 yıl önce parkour ve freerunning denen zımbırtının kamera arkası görüntüleri. zannedildiği gibi her zaman öyle artist artist duvardan duvara zıplamıyorlarımş.
Gazapizm - Mualla 02:34
Gazapizm - Mualla 82 izlenme - 1 yıl önce Ah! Mualla. Rap müziğinin efsane isimlerinden biri olan Gazapizm'in kendiyle dertleşircesine yaptığı "Mualla" adlı parça efendim. Aşkı, hüznü, sevgiyi, ayrılığı "Kelepçelendim ulan sana!" cümleleriyle özetleyen, yeri geldiğinde herkesin kendi Mualla'sını bulduğu yeri gelip hüzünlendiği, dağılmışları ağlatan, parçalanmamışların uzak kalması gereken bir müziktir. İyi dinlemeler. (Böyle bir şey ne kadar mümkünse tabi.)
Rusya'da Alışveriş Nasıl Yapılır? 00:48
Rusya'da Alışveriş Nasıl Yapılır? 67 izlenme - 2 yıl önce Dükkan sahibi artık ne yaşadı ne gördü bilmiyorum ama enteresan bir yöntem seçmiş müşterilerine hizmet vermek için. İlk başta videonun hayvanat bahçesinde çekildiğini düşündüm hizmeti yapanında bir maymun olduğunu ama daha sonradan gördüğüm ufak pencereden çıkan insan eli bu ihtimalide suya düşürmüş oldu. Keşke öyle bir şey olsaydı daha iyi olurdu.
Minecraft Makas , Demir Parmaklık , Olta Yapımı 00:54
Minecraft Makas , Demir Parmaklık , Olta Yapımı 62 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar bu videomda size makas demir parmaklık ve olta yapımını gösterdim umarım beğenmişsinizdir . herkese iyi oyunlar dilerim devamı gelecek
Kameramana Celallenen Maymun 00:11
Kameramana Celallenen Maymun 15 izlenme - 2 yıl önce Daha fazla video için sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Komik eğlenceli videolar. www.izlesene.com/geyikvideolar
Rusya'da Alışveriş Nasıl Yapılır? 00:48
Rusya'da Alışveriş Nasıl Yapılır? 58 izlenme - 4 yıl önce Dükkan sahibi artık ne yaşadı ne gördü bilmiyorum ama enteresan bir yöntem seçmiş müşterilerine hizmet vermek için. İlk başta videonun hayvanat bahçesinde çekildiğini düşündüm hizmeti yapanında bir maymun olduğunu ama daha sonradan gördüğüm ufak pencereden çıkan insan eli bu ihtimalide suya düşürmüş oldu. Keşke öyle bir şey olsaydı daha iyi olurdu.
Dünyannın En Korkak Esnafı 00:48
Dünyannın En Korkak Esnafı 36 izlenme - 4 yıl önce Dünyannın En Korkak Esnafı
4. Katta Parmaklıklara Asılı Kaldı 00:58
4. Katta Parmaklıklara Asılı Kaldı 7 izlenme - 1 yıl önce Çin'de 3 yaşında bir çocuk, 4. kattaki evlerinin pencere parmaklıklarına boynundan asılı kaldı. Bir süre sallanan çocuğun hareketi bir süre sonra kesildi. Qingdao kentinde meydana gelen olayda, önce bir kişi 4. kata tırmanmaya çalıştı ancak başarılı olamadı.
Demir Parmaklığı Söküp Girdikleri Evi Soydular 05:00
Demir Parmaklığı Söküp Girdikleri Evi Soydular 3 izlenme - 6 ay önce Diyarbakır'da evin penceresindeki demir parmaklıkları yaklaşık 1 saat uğraştıktan sonra söküp içeri giren hırsızlar, ziynet eşyası ile bilgisayar alarak kaçtı.