Hoşgeldiniz!

parmaklık

Demir Parmaklıklardan Geçmeye Çalışan Dayı 00:51
Demir Parmaklıklardan Geçmeye Çalışan Dayı 5.085 izlenme - 3 yıl önce Demir parmaklıklardan geçmeye çalışan bu tatlış bu tontiş bu gariban dayının hüzünlü sonunu yüreği dayanamayacak arkadaşlar izlemesin.. diğer arkadaşlar izleyebilir onlara öneriyoruz..
Engelli Çocuğu Demir Parmaklıklara Bağladılar! 01:12
Engelli Çocuğu Demir Parmaklıklara Bağladılar! 3.124 izlenme - 2 yıl önce Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde 9 yaşındaki engelli çocuk, yaramazlık yaptığı gerekçesiyle ailesi tarafından demir parmaklıklara bağlandı. Edinilen bilgiye göre, Esmer Çayır Caddesi’nde oturan Suriyeli aile, yaramazlık yaptığı gerekçesiyle 9 yaşındaki erkek çocuğunu sol ayağından pencerenin korkuluklarına bağladı. Kaldırım üzerinde ayağından bağlı halde çığlık atan küçük çocuğunun yardımına sesleri duyan vatandaşlar yetişti. Binanın bodrum katında yaşayan ailenin kapısını çalıp küçük çocuğu bağlı olduğu ipten kurtarmaya çalışan vatandaşlar, öfkeli babadan çocuğunu içeriye almasını istedi. Çocuklarının zihinsel engelli olduğu için yaramazlık yapıp söz dinlemediğini söyleyen kadın, vatandaşların tepkisini bir kat daha arttırdı. İsminin Salih olduğu öğrenilen 9 yaşındaki çocuk bağlı olduğu ipten vatandaşlar tarafından kurtarılarak ailesine zorla teslim edildi. Vatandaşlar daha sonra kendi aralarında topladıkları bir miktar parayı da aileye vererek çocuğun ihtiyaçları için kullanılmasını istedi. Tüm yaşananlar bir vatandaş tarafından cep telefonuyla saniye saniye kaydedildi.
Ekmekle Cüneyt Arkın Beslemek 01:15
Ekmekle Cüneyt Arkın Beslemek 1.387 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt abimiz cezaevine düşmüştür ve doğal olarak çok açtır ve bir lokma ekmeğe bile muhtaçtır. İmdadına yetişen oğlu Murat Arkın onu bu zor gününde, ekmek kırıntılarıyla besler.
parmaklık ardında 01:12
parmaklık ardında 2.132 izlenme - 8 yıl önce parmaklıklar ardında fragman
Parmaklıklar Ardında -  8. Fon Müzigi 01:23
Parmaklıklar Ardında - 8. Fon Müzigi 910 izlenme - 4 yıl önce Parmakliklar Ardinda 8. Fon Müzigi Parmakliklar Ardinda
Parmaklıklara Sıkışan Çocuğunu Saatler Sonra Kurtarılması 01:35
Parmaklıklara Sıkışan Çocuğunu Saatler Sonra Kurtarılması 95 izlenme - 4 ay önce Brezilya'da bir baba, kafası parmaklıklara sıkışan 2 yaşındaki çocuğunu kurtarmak için uğraşırken, aslında önünde duran çözümü saatler sonra bulmuş.
mermer parmaklık mermer korkuluk mermer trabzan 01:28
mermer parmaklık mermer korkuluk mermer trabzan 1.072 izlenme - 8 yıl önce mermer parmaklık mermer korkuluk mermer trabzan yedi karanfil hq-hd mermer çeşitleri mermer ürünleri mermer resimleri mermer dekorasyon mermer traverten bej afyon iscehisar
İğne Deliğinden Geçmek 00:30
İğne Deliğinden Geçmek 496 izlenme - 3 yıl önce Çocukken hepimiz arasından geçtiğimiz demir parmaklıkları hatırlarız, Bu abimiz kapıdaki parmaklıkların dar boşluğunun arasından inanılmaz bir biçimde geçiyor
Tabelayla Flüt Çalmak 00:31
Tabelayla Flüt Çalmak 272 izlenme - 2 yıl önce Abimiz, yolda bulduğu bir tabelayı nasıl farklı bir amaca yönelik kullanırım diye düşünmüş taşınmış ve delikler açarak bir flüt yaratmış. Gelin, bu sanatı alkışlayarak izleyelim.
Küçük Kızın Kafası Demir Korkuluklara Sıkıştı 01:13
Küçük Kızın Kafası Demir Korkuluklara Sıkıştı 273 izlenme - 5 yıl önce Çin'in Hubei bölgesinde bir kız çocuğunun kafası demir korkuluklara sıkışınca korku dolu anlar yaşandı. Daye kentindeki 24 katlı bir binanın korkuluklarına sıkışan 5 yaşındaki kız çocuğu uzun süre kurtarılmayı bekledi. Olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin uğraşları sonucunda kurtarılan kız çocuğunun oldukça korkmuş olduğu görüldü. Küçük kızın ailesinin kapıyı kitleyip dışarı çıkması üzerine pencereden çıktığı, bu arada kafasını demir korkuluklara sıkıştırdığı belirtildi.
Kafasını Demir Parmaklıklara Sıkıştıran Çocuk 01:17
Kafasını Demir Parmaklıklara Sıkıştıran Çocuk 201 izlenme - 3 yıl önce Küçük çocuk Hindistan'da kafasını nasıl yaptıysa demir parmaklıkların arasına sıkıştırmayı başarıyor. Babası da her yolu deniyor fakat başarılı olamıyor
Gazapizm - Mualla 02:34
Gazapizm - Mualla 216 izlenme - 2 yıl önce Ah! Mualla. Rap müziğinin efsane isimlerinden biri olan Gazapizm'in kendiyle dertleşircesine yaptığı "Mualla" adlı parça efendim. Aşkı, hüznü, sevgiyi, ayrılığı "Kelepçelendim ulan sana!" cümleleriyle özetleyen, yeri geldiğinde herkesin kendi Mualla'sını bulduğu yeri gelip hüzünlendiği, dağılmışları ağlatan, parçalanmamışların uzak kalması gereken bir müziktir. İyi dinlemeler. (Böyle bir şey ne kadar mümkünse tabi.)
Hoplamalı Zıplamalı Videoların Kamera Arkası 05:14
Hoplamalı Zıplamalı Videoların Kamera Arkası 178 izlenme - 2 yıl önce parkour ve freerunning denen zımbırtının kamera arkası görüntüleri. zannedildiği gibi her zaman öyle artist artist duvardan duvara zıplamıyorlarımş.
Demirlere Kafasını Sokan Adam Sıkıştı 01:41
Demirlere Kafasını Sokan Adam Sıkıştı 144 izlenme - 4 yıl önce Dar Bir Demir Parmaklıklarda Kafası Sıkışan Adam, İzleyenleri Gülme Krizine Soktu.
Konser İzleyeyim Derken Şortu Yırtmak 00:21
Konser İzleyeyim Derken Şortu Yırtmak 210 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da çekilen görüntüde genç bir kız, hayranı olduğu grubun konserini izlerken, demir parmaklıkları aşıp, gruba daha da yaklaşmak istiyor, ancak başına hiç beklemediği bir olay geliyor. Kısacık şortu demir parmaklıklara takılan genç kız, ne olduğunu anlayamadan bir anda şortsuz kalıyor. Etraftaki diğer gençler ise, genç kıza gülmekten kendilerini alamıyor.
 Komedi Filmi Gibi 00:54
Komedi Filmi Gibi 118 izlenme - 4 yıl önce Rusya’da çekilen bu görüntüler komedi filmlerini aratmayacak cinsten. Sarhoş olduğu belirtilen şahıs, demir parmaklıkların ardına geçebilmek için uzun bir uğraş veriyor. Çantasını diğer tarafa fırlatan fakat kendisi bir türlü geçemeyen sarhoş adam her yolu denemesine karşın başarılı olamıyor. Karşıdan gelen bir çocuğun yan tarafta bulunan boşluktan geçtiğini gören şahıs verdiği tüm uğraşın boşuna olduğunu fark edince ortaya bu görüntüler çıkıyor.
Rusya'da Alışveriş Nasıl Yapılır? 00:48
Rusya'da Alışveriş Nasıl Yapılır? 100 izlenme - 3 yıl önce Dükkan sahibi artık ne yaşadı ne gördü bilmiyorum ama enteresan bir yöntem seçmiş müşterilerine hizmet vermek için. İlk başta videonun hayvanat bahçesinde çekildiğini düşündüm hizmeti yapanında bir maymun olduğunu ama daha sonradan gördüğüm ufak pencereden çıkan insan eli bu ihtimalide suya düşürmüş oldu. Keşke öyle bir şey olsaydı daha iyi olurdu.
Minecraft Makas , Demir Parmaklık , Olta Yapımı 00:54
Minecraft Makas , Demir Parmaklık , Olta Yapımı 73 izlenme - 3 yıl önce Merhaba arkadaşlar bu videomda size makas demir parmaklık ve olta yapımını gösterdim umarım beğenmişsinizdir . herkese iyi oyunlar dilerim devamı gelecek
Kameramana Celallenen Maymun 00:11
Kameramana Celallenen Maymun 24 izlenme - 3 yıl önce Daha fazla video için sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Komik eğlenceli videolar. www.izlesene.com/geyikvideolar
Rusya'da Alışveriş Nasıl Yapılır? 00:48
Rusya'da Alışveriş Nasıl Yapılır? 59 izlenme - 5 yıl önce Dükkan sahibi artık ne yaşadı ne gördü bilmiyorum ama enteresan bir yöntem seçmiş müşterilerine hizmet vermek için. İlk başta videonun hayvanat bahçesinde çekildiğini düşündüm hizmeti yapanında bir maymun olduğunu ama daha sonradan gördüğüm ufak pencereden çıkan insan eli bu ihtimalide suya düşürmüş oldu. Keşke öyle bir şey olsaydı daha iyi olurdu.
Çocuğun Göğsüne Demir Parmaklık Saplandı 02:02
Çocuğun Göğsüne Demir Parmaklık Saplandı 9 izlenme - 10 ay önce Çocuğun göğsüne demir parmaklık saplandı Duvar üzerinde dengesini kaybeden çocuğun göğsüne demir parmaklık saplandı Çocuk spiralle kesilen demir parmaklıkla hastaneye kaldırıldıMERSİN - Mersin'in Erdemli ilçesinde çıktığı duvarın üzerinde dengesini kaybeden çocuğun göğsüne demir parmaklık saplandı.
Demir Parmaklığı Söküp Girdikleri Evi Soydular 05:00
Demir Parmaklığı Söküp Girdikleri Evi Soydular 8 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'da evin penceresindeki demir parmaklıkları yaklaşık 1 saat uğraştıktan sonra söküp içeri giren hırsızlar, ziynet eşyası ile bilgisayar alarak kaçtı.