Hoşgeldiniz!

Parodisi Videoları İzle

Ailecek Darbe Parodisi Yapmak 03:15
Ailecek Darbe Parodisi Yapmak 4.555 izlenme - 5 ay önce Aslen Kazakistanlı olan Cemal Camako Esebalı'nın yazıp yönettiği bu parodide ailesinden insanlarla birlikte çektiği görüntiyoruz.üleri izl
Yeşil Çam Parodi 07:37
Yeşil Çam Parodi 12.997 izlenme - 1 yıl önce Evet arkadaşlar bu hafta sizlere yeşil çam parodisi yaptık bu videomuzda yeşil çam filmlerinde genelde kullanılan abez replikleri alaya aldık ve yeşilçamın abezlerini birde holiwood abezleriyle birleştirince ortaya karışık böyle bir video çıktı evde çekdik ve fazla uğraşmadık :D :D yani izlemesenizde olur :D ama gülmek isterseniz izlemenizi tavsiye ederim. İyi Seyirler ^_^ Linkler: http://www.babofilm.com https://twitter.com/BaboFilm http://www.youtube.com/BaboFilms http://www.youtube.com/BaboFilms2 https://www.facebook.com/BaboFilms2 https://soundcloud.com/babofilms http://instagram.com/babofilms https://plus.google.com/u/0/112382241152224246987/posts
twilight parodisi 06:01
twilight parodisi 17.968 izlenme - 8 yıl önce twilight parodisi
Düğünler - Eniştenin Gizemi Belgeseli 04:41
Düğünler - Eniştenin Gizemi Belgeseli 2.788 izlenme - 7 ay önce Tüm insanlığın hayatında bir kere tanık olduğu veya olacağı, değişik ayinler içeren kültür etkinliği.
Köpek Temalı John Wick Parodisi: John Vuruldu Diye Ortalığı Toz Duman Eden Dog Wick 01:49
Köpek Temalı John Wick Parodisi: John Vuruldu Diye Ortalığı Toz Duman Eden Dog Wick 136 izlenme - 3 hafta önce İlk filmde John’u çileden çıkartan köpeği Daisy’nin vurulmasıydı. Peki, ya bu durum terse dönse? Yani John vurulsa ve bu sebeple Daisy ortalığı kasıp kavursa? Gerçekten başarılı bir çalışma örneği sergileyen RocketJump ekibi, “Dog Wick” adını verdiği parodisiyle bizlere farklı bir deneyim sunuyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
lady gaga - beyonce telefon parodisi! 02:22
lady gaga - beyonce telefon parodisi! 8.490 izlenme - 7 yıl önce lady gaga beyonce telefon parodisi!
Charlie Chaplin Ağlama Parodisi 00:43
Charlie Chaplin Ağlama Parodisi 3.633 izlenme - 2 yıl önce Video 1921 yılındaki The Idle Class filminden efenim. Pek açıklamaya gerek yok. Yorum sizin bu usta insan için.
Gunman Style - Gangnam Style Parodisi 03:00
Gunman Style - Gangnam Style Parodisi 3.876 izlenme - 4 yıl önce PSY'nin dünyaca ünlü Gangnam Stlye şarkısına sosyal medya da onlarca klip çekildi. Bunların arasındaki şüphesiz en iyi bu gibi.
Survivor'a Rakip Çayvivor - 1. Bölüm 04:59
Survivor'a Rakip Çayvivor - 1. Bölüm 1.310 izlenme - 1 yıl önce Çınaraltı topluluğuna üye bir grup genç mangal yakmak için yola çıkar ve macera başlar. Survivor mı Çayvivor mı? , ikisini de dene tarafını seç.
İlk Eşcinsel Sarılma - İlk Öpücük Parodisi 03:24
İlk Eşcinsel Sarılma - İlk Öpücük Parodisi 1.265 izlenme - 2 yıl önce Birbirini tanımayan 20 heteroseksüel ve eşcinselin öpüşmesini konu alan First Kiss (İlk Öpücük) videosu dünya çapında büyük ilgi gördü. YouTube’da 69 milyonun üzerinde izlenen videonun ardından pek çok parodi videosu yapıldı.Parodiler arasında öne çıkan First Gay Hug (İlk Eşcinsel Sarılma) adlı video ise bir homofobi deneyi niteliğinde. Videoda, eşcinsellik karşıtlarından hiç tanımadıkları bir eşcinsele sarılmaları isteniyor. Video, eşcinselliğe ilişkin önyargıların tek bir sarılmayla ortadan kalkacağını iddia etmese de temas halinde olmanın getirdiği dönüşüme dikkat çekiyor. (Açıklama Alıntıdır)
Enka Alayına Zam Enka Mutfağı'nın En Güncel Ve En Bomba Parodisi!azis - Sen Trop 03:48
Enka Alayına Zam Enka Mutfağı'nın En Güncel Ve En Bomba Parodisi!azis - Sen Trop 2.745 izlenme - 4 yıl önce Enka Mutfağı'nın En Güncel ve En Bomba Parodisi! Azis - Sen Trope Klibi'nin Türkçe Versiyonunu izleyeceğiz.
Jingle Bells'in Türkçe versiyonu 'Cıngıl Cıngıl Bellerine' 00:42
Jingle Bells'in Türkçe versiyonu 'Cıngıl Cıngıl Bellerine' 2.236 izlenme - 4 yıl önce Türk işi Jingle Bells!
levent kırca parodisi değil gerçek 01:39
levent kırca parodisi değil gerçek 1.764 izlenme - 6 yıl önce
Ram Zam Zam 2013 öteleyinn 02:24
Ram Zam Zam 2013 öteleyinn 2.176 izlenme - 4 yıl önce Enka Mutfağı'nın En Güncel ve En Bomba Parodisi! Azis - Sen Trope Klibi'nin Türkçe Versiyonunu izleyeceğiz.
Cumhurbaşkanı Adayları Parodisi - Cumhur Star 01:57
Cumhurbaşkanı Adayları Parodisi - Cumhur Star 626 izlenme - 3 yıl önce Cunhurbaşkanı seçimi adaylaru hakkında yapılmış, adayların vaatlerinden de bahseden bir parodi izliyoruz.
beyonce single ladies parodisi justin timberlake 05:07
beyonce single ladies parodisi justin timberlake 1.277 izlenme - 5 yıl önce
casper reklamı hiç bu kadar komik olmamıştı :d 00:34
casper reklamı hiç bu kadar komik olmamıştı :d 2.563 izlenme - 7 yıl önce çok komedi bi reklam parodisi mutlaka İzleyin..
iPhone 5'in Yasaklanan Reklamı (Türkçe) 02:21
iPhone 5'in Yasaklanan Reklamı (Türkçe) 583 izlenme - 2 yıl önce HerseyTurkce.com ekibinin dublajını yaptığı bu nadide videoyu sizlerden esirgemek istemedim. Kanımca başarılı bir dublaj olmuş.
Ya Ya Ya Bronz 5 - League Of Legends Parodisi 02:29
Ya Ya Ya Bronz 5 - League Of Legends Parodisi 411 izlenme - 2 yıl önce Bütün feeder,troll ve kabiliyetsiz oyunculara gelsin... Sözler: İki mid aynı takımda Maç gg oldu en başta Oynanmadan bilinmiyor Bağa feeder diyenler çok Support yine bana kitlendi Nunu ve Soraka var dedim Hepsi 450 ıp İçimde afk ol diyen çok Sabaha kadar feedledim Caitlyn'i Ultisi ardımda bırakmaz izimi Kimi banlayacak Riot bizi mi ? Bu ne uyumsuz bir rün dizimi... Ya ya ya ya ben çok feeder Ya ya ya ya ben çok da noob Ya ya ya ya ben bronz 5'tim ya Ya ya ya ya sen çok pro Ya ya ya ya sen çok OP Ya ya ya ya lan Master Yi'sin ya...
Beyaz Show Nejat Alp Tiplemesi Super Otesi :)))) 04:39
Beyaz Show Nejat Alp Tiplemesi Super Otesi :)))) 892 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Show Nejat Alp Super Otesi :))))
sexy chick parodisi 03:23
sexy chick parodisi 680 izlenme - 7 yıl önce sexy chick parodisi
Yalan Dünya (Dila Hanım'ı Ti'ye Almak) 03:44
Yalan Dünya (Dila Hanım'ı Ti'ye Almak) 698 izlenme - 4 yıl önce D33.bölümde Dila Hanım'a göndermede bulunan Yalan Dünya ekibi izleyenleri güldürdü.
Türk Kızlarından Lenka Parodisi - Everything At Once 02:35
Türk Kızlarından Lenka Parodisi - Everything At Once 424 izlenme - 4 yıl önce Yine karşınızda canı sıkılıp video çeken iki kız arkadaşımız var banyoda yatakta odada geçen klibimizin ana teması makyaj şarkı söylerken rimel sürme gibi olağanüstü bir performans bile sizi bekliyor iyi seyirler efendim
Gangnam Style Turkish Version (HD) 04:04
Gangnam Style Turkish Version (HD) 262 izlenme - 4 yıl önce gangam style turk versiyonu
Hayrettin - Mangal Style 02:06
Hayrettin - Mangal Style 195 izlenme - 4 yıl önce Bir gangnam style parodisi de Hayrettin'den geldi!
Yin mi Yimen mi Style 01:16
Yin mi Yimen mi Style 186 izlenme - 4 yıl önce Yin mi Yimen mi Style
Süper Manyaklar 3 The Beach Boys Papa-Oom-Mow-Mow Klip Parodisi 02:19
Süper Manyaklar 3 The Beach Boys Papa-Oom-Mow-Mow Klip Parodisi 93 izlenme - 2 yıl önce Youtube'un efsane çocukları moymoypalaboy'dan ki zaten videoları var. 1-http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2688/super-manyaklarin-ilk-videosu 2-http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1829/super-manyaklardan-marimar-klibi ilk defa salakça kategorisine bir video yükledim http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/161781/nineli-torunlu-duet-yapmak-total-eclipse-of-the-heart sağdaki süper manyak olur kendisi nineli torunlu klipte süper manyaklar marimar klibinde de soldaki çocuktur...(artık size nostaljik mi gelir bilemem :D )
Steven Seller - Who? Doctor Who Müzik Deneyimi 03:35
Steven Seller - Who? Doctor Who Müzik Deneyimi 69 izlenme - 2 yıl önce Sözleri: There is one thing that's on your tv The one thing that you should watch only The only good thing on the BBC Who could it be? Who could? It? Beeeeeeee This Saturday Night on BBC one, The geekiest show it has BEGUN. You will not believe, what you will see, on the screen of your TV It's nothing like the shit you've seen before - On Channel 4! The Cybermen, are back again, deleting all your facebook friends, and then uploading them again, as virtual CYBERMEN! And when they poke you - you become a cyberman too! There's only one man who can stop them, deleting all the humans, flying in a box that's painted BLUE! IT'S DOCTOR WHO! DOCTOR Who - ooo! Catch the repeat sunday on BBC two! In all the universe, all the aliens come to earth, of all the places within space, they think Wales is the perfect place! To launch an invasion, of the United Kingdom, hiding and disguising as anything that's not very expensive! "Expensive? We are VERY EXPENSIVE!!" "DO NOT MOCK THA DAAALEKS!!" EXTERMINATE! EXTERMINATE! EXTERMINATE! EXTERMINATE! EXTERMINATE! EXTERMINATE! the HUMAAANS!! EVERYONE!! "mwa hahaaa (insert Dalek topical joke here) WAIT WHATS THAT IN THE F.....SKY????? Its - Matt Smith, Navigating TIME SHIFTS, on his way to ASS-KICK, the naughty little DALEKS Oh no! They've locked the door! That's what the sonic screwdrivers for! Tried to make him die and now you're through! It's DOCTOR WHO - OOOOOO Every season is the same - the Doctor kills the Daleks, well guess what? They're back again. And every other season, the Doctor changes face, and another British actor comes along to save the HUMAN RACE "David tennant I miss you!" END Türkçesi http://www.youtube.com/watch?v=Qny8IHdQcC8 Altyazı açık değil ise, açmak için videonun hemen altındaki çizgili kutucuğa tıklayınız. Steven Seller Doctor Who İçin Komik Bir Müzikli Parodi Yapmış İyi Seyirler..
Anne Evde Mi 00:49
Anne Evde Mi 105 izlenme - 4 yıl önce bahadır seril ve utkucan uçardan size
Oğlımm Bakgit Annen Evdemi! 01:03
Oğlımm Bakgit Annen Evdemi! 77 izlenme - 4 yıl önce Kameraman Gorkem Oyuncular Ali Sercan D: