Hoşgeldiniz!

parsel

Netcad Koordinat Girme 05:11
Netcad Koordinat Girme 3.678 izlenme - 5 yıl önce Netcad Programına Koordinat Girme ve Parsel Oluşturma
Melih Gökçek - Kemal Kılıçdaroğlu Düellosu 09:50
Melih Gökçek - Kemal Kılıçdaroğlu Düellosu 4.547 izlenme - 3 yıl önce Yıl 2008. 2009 yerel seçimleri öncesi yine en merak edilen şey Ankara yerel seçim sonuçlarıdır. Kemal Kılıçdaroğlu Melih Gökçek'in Ankara'daki doğalgaz sayaçları üzerinden vurgun yaptığını iddia eder ve bunu belgelerle ispatlayacağını söyler. Melih Gökçek ise elbette her zamanki gibi masumdur. Karşılıklı olarak anlaşıp canlı yayında Uğur Dündar moderatörlüğünde düello yapmayı kabul ederler ve olaylar gelişir.
Bülent Arınç Pensilvanya Anıları 01:15
Bülent Arınç Pensilvanya Anıları 2.026 izlenme - 3 yıl önce Ruşen Çakır’a konuşan TBMM eski başkanı Bülent Arınç, 17 - 25 Aralık yolsuzluk operasyonları sonrası Gülen cemaatinin kendisini de kullanmış olabileceğini söyledi. Arınç, Pensilvanya'ya yaptığı bir ziyareti de anlattı ve “Okul faliyetleri, Türkçe Olimpiyatları, yoksullara yardım faaliyetleri dışında bu hareketle hiçbir ilgim olmamıştır” dedi.
Can Can - Parsel Parsel Eylemişler Dünyayı 03:52
Can Can - Parsel Parsel Eylemişler Dünyayı 4.389 izlenme - 9 yıl önce can can - parsel parsel eylemişler dünyayı
Parsel Parsel Eylemişler Dünyayı 03:52
Parsel Parsel Eylemişler Dünyayı 3.743 izlenme - 8 yıl önce mahlasıberçenekli aşık mahzuni şerif
Derya Yavuz-Parsel Parsel Eylemişler Dünyayı-Şef:ömer Hayri Uzun 03:13
Derya Yavuz-Parsel Parsel Eylemişler Dünyayı-Şef:ömer Hayri Uzun 433 izlenme - 4 yıl önce Derya YAVUZ-Parsel parsel eylemişler dünyayı Şef:Ömer Hayri UZUN
yaren nem kaldı 03:54
yaren nem kaldı 1.176 izlenme - 9 yıl önce parsel parsel eylemişler dünyayı
Berdan Mardini - Parsel Parsel (Nem Kaldı) 04:00
Berdan Mardini - Parsel Parsel (Nem Kaldı) 316 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Hazır mısın Çıkış Tarihi: 22.04.2008 Arabesk Şarkı Sözleri (lyrics): Parsel parsel eylemişler dünyayı Bir dikili daştan gayri nem kaldı Dost elinden ayağımı kestiler Bir akılsız baştan gayri nem kaldı. Padişah değilim çıksam otursam Saraylar kursam da asker yitirsem Hediyem yoktur ki dosta ***ürsem İki damla yaştan gayri nem kaldı. Masuni şerifim çıksam dağlara Rasgelsemde avcı vurmuş marala Doldur tüfengini beni yarala Bir yaralı döşten gayri nem kaldı.
Ahmet Sargın Parsel 04:56
Ahmet Sargın Parsel 270 izlenme - 5 yıl önce Ahmet Sargın - Parsel
Gökçek'ten Parsel Parsel Sattı Lafına Cevap 01:36
Gökçek'ten Parsel Parsel Sattı Lafına Cevap 87 izlenme - 3 yıl önce Biliyorsunuz Gökçekle Arınç arasında kısa bir süre önce tartışma yaşanmıştı Arınçta Gökçege ağır suçlamalarda bulunmuştu neyse efendim aslında Arınç öyle bir şey söylememiş bunlar tamamen muhalefetin çarpıtmasıymış.
Parsel Parsel Eylemısler  F .tura 04:28
Parsel Parsel Eylemısler F .tura 55 izlenme - 5 yıl önce Karaoke Icın Irfan Üstada Tsk Ler