Hoşgeldiniz!

partiye

Acun Ilıcalı - AK Parti'ye Oy Verdim 02:59
Acun Ilıcalı - AK Parti'ye Oy Verdim 1.596 izlenme - 4 yıl önce Acun Ilıcalı ülkenin refah içeresinde olduğu söylüyor buradan anlaşılan acun bey kendi yaşamıyla , ülkede yaşamını kıt kanaat geçiren insanlarla bir görüyor.İstediğin Partiye oy verirsin ama Bunu Ballandıra Ballandıra Yapma Acun.
AK Parti Genel Merkezi'ne lav silahlı saldırı 01:13
AK Parti Genel Merkezi'ne lav silahlı saldırı 2.300 izlenme - 6 yıl önce Genel başkanlık makamının bulunduğu 8'inci kat ile 7'nci kat arasındaki bölüme isabet ettiği iddia edilen lav mermisinin derin bir çukur açtığı ve bu katlardaki bazı camların kırıldığı belirtildi. Olaydan kısa bir süre sonra bina çevresini kuşatan polis, güvenlik kordonu oluşturdu. Çevrede kuş uçurtmayan polis, binaya kimseyi yaklaştırmadı. Bazı üst düzey partililerin genel merkeze gelip, bilgi aldıkları ifade edildi. Polis, roket mermisinin nereden atıldığını belirlemek için bölgede geniş kapsamlı araştırma yapıyor.
erci e - partiye devam 03:42
erci e - partiye devam 1.192 izlenme - 7 yıl önce
Acun Ilıcalı - Ben Üniversitedeyken Oyumu Ak Parti'ye Verdim 03:07
Acun Ilıcalı - Ben Üniversitedeyken Oyumu Ak Parti'ye Verdim 282 izlenme - 3 yıl önce Acun ılıcalı 2001 yılında üniversitede iken oyunu Ak Partiye verdiğini söylüyor, ak partisiz türkiye düşünemiyorum diyor, inadına recep, inadına tayyip, inadına irade diyor.
Erci E - Partiye Devam 03:41
Erci E - Partiye Devam 248 izlenme - 3 yıl önce Erci E'nin 97 yılında çıkan "Sohbet" adlı albümünün en sikko parçası olan "Partiye Devam" ın video klibi... Gerçi zamanında "Helelelelele" diyerek çok söyledik bu şarkıyı ama orta 3'e gitmemize veriyorum şimdi... Ama albümün geneli çok iyi, hakkını da vermek lazım...
Partiye Göre mi, Adaya Göre mi Oy Verirsiniz? - Sarı Mikrofon 03:45
Partiye Göre mi, Adaya Göre mi Oy Verirsiniz? - Sarı Mikrofon 131 izlenme - 3 yıl önce Sarı Mikrofon yerel seçimler öncesi insanlara adaya göre mi, partiye göre mi oy kullancaklarını sordu. Çıkaracağımız sonuç memurların buna cevap vermemeleri gerektiği.
Mehmet Ağaroyum Ak Partiye 08:06
Mehmet Ağaroyum Ak Partiye 135 izlenme - 7 yıl önce siyasetin usta ismi mehmet ağar son dakika açıklaması yaptı ve benim oyum ak partiye dedi..
Ak Parti'ye Bombalı Saldırı 01:06
Ak Parti'ye Bombalı Saldırı 56 izlenme - 7 yıl önce Ak Parti'ye Bombalı Saldırı
Erci E Partiye Devam 03:41
Erci E Partiye Devam 45 izlenme - 7 yıl önce lı.lı.lı volume ıl.ıl.ıl
Seyyar Tuvalet Kapısından Partiye Çıkan Yol 00:36
Seyyar Tuvalet Kapısından Partiye Çıkan Yol 11 izlenme - 1 yıl önce Dışarıdan görünce umumi tuvalet gibi gözüken yerin aslında kop koplu bir parti ortamına çıkıyor. Aşırı zekice...
Dj Tuna[ Haydi Partiye ]2011 Versiyon 02:51
Dj Tuna[ Haydi Partiye ]2011 Versiyon 35 izlenme - 7 yıl önce
Partiye Hazırlık 01:52
Partiye Hazırlık 6 izlenme - 4 yıl önce http://www.oyunskor.com/partiyehazirlik.htm Partiye hazırlanmak için bakım yapacak olan kıza yardımcı olmalısınız. Oyunu başlattıktan sonra mouse kontrolü sayesinde oyundaki kızın cilt bakımlarını yapmalısınız. Sonrasında kaşlarını alarak devam ediyorsunuz. Üçüncü etapta ise kızın makyözlüğünü yaparak parti için hazır hale getirin. İyi eğlenceler..