Hoşgeldiniz!

Partiye Videoları

Acun Ilıcalı - AK Parti'ye Oy Verdim 02:59
Acun Ilıcalı - AK Parti'ye Oy Verdim 1.349 izlenme - 2 yıl önce Acun Ilıcalı ülkenin refah içeresinde olduğu söylüyor buradan anlaşılan acun bey kendi yaşamıyla , ülkede yaşamını kıt kanaat geçiren insanlarla bir görüyor.İstediğin Partiye oy verirsin ama Bunu Ballandıra Ballandıra Yapma Acun.
AK Parti Genel Merkezi'ne lav silahlı saldırı 01:13
AK Parti Genel Merkezi'ne lav silahlı saldırı 2.287 izlenme - 4 yıl önce Genel başkanlık makamının bulunduğu 8'inci kat ile 7'nci kat arasındaki bölüme isabet ettiği iddia edilen lav mermisinin derin bir çukur açtığı ve bu katlardaki bazı camların kırıldığı belirtildi. Olaydan kısa bir süre sonra bina çevresini kuşatan polis, güvenlik kordonu oluşturdu. Çevrede kuş uçurtmayan polis, binaya kimseyi yaklaştırmadı. Bazı üst düzey partililerin genel merkeze gelip, bilgi aldıkları ifade edildi. Polis, roket mermisinin nereden atıldığını belirlemek için bölgede geniş kapsamlı araştırma yapıyor.
erci e - partiye devam 03:42
erci e - partiye devam 1.176 izlenme - 5 yıl önce
Acun Ilıcalı - Ben Üniversitedeyken Oyumu Ak Parti'ye Verdim 03:07
Acun Ilıcalı - Ben Üniversitedeyken Oyumu Ak Parti'ye Verdim 246 izlenme - 1 yıl önce Acun ılıcalı 2001 yılında üniversitede iken oyunu Ak Partiye verdiğini söylüyor, ak partisiz türkiye düşünemiyorum diyor, inadına recep, inadına tayyip, inadına irade diyor.
Erci E - Partiye Devam 03:41
Erci E - Partiye Devam 133 izlenme - 1 yıl önce Erci E'nin 97 yılında çıkan "Sohbet" adlı albümünün en sikko parçası olan "Partiye Devam" ın video klibi... Gerçi zamanında "Helelelelele" diyerek çok söyledik bu şarkıyı ama orta 3'e gitmemize veriyorum şimdi... Ama albümün geneli çok iyi, hakkını da vermek lazım...
Partiye Göre mi, Adaya Göre mi Oy Verirsiniz? - Sarı Mikrofon 03:45
Partiye Göre mi, Adaya Göre mi Oy Verirsiniz? - Sarı Mikrofon 96 izlenme - 1 yıl önce Sarı Mikrofon yerel seçimler öncesi insanlara adaya göre mi, partiye göre mi oy kullancaklarını sordu. Çıkaracağımız sonuç memurların buna cevap vermemeleri gerektiği.
Partiye Gitmek İsteyen Kızın İsyanı 01:10
Partiye Gitmek İsteyen Kızın İsyanı 164 izlenme - 4 yıl önce Partiye Gitmek İsteyen Kızın İsyanı
Erci Ergün - Partiye Devam (Erci E) 03:41
Erci Ergün - Partiye Devam (Erci E) 143 izlenme - 3 yıl önce Sohbet (1997) - BONUS MÜZİK PROD.
Mehmet Ağaroyum Ak Partiye 08:06
Mehmet Ağaroyum Ak Partiye 129 izlenme - 6 yıl önce siyasetin usta ismi mehmet ağar son dakika açıklaması yaptı ve benim oyum ak partiye dedi..
Erci Ergün - Partiye Devam 03:42
Erci Ergün - Partiye Devam 104 izlenme - 4 yıl önce Sohbet (1997) - BONUS MÜZİK PROD.
Ak Parti'ye Bombalı Saldırı 01:06
Ak Parti'ye Bombalı Saldırı 56 izlenme - 5 yıl önce Ak Parti'ye Bombalı Saldırı
Erci E Partiye Devam 03:41
Erci E Partiye Devam 45 izlenme - 6 yıl önce lı.lı.lı volume ıl.ıl.ıl
Ak Parti Mahalle Teşkilatı'na Bombalı Saldırı Anı 00:52
Ak Parti Mahalle Teşkilatı'na Bombalı Saldırı Anı 5 izlenme - 9 ay önce Ümraniye'de dün gece iki ayrı yerde patlama meydana gelmişti. Patlamaların ilki Aşağı Dudullu Mahallesi Cami Caddesi Özenir Sokak’ta bulan AK Parti Mahalle Teşkilatı'nda gerçekleşmişti. Patlama öncesi ve patlama anına görüntüler bu sabah ortaya çıktı. Görüntülerde yüzlere maskeli iki saldırgan olay yerine geliyor. Daha sonra el yapımı patlayıcıyı AK Parti mahalle teşkilatı önüne bırakan saldırganlar olay yerinden uzaklaşıyor. Ardından el yapımı patlayıcı fünyesi ateş alarak patlıyor. Patlama sonrası binada ufak çapta maddi hasar meydana gelirken, polis iki saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.
Dj Tuna[ Haydi Partiye ]2011 Versiyon 02:51
Dj Tuna[ Haydi Partiye ]2011 Versiyon 35 izlenme - 6 yıl önce
Partiye Hazırlık 01:52
Partiye Hazırlık 6 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/partiyehazirlik.htm Partiye hazırlanmak için bakım yapacak olan kıza yardımcı olmalısınız. Oyunu başlattıktan sonra mouse kontrolü sayesinde oyundaki kızın cilt bakımlarını yapmalısınız. Sonrasında kaşlarını alarak devam ediyorsunuz. Üçüncü etapta ise kızın makyözlüğünü yaparak parti için hazır hale getirin. İyi eğlenceler..
partiye golf baskını 01:58
partiye golf baskını 14 izlenme - 6 yıl önce partiye golf baskını