Hoşgeldiniz!

pasif

Hakkı Sevişelim Mi? 04:34
Hakkı Sevişelim Mi? 75.357 izlenme - 3 yıl önce Hakkı Baba seks dünyasının Gandhiliğine soyunuyor. Gerçekten soyunuyor. Gandhi nasıl pasifizmle Birleşik Krallık'ı dize getirdiyse Hakkı Baba'da kadını dize getiriyor. Zaten bir şarkısında da bu iddiasını ortaya koymuyor mu? "Bir taşı sevseydim eğer Karşılık bulurdum belki Sen taştan da zalimmişsin Günahkar sevgilim." Admin Notu: http://panconunarkadasi.blogspot.com/ Mutlaka takip etmenizi öneririm.
Star Deniz ve Ayıcığı Teddy (+16) 03:46
Star Deniz ve Ayıcığı Teddy (+16) 12.689 izlenme - 3 yıl önce Evet genşler star deniz deyince çoğunuzun aklına arko böğürtlenli gelecektir. görünen o ki bu ablaya/abiye ilgi oldukça yerinde ki artık webcamle filan da değil hd camlerle filan çekimler yapmakta. bu arada ayıcığının ismi de ne kaaa yaratıcıymış öyle di mi?
Wombo Kombo Kurbanları Bölüm 5123 00:20
Wombo Kombo Kurbanları Bölüm 5123 7.225 izlenme - 4 yıl önce Hızlı ve güvenilir RP Satın almak için: http://kodmarketi.com Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu : sihirdarvadisi.com
Madonna'nın Seyirciye Aktif misin, Pasif mi? Diye Sorması 00:15
Madonna'nın Seyirciye Aktif misin, Pasif mi? Diye Sorması 3.604 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz gün Rebel Heart turnesi kapsamında Puerto Rico’da sahne alan Ana Kraliçe Madonna’yı izlemek için binlerce insan konserden saatler öncesinde konser alanına akın etti. Madonna’yı en önde izlemek isteyenlerin hem küçük bir servet ödemeleri, hem de konserden neredeyse beş saat önce alanda olup, yer tutmaları gereken bir sorunsala dönüşen Madonna konserlerinde, Ana Kraliçe hayranlarının feryatlarını duymuş olacak ki, Madonna Rebel Heart turnesinde izleyicisini hiç olmadığı kadar konserlerine dahil ediyor. Geçtiğimiz geceki konserinde Madonna, en önde olan eşcinsel çiftin bakışlarından etkilenmiş olacak ki, şarkı arasında çiftten birinin önünde eğilip, mikrofonu uzatıp merak ettiği soruyu sordu: Aktif misim, pasif mi?
Taksim Olaylarının En ' Pasif ' İsyancısı 00:10
Taksim Olaylarının En ' Pasif ' İsyancısı 4.716 izlenme - 5 yıl önce Taksim'de Ve Yurt Genelinde Yaşanan Olayları Başlatan Provokatörü Bulduk.. :))
pasif kürşat 00:11
pasif kürşat 2.055 izlenme - 10 yıl önce
Pasifim Şakası - Sosyal Deney Türkiye 02:01
Pasifim Şakası - Sosyal Deney Türkiye 1.196 izlenme - 3 yıl önce Alkışlar sitesi sosyal deneyleri çok sever, her fırsatta Türkiyede olsa der durur, buyrun artık oluyor, izleyin doya doya :) http://www.youtube.com/user/ikizlerTivi/
Tedbirli Market Sahibi 01:31
Tedbirli Market Sahibi 677 izlenme - 3 yıl önce Tedbirli bakkal sahibi abimiz soğukkanlılığını koruyarak soyguncu adamı pasif hale getiriyor. Soyguncu şok tabi.
Pasif Direniş - Gandhi (1982) 04:47
Pasif Direniş - Gandhi (1982) 247 izlenme - 3 yıl önce Mahatma Ghandi ; Hindistan ve Hindistan Bağımsızlık Hareketi'nin siyasi ve ruhani lideridir. Gerçek ve kötülüğe karşı aktif ama şiddet unsuru içermeyen direniş ile ilgili olan Satyagraha felsefesinin öncüsüdür. Bu felsefe Hindistan'ı bağımsızlığına kavuşturmuş ve dünya üzerinde vatandaşlık hakları ve özgürlük savunucularına ilham kaynağı olmuştur.
c butonları aktif - pasif yapma 02:40
c butonları aktif - pasif yapma 374 izlenme - 7 yıl önce c butonları aktif - pasif yapma
Bandista - Aşk Şarkısı 04:18
Bandista - Aşk Şarkısı 232 izlenme - 3 yıl önce Her şarkısıyla mücadeleyi aşılayan Bandista'nın Daima albümünden aşk'a dair bir şarkı. Ama bu aşk başka! Kendi anlatımlarıyla açıklayalım. "Kişisel olan politiktir! Aşk ulvi bir duygular fırtınası, bir mide bulantısı, bir delilik örgütleyicisiyse eğer, haydi onu müşterek yaşayalım. İki yana sallanalım, omuzlarımız birbirine değsin, zorlu bir kış geçirdik, neftî, içimizde bir ateş varsa eğer onu alenen yakalım, ısıtalım, ısınalım, cinsiyet bağımsız kendimizden başlayarak örgütlenelim. Zaten düzayak çivit badanalı bir kent başka nasıl kurulur ki?" Hem ne demiş şair Ece Ayhan: "aşk örgütlenmektir, bir düşünün abiler" yek, du, se çar! (bir, iki, üç, dört) Aşk inadına, aşk devrimdir mağlup, galip ve nikbindir Aşk her sabah, aşk her gece Aşk mücadeledir Aşk bir molotof kokteyli bazen elde kalem misali daim doğrudan eylemdir Aşk pasif direniştir Aşk İstanbul’da bir sokak Aşk Berlin’de bir squad b1r, i2i, 3ç bazen binlerdir Aşk örgütlenmektir Aşk meydandır, aşk aleni Aşk maskesiz yürümektir Aşk kırılmış bir tüfektir Aşk müşterektir Aşk bir kadim punk tutumu Aşk karakızıl bayrak oldu Aşk mor, yeşil ve pembedir Aşk rengarenktir Aşk Ankara’da bir meydan Aşk Atina’da yanan çam Aşk alevler içindedir Aşk diyalektiktir söz: Bandista müzik: Bandista
Dj Reva - Pasif Flow 03:47
Dj Reva - Pasif Flow 128 izlenme - 4 yıl önce https://www.facebook.com/DjReva Dj Reva Pasif Flow 2014 hiphop beat.battle beat,old school beat,dj reva
Taksim Meydanında Kıpırdamadan Duran Adam 02:13
Taksim Meydanında Kıpırdamadan Duran Adam 116 izlenme - 3 yıl önce Taksim meydanında ultra pasif direnişiyle dikkat çeken adam. Video twitter hesabı https://twitter.com/HalilibrahimC olan arkadaşa aittir. Şu an itibariyle hala durmaktadır. Ekşi başlığından: http://eksisozluk.com/taksim-meydaninda-kipirdamadan-duran-adam--3884164 ya da twitter'da #duranadam heşteginden duruşı takip edebilirsiniz. Evet, duruyor.
 Taksim olaylarının en 'pasif' isyancısı 00:10
Taksim olaylarının en 'pasif' isyancısı 156 izlenme - 5 yıl önce Taksim olaylarının en 'pasif' isyancısı
kaldırdı indirdi bu kadar pasif işte 00:08
kaldırdı indirdi bu kadar pasif işte 63 izlenme - 6 yıl önce kaldırdı indirdi bu kadar pasif işte
Cinema 4D içindeki Aktif ve Pasit Objeler Nelerdir? 03:01
Cinema 4D içindeki Aktif ve Pasit Objeler Nelerdir? 32 izlenme - 4 yıl önce Cinema 4D içinde kullanılan aktif ve pasif nesnelerin neler olduğunu videmy.com eğitmenlerinden Kadir Bayar anlatıyor.
TrafficNetworkAds-TNA(Yeni Getmysads) Tüm ayrıntılarıyla 08:43
TrafficNetworkAds-TNA(Yeni Getmysads) Tüm ayrıntılarıyla 6 izlenme - 1 yıl önce KAYIT LİNKİ: http://trafficnetworkads24.com/en/?r=24482 WhatsAppGrup:https://chat.whatsapp.com/invite/9VWAJtvB61jIt0avbAl0n8 TrafficNetworkAds-TNA Desantral Bir Kuruluştur.-TNA Kurucusu: Leon Shug’Tur Asya , Dubai , Macaristan Ükelerde 6 Kişilik Ekipler Çalışmaktadır. Support Ekibi-Marketing Ekibi-Teknik Ekibi-Medya Ekibi 6 Derinlik Hattı Vardır Ve Bunlardan Komisyon Geliri Vardır. 1.Hat : =5 Euro Paket Başı 2.Hat : % 2,50 Euro Paket Başı 3. Hat : % 3 1,50 Euro ( 100 Şahsi Paketiniz Olunca Açılır) 4. Hat : % 3 1,50 Euro (500 Şahsi Paketiniz Olunca Açılır) 5. Hat : % 3 1,50 Euro ( 1000 Şahsi Paketiniz Olunca Açılır) 6.Hat :% 3 1,50 Euro ( 2000 Şahsi Paketiniz Olunca Açılır) 2000 Maksimum Paket. Günlük Paket Başı 0,30 Euro – 0,60 Euro Geri Dönüşüm ( % 0,6 – % 1,2) Medya Kampanyalarında Elde Edilen Başarılara Göre Hesap Edilir. P / P Havuz Sistemi ( GetMyAds Gibi) Paket Ömürleri 2 Yıldır Ve Her gün Geri Dönüşüm Sağlar.. KAYIT LİNKİ: http://trafficnetworkads24.com/en/?r=24482 WhatsAppGrup:https://chat.whatsapp.com/invite/9VWAJtvB61jIt0avbAl0n8