Hoşgeldiniz!

Pasif Agresif Kişilik Bozukluğu Videoları İzle

Hangi Faktörler Pasif Agresif Kişilik Bozukluğuna Neden Olur? 01:36
Hangi Faktörler Pasif Agresif Kişilik Bozukluğuna Neden Olur? 29 izlenme - 1 yıl önce Pasif agresif kişilik bozukluğu, çocukluk dönemiyle direkt olarak ilişkilendirilir. Genellikle çocukluk çağında fazla baskıya maruz kalan kişilerde görülür. Çocukların pasif agresif kişilik bozukluğu olan kişileri model almaları da bu sorunun görülmesine yol açar.
Pasif Agresif Kişilik Bozukluğu Nasıl Tedavi Edilir? 01:58
Pasif Agresif Kişilik Bozukluğu Nasıl Tedavi Edilir? 22 izlenme - 1 yıl önce Pasif agresif kişilik bozukluğu olan kişiler, genellikle tedavi arayışına girmezler. Çünkü kendilerinden çok çevrelerini yorarlar. Bu kişilerin yakın çevrelerindeki insanlar çeşitli şikayetlerle uzmanlara başvururlar. Pasif agresif olan kişinin yakınlarına bu kişiyle nasıl iletişim kurmaları gerektiği öğretilir.
Pasif Agresif Kişilik Bozukluğunun Belirtileri Nelerdir? 01:33
Pasif Agresif Kişilik Bozukluğunun Belirtileri Nelerdir? 19 izlenme - 1 yıl önce Pasif agresif kişilik bozukluğu olan kişiler, hayatlarında hep zorluk ve sıkıntılar varmış gibi hissederler. Olmasını istedikleri ancak bir türlü olmayan şeyler için sürekli olarak kendilerince bahane üretirler. Genellikle kendilerinden bağımsız sıkıntılardan şikayet ederler.
Pasif Agresif Kişilik Bozukluğu Nedir? 01:08
Pasif Agresif Kişilik Bozukluğu Nedir? 8 izlenme - 1 yıl önce Pasif agresif kişilik bozukluğu olan kişiler, hem pasif hem de agresif bir tutum sergilerler. Zaman zaman fazla öfkeli olabilirler. Bu kişilerin etrafındaki insanlar, nasıl davranacakları konusunda çoğu zaman karışık düşüncelere kapılırlar.