Hoşgeldiniz!

paskal

Hesap Makinesinin İcadı 05:32
Hesap Makinesinin İcadı 1.310 izlenme - 1 yıl önce Küçük mucit serisi çizgi filmimizde bu gün, Fransız filozof, fizikçi ve matematikçi Balise Paskal'ın, mekanik hesap makinesini icadını öğreniyoruz.
pointer ferma 00:19
pointer ferma 2.790 izlenme - 10 yıl önce bıldırcın ferması
Taylan Paskal - Rüyamda Sarıl Bana 04:14
Taylan Paskal - Rüyamda Sarıl Bana 392 izlenme - 9 ay önce Taylan Paskal'ın, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan "Bulutların Arasında" albümünde yer alan "Rüyamda Sarıl Bana" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Taylan Paskal Müzik: Taylan Paskal, Hüseyin Başyiğit, Serhat Caner Düzenleme: Ufuk Bulut Yönetmen: Görkem Çiçek "Rüyamda Sarıl Bana" şarkı sözleri ile Bir küçük gülümseme, başlamak umarsızca her şeye. Keşkeler gereksizse, ben döndüm geçmişe seninle Rüyamda sarıl bana, Pişmanlığım hep sana, Teninde bulduğum huzurla, bitti her şey. Rüyamda sarıl bana, Yitirmeden anlamazdık oysa, Sana ait olan ne varsa, bitti her şey. Bir küçük sebeple, başlamak umarsızca her şeye, Kavgalar özlemimse, ben döndüm geçmişe seninle.
paskal bıldırcın ferması 00:45
paskal bıldırcın ferması 1.312 izlenme - 9 yıl önce paskal bıldırcın ferması
paskal bıldırcın ferması1 00:35
paskal bıldırcın ferması1 799 izlenme - 9 yıl önce paskal bıldırcın ferması1
SINAVO - MATEMATİK - Binom Açılımı ve Paskal Üçgen 02:03
SINAVO - MATEMATİK - Binom Açılımı ve Paskal Üçgen 263 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı MATEMATİK -Binom Açılımı ve Paskal Üçgen soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Sultan53 Gürcüler Çay Toplarken 00:26
Sultan53 Gürcüler Çay Toplarken 242 izlenme - 9 yıl önce paskalda gürcüler çay toplarken
Taylan Paskal - En Baştan (İnternet Albümü) 18:52
Taylan Paskal - En Baştan (İnternet Albümü) 62 izlenme - 3 yıl önce Sitenin içeriğine uyar mı, uymaz mı diye düşünürken son zamanlarda böyle paylaşımların arttığını ve kabul gördüğünü görünce(özellikle rap türünde) bir cesaret göndereyim dedim. Benim de içinde bulunduğum azımsanmıcak bir kitle için video içeriklerinden çok alttaki yorumların daha merak edilesi olduğunu düşünmüşümdür hep. Biraz bunu merakıyla bu içeriği göndereyim dedim. Yaptığım müziğin çok kaliteli olduğunu söylemem ama maddi ve manevi imkanım oldukça samimi bir şeyler üretmeye çalıştım. Velhasıl iyi seyirler, iyi dinlemeler... Admin Notu: Hep destek tam destek.
Fıçıcılar Mah İçme Suyumuz 01:17
Fıçıcılar Mah İçme Suyumuz 163 izlenme - 9 yıl önce rahmetli osman sirkecinin bahçesindeki içme suyumuz
Atakum 03:34
Atakum 69 izlenme - 8 yıl önce evlat
Pascal Nouma Kimdir ? - Biyografi Tv 02:33
Pascal Nouma Kimdir ? - Biyografi Tv 47 izlenme - 10 ay önce Pascal Oliver Nouma, Fransız eski futbolcudur. Futbola Fransa'da başlayan futbolcu başta Paris Saint-Germain ile kazandığı UEFA Kupa Galipleri Kupası olmak üzere büyük başarılar kazandı. Beşiktaş JK'ta geçirdiği iki başarılı sezon ile takım tarihine geçen futbolcu, takımının 100. yıl şampiyonluğundan kısa süre önce Fenerbahçe SK derbisinde yaptığı hareketten dolayı aldığı yedi ay ceza sonrası Beşiktaş ile yollarını ayırdı. Futbol kariyerini İskoçya'da sonlandıran futbolcu, Türkiye ile bağlarını koparmadı ve farklı televizyon programlarında ve filmlerde rol aldı. Twitter : https://twitter.com/pnouma21 İnstagram : https://www.instagram.com/pnouma21/
Paskal Bacase Ferma 00:30
Paskal Bacase Ferma 135 izlenme - 10 yıl önce dikkatli bakarsanız culuğu yerde görebilirsiniz
Taylan Paskal - Rüyamda 04:11
Taylan Paskal - Rüyamda 42 izlenme - 3 yıl önce Bilenler bilir hem öğrenci olup hem müzik adına bir şeyler üretmek eğer ekonomik gücünüz yeterli değilse zordur.Bende kendi adıma bir şeyler üretmekteyim.Yıllardan beri bu sitenin bir üyesiyim.Şimdi haklı olarak neden kendi reklamını yapıyorsun kardeşim diyenler olabilir.Onun açıklaması da bu sitede videolardan çok altındaki yorumları okuyarak kendime bir şey katmaya çalışan nacizane bir kardeşiniz olarak yorumlarını merak ettiğimdendir.Kısacası bakalım nasıl bulacaklar merakıyla yükledim.İyi dinlemeler...