Hoşgeldiniz!

passive

Nidalee Jungle 4.10 Patch. 00:57
Nidalee Jungle 4.10 Patch. 15.471 izlenme - 2 yıl önce Lütfen dereceli maçlarda denemeyin.Sizler ve bir takım kutsal değerler için hiç de iyi olmuyor.
Skt T1 Bang: Leesin 01:18
Skt T1 Bang: Leesin 10.321 izlenme - 2 yıl önce Hızlı ve güvenilir RP Satın almak için: http://kodmarketi.com Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu : sihirdarvadisi.com
a perfect circle - passive 05:40
a perfect circle - passive 5.884 izlenme - 8 yıl önce sadece dinle.. (constantine soundtrack)
a perfect circle - passive 04:15
a perfect circle - passive 818 izlenme - 5 yıl önce
constantine 04:21
constantine 1.176 izlenme - 8 yıl önce perfeckt circle perfeckt song
İngilizce Öğreniyorum [11]- Passive Future Tense 07:49
İngilizce Öğreniyorum [11]- Passive Future Tense 496 izlenme - 3 yıl önce Tüm derslere ve metin açıklamalara bu adresten ulaşın..., http://ingilizceogreniyor.blogspot.com/p/dersler.html.
a perfect circle - passive 04:15
a perfect circle - passive 560 izlenme - 6 yıl önce
a perfect circle - passive 04:15
a perfect circle - passive 420 izlenme - 6 yıl önce
Nesnelerin Üzerindeki Titreşimden Ses Kaydı Yapmak 04:31
Nesnelerin Üzerindeki Titreşimden Ses Kaydı Yapmak 89 izlenme - 1 yıl önce ismi "the visual microphone: passive recovery of sound from video" olan araştırma. mit, microsoft ve adobe bünyesinde çalışan araştırma grubunun geliştirdiği bir algoritma. araştırmaya değinecek olursak; cisimlerin üzerinde etki yapan ses titreşimlerinin video yardımıyla, dışarıdan ses kaydının alınmasını sağlıyor. videodan da görüleceği gibi, odanın dışına bir kamera yerleştirilmiş ve içerideki cisimleri video kaydına alıyor. cisim üzerindeki gözle görülemeyen ses titreşimleri araştırma da ki program yardımıyla sese dönüştürülüyor. yani ortamda yapılan konuşma, müzik vb. her türlü sesler aslında cisimlerin üzerinde kalıyor ve bunu kayıt altına alan kameralar ise (ki videoda görürsünüz 60 fpslik dsl bir kamera ile bile bu seslere ulaşılabiliyor) videoyu sese döküyor. yakın gelecekte bir odanın dışından gerçekleştirilecek video kaydının odada neler konuşulduğunu dinlemeye yeteceğine işaret ediyor. şöyle düşünün; tele objektifle kilometrelerce uzaktaki konuşan 2 kişinin yanında duran sigara kutusunu videoya aldığınız zaman o kişilerin neler konuştuğunu net bir şekilde öğrenebilirsiniz. yani çevredeki tüm cisimleri birer mikrofona çeviriyorsunuz.
Make Passive Income While Learning At The Same Time 01:11
Make Passive Income While Learning At The Same Time 1 izlenme - 7 gün önce 1st PDF: https://goo.gl/9TtByW In the past, I was involving in many programs, promo affiliate programs, joined Team building network, blogging with Adsense and so forth. However, to be frank with you, I made little online promoted all those with hard work and efforts. Therefore, I was trying to search the easiest money making system by which even you can start earning your first one hundred dollars online in less than 2 months. Here Why You Should Join Me? If you followed my instructions, you will be getting 5 PDF of my systematic approach of guaranteed you make money. With my super simple to following instructions, you won’t go wrong! Visit to learn more: https://goo.gl/SnjQ6f
Hellpassive Video Event2 Movie 08:34
Hellpassive Video Event2 Movie 147 izlenme - 7 yıl önce hellpassive
a perfect circle passive mp3 04:10
a perfect circle passive mp3 101 izlenme - 5 yıl önce
 Nesnelerin Üzerindeki Titreşimden Ses Kaydı Yapmak 04:31
Nesnelerin Üzerindeki Titreşimden Ses Kaydı Yapmak 36 izlenme - 2 yıl önce ismi "the visual microphone: passive recovery of sound from video" olan araştırma. mit, microsoft ve adobe bünyesinde çalışan araştırma grubunun geliştirdiği bir algoritma. araştırmaya değinecek olursak; cisimlerin üzerinde etki yapan ses titreşimlerinin video yardımıyla, dışarıdan ses kaydının alınmasını sağlıyor. videodan da görüleceği gibi, odanın dışına bir kamera yerleştirilmiş ve içerideki cisimleri video kaydına alıyor. cisim üzerindeki gözle görülemeyen ses titreşimleri araştırma da ki program yardımıyla sese dönüştürülüyor. yani ortamda yapılan konuşma, müzik vb. her türlü sesler aslında cisimlerin üzerinde kalıyor ve bunu kayıt altına alan kameralar ise (ki videoda görürsünüz 60 fpslik dsl bir kamera ile bile bu seslere ulaşılabiliyor) videoyu sese döküyor. yakın gelecekte bir odanın dışından gerçekleştirilecek video kaydının odada neler konuşulduğunu dinlemeye yeteceğine işaret ediyor. şöyle düşünün; tele objektifle kilometrelerce uzaktaki konuşan 2 kişinin yanında duran sigara kutusunu videoya aldığınız zaman o kişilerin neler konuştuğunu net bir şekilde öğrenebilirsiniz. yani çevredeki tüm cisimleri birer mikrofona çeviriyorsunuz.
hardly working passive assholes 02:02
hardly working passive assholes 22 izlenme - 4 yıl önce