Hoşgeldiniz!

paten

Zeynep Bastık - Şahaneyim 03:33
Zeynep Bastık - Şahaneyim 463.939 izlenme - 1 yıl önce Zeynep Bastık'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Şahaneyim" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Şarkı Sözleri (lyrics): Dolandır durdum gecelerin elinde Güzel mi böyle yoksa bir bende mi sürünce Hassas gergin ay ay ay ay Çocuk sabır bırakmadı yeterincec İsterim şöyle güzel bir samanlık seyran Aşk durağında indim trafik tıkanmadan Ne sağdan ne soldan gelen var Abuk sabuk kabuslarmış bunlar Kalbimden kovdum aşk meleklerini Yerine davet ettim yalnızlığı ve bekçilerini Ben çok şahaneyim güzelliğim gelir benim ezelden Sen çok ateşlisin ve de yüreklisin Ama kim bilir neredesin sen
Yetenek Sizsiniz Türkiye'de İnanılmaz Kaza! 02:49
Yetenek Sizsiniz Türkiye'de İnanılmaz Kaza! 405.306 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin yeteneklerini arayan yarışma programında talihsiz bir kaza meydana geldi. Patenle pistten aşağıya düşen yarışmacıyı gören Hülya Avşar ağladı.
Araç ile Paten Yapan Değişik Gençler 00:10
Araç ile Paten Yapan Değişik Gençler 894 izlenme - 2 hafta önce Yaklaşık 90 km hızla giden otomobile tutunan çılgın gençler E5'te patenle kaydılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Patenle Dans Şov 00:06
Patenle Dans Şov 57.451 izlenme - 5 yıl önce Patenle Dans Şov Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dünyanın En Büyük Buz Pateni Pisti! 01:49
Dünyanın En Büyük Buz Pateni Pisti! 10.257 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın En Büyük Buz Pateni Pisti! Kar Yağdığı Zaman Ulaşım İçin Zekice Bir Yöntem Hollandalılar kar yağdığı zaman işlerine, okullarına ulaşmak için kendilerince geliştirdikleri zekice bir yöntem ile gitmek istedikleri yere kolaylıkla ulaşabiliyorlar.
Range Rover Evoque Paten Parkında 01:36
Range Rover Evoque Paten Parkında 15.955 izlenme - 4 yıl önce Range Rover Evoque'u zor şartlar altında test ediliyor.
Scooter, Bisiklet ve Pateni Birleştiren Müthiş Alet - Aeyoskating 00:38
Scooter, Bisiklet ve Pateni Birleştiren Müthiş Alet - Aeyoskating 2.837 izlenme - 11 ay önce Scooter binme zevkini patenle birleştiren kullanımı da gayet basit gözüken bir aletle tanışın; Aeyoskating. Evden okula, işten eve, sahilde hemen hemen her yerde kullanılabilecek bir alet olmuş.
Katerina Witt - Buz Pateni 03:21
Katerina Witt - Buz Pateni 42.408 izlenme - 11 yıl önce buz pateni sevenlere
Hipnotize Etkili Paten Kayan Kız 01:53
Hipnotize Etkili Paten Kayan Kız 7.172 izlenme - 2 yıl önce Gerçekten izlerken kendinizi kaptırmamak elde değil, izliyoruz efenim.
Oyuncak Arabayla Dev Rampadan Uçan Adam 01:20
Oyuncak Arabayla Dev Rampadan Uçan Adam 2.296 izlenme - 7 ay önce Dünyaca ünlü paten ustası Ryan Williams, bu sefer tamamen farklı bir yol denemiş kayarken ufak bir oyuncak araba kullanıp rampa atlayışını gerçekleştirmiş.
Velede Bakın 01:10
Velede Bakın 23.318 izlenme - 10 yıl önce araba altı delisi
Paten Kayan Çocuk 01:33
Paten Kayan Çocuk 5.761 izlenme - 4 yıl önce paten böyle kayılır.
Koca Bir Vlog, Paten, Kafe, Yolculuk, Alışveriş Merkezi, Sinema 23:38
Koca Bir Vlog, Paten, Kafe, Yolculuk, Alışveriş Merkezi, Sinema 1.133 izlenme - 3 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Wanna Die 01:51
Wanna Die 11.199 izlenme - 4 yıl önce Rollerblade ® Tv | Rollerblade Usa 2014 Www.rollerblade.com/usa/rollerblade-tv/ The Authentic Brand For A True İnline Skating Experience. Explore Rollerblade...
Elif Yine Paten Sürme Derdinde Yine Düştü Yine Ağladı, Öğrenemedik Bir Türlü 11:24
Elif Yine Paten Sürme Derdinde Yine Düştü Yine Ağladı, Öğrenemedik Bir Türlü 1.529 izlenme - 5 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Ankara Paten 12:46
Ankara Paten 9.808 izlenme - 4 yıl önce 21 Nisan Sokak Pateni Turu
Tescilli Salak 2 00:11
Tescilli Salak 2 13.221 izlenme - 11 yıl önce ah be kardeşim madem kaymayı Bilmiyosun ne diye deniyosun. Şeki yapacam dereen Şeklinden Oldun. :) inş. korumalık vardır :))
Fena Çarpıyor 00:11
Fena Çarpıyor 16.942 izlenme - 12 yıl önce
Paten Kayan Bebekler 01:01
Paten Kayan Bebekler 14.202 izlenme - 8 yıl önce
Paten Kazası 00:07
Paten Kazası 16.651 izlenme - 11 yıl önce paten kazası
Paten Slalom 02:24
Paten Slalom 12.955 izlenme - 10 yıl önce piskopatı olmuş patenin kız.bu video kaçmaz.müthiş bişey.ağzınız açık kalacak.
Niloya - Paten 06:18
Niloya - Paten 3.813 izlenme - 2 yıl önce Niloya patenlerle henüz yenidir. Kendine çok güveni olmadığı için Mete ve Murat gibi kayamamaktadır. Ufak ufak denemeler yapıp kaymaktadır. O da Mete ve Murat gibi tümsekten atlamayı istemekte ama cesaret edememektedir. Tospik tümseğin dibinde tehlikede kalınca Niloya ne yapacağını şaşırır. Acaba Tospik’i kurtarabilecek midir?
Kaykay 00:25
Kaykay 13.214 izlenme - 11 yıl önce Muhteşem bir gösteri ama sonu kötü bitiyo!!!!
Katarina Witt 03:21
Katarina Witt 13.496 izlenme - 11 yıl önce
Paten Nasıl Kullanılır? 08:03
Paten Nasıl Kullanılır? 5.813 izlenme - 4 yıl önce Paten Hakkında Herşey
Böyle Paten Show Görmediniz! (Hayran Kalacaksınız) 01:42
Böyle Paten Show Görmediniz! (Hayran Kalacaksınız) 7.721 izlenme - 5 yıl önce Muhteşem Paten Gösterisi
Ankara Paten 08:53
Ankara Paten 4.310 izlenme - 4 yıl önce Sıradan Bir Gün Kaynatmasına :)
Elif Yine Düştü. Uzun Süre Sonra Kaykayla Geziyoruz. Park Keyfi. Eğlenceli Çocuk Videosu 13:07
Elif Yine Düştü. Uzun Süre Sonra Kaykayla Geziyoruz. Park Keyfi. Eğlenceli Çocuk Videosu 1.074 izlenme - 6 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
yardım edin bu kıza:) 01:13
yardım edin bu kıza:) 12.430 izlenme - 9 yıl önce
Patenle Atlama 02:18
Patenle Atlama 3.371 izlenme - 4 yıl önce Patenle Atlama