Hoşgeldiniz!

Patiler

Super Buddies - Süper Patiler Fragmanı 02:05
Super Buddies - Süper Patiler Fragmanı 1.939 izlenme - 4 yıl önce 2013 ABD yapımı aile filmi Super Buddies(Süper Patiler) filminin fragmanı. Süper kahramanlarımız buldukları özel yüzükler sayesinde harika bir karaktere bürünüyor ve dünyayı mahvetmeye çalışan bir uzaylıya karşı büyük mücadele veriyorlar. Bu yüzük sayesinde farklı bir kimlik ile karşımıza çıkan sevimli dostlarımız en kısa sürede istilayı engellemek zorundadırlar. Bu mücadeleyi verirken tek yapmaları gereken gerçek kimliklerini ortaya çıkarmamak ve başarı ile bu görevi tamamlamaktır.
Güzel Patiler 3 01:08
Güzel Patiler 3 56 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/guzelpatiler3.htm Hayvanları çok sevdiğinizi bildiğimiz için güzel bir hayvan oyununu sizlerle paylaşıyoruz. Güzel Patiler 3 oyununda kedi ya da köpek türünden bir hayvan seçip ona güzel bir bakım yapacağız. Öncelikle hayvanımızı yıkama, tarama, temizleme gibi işlemlerden geçireceğiz. Ardından hayvanımıza ve zevkimize uygun giysi giydirme ve aksesuar seçimini işlemlerini halledeceğiz. Ve işte hayalinizdeki kedi ya da köpek karşınızda... Güzel Patiler 3 Oyununu FARE ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.
Rus Çocuk Gösterisi 04:55
Rus Çocuk Gösterisi "Sevimli Patiler" Bilecikli Çocuklarla Bir Araya Geldi 18 izlenme - 11 ay önce Rus Çocuk Gösterisi "Sevimli Patiler" Bilecikli çocuklarla bir araya geldi Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı;
Güzel Patiler 01:21
Güzel Patiler 13 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/guzelpatiler.htm Oyunumuza başlamadan önce 4 hayvandan birini seçerek mouse'unuzla seçtiğiniz hayvanı bir güzel temizliyor ve zevkinize uygun bir şekilde giydirerek süslüyorsunuz. İyi Eğlenceler...
Güzel Patiler 2 01:11
Güzel Patiler 2 12 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/guzelpatiler2.htm Güzel patiler oyunumuzun 2. serisinde seçtiğiniz bir kedinin baştan sonra temizlik ve bakımını yapmalısınız. Mouse'unuzla size verilen eşyalar ile seçtiğiniz hayvanın bakımını yapmalısınız. İyi Eğlenceler..
Güzel Patiler 4 01:11
Güzel Patiler 4 5 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/guzelpatiler4.htm Birbirinden şirin ve güzel hayvanlardan birini seçerek onun temizliğini,bakımını yapabilirsiniz. Tüm bu işlemlerden sonra hayvanınızı zevkinize göre giydirebilir ve hazır hale getirebilirsiniz. Oyunu oynayabilmek için mouse'unuzu kullanınız. İyi eğlenceler..