Hoşgeldiniz!

Patricia Callero Videoları İzle

Yengeye yaklaşan yandı 00:14
Yengeye yaklaşan yandı 505 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray'ın kalecisi Muslera'nın model sevgilisi Patricia Callero instagramdan paylaştığı video ile kendinden söz ettirmeyi başardı!
Yengelerin şampiyonluk coşkusu! 02:15
Yengelerin şampiyonluk coşkusu! 180 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın yıldız kalecisi Muslera'nın, ünlü modellerden biri olan sevgilisi Patricia Callero ile Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau şampiyonluğu böyle kutladı.
Patricia'nın şampiyonluk coşkusu! 00:31
Patricia'nın şampiyonluk coşkusu! 139 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın Uruguaylı yıldızı Fernando Muslera'nın kız arkadaşı Patricia Callero'da Türk Telekom Arena'da şampiyonluğu doyasıya kutladı."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sporx kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yengeye Yaklaşan Yandı! 00:15
Yengeye Yaklaşan Yandı! 61 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray'ın kalecisi Muslera'nın model sevgilisi Patricia Callero instagramdan paylaştığı video ile kendinden söz ettirmeyi başardı!
Yenge böyle fit kalıyor! 00:15
Yenge böyle fit kalıyor! 68 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın başarılı kalecisi Muslera'nın sevgilisi Patricia, Intstagram adresinden fit kalmasının sırrını verdi.
Muslera Ve Sevgilisinden Fotoğraf Açıklaması! 01:08
Muslera Ve Sevgilisinden Fotoğraf Açıklaması! 40 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın Uruguaylı yıldızı Fernando Muslera ve sevgilisi Patricia Callero, sosyal medyada büyük beğeni toplayan fotoğrafı nasıl çektiklerini anlattılar...
Muslera'ya Türk Usulü Gelin Arabası 01:34
Muslera'ya Türk Usulü Gelin Arabası 24 izlenme - 1 yıl önce Devre arasında Uruguay'da nişanlısı Patricia Callero ile hayatını birleştirecek olan Galatasaraylı kaleci, havalimanına Türk usulu süslenen arabayla gitti.
Muslera, Pilotluğa Merak Saldı! 02:35
Muslera, Pilotluğa Merak Saldı! 34 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera, nişanlısı Patricia Callero ile birlikte uçuş simülasyonu yaptı.
Musleradan Evlilik Açıklaması! Fatih Terim... 01:38
Musleradan Evlilik Açıklaması! Fatih Terim... 29 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın Uruguaylı yıldızı Fernando Muslera ve kız arkadaşı Patricia Callero, GS TV'de yayınlanan "Onların Dünyası" programında çok özel açıklamalar yaptı.
Muslera: Tatillerimizde Sapancaya Gidiyoruz... 02:06
Muslera: Tatillerimizde Sapancaya Gidiyoruz... 20 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın Uruguaylı yıldızı Fernando Muslera ve kız arkadaşı Patricia Callero, GS TV'ye çok özel açıklamalar yaptı.
Patricia'ya yaklaşan yandı! 00:15
Patricia'ya yaklaşan yandı! 3 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray'ın kalecisi Muslera'nın model sevgilisi Patricia Callero instagramdan paylaştığı video ile kendinden söz ettirmeyi başardı!