Hoşgeldiniz!

Patrick Ekeng Videoları İzle

Dinamo Bükreş Futbolcusu Patrick Ekeng Maçta Öldü 03:41
Dinamo Bükreş Futbolcusu Patrick Ekeng Maçta Öldü 16.219 izlenme - 10 ay önce Sahada kalp krizi geçiren Dinamo Bükreş'in Kamerunlu futbolcusu Patrick Ekeng hayatını kaybetti. Romanya 1. Ligi Şampiyonluk Grubu’nda Dinamo Bükreş ile Gheorghe Hagi’nin teknik direktörlüğünü yaptığı Viitorul arasında oynanan maçta hazin bir ölüm yaşandı. Dinamo Bükreş’in Kamerunlu orta saha oyuncusu Patrick Ekeng, maçın 70. dakikasında geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti. Maçın 63. dakikasında oyuna dahil olan Ekeng, 70. dakikada bir anda bilinç kaybı yaşadı ve yere düştü. Zor nefes alan ve gözleri kararan Ekeng’e doktorlar ilk müdahaleyi yaparken oksijen maskesi takaran sedyeye taşıdılar. Ambulansla hemen hastaneye götürülen Ekeng, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti. Ekeng'in kalp krizi geçirdikten 2 dakika 47 saniye içerisinde ambulansa konulduğu belirtilirken araçta özel ekipman olmadığı ifade edildi. Yaşananların ardından Romanya Futbol Federasyonu, ülkedeki tüm futbol aktivitelerini ertelediğini duyurdu. Dinamo Bükreş, 2000 yılında kaptanı Catalin Hildan'ı da maç esnasında geçirdiği kalp krizi nedeniyle kaybetmişti.
Dinamo Bükreşli Patrick Ekeng kalp krizi geçirdi 02:30
Dinamo Bükreşli Patrick Ekeng kalp krizi geçirdi 3.918 izlenme - 10 ay önce Romanya Ligi'nde son hafta maçında, Dinamo Bükreş ile Viitorul Constanta maçında çok üzücü bir olay yaşandı.  Dinamo Bükreşli Patrick Ekeng'in kalbi durdu  63. dakikada oyuna giren 26 yaşındaki Kamerunlu futbolcu Patrick Ekeng, 7 dakika sonra yere yığıldı. Ekeng hastaneye kaldırılırken maça devam edildi.  Ekeng'in kalbinin hala atmadığı ve yaşama döndürülmeye çalışıldığı öğrenildi. 
Maçta Kalp Krizi Geçiren Patrick Ekeng Hayatını Kaybetti 02:41
Maçta Kalp Krizi Geçiren Patrick Ekeng Hayatını Kaybetti 3.293 izlenme - 10 ay önce Romanya'da Dinamo Bükreş forması giyen 26 yaşındaki Patrick Ekeng, Gheorghe Hagi'nin çalıştırdığı Viitorul Constanta maçında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Romanya'da oynanan Dinamo Bükreş-Viitorul Constanta karşılaşmasında kalp krizi geçiren Patrick Ekeng hayata gözlerini yumdu. Mücadelenin 63. dakikasında orta saha bir anda yere yığılan 26 yaşındaki Kamerunlu futbolcuya anında müdahale edildi. Ancak tüm çabalara rağmen Kamerunlu yıldızın hayatını kaybettiği açıklandı. Ekeng'in kalp krizi geçirdikten 2 dakika 47 saniye içerisinde ambulansa konulduğu belirtilirken araçta özel ekipman olmadığı ifade edildi. Yaşananların ardından Romanya Futbol Federasyonu, ülkedeki tüm futbol aktivitelerini ertelediğini duyurdu. Dinamo Bükreş, 2000 yılında kaptanı Catalin Hildan'ı da maç esnasında geçirdiği kalp krizi nedeniyle kaybetmişti.
Yeşil Sahalarda Bir Ölüm Daha! 02:41
Yeşil Sahalarda Bir Ölüm Daha! 250 izlenme - 10 ay önce Yeşil sahalarda bir ölüm daha! sportrend.blogcu.com Romanya Ligi'nde Dinamo Bükreş ile Viitorul Constanta arasında oynanan maç üzücü bir ana sahne oldu. Ev sahibi ekipte sonradan oyuna giren Patrick Ekeng kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi. Romanya Ligi'nde Dinamo Bükreş ile Viitorul arasında oynanan ve 3-3 biten maç üzücü bir ana sahne oldu. 63. dakikada oyuna giren Kamerunlu Patrick Ekeng, 70'de bir anda yerde kaldı. İlk olarak oyuncuların uyarısıyla hakem maçı durdururken, sağlık ekipleri 26 yaşındaki oyuncuya müdahele etti. Daha sonra ambulansla hastaneye kaldırılan genç oyuncu tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.
Sahada Ölen Futbolcuya Vefa Gösterisi 02:00
Sahada Ölen Futbolcuya Vefa Gösterisi 175 izlenme - 9 ay önce Romanya'da Dinamo Bükreş ile FC Viitorul takımları arasında oynanan maçta hayatını kaybeden Dinamo Bükreş oyuncusu Patrick Ekeng için taraftarlar unutulmaz bir kareografi hazırladı.
Futbol Dünyası Sahada Gelen Ölümle Şokta! 02:41
Futbol Dünyası Sahada Gelen Ölümle Şokta! 153 izlenme - 10 ay önce Romanya'da Dinamo Bükreş forması giyen 26 yaşındaki Patrick Ekeng, Gheorghe Hagi'nin çalıştırdığı Viitorul Constanta maçında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti
Dinamo Bükreş Oyuncusu Patrick Ekeng Sahada Hayatını Kaybetti 03:41
Dinamo Bükreş Oyuncusu Patrick Ekeng Sahada Hayatını Kaybetti 118 izlenme - 10 ay önce Patrick Egeng, Hagi'nin teknik direktörlüğünü yürüttüğü Viitorul Constanta'ya karşı oynanan maçta kalp krizi geçirip hayatını kaybetti. Romanya Liga 1'in son hafta mücadelesinde Dinamo Bükreş ile Viitorul Constanta karşı karşıya geldi. Mücadelenin 63. dakikasında oyuna dahil olan 26 yaşındaki Kamerunlu futbolcu Patrick Ekeng, 70. dakikada orta sahada bir anda yere yığıldı. KURTARILAMADI Maça ara verildi ve Patrick Ekeng'e 3 dakika içinde müdahale edildi. Hemen hastaneye kaldırılan Ekeng, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Sahada Ölen Futbolcuya Vefa Gösterisi! - Sporx 02:00
Sahada Ölen Futbolcuya Vefa Gösterisi! - Sporx 131 izlenme - 9 ay önce Romanya'da Dinamo Bükreş ile FC Viitorul takımları arasında oynanan maçta hayatını kaybeden Dinamo Bükreş oyuncusu Patrick Ekeng için taraftarlar unutulmaz bir koreografi hazırladı.
Kamerunlu Futbolcu'nun Sahada Hayatını Kaybetmesi 02:35
Kamerunlu Futbolcu'nun Sahada Hayatını Kaybetmesi 34 izlenme - 10 ay önce Dinamo Bükreş'in Kamerunlu milli futbolcusu Patrick Ekeng sahada hayatını kaybetti. Tüyler ürperten o üzücü anları izliyoruz.
Dinamo Bükreş Forması Giyen  Patrick Ekeng Maçta Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Keybetti 02:19
Dinamo Bükreş Forması Giyen Patrick Ekeng Maçta Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Keybetti 46 izlenme - 10 ay önce Romanya'da Dinamo Bükreş forması giyen 26 yaşındaki Patrick Ekeng, Gheorghe Hagi'nin çalıştırdığı Viitorul Constanta maçında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
Ölen Futbolcuya Taraftardan Müthiş Koreografi 02:00
Ölen Futbolcuya Taraftardan Müthiş Koreografi 23 izlenme - 9 ay önce Romanya'da Dinamo Bükreş ile FC Viitorul takımları arasında oynanan maçta hayatını kaybeden Dinamo Bükreş oyuncusu Patrick Ekeng için taraftarlar unutulmaz bir kareografi hazırladı. İzliyoruz
Romanya'da Saha Ortasında Ölüm! - Sporx 03:41
Romanya'da Saha Ortasında Ölüm! - Sporx 21 izlenme - 10 ay önce Dinamo Bükreş'in Kamerunlu futbolcusu Patrick Ekeng, Gheorghe Hagi'nin teknik direktörlüğünü yaptığı Viitorul Constanta'ya karşı oynanan maç sırasında kalp krizi geçirdi ve hayatını kaybetti.
p.ekeng had a heart attack |kalp krizi| :( 16:06
p.ekeng had a heart attack |kalp krizi| :( 2 izlenme - 10 ay önce Ecelin nerede ne zaman gelecegi belli olmuyor,futbol dünyasını yasa bogan bir ölüm haberi daha malesef,dinamo bükreş forması giyen patrick ekeng mac sırasında kalp krizi gecirerek hayatını kaybetti.