Hoşgeldiniz!

Paul Rudd Videoları İzle

Ant-Man Türkçe Dublajlı 1. Fragman 01:51
Ant-Man Türkçe Dublajlı 1. Fragman 23.966 izlenme - 2 yıl önce 2015 Temmuz'unda vizyona girmesi beklenen Antman (Karınca Adam) filminin ilk fragmanı Türkçe dublajlı olarak sizlerle. Marvel uyarlaması filmde başrolde Paul Rudd var.
Ant-Man (2015) 1. Fragman 02:29
Ant-Man (2015) 1. Fragman 11.699 izlenme - 2 yıl önce 17 Temmuz 2015'te vizyona girecek olan Ant-Man (Antman) filminin ilk resmi fragmanı yayınlandı. Filmde Paul Rudd ve Evangeline Lilly başrolleri paylaşıyor.
The Fundamentals Of Caring (2016) Fragman 02:26
The Fundamentals Of Caring (2016) Fragman 3.733 izlenme - 10 ay önce 2016 yapımı The Fundamentals of Caring filminin fragmanı. Filmde Paul Rudd ve Selena Gomez rol alıyor.
Kaza Kurşunu Fragman 02:30
Kaza Kurşunu Fragman 17.237 izlenme - 4 yıl önce Judd Apatow'un yönetmenliğini yaptığı ve başrollerinde Seth Rogen, Paul Rudd, Jason Segel, Jay Baruchel, Jonah Hill gibi isimlerin yer aldığı komedi türündeki Kaza Kurşunu filminin resmi fragmanı.
Ant-Man (2015) Fragman 2 02:29
Ant-Man (2015) Fragman 2 4.018 izlenme - 2 yıl önce Karınca-Adam / Ant-Man (2015) Fragman Karınca-Adam (Ant-Man) filminin 2. fragmanı yayınlandı! Marvel Evreni’nin bir sonraki evrimi, Yenilmezler ekibinin kurucu üyelerinden birini, “Ant-Man” ile beyazperdeye getiriyor. Boyunu küçülterek gücünü arttırma gibi inanılmaz bir kabiliyete sahip olan uzman hırsız Scott Lang, içindeki kahramanı kucaklamalı ve akıl hocası Dr. Hank Pym’e, Ant-Man kostümünün ardındaki sırrı, yükselen tehlikelere karşı koruması konusunda yardım etmeli. Tüm engellere rağmen, Pym ve Lang dünyayı kurtaracak bir plan yapmak zorundalar. Marvel’ın “Ant-Man” yapımında Paul Rudd, Scott Lang namı-diğer Ant-Man; rolünde karşımıza çıkıyor. Evangeline Lilly, Hope Van Dyne; Corey Stoll, Darren Cross namı-diğer Yellowjacket; Bobby Cannavale, Paxton; Michael Peña, Luis ve Michael Douglas ise Hank Pym rolünde yer alıyor. Peyton Reed’in yönetmenliğini yaptığı ve Kevin Feige’in yapımcılığını üstlendiği, Marvel’ın yüksek tansiyonlu macera yapımı “Ant-Man,” 17 Temmuz 2015’te gösterime girecek. Karınca-Adam (Ant-Man), 17 Temmuz 2015 tarihinde sinemalarda!
Ant-Man (2015) Fragman 1 01:56
Ant-Man (2015) Fragman 1 3.038 izlenme - 2 yıl önce Ant-Man ile Edgar Wright'tan bir Marvel çizgiromanı uyarlaması izliyoruz. Dr. Hank Pym mesleğinde başarılı bir biyokimyacıdır. Altatomik partiiküller üzerinden ilginç bir formül geliştirir. Bu formül daha önceki testlerin hiçbirinde başarılı olmamıştır. Hank, cisimlerin boyutlarını değiştirebilen formülün denemelerini yapmaya başlar ancak işler umduğu gibi gitmez. Bir kaza sonucu, yeni bir yetenek kazanır. Artık çevresindeki bütün böceklerle iletişim kurabilmekte hatta onları kontrol edebilmektedir.
Çılgın Haber Ekibi Türkçe Altyazılı Fragman 01:32
Çılgın Haber Ekibi Türkçe Altyazılı Fragman 5.015 izlenme - 4 yıl önce 70'li yıllarda San Diego'nun en ünlü haber spikeri Ron Burgundy'nin maceraları devam ediyor.
Ant-Man (2015) Fragman 3 01:29
Ant-Man (2015) Fragman 3 1.421 izlenme - 2 yıl önce Karınca-Adam / Ant-Man (2015) Fragman Karınca-Adam (Ant-Man) filminin 3. fragmanı yayınlandı! Marvel Evreni’nin bir sonraki evrimi, Yenilmezler ekibinin kurucu üyelerinden birini, “Ant-Man” ile beyazperdeye getiriyor. Boyunu küçülterek gücünü arttırma gibi inanılmaz bir kabiliyete sahip olan uzman hırsız Scott Lang, içindeki kahramanı kucaklamalı ve akıl hocası Dr. Hank Pym’e, Ant-Man kostümünün ardındaki sırrı, yükselen tehlikelere karşı koruması konusunda yardım etmeli. Tüm engellere rağmen, Pym ve Lang dünyayı kurtaracak bir plan yapmak zorundalar. Marvel’ın “Ant-Man” yapımında Paul Rudd, Scott Lang namı-diğer Ant-Man; rolünde karşımıza çıkıyor. Evangeline Lilly, Hope Van Dyne; Corey Stoll, Darren Cross namı-diğer Yellowjacket; Bobby Cannavale, Paxton; Michael Peña, Luis ve Michael Douglas ise Hank Pym rolünde yer alıyor. Peyton Reed’in yönetmenliğini yaptığı ve Kevin Feige’in yapımcılığını üstlendiği, Marvel’ın yüksek tansiyonlu macera yapımı “Ant-Man,” 17 Temmuz 2015’te gösterime girecek. Karınca-Adam (Ant-Man), 17 Temmuz 2015 tarihinde sinemalarda!
Ant-Man (2015) Fragman 4 01:29
Ant-Man (2015) Fragman 4 278 izlenme - 2 yıl önce Karınca-Adam / Ant-Man (2015) Fragman Karınca-Adam (Ant-Man) filminin 4. fragmanı yayınlandı! Marvel Evreni’nin bir sonraki evrimi, Yenilmezler ekibinin kurucu üyelerinden birini, “Ant-Man” ile beyazperdeye getiriyor. Boyunu küçülterek gücünü arttırma gibi inanılmaz bir kabiliyete sahip olan uzman hırsız Scott Lang, içindeki kahramanı kucaklamalı ve akıl hocası Dr. Hank Pym’e, Ant-Man kostümünün ardındaki sırrı, yükselen tehlikelere karşı koruması konusunda yardım etmeli. Tüm engellere rağmen, Pym ve Lang dünyayı kurtaracak bir plan yapmak zorundalar. Marvel’ın “Ant-Man” yapımında Paul Rudd, Scott Lang namı-diğer Ant-Man; rolünde karşımıza çıkıyor. Evangeline Lilly, Hope Van Dyne; Corey Stoll, Darren Cross namı-diğer Yellowjacket; Bobby Cannavale, Paxton; Michael Peña, Luis ve Michael Douglas ise Hank Pym rolünde yer alıyor. Peyton Reed’in yönetmenliğini yaptığı ve Kevin Feige’in yapımcılığını üstlendiği, Marvel’ın yüksek tansiyonlu macera yapımı “Ant-Man,” 17 Temmuz 2015’te gösterime girecek. Karınca-Adam (Ant-Man), 17 Temmuz 2015 tarihinde sinemalarda!
Prince Avalanche Fragman 01:10
Prince Avalanche Fragman 590 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Paul Rudd, Emile Hirsch, Lance LeGault gibi isimlerin yer aldığı Komedi / Dram türündeki Prince Avalanche filminin resmi fragmanı.
Anchorman 2 The Legend Continues Fragman 01:42
Anchorman 2 The Legend Continues Fragman 575 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu kadrosunda will ferrell, paul rudd, steve carrell, david koechner, adam mckay gibi isimlerin yer aldığı Anchorman 2 The Legend Continues filminin resmi fragmanı.
Overnight Delivery (1998) Fragman 01:28
Overnight Delivery (1998) Fragman 85 izlenme - 1 yıl önce 1998 yapımı Overnight Delivery filminin fragmanı. Filmde Paul Rudd ve Reese Witherspoon başrolde oynuyor.
Romeo ve Juliet Film Fragmanı (1996) 02:14
Romeo ve Juliet Film Fragmanı (1996) 105 izlenme - 2 yıl önce William Shakespeare'ın trajik aşk destanı Romeo ve Juliet'in, Avustralyalı dahi yönetmen Baz Luhrman tarafından sinemaya uyarlanan bu modern versiyonunda kılıçların yerini, kılıç isimleri taşıyan silahlar alıyor.Günümüz Florida'sında geçen filmde Romeo (Leonardo DiCaprio) ve Juliet (Claire Danes), kentin iki düşman ailesinin çocuklarıdır. Trajik bir rastlantı sonucu iki genç birbirlerine aşık olurlar ve ailelerin savaşının ortasında bir kaçış bulmaya çalışırlar
Anchorman The Legend Continues Tanıtım Fragman 01:18
Anchorman The Legend Continues Tanıtım Fragman 12 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Steve Carell, Will Ferrell, Paul Rudd gibi isimlerin yer aldığı komedi türündeki Anchorman: The Legend Continues filminin resmi fragmanı.