Hoşgeldiniz!

paul scholes

Paul Scholes - Ceza Sahası Dışından Golleri 05:30
Paul Scholes - Ceza Sahası Dışından Golleri 2.454 izlenme - 1 yıl önce Manchester United ve İngiltere Milli Takım efsanesi. Manchester United formasıyla 500'ün üzerinde maça çıkmıştır. Şampiyonlar Ligi'nde 100'ün üzerinde maçta görev alan 8. futbolcu unvanına sahiptir. Scholes'un United ve İngiltere kariyeri boyunca attığı en güzel ceza sahası dışı golleri. İyi seyirler.
Scholes bildiğimiz gibi! 00:12
Scholes bildiğimiz gibi! 628 izlenme - 2 yıl önce Dünya futbolunun unutulmaz orta sahalarından Manchester United'ın efsane ismi Paul Scholes, EPL Master Tour etkinlikleri kapsamında, Hong Kong'ta Liverpool Efsaneleri'ne karşı Manchester United Efsaneleri formasıyla müthiş bir gol attı.
UNICEF maçını Beckham’ın takımı kazandı 03:01
UNICEF maçını Beckham’ın takımı kazandı 264 izlenme - 2 yıl önce Paul Scholes, Luis Figo, Ronaldinho gibi dünyanın en ünlü futbolcularının da sahada yer aldığı UNICEF’e yardım maçını David Beckham’ın takımı kazandı!
Paul Scholes'un Kafasına Top Attılar... 00:04
Paul Scholes'un Kafasına Top Attılar... 305 izlenme - 3 yıl önce Paul Scholes'un kafasına top attılar... Daha fazlası www.izlesene.com/izlesene kanalında sizlerle...
Paul Scholes kalitesini konuşturdu! Nokta atışı... 00:19
Paul Scholes kalitesini konuşturdu! Nokta atışı... 371 izlenme - 4 yıl önce Efsane futbolcu Paul Scholes, saha kenarında yürüyen İtalyan gençlere doğru attığı topu nokta atışıyla isabet ettirdi...
Paul Scholes yaptı gene yapacağını 00:07
Paul Scholes yaptı gene yapacağını 157 izlenme - 3 yıl önce Paul Scholes yaptı gene yapacağını! Kaleciyi fena avladı...
Paul Scholes yaptı gene yapacağını 00:07
Paul Scholes yaptı gene yapacağını 103 izlenme - 3 yıl önce Paul Scholes yaptı gene yapacağını! Kaleciyi fena avladı...
Michael Owen,paul Scholes 01:16
Michael Owen,paul Scholes 203 izlenme - 9 yıl önce onlar birer yaşayan efsane
George Bush'un Vedası Şerefine 05:28
George Bush'un Vedası Şerefine 88 izlenme - 3 yıl önce Emekli olan George Bush amcaya site eşrafı olaraktan adaşı George Michael'in ince esprili "Shoot the dog" klibini hediye ediyor ve "yürü de ense traşını görelim" diyoruz.
Efsanelerin Stüdyoda Kriket Keyfi! 01:23
Efsanelerin Stüdyoda Kriket Keyfi! 5 izlenme - 4 ay önce Şimdilerde yorumculuk yapan efsanevi futbolcular Rio Ferdinand, Steven Gerrard, Frank Lampard, Gary Lineker ve Paul Scholes, Şampiyonlar Ligi yayınından hemen önce stüdyoda kriket oynuyor
UNICEF maçını Beckham’ın takımı kazandı 03:01
UNICEF maçını Beckham’ın takımı kazandı 25 izlenme - 2 yıl önce Paul Scholes, Luis Figo, Ronaldinho gibi dünyanın en ünlü futbolcularının da sahada yer aldığı UNICEF’e yardım maçını David Beckham’ın takımı kazandı!
Scholes bildiğimiz gibi! 00:12
Scholes bildiğimiz gibi! 21 izlenme - 2 yıl önce Dünya futbolunun unutulmaz orta sahalarından Manchester United'ın efsane ismi Paul Scholes, EPL Master Tour etkinlikleri kapsamında, Hong Kong'ta Liverpool Efsaneleri'ne karşı Manchester United Efsaneleri formasıyla müthiş bir gol attı.
Paul Scholes'un Kafasına Top Attılar... 00:04
Paul Scholes'un Kafasına Top Attılar... 11 izlenme - 3 yıl önce Paul Scholes'un kafasına top attılar... Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında sizlerle...
Scholes her zamanki gibi! 00:12
Scholes her zamanki gibi! 3 izlenme - 2 yıl önce Dünya futbolunun unutulmaz orta sahalarından Manchester United'ın efsane ismi Paul Scholes, EPL Master Tour etkinlikleri kapsamında, Hong Kong'ta Liverpool Efsaneleri'ne karşı Manchester United Efsanleri formasıyla müthiş bir gol attı.