Hoşgeldiniz!

Pavel Smirnov

Pavel Smirnov Haliç Tersanesindeki Vincin Zirvesine Tırmandı 18:36
Pavel Smirnov Haliç Tersanesindeki Vincin Zirvesine Tırmandı 2.715 izlenme - 5 ay önce Yavuz Sultan Selim Köprüsünün inşa halindeyken kulesine tırmanarak “350 metre” yükseklikte özçekim yapmasıyla tanıdığımız parkur sporcusu Pavel Smirnov, bu kez arkadaşıyla beraber Beyoğlu’ndaki Tarihi Haliç Tersanesinin vincine tırmanmış.
3.Köprü Selfiecilerin 240 Metrelik Vince Tırmanması! 04:39
3.Köprü Selfiecilerin 240 Metrelik Vince Tırmanması! 3.620 izlenme - 2 yıl önce Yapımı devam eden 3'üncü köprü inşaatına gizlice girip 350 metre yükseklikten selfie çeken gençler, bu kez de bir inşaatın 240 metre yükseklikteki vincine tırmandı. Yapımı devam eden 3'üncü köprü inşaatına gizlice giren 2 arkadaş, 350 metre yüksekliğe çıkarak Selfie çekmişti. Macera tutkunu Pavel Smirnov ile Özcan İpar, yürekleri ağza getiren bu görüntüleri sosyal medyada paylaşmıştı. 2 çılgın bu kez ise Mecidiyeköy'de bulunan bir inşaatın 240 metre yükseklikteki vincine tırmandı. Vince tırmanan gençler Selfie yaparak çektikleri bu görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Tehlikeli selfie çekimlerini kendine hobi edinen 2 genç bu görüntülerle de yürekleri ağza getirdi.
315 Metre Yükseklikte Türk Bayrağı Dalgalandırmak 01:42
315 Metre Yükseklikte Türk Bayrağı Dalgalandırmak 1.678 izlenme - 2 yıl önce Tırmanma ve parkur sporcusu Fırat Somut ve Ahıska Türk'ü Pavel Smirnov 315 metre yükseklikte Türk bayrağı dalgalandırdılar Fırat Somut ve Pavel Smirov 3 Mayıs Türkçüler Gününe özel Türkiye’nin en yüksek gökdeleninin vincine tırmanarak 315 metre yükseklikte TÜRK bayrağı dalgalandırdı. Dipçe: ntv 3 MAYIS bölümünü kesmiş haberin detaylarını buradan okuyabilirsiniz http://www.trthaber.com/haber/yasam/315-metre-yukseklikte-turk-bayragi-dalgalandirdilar-248331.html
Çılgın Selfieci Pavel Smirnov Ankara’da Ortaya Çıktı 03:28
Çılgın Selfieci Pavel Smirnov Ankara’da Ortaya Çıktı 671 izlenme - 10 ay önce İstanbul'da Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün kulesine tırmanarak 350 metre yükseklikte selfie (öz çekim) yaparak adından söz ettiren Pavel Smirnov, bu sefer Ankara'daki bir binanın tepesine çıkarak poz verdi.
3. Köprü’nün Ardından Şimdi de Akasya AVM'ye Tırmandılar! 05:05
3. Köprü’nün Ardından Şimdi de Akasya AVM'ye Tırmandılar! 76 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz haftalarda Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün tepesine tırmanan gençler şimdi de Kadıköy’deki Akasya AVM’nin merdivenlerini kullanarak AVM’nin çatısına çıktılar. Pavel Smirnov ve Haluk Yavuz, 156 metre yüksekliğe tırmandıktan sonra çatıdan selfie çekmeyi de ihmal etmedi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pavel Smirnov Bu Defa Baltayı Taşa Vurdu 00:59
Pavel Smirnov Bu Defa Baltayı Taşa Vurdu 65 izlenme - 2 yıl önce Boğaz köprüsü olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün kulesine tırmanarak 350 metre yükseklikte özçekim yapan iki gençten Pavel Smirnov, bu kez baltayı taşa vurdu. Keşif amacıyla arkadaşlarıyla birlikte girdiği Kadıköy’deki Perili Köşk’ün çatısından yaklaşık 10 metre yükseklikten yere düşen genç, dizinden ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı.
Metrobüs Üzerinde Akılalmaz Yolculuk 00:59
Metrobüs Üzerinde Akılalmaz Yolculuk 7 izlenme - 4 ay önce Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün kulesine tırmanarak “350 metre” yükseklikte özçekim yapan Pavel Smirnov, bu kez de metrobüsün üzerine çıktı. 12 durak boyunca yolculuk yapan çılgın gençler “bu kadarına da pes” dedirtti.
02:02
"Metrobüste Sörf" Çılgınlığı! Ölüme Meydan Okudular! 8 izlenme - 4 ay önce Türkiye?nin Yavuz Sultan Selim Köprüsünün kulesine tırmanarak ?350 metre? yükseklikte özçekim yapmasıyla tanıdığı parkur sporcusu Pavel Smirnov, arkadaşıyla beraber bu kez akıl almaz bir yolculuğa imza attı. Metrobüs istasyonuna gizlice giren gençler, durağa tırmanarak metrobüse atladıktan sonra, aracın tavanında 12 durak boyunca yolculuk yaptı. O anları da kaydettiler. Smirnov ve arkadaşı yaptıkları bu çılgınlığa 'metrobüs sörfü' adını verdi.
200 Metrede Kaykayla Ölümcül Oyun! 00:59
200 Metrede Kaykayla Ölümcül Oyun! 13 izlenme - 10 ay önce Yavus Sultan Selim Köprüsü ve diğer tırmanışlarıyla adından sıkça söz ettiren Pavel Smirnov şimdi de 200 metre yükseklikte bir binanın çıtasında kaykaya bindi. Adrenalin dolu anlarda insanı gerim gerim geren genç "güvende olmak yerine kendine olan güveni seçmelisin" diyor.