Hoşgeldiniz!

pazar gezmesi

Nazlı Ilıcak'tan Akıllara Durgunluk Veren Rap Dansı 01:46
Nazlı Ilıcak'tan Akıllara Durgunluk Veren Rap Dansı 2.295 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'de yayınlanan Pazar Gezmesi programının sezon finalinde Nazlı Ilıcak, konuğu Cem Hakko'yla birlikte Power FM stüdyosundaydı. DJ Funky C'nin programına denk gelen Ilıcak, programı tatile girerken izleyicilere yine harika bir dansla veda etti.
Pazar Gezmesi - Saba Tümer 01:46
Pazar Gezmesi - Saba Tümer 1.816 izlenme - 4 yıl önce SABA TÜMER'DEN NAZLI ILICAK'A KAHKAHA ATMA DERSİ... Kanal D'nin, sunuculuğunu Nazlı Ilıcak'ın yaptığı sevilen sohbet programı "Pazar Gezmesi"ne bu hafta başarılı sunucu Saba Tümer konuk oluyor. Tümer, evinin kapılarını Pazar Gezmesi izleyicileri için açtı. Ünlü sunucu Pazar Gezmesi kameralarına samimi açıklamalarda bulundu. Tümer, sohbete habercilik yıllarını ve Reha Muhtar ile çalıştığı dönem yaşadığı zorlukları anlatarak başladı. Ardından neden evlenmediğini de şu sözlerle anlattı:" Annemin vefatı, kendi ayaklarım üzerinde durmaya çalışmam, rüştümü ispat etmem, kardeşim var. Tüm bunlar bir araya gelince ben evlilik kısmını unuttum. Unutmanın yanında, 'olursa olur' diye biraz da salladım sanırım. Önemli olan önce kendimdim. Ondan sonra aşk, meşk, sevgili veya koca gelir diye düşündüm." Saba Tümer, Nazlı Ilıcak'a nasıl kahkaha atılacağını öğretti. Ilıcak'ın Saba Tümer kahkahası denemeleri eğlenceli anlara sahne oldu. Pazar Gezmesi yarın saat 12:30'da Kanal D'de...
Ahu Yağtu - Pazar Gezmesi 02:09
Ahu Yağtu - Pazar Gezmesi 609 izlenme - 3 yıl önce AHU YAĞTU’DAN NAZLI ILICAK’A ÖNCE CATWALK ARDINDAN ALETLİ PİLATES DERSİ Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu Nazlı Ilıcak’ın gerçekleştirdiği, Pazar günlerinin sevilen programı “Pazar Gezmesi” nin bu haftaki konuğu podyumların başarılı mankeni Ahu Yağtu. 20 yıldır modellik yapan Ahu Yağtu, Nazlı Ilıcak’a “catwalk” öğretti. Başarılı manken, “catwalk” un püf noktalarını anlattıktan sonra Nazlı Ilıcak ile beraber sahneye çıkıp yürüş yaptılar. Ilıcak’ın vintage bir kıyafetle yapmaya çalıştığı “catwalk” keyifli anlara sahne oldu. Daha sonra Yağtu’nun çalıştığı pilates stüdyosuna giden ikili beraber aletli pilates yaptı. Nazlı Ilıcak’ın ilk defa aletli pilates yapması eğlenceli görüntülere sahne oldu. Gündem yaratan boşanmasıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Ahu Yağtu’nun konuk olduğu Pazar Gezmesi, yarın (26 Ekim) saat 12:45’te Kanal D’de!
Pazar Gezmesi - 16 Kasım Pazar Fragman 00:43
Pazar Gezmesi - 16 Kasım Pazar Fragman 255 izlenme - 3 yıl önce Pazar Gezmesi kameralarına samimi açıklamalarda bulunan Aslantuğ, Arzum Onan ile 18 yıllık mutlu evliliklerinin sırrını şu sözlerle özetledi: “Çok zor bir zemin, sadece bizim için değil, hayat da çok zor. Vahşi kapitalizmin dayatmalarıyla insanın kendine bile tahammülünün azaldığı bir yerde çift, evli, sevgili olmak çok kolay taşınabilir değil görünüyor.
Pazar Gezmesi - 2 Kasım Pazar Fragman 00:43
Pazar Gezmesi - 2 Kasım Pazar Fragman 215 izlenme - 3 yıl önce Pazar Gezmesi bu hafta Coşkun Sabah'ın evine konuk oluyor...Kanal D’nin sunuculuğunu Nazlı Ilıcak’ın yaptığı “Pazar Gezmesi” programının bu haftaki konuğu ünlü ud sanatçısı, besteci Coşkun Sabah. Ilıcak, Coşkun Sabah’ın Etiler’deki bahçe dubleksine konuk oldu. 12 yıl aradan sonra ‘Nihayet’ adlı yeni albümünü çıkaran Coşkun Sabah, mutfağa girdi ve bekarlık günlerinde yaptığı meşhur kuru fasulyesini yaptı.
Nazlı Ilıcak Bateri Başına Geçti, Hünerlerini Gösterdi 01:31
Nazlı Ilıcak Bateri Başına Geçti, Hünerlerini Gösterdi 207 izlenme - 4 yıl önce Gazeteci, Kanal D'de ekrana gelen programında bateri çaldı. Kanal D'nin, sunuculuğunu Nazlı Ilıcak'ın yaptığı sohbet programı 'Pazar Gezmesi'nin bu haftaki konuğu Erkan Petekkaya. Evinin kapılarını 'Pazar Gezmesi'ne açan Petekkaya samimi açıklamalarda bulunacak, müziğe olan yeteneğini sergileyecek. Evinde baterisi bulunan ünlü oyuncu bu kez dinleyici olacak. Nazlı Ilıcak baterinin başına geçecek ve davul çalmaya çalışacak. Ardından Erkan Petekkaya ve eşi Didem Hanım nasıl evlendiklerini anlatacaklar. Parmağından hiç çıkarmadığı yüzüğünü oğlu Cano doğduğunda aldığını ve 18 yaşına geldiğinde ona vereceğini de 'Pazar Gezmesi' kameralarına açıklayacak. Pazar Gezmesi yeni bölümüyle Pazar günü saat 12.30'da Kanal D'de yayınlanacak.
Pazar Gezmesi - 16 Kasım Pazar Fragman 00:43
Pazar Gezmesi - 16 Kasım Pazar Fragman 186 izlenme - 3 yıl önce Pazar Gezmesi kameralarına samimi açıklamalarda bulunan Aslantuğ, Arzum Onan ile 18 yıllık mutlu evliliklerinin sırrını şu sözlerle özetledi: “Çok zor bir zemin, sadece bizim için değil, hayat da çok zor. Vahşi kapitalizmin dayatmalarıyla insanın kendine bile tahammülünün azaldığı bir yerde çift, evli, sevgili olmak çok kolay taşınabilir değil görünüyor.
Pazar Gezmesi - 9 Kasım Pazar Fragman 00:42
Pazar Gezmesi - 9 Kasım Pazar Fragman 147 izlenme - 3 yıl önce Urfa doğumlu olan Ferhat Göçer, memleketine yaptığı yatırımları, Ömür Gedik ile neden evlenmediklerini ve hayatıyla ilgili birçok bilinmeyeni Pazar Gezmesi’ne anlattı. Mini bir konser de veren Ferhat Göçer, Nazlı Ilıcak’a tenis oynamayı da öğretti.
Pazar Gezmesi - 26 Ekim Pazar Fragman 00:42
Pazar Gezmesi - 26 Ekim Pazar Fragman 167 izlenme - 3 yıl önce Pazar Gezmesi'nin bu haftaki konuğu Ahu Yağtu! ... Nazlı Ilıcak ve Ahu Yağtu'nun pilates yaptığı eğlenceli anlar da “Nazlı Ilıcak'la Pazar Gezmesi”nde.
Pazar Gezmesi - 19 Ekim Pazar Fragman 00:42
Pazar Gezmesi - 19 Ekim Pazar Fragman 95 izlenme - 3 yıl önce Pazar Gezmesi bu hafta Ali Şen'in evine konuk oluyor... Kanal D’nin sunuculuğunu Nazlı Ilıcak’ın yaptığı beğenilen sohbet programı “Pazar Gezmesi”nin bu hafta ki konuğu; renkli kişiliğiyle tanınan, Fenerbahçe’nin eski başkanlarından Ali Şen. Torunu Alp Şen'in vefatından sonra zor günler geçiren Ali Şen, yaşadığı sıkıntılı günlerin ardından ilk kez “Pazar Gezmesi”ne konuştu.
Celal Şahin - Pazar Gezmesi (Taş Plak Arşivi) 02:59
Celal Şahin - Pazar Gezmesi (Taş Plak Arşivi) 15 izlenme - 10 ay önce