Hoşgeldiniz!

pazarlamacı

Aziz Yıldırım'ın Pazarcılara Zorla Yandex Yükletmesi 02:10
Aziz Yıldırım'ın Pazarcılara Zorla Yandex Yükletmesi 5.668 izlenme - 2 yıl önce Adeta bir pazarlamacı gibi kapı kapı gezip insanların bilgisayarına zorla eklenti yükleten Türkiye'nin ikinci sıradaki büyük takımının başkanı Aziz Yıldırım'ın yandex pazarlama uğraşı. 1 Milyon üye projesi ile fazla vurgun yapamadı sanırım şimdi sokaklara inip yandex tıklatıyor. Yakında google adsense reklamı işine de girer. Keklik çok nasılsa güzel ülkemde. Birkaç müzmin sakat isim yapmış ünlü oyuncu bulsun da taraftarın ağzına biraz bal çalsın. Neyse #bugüngünlerdengalatasaray. Fb Yandex'i açıp arama kısmına '' Galatasaray - Atletico Madrid Canlı İzle'' yazıp link araması yapabilirsiniz. Yıllardır olduğu gibi bu sezon da Şampiyonlar Liginde Türkiye'nin tek temsilcisi Galatasaray. Cimbom Başı Dik Yürür!
pazarlamacı dediğin böyle olmalı 01:29
pazarlamacı dediğin böyle olmalı 11.777 izlenme - 9 yıl önce işte pazarlamacılık sanatı
Susam Sokağı Pazarlamacı Edi'ye 8 Satmaya Çalışıyor 02:43
Susam Sokağı Pazarlamacı Edi'ye 8 Satmaya Çalışıyor 7.546 izlenme - 6 yıl önce Susam Sokağı Pazarlamacı Edi'ye 8 Satmaya Çalışıyor
Dünyanın En İkna Edici Pazarlamacısı 14:46
Dünyanın En İkna Edici Pazarlamacısı 6.498 izlenme - 5 yıl önce Çaldırıp kapattığınızda sizi arayan bir pazarlama şirketinin sattığı sıradan bir tablet bilgisayarın reklamında tanıtımdan sorumlu abimizin abartılı övgülerini izliyoruz, efendim.
Trakyalı Pazarlamacı 00:06
Trakyalı Pazarlamacı 1.232 izlenme - 3 yıl önce Trakyalı Pazarlamacı - yeni vine
Susam Sokağı - 8 Satan Adam 02:43
Susam Sokağı - 8 Satan Adam 851 izlenme - 3 yıl önce Çocukluk dönemlerimizin vazgeçilmez programı olan Susam Sokağı' ndan "8 Satan Adam" bölümü.
 Ferhan Şensoy  - Pazarlamacı (1986) 03:04
Ferhan Şensoy - Pazarlamacı (1986) 592 izlenme - 3 yıl önce Ferhan Şensoy 80 li yıllarda kapı kapı dolaşan kapıyı yanlışlıkla bir kere açtınızmı akşam yemeğine size misafir olarak kalan bir pazarlamacı tiplemesi ile karşımızda. Daha ilk on saniyede gülme krizine girebilirsiniz, panik yapmayın kriz geçicidir tedavisi mümkündür.
Takım Elbiseli Pazarlamacı Alişan - Kurt Kapanı 02:59
Takım Elbiseli Pazarlamacı Alişan - Kurt Kapanı 412 izlenme - 3 yıl önce Alişan içerdeki kızı kurtarmak için, apartmana girmek istemektedir. Pazarlamacı kılığında girmek isteyen Alişan kapıdaki 1.90 boyunda iri yarma güvenlik görevlisi tarafından içeriye alınmaz. Alişan'a göre apartman çok güvenli olup, kale gibidir. İçeride köpek sürüsü kadar adam vardır. Alişan büyük bir mübalağa yapmıştır. Çünkü görüldüğü üzere sadece iki adam vardır.
Bir Pazarlamacı Olarak Leon The Professional 00:49
Bir Pazarlamacı Olarak Leon The Professional 28 izlenme - 1 yıl önce Bir pazarlamacı olarak Leon the Professional
Pazarlamaci Halil Ve Kamereman Hasan Akdağ 04:04
Pazarlamaci Halil Ve Kamereman Hasan Akdağ 125 izlenme - 8 yıl önce :)
Krizin Teget Gectigi Pazarlamacı 01:29
Krizin Teget Gectigi Pazarlamacı 85 izlenme - 9 yıl önce pazarlama böyle yapılır