Hoşgeldiniz!

peçeli kedicik

Yalan Dünya’da Dans Eden Peçeli Kedicik 00:54
Yalan Dünya’da Dans Eden Peçeli Kedicik 9.645 izlenme - 1 yıl önce Bizim dertlendiğimiz türküde sen nasıl oynarsın bre kedicik. Neşet Ertaş'ı mezarında ters döndürdün abla.
Peçeli Kediciğin Adnan Oktar'ın Önündeki Kıvrak Dansı 01:29
Peçeli Kediciğin Adnan Oktar'ın Önündeki Kıvrak Dansı 3.684 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar kedicikleri dans videosu ile yine karşınızdayız. Sayın Adnan Oktar'ı çok seven mini etekli pembe peçeli güzel bir fiziğe sahip hanım kardeşimizin bu dansına hayran kalacaksınız.
Peçeli Kediciğin Baş Döndüren Dansı 01:22
Peçeli Kediciğin Baş Döndüren Dansı 1.503 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar'ın nam-ı diğer Adnan Hocanın peçeli kediciği çalan oyun havası eşliğinde hünerlerini sergilemiş.
Peçeli Kediciğin Adnan Hocasını Coşturması 01:49
Peçeli Kediciğin Adnan Hocasını Coşturması 899 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar'ın programında müzik ile coşan kediciklerden biri bu sefer peçesini takmış ve olanca etkileyici hareketleri ile Adnan Hocasını coşturmuş.
Peçeli Kedicik Dans Etti Adnan Oktar Alkışladı 06:08
Peçeli Kedicik Dans Etti Adnan Oktar Alkışladı 2.305 izlenme - 3 yıl önce Peçeli kedicik Adnan Oktar'ın önünde durarak dans etti. Peçeli kedicik dansıyla Adnan Oktar'a hayran bıraktı.
Adnan Oktar'ın Peçeli Kediciği Oryantal Yaptı 14:09
Adnan Oktar'ın Peçeli Kediciği Oryantal Yaptı 1.058 izlenme - 3 yıl önce Kendine ait televizyon kanalında program yapan Adnan Oktar, bu kez stüdyo ışıklarını karartarak kediciklerine oryantal yaptırdı. Adnan Oktar, yüzüne taktığı peçe ve giydiği mini eteğiyle oryantal yapan kediciği izledi. ORTAM BİR ANDA KARARDI Dini sohbet yapılan odada ışıklar bir anda disko ışıklarına benzer şekilde ortamı kararttı, peçesini takan mini etekli bir kedicik ise salonun ortasında oynamaya başladı. ARKADAŞLARI DA EŞLİK ETTİ Onu izleyen diğer kedicikler de daha fazla dayanamayarak arkadaşlarına eşlik etti.
Adnan Oktar'ın Peçeli Kediciği Dans Ediyor 07:50
Adnan Oktar'ın Peçeli Kediciği Dans Ediyor 909 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar'ın peçeli kediciği A9'da yayınlanan programda çalan roman havasına eşlik edemeden duramıyor. Peçeli kediciğin dans performansını izliyoruz.
Peçeli Kedicik Dansı İle Büyüledi 01:10
Peçeli Kedicik Dansı İle Büyüledi 337 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca'nın A9TV kanalında müzik eşliğinde kediciklerini oynatması artık olağan bir şey. Şimdi sıra peçeli kedicikde.
Leopar Elbiseli Kediciğin Develi Şarkısıyla Çoşması 02:30
Leopar Elbiseli Kediciğin Develi Şarkısıyla Çoşması 239 izlenme - 1 yıl önce Giydiği bol dekolteli kıyafetle Adnan Oktar'ın karşısında hünerlerini sergileyen peçeli kedicik, dans ederken de gözlerini hocasından alamadı.
Yüzü Peçeli Altı Minili Kediciğin Etkileyici Dansı 01:52
Yüzü Peçeli Altı Minili Kediciğin Etkileyici Dansı 86 izlenme - 10 ay önce Adnan Oktar'ın kedicikleri sohbet programlarında sergilendikleri dans ile adlarından sık sık söz ettiriyor. Peçeli güzele de dansı ile dikkat çekmiş.
Peçeli Kedicik Dansı İle Büyüledi 01:18
Peçeli Kedicik Dansı İle Büyüledi 53 izlenme - 2 yıl önce A9 TV kanalında kedicikleri ile üne kavuşan Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca peçeli kediciğini fena oynatıyor.
Pembe Peçeli Kedicik vs Yeşil Peçeli Kediciğin Dans Kapışması 01:43
Pembe Peçeli Kedicik vs Yeşil Peçeli Kediciğin Dans Kapışması 25 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar'ı aşkla seven güzeller her geçen gün artıyor. Güzeller güzeli 2 peçeli kedicik Adnan Oktar için dans etti.
Adnan Oktar'ın Peçeli Kediciği Dansıyla Yürek Hoplattı 04:13
Adnan Oktar'ın Peçeli Kediciği Dansıyla Yürek Hoplattı 42 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar'ın Peçeli Kediciği Dansıyla Yürek Hoplattı