Hoşgeldiniz!

Ped Videoları İzle

Vajinamız Nasıl Güzelleşir 07:14
Vajinamız Nasıl Güzelleşir 25.230 izlenme - 2 yıl önce Ben bir erkek olarak yıllardır bu videoyu bekliyor idim, nasıl vajinamızı güzelleştirebiliriz diye işte o kutlu an geldi artık Op. Dr Dilek Avşar hanım efendiyle vajinamızı güzelleştirebileceğiz.
Canlı Yayında Pedini Düşüren Şarkıcı! 00:51
Canlı Yayında Pedini Düşüren Şarkıcı! 15.555 izlenme - 2 yıl önce Meksikalı şarkıcı Patricia Navidad, canlı TV şovu sırasında şarkı söylerken stüdyoda pedini düşürmesine şahit oluyoruz.
Regl Nedir? PMS Bir Adet midir? 02:34
Regl Nedir? PMS Bir Adet midir? 9.401 izlenme - 10 ay önce Regl, kadınların rahim iç yüzeyinde oluşan damar ve dokuların kan ile birlikte vücuttan atılmasıdır. Ay hali, adet, halam geldi gibi anlamdaşları da var reglin. Bir de kirli diyor kimileri regl olan kadına; ama bizce dememeliler! Saçma, çirkin ve bir o kadar da yargılayıcı bir tanım çünkü regl olan kadına kirli demek. Kadınların genellikle ayda 3 ila 5 gün regl kanamaları olur. Regl döneminden önce de pms yani regl öncesi sendromu vardır. PMS Nedir? dersen, aynı adlı eğlenceli videomuza göz atabilirsin;)
Büyük Fikir Büyütür - Hijyenik Ped 03:05
Büyük Fikir Büyütür - Hijyenik Ped 9.668 izlenme - 3 yıl önce İyi fikir emek istiyor, kaynak istiyor, cesaret istiyor. "Çocuk da yaparım kariyer de" işte bu yüzden reklam dünyasının efsanelerinden biri oldu, başarıdan başarıya koştu.Büyük fikir büyütür; değerini bilelim, kullanmayı bilelim, korumayı bilelim.
Hindistan'ın Ucuz Ped Mucidi 05:39
Hindistan'ın Ucuz Ped Mucidi 3.046 izlenme - 1 yıl önce Güney Hindistan'da yaşayan Arunachalam Muruganantham, henüz evliliklerinin ilk günlerinde karısı Shanti'nin hijyenik ürünleri karşılayamadığı için âdet dönemlerini eski bez paçavralarıyla geçiştirdiğini öğrendi. Muruga, karısını etkilemek için ona hijyenik ped yapmaya karar verdi. İlk başta her şey gözüne çok kolay geldi. Rulolarla pamuk örgü alıp, dikdörtgenler şeklinde kesti. Sadece iki günde, markette satılanların aynısından bir hijyenik ped yaptı. Pedi denemesi için karısına verdi. Karısının yorumu umut kırıcıydı: ''Bu hiçbir işe yaramıyor, ben eski bezlerimi kullanacağım.''
Huysuz Virjin - Ped Reklamı 01:31
Huysuz Virjin - Ped Reklamı 1.481 izlenme - 5 ay önce Huysuz Virjin programının 18. bölümünde reklam teklifi gelmemesinden yakınıp kendi ped reklamını kendi tarzında çekmiş.
 Evy Lady Reklamı (Cem Özer İçerir) 00:52
Evy Lady Reklamı (Cem Özer İçerir) 2.781 izlenme - 2 yıl önce Cem Özer'in kariyerindeki ''garip'' rollerinden sadece bir tanesi.
lisede kızlar tuvaletine ped-matik :) 01:30
lisede kızlar tuvaletine ped-matik :) 9.216 izlenme - 7 yıl önce tanıtımı bizzat okul müdürü yapmış :))
Maçta Tamponunu Düşüren Kadın Futbolcu 00:49
Maçta Tamponunu Düşüren Kadın Futbolcu 3.618 izlenme - 3 yıl önce Kadınlar Futbol Ligi müsbakasında ablamız destek kuvvetle oynarken bir anda bütünleşmiş parça ağırlığa da dayanamayarak! kendisini terketmiş, izliyoruz efendim.
köpeğimi çaldılar hemde sürükleye sürükleye 04:41
köpeğimi çaldılar hemde sürükleye sürükleye 4.128 izlenme - 8 yıl önce golden retriever cinsi köpeğimi çaldılar hemde sürükleye sürükleye lütfen bulmaya yardım edin
Şarkı Söylerken Külotundan Pedi Düştü 01:10
Şarkı Söylerken Külotundan Pedi Düştü 450 izlenme - 2 yıl önce Meksikalı bir kadın şarkıcı, canlı yayında şarkı söylerken menstrual pedi bacaklarının arasından yere düştü. Şarkı söylemeye devam eden kadın, kendisine tepki gösteren erkeklere "asıl siz utanın" dedi. Meksika'daki bir sabah programında yaşanan kaza, kadınların adet dönemine ilişkin "utanma" tartışmalarını da yeniden alevlendirdi. Sabah programı Despierta America'da canlı yayında şarkı söyleyen Patricia Navidad, pedinin yere düşmesine rağmen şarkı söylemeye devam etti. Gelen tepkiler üzerine Twitter hesabından bir açıklama yapan Navidad, erkeklerin kendilerini de bir kadının doğurduğunu unuttuğunu, bir kadına karşı saldırgan ve kaba olmanın utanç verici olduğunu söyledi. Navidad, "Kadınlara prenses gibi davrandığını söyleyen erkeklerin kraliçelerce yetiştirildiğini söylüyorlar. O halde, kadınları incitenleri kimler yetiştiriyor?" diye sordu. Daha önce de, Instagram'da bir fotoğraf paylaşan Rupi Kaur'un fotoğrafı, Instagram topluluk kurallarına uymadığı gerekçesiyle iki kez kaldırılmıştı. Kaur'un fotoğrafında, yatakta arkası dönük olarak yatan bir kadının pantolunun arkasında kan lekesi görünüyordu.
Ped Reklamları 00:14
Ped Reklamları 433 izlenme - 2 yıl önce " Scorped içindeki moderasyon parçacıkları sayesinde sizi gün boyu koruma halinde tutar! " ----Scorp Kulanıcıların belirli konu başlıkları altında kendi fikirlerini özgürce max 15 saniyelik videolarla paylaşabildikleri platform! AppStore Linki: https://itunes.apple.com/tr/app/scorp/id914653446?mt=8
İlhan Mansızlı Evy Lady Reklamı 00:52
İlhan Mansızlı Evy Lady Reklamı 357 izlenme - 2 yıl önce Kendi döneminde sahaların en bıçkın futbolcularından biri olarak tanınan İlhan Mansız'ın karizmayı boydan boya çizdirdiği kadın pedi reklamı. Reklam aynı zamanda İlhan'ı çalımlayan kızın hatırı sayılır bir fan kitlesi edinmesi ile de meşhurdur. Reklam filminin çekildiği tarihte 16 yaşında olan 1988 Doğumlu brezilyalı güzel Jimena Fernandez şimdi nerdedir kimledir bilinmez
ulvi zeynepe selpak yerine ped veriyor video kralı 00:48
ulvi zeynepe selpak yerine ped veriyor video kralı 860 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/vido.krali
Ped Reklamı Dediğin Böyle Olur! 'Hiçbir Kan Kadınları Yıldıramaz' 01:22
Ped Reklamı Dediğin Böyle Olur! 'Hiçbir Kan Kadınları Yıldıramaz' 153 izlenme - 10 ay önce Her ay regl olan kadınlar için bu durum onları günlük hayatta yaptıkları şeylerden alıkoymak için yeterli değil. Hijyenik ped markası Bodyform’un hazırladığı kampanya kadınların hayatın her alanında başarıyla sürdürdüğü mücadelelerini gözler önüne seriyor. İngiliz hijyenik ped markası Bodyform, kanamanın hiçbir türünün kadınları yıldırmayacağına yönelik güçlü bir kampanya yarattı.
Orkid Plus Ped Reklamı 00:45
Orkid Plus Ped Reklamı 329 izlenme - 2 yıl önce Şimdi eğri oturup doğru konuşalım yeni jenerasyon hatunları olarak hemen hemen her konuda ninelerimize annelerimize kıyasla oldukça rahat bir yaşam sürdürüyoruz. Ah anam garip anam çilekeş anam demek geldi içimden bu reklamı gördükten sonra; bebeğin bezlerini mi kaynatacaksın, kendi bezlerini mi kaynatacaksın, hepsi birbirinden zahmetli mevzular nerdeee ozaman kullan at olgusu.Şimdiki ped reklamlarıyla kıyaslarsak reklamımızdaki ped oldukça sade ve özelliksiz.Zaten kendisinin kıyaslandığı durum normal bildiğimiz elbezi olduğundan çok da kasmamışlar. Ne sızdırmaz kanallarıyla sıvıyı jelleştirip orta tabakaya hapsetme durumu var, ne renkli bilmemne noktacıkları sayesinde kaymayı önleme var efenime söyliyim ne de bişey çiçeği kokusu var. Oynayan ablamıza baktığımızda ise beyaz pantolonu yok, plajda çılgınca voleybol oynama veya bisiklete binme tarzında istekleri yok.Ozamanın teknolojisiyle görsel efektler konusunda da sıkıntılar olduğundan kaynaklı olsa gerek 'Eşit miktarda sıvı döküldüğünde 'deniyor fakat siz de farkedeceksiniz ki klasik beze yapılan büyük bir haksızlık söz konusu.
Kanıyosun Fuat Abi 02:19
Kanıyosun Fuat Abi 295 izlenme - 2 yıl önce Kadınların beyaz giyip, ceylan gibi "bakın ne kadar da rahatım, amım kanamış ne olucak hahahahayt!" şeklinde oradan buraya sekerek gülüştükleri reklamlardan daha yaratıcı hijyenik ped reklamı
Vileda Kovalarına Ped Atılan Öğrencilerin Dramı 01:40
Vileda Kovalarına Ped Atılan Öğrencilerin Dramı 204 izlenme - 2 yıl önce Ozan ve Koray standart öğrenci hayatı süren iki gençti. Ta ki bu standartlık bir gün bozulana kadar. Evlerine gelen kızlardan birisi niye yaptı bilinmez pedini vileda kovasına sıkıştırıp kaçmış. Bu videodan sonra öğrenci evinize kız çağırırken 2 defa düşünün. İyi seyirler.
Maçta Tamponunu Düşüren Kadın Futbolcu 00:49
Maçta Tamponunu Düşüren Kadın Futbolcu 199 izlenme - 2 yıl önce Kadınlar Futbol Ligi müsbakasında ablamız destek kuvvetle oynarken bir anda bütünleşmiş parça ağırlığa da dayanamayarak! kendisini terketmiş, izliyoruz efendim.
Ulvi Zeynep'e Selpak yerine Ped veriyor .d 00:48
Ulvi Zeynep'e Selpak yerine Ped veriyor .d 526 izlenme - 5 yıl önce http://www.facebook.com/demir588
Ünlü Şarkıcı Canlı Yayında Pedini Düşürdü 01:14
Ünlü Şarkıcı Canlı Yayında Pedini Düşürdü 86 izlenme - 2 yıl önce Meksika’nın en ünlü şarkıcılarından Patricia Navidad’ın, sabah programında başına talihsiz bir olay geldi. 42 yaşındaki şarkıcının, hit şarkısı Despierta America’yı söylerken, binlerce izleyicinin önünde pedi düştü. The Mirror’ın haberine göre; Navidad, profesyonelliğinden taviz vermedi ve şarkısını söylemeye devam etti. Aynı zamanda oyuncu olan ünlü yıldızın yaşadığı talihsiz anların görüntüsü sosyal medyada bir anda yayıldı.
Bayan Şarkıcı Canlı Yayında Pedini Düşürdü! 00:51
Bayan Şarkıcı Canlı Yayında Pedini Düşürdü! 73 izlenme - 2 yıl önce Meksikalı şarkıcı Patricia Navidad, canlı TV şovu sırasında şarkı söylerken stüdyoda pedini düşürdü.
Ünlü yıldızın canlı yayında pedi düştü 01:14
Ünlü yıldızın canlı yayında pedi düştü 102 izlenme - 2 yıl önce Meksika’nın en ünlü şarkıcılarından Patricia Navidad’ın, sabah programında başına talihsiz bir olay geldi. 42 yaşındaki şarkıcının, hit şarkısı Despierta America’yı söylerken, binlerce izleyicinin önünde pedi düştü. The Mirror’ın haberine göre; Navidad, profesyonelliğinden taviz vermedi ve şarkısını söylemeye devam etti. Aynı zamanda oyuncu olan ünlü yıldızın yaşadığı talihsiz anların görüntüsü sosyal medyada bir anda yayıldı. Sosyal medyadan konuya ilişkin açıklamalar yapan Navidad, “Hiçbir zaman pedimi atmadım ve atmayacağım. Bunu açıklamak istedim. Çok karmaşık bir tünelden kendiliğinden düştü. Teşekkürler. Sizi seviyorum. Bu benim utanmam ya da alaya alınmamı gerektirecek bir şey değil” ifadelerini kullandı.
Caretex İnkontinans Alta Kaçırma ( İdrar Kaçırma ) İç Çamaşırı 01:44
Caretex İnkontinans Alta Kaçırma ( İdrar Kaçırma ) İç Çamaşırı 173 izlenme - 5 yıl önce CareShop - Caretex İnkontinans Alta Kaçırma ( idrar kaçırma ) İç Çamaşırları ile Her Zaman Temiz Kuru ve Güvende Hissedin.
Cengiz Gök Dünya Şampiyonu Sporcusu Çağan Atakan Arslan (Avatar) İle Ped Çalışması 541 315 32 48 00:29
Cengiz Gök Dünya Şampiyonu Sporcusu Çağan Atakan Arslan (Avatar) İle Ped Çalışması 541 315 32 48 195 izlenme - 4 yıl önce Kick Boks Dersi, Kick Boks Özel Ders, Muay Thai Dersi, Muay Thai Özel Ders, Self Defence, Mma Dersi. Mma Özel Ders
Durbuldum Ped Egg Ve 18 Parça Pilli Manikür Seti 01:45
Durbuldum Ped Egg Ve 18 Parça Pilli Manikür Seti 59 izlenme - 3 yıl önce En özel ve değişik hediyeler, Tüm Türkiye'ye kapıda ödeme imkanıyla üstelik ücretsiz kargo ile durbuldum.com'da
Cengiz Gök Dünya Şampiyonu Sporcusu Çağan Atakan Arslan (Avatar) İle 541 315 32 48 00:31
Cengiz Gök Dünya Şampiyonu Sporcusu Çağan Atakan Arslan (Avatar) İle 541 315 32 48 87 izlenme - 4 yıl önce Kick Boks Dersi, Kick Boks Özel Ders, Muay Thai Dersi, Muay Thai Özel Ders, Self Defence, Mma Dersi. Mma Özel Ders
İstanbul Anadaolu Yakası Kick Boks Antrenörü Ped Çalışması 541 315 32 48 00:57
İstanbul Anadaolu Yakası Kick Boks Antrenörü Ped Çalışması 541 315 32 48 32 izlenme - 4 yıl önce Kick Boks Dersi, Kick Boks Özel Ders, Muay Thai Dersi, Muay Thai Özel Ders, Self Defence, Mma Dersi. Mma Özel Ders
Kaydırmaz Yapışkanlı Sihirli Pad Araç Tutacağı 01:14
Kaydırmaz Yapışkanlı Sihirli Pad Araç Tutacağı 12 izlenme - 2 yıl önce Ürüne Buradan Ulaşabilirsiniz https://www.indirimsmart.com/kaydirmaz-yapiskanli-sihirli-pad-arac-tutacagi Magic Pad doğadaki bukalemunların ayaklarında bulunan özel tutunabilirlik özelliği örnek alınarak tasarlanmıştır. Magic Pad' in üzerinde özel bir sistemle uygulanmış gözlerimizle göremeyeceğimiz katrilyonlarca hava deliği bulunmaktadır. Magic Pad ilk zamanlarda helikopter, uçak kokpitleri için güvenlik amaçlı olarak üretilmiştir. Şimdi ise otomobilinizde güvenli sürüş için sizlere sunuyoruz. Magic Pad üzerindeki delikler sayesinde vakum özelliği kazanır ve aracınızın ön kısmana kolayca yapışır. Pano, buzdolabı, fayans, cam, tahta, pencere, duvar gibi dikey veya yatay zemine yapışır ve nesneleri sabit tutar. Ürün Özellikleri: Cep telefonu, gözlük, mp3 çalar, kalem, uzaktan kumanda, anahtar, demir para gibi nesneleri tutması için de kullanılabilir. -50ºC' den 60ºC' ye kadar sıcağa ve soğuğa dayanıklı olup uzun ömürlüdür. Zehirsiz, kokusuzdur ve geri dönüşümlüdür. Arabanızın konsolünde herhangi bir iz bırakmadan kolayca kaldırılabilir. Kirlendiğinde ve tutma gücünü kaybetmeye başladığında suda yıkanabilir ve orijinal haline geri döner. 5 renk seçeneği mevcuttur. Renk Seçenekleri: Mavi Pembe Siyah Sarı Yeşil Ürün Ölçüleri: 14 cm x 8 cm Paket İçeriği: 1 adet Magic Pad Kaydırmaz Yapışkanlı Ped Not: Talep ettiğiniz rengi ürün sayfasındaki "Ürün Özellikleri" başlığından seçebilirsiniz.