Hoşgeldiniz!

Pedikür Videoları İzle

Hatunun Parmakları Murdar Eden Manikür Robotu 06:10
Hatunun Parmakları Murdar Eden Manikür Robotu 112 izlenme - 2 hafta önce Hatunumuz(sosyal medya bilhileri aşağıda mevcut) Manikür robotu yapıyor ve tırnaklarına oje sürdürüyor. Tabi robot da hatunun o güzelim parmaklarını mahvediyor. İzliyoruz efendim. TWITTER: http://twitter.com/simonegiertz FACEBOOK: https://www.facebook.com/simonegiertz/ INSTAGRAM: https://instagram.com/simonegiertz/ MERCHANDISE: http://simonegiertz.merchlabs.com/
sülünlere gerdek öncesi pedikür 01:23
sülünlere gerdek öncesi pedikür 10.176 izlenme - 7 yıl önce sülünlere gerdek öncesi pedikür
Evde Pedikür Nasıl Yapılır? 03:07
Evde Pedikür Nasıl Yapılır? 1.902 izlenme - 4 yıl önce Açık ayakkabılar giymeye başladığımız yaz günlerinde ayak bakımının önemi daha da artıyor. Ama bunun için mutlaka kuaföre gitmek zorunda değilsin! Pedikürünü evde kolayca kendin yapabilmen için hazırladığımız videoyu izlemen yeterli.
Evde Pedikür Nasıl Yapılır? 00:38
Evde Pedikür Nasıl Yapılır? 164 izlenme - 5 ay önce Her evde bulunan kolay malzemelerle doğal bakım fikirleri vermeye devam ediyoruz. Güzellik-bakım ve makyaj konusunda etkili fikirler, püf noktaları ve kolay adımların yanı sıra ayak bakım önerileri de MigrosTV'de! Evde pedikür yapmanın kolay ve etkili yolu için videoyu izleyin.
pedikürcü karga !! 00:49
pedikürcü karga !! 2.384 izlenme - 7 yıl önce bu karga pedikür yapıyor))
Pedikür Nasıl Yapılır - Pedikür İşlem Sırası Nedir 04:02
Pedikür Nasıl Yapılır - Pedikür İşlem Sırası Nedir 514 izlenme - 2 yıl önce Bakımlı el ve ayaklara sahip olmayı herkes ister. Düzenli aralıklarla yapılan manikür ve pedikürlerde bu bakımın en büyük faktörünü oluşturur. Ev koşullarında dahi yapılabilecek manikür ve pedikürü doğru şekilde yapmayı biliyor musunuz? Pedikür nasıl yapılır? sorusuna cevabınız olumsuz ise bu videoyu izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Pedikür nasıl yapılır? Pedikür işlem sırası nedir? İtme işlemi Tırnak içlerini temizleme Törpüleme Ilık suda bekletme (Yaklaşık 10-15 dakika) Kurulama İtme işlemi Ölü derileri kaldırma Ölü derileri makas ile kesme Et pensi kullanma Topukları törpüleme Kalıntıları temizleme Kremleyerek masaj yapma Tırnak üstlerindeki kremi temizleme Parmak aralarını pamuk yardımıyla ayırma Oje sürme Taşan oje kalıntılarını asetonlu kulak çubuğu ile temizleme Oje kurutucu sprey uygulama
Pedikür Evde Nasıl Yapılır? 03:07
Pedikür Evde Nasıl Yapılır? 922 izlenme - 3 yıl önce Açık Ayakkabılar Giymeye Başladığımız Yaz Günlerinde Ayak Bakımının Önemi Daha Da Artıyor. Ama Bunun İçin Mutlaka Kuaföre Gitmek Zorunda Değilsin! pedikürünü Evde Kolayca Kendin Yapabilmen İçin Hazırladığımız Videoyu İzlemen Yeterli.
Çakır Güzellik Salonu 04:37
Çakır Güzellik Salonu 360 izlenme - 7 yıl önce manikür pedikür ağda sir ağda kaş bıyık yüz parafin
Karline A++ Susuz Pedikür Nasıl Uygulanır? 05:30
Karline A++ Susuz Pedikür Nasıl Uygulanır? 128 izlenme - 2 yıl önce KARLİNE A++ susuz pedikür seti kişiye özel tek kullanımlık hijyenik bir üründür. Seçkin kuaför salonlarında uygulanan bu hizmeti evinizin konforunda rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Danışma hattı : +90 312 397 21 84
karga pedikür yapıyor )) 00:49
karga pedikür yapıyor )) 362 izlenme - 8 yıl önce kargalar pedikürü böyle yapar :)
Hamilelikte Manikür Pedikür Yaptırılır mı? 04:09
Hamilelikte Manikür Pedikür Yaptırılır mı? 101 izlenme - 3 yıl önce Hamileyken manikür, pedikür, ağda yaptırırken nelere dikkat edilmeli? Hijyen neden önemlidir? Hijyenden nasıl emin olunabilir? OjeSpa ailemizletv için anlatıyor.
Batık tırnaklara nasıl pedikür yapılır? 01:00
Batık tırnaklara nasıl pedikür yapılır? 34 izlenme - 2 yıl önce Güzellik ve Bakım Uzmanı Femihan Özden batık tırnaklara pedikür yapımını anlatıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Antioksidan Özellikli Yeşil Çay Spa Pedikürü 02:44
Antioksidan Özellikli Yeşil Çay Spa Pedikürü 56 izlenme - 3 yıl önce Sizler İçin Bağdat Caddesi'ndeki Misk Nail Spa'yı Ziyaret Ettik Ve Ayak Bakımı İle İlgili İpuçlarını Ve Yepyeni Yöntemleri Sizler İçin Öğrendik. İzleyin, Aya...
Pedikür nasıl yapılır? 01:43
Pedikür nasıl yapılır? 26 izlenme - 2 yıl önce Pedikür 15 günde bir yapılmalıdır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evde pedikür yaparken nelere dikkat edilmelidir? 00:39
Evde pedikür yaparken nelere dikkat edilmelidir? 21 izlenme - 2 yıl önce Güzellik ve Bakım Uzmanı Femihan Özden evde pedikür yapımı için dikkat edilmesi gerekenleri anlatıyor.
Pedikür sonrası bakım nasıl yapılmalıdır? 00:52
Pedikür sonrası bakım nasıl yapılmalıdır? 7 izlenme - 2 yıl önce Güzellik ve Bakım Uzmanı Femihan Özden pedikür sonrası bakımı anlatıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mantarlı Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır? 02:16
Mantarlı Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır? 1 izlenme - 3 ay önce Mantarlı tırnaklar için bakım uygulamasının nasıl yapıldığı anlatan video sizlerle arkadaşlar. Keyifli seyirler...