Hoşgeldiniz!

pegasus havayolları

Bagajınızı Pegasus'a Emanet Ettiğinizde Ne Olur? 01:04
Bagajınızı Pegasus'a Emanet Ettiğinizde Ne Olur? 7.957 izlenme - 2 yıl önce Pegasus'la bagajlarınız da uçacak. Frankfurt uçuşumda İstanbul'da aktarmasında bagajlar indirilirken çektiğim görüntülerdir. Adamlar kasti olarak kırmak için bagajları atıyor gibi. Sağ olsunlar dönüşte de bagajımı İstanbul'da unuttular. - http://www.tvyayini.com
Trabzon'da Pistten Çıkan Uçağın Drone Görüntüsü 06:30
Trabzon'da Pistten Çıkan Uçağın Drone Görüntüsü 442 izlenme - 4 ay önce Pegasus Havayolları'nın dün akşam Ankara-Trabzon seferini yapan uçağının Trabzon Havalimanı'na inişi sırasında pistten çıkmasının ardından uçak ve kaza yeri günün ağarması ile havadan görüntülendi.
Pegasus Havayolları Avengers'lı Güvenlik Videosu 04:50
Pegasus Havayolları Avengers'lı Güvenlik Videosu 3.210 izlenme - 3 yıl önce Pegasus Havayolları'ndan enteresan ve eğlenceli güvenlik videolarına görmeye alışmıştık. Şimdi ki videonun kahramanları ise Marvel'dan Yenilmezler, hep beraber izliyoruz.
Pegasus Güvenlik Anonsu 01:15
Pegasus Güvenlik Anonsu 3.692 izlenme - 7 yıl önce
Pegasus Yapar Türkiye Uçar... 00:34
Pegasus Yapar Türkiye Uçar... 1.739 izlenme - 7 yıl önce
Yurtdışına Uçamıyorum Devri Bitti! 00:16
Yurtdışına Uçamıyorum Devri Bitti! 468 izlenme - 7 yıl önce
pegasus windsurf ligi başlıyor! 01:48
pegasus windsurf ligi başlıyor! 633 izlenme - 7 yıl önce pegasus hava yolları türkiye yelken federasyonu işbirliği ile 2011 yılında dünyada ve türkiyede ilk kez gerçekleşecek olan türkiye windsurf ligine adını verdi!
Pistten Çıkan Pegasus Uçağında Panik Dolu Dakikalar: Ne Zaman Patlayacak Diye Bekledik 06:35
Pistten Çıkan Pegasus Uçağında Panik Dolu Dakikalar: Ne Zaman Patlayacak Diye Bekledik 31 izlenme - 4 ay önce Pegasus Havayolları'nın Trabzon Havalimanına inerken pisten çıkan uçağında bulunan yolcular, keskin bir yakıt kokusu aldıklarını ve ne zaman patlayacak diye beklemeye başladıklarını belirtti.
Havacılığı Biz Başlatmadık Ama Biz Değiştirdik! 01:00
Havacılığı Biz Başlatmadık Ama Biz Değiştirdik! 379 izlenme - 7 yıl önce
Biz Sizi Yurtdışına Çok Uygun Fiyatlarla Uçuruyoruz ! 00:33
Biz Sizi Yurtdışına Çok Uygun Fiyatlarla Uçuruyoruz ! 323 izlenme - 7 yıl önce
Pegasus Hava Yollarından En Uygun Fiyatlar En Üst Teknoloji! 03:01
Pegasus Hava Yollarından En Uygun Fiyatlar En Üst Teknoloji! 303 izlenme - 7 yıl önce
Pistten Çıkan Pegasus Havayollarına Ait Uçağı Kurtarma Çalışmaları Sürüyor 01:02
Pistten Çıkan Pegasus Havayollarına Ait Uçağı Kurtarma Çalışmaları Sürüyor 21 izlenme - 4 ay önce Pistten çıkan Pegasus Havayollarına ait uçağı kurtarma çalışmaları sürüyor.
Pegasus Windsurf Lig / Alaçatı 06:58
Pegasus Windsurf Lig / Alaçatı 252 izlenme - 7 yıl önce pegasus hava yolları türkiye yelken federasyonu işbirliği ile 2011 yılında dünyada ve türkiyede ilk kez gerçekleşecek olan türkiye windsurf ligine adını verdi!
Sigorta Yetkilileri Pegasus Havayolları Uçağının Pistten Çıktığı Alanda İncelemelerde Bul 02:47
Sigorta Yetkilileri Pegasus Havayolları Uçağının Pistten Çıktığı Alanda İncelemelerde Bul 13 izlenme - 4 ay önce Sigorta yetkilileri Pegasus Havayolları uçağının pistten çıktığı alanda incelemelerde bulunuyor Hazırlanacak ekspertiz raporunun ardından uçak bulunduğu yerden kaldırılacakTRABZON - Ankara-Trabzon seferini yapan Pegasus Havayolları'na ait yolcu uçağının önceki akşam Trabzon Havalimanı'na...
Pegasus Havayolları Yetkilileri Pistten Çıkan Uçakları ile İlgili Trabzon'a Gelerek İnceleme. 01:03
Pegasus Havayolları Yetkilileri Pistten Çıkan Uçakları ile İlgili Trabzon'a Gelerek İnceleme. 9 izlenme - 4 ay önce - Pegasus Havayolları yetkilileri pistten çıkan uçakları ile ilgili Trabzon'a gelerek inceleme başlattı Hazırlanacak raporun ardından uçağın bulunduğu yerden nasıl çıkartılacağı ile ilgili yol haritası belirlenecekTRABZON - Ankara-Trabzon seferini yapan Pegasus Havayolları'na ait Boeing...
Pegasusun Yeni Emniyet Videosu Hangi Havayolunun Demosuna Benziyor 03:19
Pegasusun Yeni Emniyet Videosu Hangi Havayolunun Demosuna Benziyor 106 izlenme - 6 yıl önce
Pistten Çıkan Uçağın Aprona Çekilmesi 20 Saat Sürdü 04:43
Pistten Çıkan Uçağın Aprona Çekilmesi 20 Saat Sürdü 4 izlenme - 4 ay önce Pistten çıkan uçağın aprona çekilmesi 20 saat sürdüTRABZON - Trabzon Havalimanı'nda 13 Ocak akşamı iniş sırasında pistten çıkan Pegasus Havayolları'na ait yolcu uçağının bulunduğu yerden vinç yardımı ile çıkartılıp aprondaki güvenli bölgeye çekilme işlemi 20 saat sürdü.