Hoşgeldiniz!

Pehlivan Videoları

Ali Gürbüz 652. Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Başpehlivan Oldu 00:27
Ali Gürbüz 652. Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Başpehlivan Oldu 117.058 izlenme - 4 yıl önce Rahmetli başpehlivan babası Recep Gürbüz'ün yolundan giden Ali Gürbüz sözünü tuttu. 652. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin finalinde İsmail Balaban'ı 16 dakikada tuş ederek yenen Gürbüz üst üste 3. kez şampiyonluğa ulaşıp, ebedi altın kemerin sahibi oldu.
Avrupa'nın Gözünde Pehlivanlar 02:41
Avrupa'nın Gözünde Pehlivanlar 4.982 izlenme - 3 ay önce yahşi batı filmindeki yağlı güreş meraklısı hanım abla gibi yabancılar olaya farklı bakıyor olsa gerek. bu videoya yabancı bir forum sitesinde denk geldim. altında kas gruplarını tartışan mı pantolunun tarzı mı neler konusan ablalar var şaşırdım. iyi seyirler alkışlayan pehlivanlar.
Teyo Emmi Teyo Pehlivan 02:47
Teyo Emmi Teyo Pehlivan 110.410 izlenme - 7 yıl önce teyo emmi teyo pehlivan
Teyo Emmi Yunanlılara Karşı 02:50
Teyo Emmi Yunanlılara Karşı 124.321 izlenme - 9 yıl önce teyo pehlivan yine gülme krizi emre dursunkaya
Sumocu İle Pehlivan Kapışması 00:59
Sumocu İle Pehlivan Kapışması 21.060 izlenme - 3 yıl önce Kırkpınar Yağlı Güreş Festivalinde Bir Sumocu İle Pehlivan Yağlı Güreş Yaparsa..
Arap Müzikleri 04:50
Arap Müzikleri 31.473 izlenme - 4 yıl önce Ömer Pehlivan
teyo 01:04
teyo 34.445 izlenme - 9 yıl önce teyo pehlivan , fıkralarla türkiye , flash
23.02.2008 Kurtboğazi Balik Avi 00:44
23.02.2008 Kurtboğazi Balik Avi 21.623 izlenme - 9 yıl önce mhsnphlvn@hotmail.com ankarali usta balikçilar Şentepe - demet kaŞik canavarlari ankara beypazari çanilli dİkİlİtaŞ gölbaŞi kesİkköprü kapulukaya kurtboĞazi lezgİ balik avi canli gümüŞ yem sazan levrek turna sudak kefal alabalik ankara pavyon gecelerİ parlement alİ yaprak 06 bülent gökçe eydost yenİkentlİ nadİr eryamanli ferat krİstal ankarali yasİn Şentepelİler demetlİler muhsİn pehlİvan İsmaİl arslan harun arslan emre erdem enes azİz furŞİt regaİp rüstem balikçilar fatİh tamer efes pİlsen anka
Vas-y Vas-Y  Pehlivan ( Ne Oluyo Lan !!!? ) 03:30
Vas-y Vas-Y Pehlivan ( Ne Oluyo Lan !!!? ) 7.963 izlenme - 3 yıl önce Bir dönem fırtınalar koparan, büyük tartışmalara yol açmış, homoerotik klip.Üç versiyonu bulunan şarkının Türkçe - Fransızca karışık hali.the bashpelivanns of turkey adlı projeyle ata sporumuzu tanıtmaya çalışan bir grup tarafından hazırlanmıştır.
3 Pehlivanı Yağlanmış Vücutlarıyla Dans Ettiren Program 00:30
3 Pehlivanı Yağlanmış Vücutlarıyla Dans Ettiren Program 1.866 izlenme - 9 ay önce Videoyu izledikten sonra kulaklarda yankılanan şarkı; We all love you pehlivan,pehlivan,pehlivan
Teyo Pehlivan 01:21
Teyo Pehlivan 28.767 izlenme - 9 yıl önce teyo pehlivan
Pehlivanlar hakemle kavga etti 02:50
Pehlivanlar hakemle kavga etti 10.887 izlenme - 3 yıl önce Edirne'de düzenlenen 653. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri, çeşitli boylardaki müsabakalarla Sarayiçi Er Meydanı'ndaki alanda devam ediyor. Müsabakaların 2. gününde bazı pehlivanlar hakemlerin kararlarına itiraz edince tartışma çıktı.
Yağlı Güreş Yapan Kızlar 01:54
Yağlı Güreş Yapan Kızlar 8.987 izlenme - 2 yıl önce Yağlı güreş deyince hemen bizlerin aklına pala bıyıklı yarma pehlivanlar geliyordur tabi. Lakin gavurun aklına bu görüntülerdeki bikinili hanım kızlarımız gelmekte. Bizler için çok ütopik bir kavram belki ama evet kızların yağlı güreş yaptığı böyle arenalarda mevcut dünyada...
Şükrü Tunar - Pehlivan Havası  (Taş Plak Arşivi) 03:24
Şükrü Tunar - Pehlivan Havası (Taş Plak Arşivi) 223 izlenme - 2 hafta önce
Alkışlarla Yaşıyorum Havuz Partisi 01:06
Alkışlarla Yaşıyorum Havuz Partisi 5.021 izlenme - 2 yıl önce Değerli adminler aşırı sıcaklardan bunalmış olsa gerek ki yaz şenliği kıvamında havuz partisi yapmışlar. Bizsiz nasıl eğleniyorlar görüyor musunuz? İyi seyirler
Osmanlı Tokadını Tatmamış Pakistanlı Tokat Güreşçileri 02:39
Osmanlı Tokadını Tatmamış Pakistanlı Tokat Güreşçileri 5.653 izlenme - 2 yıl önce Birbirlerini döverek tokta manyağı yapan Pakistan ülkesine ait tokatlama sporu. Türkiyede olsa karakolda biterdi yorumlarını şimdiden görür gibiyim fakat bu geleneksel bir dövüş sporu.
Pehlivan torunu bu ikizlere çok güleceksiniz 00:30
Pehlivan torunu bu ikizlere çok güleceksiniz 4.176 izlenme - 2 yıl önce güreş yapmayı seven ikizler güreş yaparak kendilerine bir eğlence bulmuş anneleri de videoya çekip internete yüklemiş video izleyen herkes gülme krizine sokuyor
Adhurs - Hindistan Yetenek Programı - Çılgın Kuvvet takımı 08:15
Adhurs - Hindistan Yetenek Programı - Çılgın Kuvvet takımı 2.985 izlenme - 2 yıl önce Yetenek programı diye elinde basket topu çeviren, çemberden fino geçiren tırı vırı tiplerin gösterildiği ülkemizde alışık olmadığımız bir program. Hindistan'ın yetenek programı Adhurs. Tabii olayın merkezi Hindistan olunca program ateş yiyen, çivilere atlayan, ağzıyla Hindistan Cevizi parçalayan, üzerinden kamyonet geçiren çılgın tiplerle dolup taşıyor. Program da dolu dolu geçiyor haliyle, burada da geleneksel bir Hint pehlivan grubunun çılgın gösterilerine tanık oluyoruz efenim.
Başpehlivanlığı Fatih Atlı kazandı 00:39
Başpehlivanlığı Fatih Atlı kazandı 6.402 izlenme - 3 yıl önce Edirne'de düzenlenen 653. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri başpehlivanlığını finalde İsmail Balaban'ı yenen Fatih Atlı kazandı.
Gülay - İstanbul Ağlıyor 04:46
Gülay - İstanbul Ağlıyor 7.041 izlenme - 5 yıl önce İçimdeki Sesler,resimler Mahmut Pehlivan
ata sporumuz yağlı pehlivan güreşleri 04:04
ata sporumuz yağlı pehlivan güreşleri 7.000 izlenme - 7 yıl önce video çekimosman karahasanoğlu02.10.2010 tarihinde gölcük belediyesinin tertip ettiği yağlı pehlivan güreşinden görünümler
Teyo  Pehlivan 01:02
Teyo Pehlivan 11.880 izlenme - 9 yıl önce
Cumhur Sevalden Delikiz 03:07
Cumhur Sevalden Delikiz 11.271 izlenme - 9 yıl önce
3. Manavgat Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri 00:35
3. Manavgat Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri 4.701 izlenme - 3 yıl önce 3.Manavgat Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri'nin başpehlivanı Orhan Okulu oldu. Orhan Okulu finalda Kırkpınar başpehlivanlarından Recep Kara ile güreşti. Normal sürede yenişemeyen iki pehlivan puanlamaya gitti. Puanlamada Okulu, rakibi Kara'ya yaptığı hamle ile yendi. Okulu, üçüncü turda bu seneki tarihi Kırkpınar başpehlivanı Fatih Atlı'yı yenerek finale yükseldi. Yarı finalde Recep Kara, Mustafa Kemal Karaboğa'yı, Orhan Okulu'nda Kırkpınar başpehlivanlarından Şaban Yılmaz'ı yendi. 3. Manavgat Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde 73'ü başpehlivan olmak üzere 700 güreşçi güreşti. Güreş ağalığını ise turizmi iş adamı Hasan Özden açık arttırma da 150 bin liraya aldı. Başaltında ise Şahali Kurt, büyükorta dalında Recep Üstündağ birinci oldu. Okulu, yaptığı açıklamada, tarihi Elmalı ve 3.Manavgat Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde birinci olmaktan mutlu olduğunu söyledi. Başarısını düzenli spor yapmaya borçlu olduğunu belirten Okulu, hedefinin 2015 tarihi Kırkpınar'da birinci gelerek altın kemeri Antalya'ya getirmek olduğunu kaydetti. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 3. Manavgat Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri'ne 700 ve 73 başpehlivan katılı ile tarihi bir rekora imza atmanın sevincini yaşadıklarını söyledi. Orhan Okulu'ya kupa ve birincilik madalyasını Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ile Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal birlikte verdi. Başkan Sözen birini Orhan Okulu, ikinci Şaban Kara, üçüncü Mustafa Kemal Karaboğa ve dördüncü olan Şaban Yılmaz'a madalya takdimi yaptı.
Ozan Pehlivan - Hadi Eyvallah - Teaser 00:20
Ozan Pehlivan - Hadi Eyvallah - Teaser 1.028 izlenme - 9 ay önce Ozan Pehlivan'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Hadi Eyvallah" isimli tekli çalışması, tanıtım klibiyle netd'de.
Koca Yusuf 04:25
Koca Yusuf 8.158 izlenme - 7 yıl önce cihanı dize getiren pehlivanımız koca yusuf'un aziz ruhu anısına hazırlanmıştır... www.1923turk.biz
Teyo Pehlivan Palavra 01:38
Teyo Pehlivan Palavra 9.142 izlenme - 11 yıl önce dumlupınar öğrencileri BESYO
1992 Başpehlivanlık Müsabakası - Ahmet Taşçı 05:26
1992 Başpehlivanlık Müsabakası - Ahmet Taşçı 2.484 izlenme - 2 yıl önce Tarihi Kırkpınar Güreşleri'mizde 9 kez başpehlivan olarak bir efsane olan pehlivanımız Ahmet Taşçı, 1992 yılında Abdullah Ersoy'u kılçık oyunuyla yeniyor. Şu an hala spor hayatına devam eden Ahmet Taşçı, 56 yaşında Kırkpınar'da başpehlivan olan Kel Aliço'nun rekorunu kırarak en yaşlı başpehlivan ünvanını almak için antrenmanlarını sürdürüyor, 2015 veya 2016 da tekrar kendisini Kırkpınar'da göreceğiz sanırım. Kendisi hakkında ayrıntılı bilgi; http://tr.wikipedia.org/wiki/Ahmet_Taşçı İyi Seyirler.
Hangisi Yağlı Güreş Başpehlivanı? - İnsan Sarrafı - Oha Diyorum 04:27
Hangisi Yağlı Güreş Başpehlivanı? - İnsan Sarrafı - Oha Diyorum 1.461 izlenme - 1 yıl önce Yeni bir insan sarrafı videosu daha çektik. Bu kez Melih kimlerin Kırkpınar başpehlivanı olduğunu soruyor. Bakalım siz kaçta kaç yapacaksınız?
Ozan Pehlivan - Hadi Eyvallah 03:40
Ozan Pehlivan - Hadi Eyvallah 692 izlenme - 9 ay önce Ozan Pehlivan ft İrem Derici Hadi Eyvallah Şarkı Sözleri: Görür Görmez Anladım Başıma Bela Olucaksın Durma Zaman En Büyük Düşman Bana Görür Görmez Anladım Başıma Bela Olucaksın Durma Zaman En Büyük Düşman Bana Bu Tavrınla Canımı Yaka Yaka Nereye Kadar Gideceksin Bir Gece Bensiz Uyanınca Kıymetimi Bileceksin Nereye Kadar Bilemiyorum Ama Bu Kadarı Fazla Geliyo Bana Hatırlaarı Koy Bir Kenara Üstüde Kalsın Hadi Eyvallah Görür Görmez Anladım Başıma Bela Olucaksın Durma Zaman En Büyük Düşman Bana Görür Görmez Anladım Başıma Bela Olucaksın Durma Zaman En Büyük Düşman Bana Bu Tavrınla Canımı Yaka Yaka Nereye Kadar Gideceksin Bir Gece Bensiz Uyanınca Kıymetimi Bileceksin Nereye Kadar Bilemiyorum Ama Bu Kadarı Fazla Geliyo Bana Hatırlaarı Koy Bir Kenara Üstüde Kalsın Hadi Eyvallah Nereye Kadar Bilemiyorum Ama Bu Kadarı Fazla Geliyo Bana Hatırlaarı Koy Bir Kenara Üstüde Kalsın Hadi Eyvallah Nereye Kadar Bilemiyorum Ama Bu Kadarı Fazla Geliyo Bana Hatırlaarı Koy Bir Kenara Üstüde Kalsın Hadi Eyvallah Ozan Pehlivan'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Hadi Eyvallah" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd'de. Söz & Müzik: Ozan Pehlivan & Tuğrul Cerrahoğlu Düzenleme: Çağrı Telkıvıran Yönetmen: Evren Arasıl