Hoşgeldiniz!

Peker Açıkalın Videoları İzle

Peker Açıkalın Canlı Yayında Müge Dağıstanlı'ya Talip Oldu - Renkli Sayfalar 23 Ocak Pazartesi 00:58
Peker Açıkalın Canlı Yayında Müge Dağıstanlı'ya Talip Oldu - Renkli Sayfalar 23 Ocak Pazartesi 7.501 izlenme - 5 ay önce Sevilen oyuncu Peker Açıkalın, Renkli Sayfalar programının sunucusu Müge Dağıstanlı'ya talip oldu, Gülşen'den istedi...
Nurettin Bay - Allah Seni Pekliye 06:18
Nurettin Bay - Allah Seni Pekliye 29.189 izlenme - 2 yıl önce üçüncü sınıf oyunculuk, kostümler ve sözler ile adeta banallikte sınırları zorlayan, beyin yakan, sözleri de kendisi de saçma bir müzik klibi ayrıca pekliye ne demek?
Gülcemal Fragman 02:05
Gülcemal Fragman 15.580 izlenme - 3 yıl önce Sevilen oyuncu Peker Açıkalın, uzun bir aradan sonra “Gülcemal” filmi ile sinemaya döndü. Nisan ayında vizyona girecek olan filmin yapımcılığını Uğur Film, yönetmenliğini ise Özgür Selvi üstleniyor. Film, doğada yalnız başına yaşayan Gülcemal’in hiç görmediği babasından kalan mirasın ardından başına gelen komik, tehlikeli ve çılgın olayları konu alıyor. Peker Açıkalın’ın “Gülcemal” karakterini canlandırdığı filmde usta oyuncuya, Merve Sevi, Levent Tülek, Cem Kılıç, Haldun Boysan, Mehtap Bayrı, Hüseyin Elmalıpınar, Emre Melemez ve Yılmaz Guruda eşlik ediyor.
Kirli ve Cengiz'in Menemen Muhabbeti 02:23
Kirli ve Cengiz'in Menemen Muhabbeti 1.157 izlenme - 5 ay önce Cengiz yapar ve tabiki çoğunu kirli yer. Muhabbetin, ortamın sıcaklığı o samimiyeti iliklerinize kadar hissedeceksiniz... he bu arada menemeni kim bulmuştur? bekar bir türk erkeği muhtemelen.
Kara Kentin Çocukları (1999 / 100dk) 01:56:17
Kara Kentin Çocukları (1999 / 100dk) 2.485 izlenme - 2 yıl önce Orhan Oğuz'un pek bilinmeyen, gerçekten yeraltında kalmış, Türkiye'de çekilmiş olduğuna kolay kolay inanmayacağınız bir filmi. İyi seyirler.
Kara Kentin Çocukları/Piçleri - Yeraltı Özgür TV (+18) 02:20
Kara Kentin Çocukları/Piçleri - Yeraltı Özgür TV (+18) 1.450 izlenme - 2 yıl önce Manyakların, gaylerin, sapıkların ve orospuların televizyonu Yeraltı Özgür TV. Orhan Oğuz'un 1999 yapımı pek fazla kimse tarafından bilinmeyen Kara Kentin Çocukları adlı yeraltı filminden küçük ama sapık bir bölüm izleyeceksiniz. Türk sineması için alışılmadık bir film ve hiç alışılmak sahneler olduğu tartışılmaz. Ancak böyle sahneler barındıran bir filmin sorun çıkabileceği düşünülerek ilk ismi olan Kara Kentin Piçleri'nin değiştirilip Kara Kentin Çocukları olarak yayınlanması da ilginç. Neyse sizleri Peker Açıkalın ile baş başa bırakırken filmin bir kritiğini okuyabileceğiniz şu linki de vereyim: http://www.otekisinema.com/kara-kentin-cocuklari-1999/
Nostalji: Peker Açıkalın - Bakkal Amca (1992) 02:21
Nostalji: Peker Açıkalın - Bakkal Amca (1992) 1.665 izlenme - 4 yıl önce Nostalji: Peker Açıkalın - Bakkal Amca (1992)
Peker Açıkalın - Bakkal Amca (1992) 02:21
Peker Açıkalın - Bakkal Amca (1992) 1.114 izlenme - 2 yıl önce Yıl 1992 Peker Açıkalın o zamanlar daha yeni piyasa yapmaya başlamış bu piyasa yapım aşamasında öyle bir klip yapmış ki bütün karakterleri kendisi oynuyor.Kendi tipi ve şarkı o kadar çok birbirine uymuş ki alkışlamadan geçemiyoruz... Doğrusu bu klip kendisinin hayatını değişirdi desek yeridir... Orjinali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/39353/mahmut-tuncer-bakkal-amca-1993
Kim Bunlar (Tv2 - 1989) 20:26
Kim Bunlar (Tv2 - 1989) 1.088 izlenme - 2 yıl önce Peker Açıkalın, Pelin Su Pir, Levent Tülek, Levent Kazak ve Nilüfer Açıkalın'ın ekranlara ilk merhaba dediği "Kim Bunlar" adlı program ilk olarak Tv 2'de daha sonra Tv 1'de yayınlanmaya başlamıştı. Şimdi bu programdan bir bölüm sizlerle.
Turkler Cıldırmıs Olmalı - Ekibimiz Albayla Tanısıyor 03:23
Turkler Cıldırmıs Olmalı - Ekibimiz Albayla Tanısıyor 1.265 izlenme - 2 yıl önce Türkler Çıldırmış Olmalı'da askere gitmek üzere şartlı tahliye edilen suçluların albayla tanışma sahnesi. Yeni filmlerimizden haberdar olun: http://bit.ly/avsarfilmler ''Abi yok komutanım diyeceksin, anlaşıldı mı?'' ''Asker bu ne? Bir daha bunları takmayacaksın, anlaşıldı mı?'' Yönetmenliğini Murat Aslan'ın yaptığı, başrollerinde Peker Açıkalın, Önder Açıkbaş, Tuba Ünsal, Erdal Tosun, Burhan Öcal, Kadir Çöpdemir'in rol aldığı Türkler Çıldırmış Olmalı filminden bir sahne. Film hakkında bilgi: http://tr.wikipedia.org/wiki/Tür...
Çiçek Taksi (1995) - 5. Bölüm 43:38
Çiçek Taksi (1995) - 5. Bölüm 641 izlenme - 2 yıl önce 90'lı yılların unutulmaz ve bir o kadar kaliteli dizilerinden çiçek taksi'nin 1995 sezonununa ait 5.bölümünü siz site sakinlerinin beğenisine sunmaktan onur ve hatta gurur duyuyorum. İyi seyirler, iyi keyifler nostaljik sever arkadaşlar.
Şafak Sezer'li En Komik Sahneler 06:02
Şafak Sezer'li En Komik Sahneler 901 izlenme - 3 yıl önce Şafak Sezer Komik Sahneler En komik ve en eğlenceli videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da izle!
Turkler Cıldırmıs Olmalı - Final sahnesi 04:34
Turkler Cıldırmıs Olmalı - Final sahnesi 1.000 izlenme - 2 yıl önce Türkler Çıldırmış Olmalı'nın duygusal ve aksiyon dolu final sahnesi. Yeni filmlerimizden haberdar olun: http://bit.ly/avsarfilmler ''Yüzlerimizin ve gözlerimizin rengi ne olursa olsun, göz yaşlarımızın rengi aynıdır be.'' Yönetmenliğini Murat Aslan'ın yaptığı, başrollerinde Peker Açıkalın, Önder Açıkbaş, Tuba Ünsal, Erdal Tosun, Burhan Öcal, Kadir Çöpdemir'in rol aldığı Türkler Çıldırmış Olmalı filminden bir sahne. Film hakkında bilgi: http://tr.wikipedia.org/wiki/Tür...
Turkler Cıldırmıs Olmalı - Afrikada Vahşi Hayvanlara Karşı 04:26
Turkler Cıldırmıs Olmalı - Afrikada Vahşi Hayvanlara Karşı 840 izlenme - 2 yıl önce Türkler Çıldırmış Olmalı'da askerlerin Afrika ormanlarında doğa ile eğlenceli mücadelesi. Yeni filmlerimizden haberdar olun: http://bit.ly/avsarfilmler Yönetmenliğini Murat Aslan'ın yaptığı, başrollerinde Peker Açıkalın, Önder Açıkbaş, Tuba Ünsal, Erdal Tosun, Burhan Öcal, Kadir Çöpdemir'in rol aldığı Türkler Çıldırmış Olmalı filminden bir sahne. Film hakkında bilgi: http://tr.wikipedia.org/wiki/Tür...
Şafak Sezer - Korkudan Hepimiz Kardeşiz 01:48
Şafak Sezer - Korkudan Hepimiz Kardeşiz 601 izlenme - 3 yıl önce Şafak Sezer - Korkudan Hepimiz Kardeşiz En komik ve en eğlenceli videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da izle!
Hababam Sınıfı Merhaba 00:51
Hababam Sınıfı Merhaba 558 izlenme - 2 yıl önce Yıl 2003, eski Hababam Sınıflarının okulu olan Özel Çamlıca Lisesi hala eğitim ve öğretime devam etmektedir. Okul sahibi vefat etmiş, okulu oğlu Deli Bedri (Mehmet Ali Erbil) tarafından işletmektedir. Okuldaki Hababam geleneği de tüm hızıyla devam etmekte ve okuldaki tüm öğretmenler bu sınıftaki öğrencilerin binbir türlü oyunlarından yılmış kaçacak yer arar olmuşlardır. Tüm bunları fırsat bilen Deli Bedri lakaplı okul sahibi okulu kat karşılığı müteahite satıp yerine plaza yapılmasını arzulamaktadır. Onun bu hayalinden haberdar olan okul müdiresi Fatoş Hoca (Hülya Kocyiğit) okulun satılma bahanesi olan Hababam Sınıfı ile mücadele edebilmek için eski Hababamcılardan yardım ister. Tulum Hayri (Cem Gürzap), Hayta İsmail (Ahmet Arıman) ve Güdük Necmi (Halit Akçatepe) aralarında konuşur ve Güdük Necmi’yi okula sahte Rehberlik Öğretmeni olarak yollamaya karar verirler. Okula elinde sahte belgelerle gelen Güdük Necmi bir süre sonra Hababam Sınıfı’na gerçek kimliğini açıklar ve Hababamcılarla işbirliği yaparak Deli Bedri ile mücadele etmeye başlarlar. Sınıfın içinde ise yeni tiplemelerimizi görürüz. Sınıfın yakışıklısı Matkap Emre (M. Ali Alabora), her gece herkes uyuduktan onra okuldan kaçmakta ve sabaha karşı geri gelmektedir. Sınıf arkadaşları ise onun çok çapkın olduğunu düşünmekte ve dışardaki yaşadıklarını merak etmektedirler . Emre’nin aşık olduğu sevgilisi Arzu ise Emre’nin kendisi dışında neler yaptığını merak eder ve erkek kılığında okula kayıt yaptırır. Kız İsmail lakabı takılan Arzu’nun en büyük yardımcısı ise okul sahibi Deli Bedri’nin Hababam Sınıfı’nda okuyan oğlu Casus Ercü (Şafak Sezer)’dür. Olaylar Deli Bedri’nin okulu sattığını söylemesiyle tırmanır ve herkesi çok büyük bir bir süpriz bekler.
O Şimdi Mahkum (2005) Fragman 02:42
O Şimdi Mahkum (2005) Fragman 868 izlenme - 4 yıl önce 2005 yerli komedi yapımı O Şimdi Mahkum filminin fragmanı. Birlikte geçen askerliğin ardından Levent, Gökhan ve Karlıdağ'ın yolları tekrar birleşir. İşinde aradığını bulamayan Levent, bir sitcom için senaryo çalışmalarına başlar ve Gökhan'ı da filminde oynatmak ister. Ancak, başlarını belaya sokarlar. Askerlik arkadaşları Karlıdağ'la karşılaşan iki arkadaş kendilerini yeraltı dünyasındaki bir hesaplaşmanın içinde bulurlar.
Atalım Mı Arap Kızı - Şafak Sezer 03:46
Atalım Mı Arap Kızı - Şafak Sezer 508 izlenme - 3 yıl önce Atalım Mı Arap Kızı - Şafak Sezer En komik ve en eğlenceli videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da izle!
Peker Açıkalın - Bakkal Amca (1992) 02:21
Peker Açıkalın - Bakkal Amca (1992) 505 izlenme - 3 yıl önce 1992 senesinde TRT'de program yapan Peker Açıkalın'ın tüm karakterlerini kendi oynadığı şahane bir video.
Peker Açıkalın - Haydi Şimdi Gel (BBG) 04:49
Peker Açıkalın - Haydi Şimdi Gel (BBG) 412 izlenme - 2 yıl önce Cuma akşamlarının vazgeçilmeziydi Bir Başka Gece...ailecek toplanır, komşular gelir, çay demlenir, çekirdek çıtlatılır.. daha ne olsun. Benzer bir içerik için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58115/peker-acikalin-bakkal-amca-1992
Turkler Cıldırmıs Olmalı - Ekibimiz Afrikalılara Kolbastı Öğretiyor 01:03
Turkler Cıldırmıs Olmalı - Ekibimiz Afrikalılara Kolbastı Öğretiyor 458 izlenme - 2 yıl önce Türkler Çıldırmış Olmalı'da askerlerin eğlenceli kolbastı sahnesi. Yeni filmlerimizden haberdar olun: http://bit.ly/avsarfilmler Yönetmenliğini Murat Aslan'ın yaptığı, başrollerinde Peker Açıkalın, Önder Açıkbaş, Tuba Ünsal, Erdal Tosun, Burhan Öcal, Kadir Çöpdemir'in rol aldığı Türkler Çıldırmış Olmalı filminden bir sahne. Film hakkında bilgi: http://tr.wikipedia.org/wiki/Tür...
Çarkıfelek Yılbaşı Özel 07:05
Çarkıfelek Yılbaşı Özel 378 izlenme - 2 yıl önce Çarkıfelek programını Tarık Tarcan'ın sunduğu yıllarda yapılmış özel program.Ünlü oyuncular Peker Açıkalın, Nilgün Belgün, Asuman Arsan,Şemsi İnkaya ile hoş bir program olmuş.Ancak Tarık Tarcan kazmalığını yine kanıtlıyor.Peker Açıkalın döktürüyor.Buket Derelioğlu android misin dedirtiyor.
İstanbul Sokaklarında İlk Gizli Kamera Şakası - Peker Açıkalın 05:26
İstanbul Sokaklarında İlk Gizli Kamera Şakası - Peker Açıkalın 234 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Sokakları'nda Türk Televizyonları'nda ilk kez çekilen kamera şakalarından biri. Kamera şakasını yapan kişi de tanıdık bir isim "Gaffur" karakteriyle ünlenen Peter Açıkalın. Keyifli seyirler dilerim.
Sinema - 02:12
Sinema - "Polis Akademisi: Alaturka" 219 izlenme - 2 yıl önce Fragman "Polis Akademisi: Alaturka"Ali Yorgancıoğlu'nun yönettiği ve Yolanthe Cabau, Mehmet Ali Erbil, Peker Açıkalın ile Sümer Tilmaç'ın oynadığı "Polis Akademisi: Alaturka", komedi meraklılarının ilgisini çekmeye aday.Yeni çıkan "Pozitif Ayrımcılık" kararnamesi gereği, Polis Akademisi'ne giriş koşullarının son derece esnetildiği, polis olmak isteyen herkesin koşulsuz şartsız kabul edildiği akademide geçen film; Mehmet Ali Erbil'in canlandırdığı ve aşırı disiplin merakıyla tanınan "Müdür Muavini Beton Haşmet"in başına gelen komik olayları anlatıyor.
İşte Onlar Show (1991) Levent Tülek, Peker Açıkalın, Nilüfer Açıkalın 01:02:32
İşte Onlar Show (1991) Levent Tülek, Peker Açıkalın, Nilüfer Açıkalın 179 izlenme - 2 yıl önce 1991 yılında yayınlanan ve Levent Tülek, Peker Açıkalın ve Nilüfer Açıkalın'ın rol aldığı mizah ve komedi programının tamamını siz site sakinlerinin ve nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım efendim. İyi seyirler.
Rapangels Evlenmirem (Yahşi Cazibe Jenerik) 01:36
Rapangels Evlenmirem (Yahşi Cazibe Jenerik) 125 izlenme - 2 yıl önce Azeri asıllı Cazibe'nin Türk vatandaşı olmak için Kemal ile yaptığı evliliğin komik hikayesi... Ekonomik sıkıntı yaşayan Kemal alacağı yüklü paradan dolayı evlenmeyi kabul eder. Cazibe ve Kemal, birbirlerini ilk kez nikah salonunda görür ve nefret ederler. Ekonomik sıkıntı yaşayan Kemal ve Türk vatandaşı olmak isteyen Cazibe mecbur evlenirler. Çakma evlileri bekleyen kabusa karşı komşuları olan psikopat yabancılar şube komiseri Peker Pekmez'dir. Elimde valizim İstanbul Ben evlenirem kalamam dul İş güç kariyer cazibe yahşi Türkiye’den bulup evlen yahşi Benim için sen bir dirhem Bana dön derler dönmirem Yahşi gelin evlenmirem Yok aybalam ben evlenmirem Yahşi Cazibe subayım aybalam İstanbul’a gelirem ben vay babam Kağıt üstü imza faydalam Oğlunu everesin bana hadi kaynana Benim için sen bir dirhem Bana dön derler dönmirem Yahşi gelin evlenmirem Yok aybalam ben evlenmirem
Türk'ün Uzayla İmtihanı - Jenerik 01:34
Türk'ün Uzayla İmtihanı - Jenerik 96 izlenme - 2 yıl önce Dokuz korkusuz Türk astronotun macerası... İlk Türk uzay gemisi fırlatma için gün sayıyor. Uzay gemisinin içinde; laboratuvar, yatakhane, yürüyüş koridoru, mutfak ve kokpit gibi birçok önemli unsur da mürettebatın kullanımı için hazır durumda... Biz Neden Bilimle İlgili Filmleri Dizileri Yapamıyoruz Aklım Almıyor Bence Bu Dizi Biraz espri yolu ile insanları bilgilendirse idi tutardı.Ama yok illa bildiğimiz espriler olacak dizide ve sonuç tutmadı tabii ama bilimle alakalı dizi ve filmler şart bizim ülkemize en azından denenmiş bir dizi saygı duymak lazım umarım böyle diziler daha çok devam eder.
Gülcemal Fragman (2014) 02:05
Gülcemal Fragman (2014) 73 izlenme - 3 yıl önce Sevilen Oyuncu Peker Açıkalın, Uzun Bir Aradan Sonra "gülcemal" Filmi İle Sinemaya Döndü. Nisan Ayında Vizyona Girecek Olan Filmin Yapımcılığını Uğur Film, Y...
Renkli Sayfalar - Peker Açıkalın Canlı Yayında Müge Dağıstanlı'ya Talip Oldu! 00:58
Renkli Sayfalar - Peker Açıkalın Canlı Yayında Müge Dağıstanlı'ya Talip Oldu! 2 izlenme - 5 ay önce Peker Açıkalın, Müge Dağıstanlı'ya talip oldu, Gülşen'den istedi... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...