Hoşgeldiniz!

pekin

Nil Karaibrahimgil - Hadi İnşallah (Hadi İnşallah Film Müziği) 03:10
Nil Karaibrahimgil - Hadi İnşallah (Hadi İnşallah Film Müziği) 254.876 izlenme - 3 yıl önce Nil Karaibrahimgil, GNL'den yayınlanan, Hadi İnşallah Film Müziği'nden, "Hadi İnşallah" Nil Karaibrahimgil Haydi İnşallah Murat Boz ve Büşra Pekin'in başrollerini paylaştığı ''Hadi İnşallah'' Filminin Nil Karaibrahimgil imzası ile çıkan Müziği.. Şarkı Sözleri: Herkes aşıktı ben yalnızdım çok Herkesin vardı bir benim yoktu yok Onu ilk gördüğümde dedim benim olsa aşkımız yıkılırdı Ama bir kız daha vardı ve onun canı buna çok sıkılırdı Hadi inşallah olacak olacak olacak olacak mucize olacak Hadi inşallah olacak olacak olacak olacak o benim olacak bak gör Kalbime girse ve orda kalsa ok Elimi tutsa ve beni öpse şok Onu ilk gördüğümde dedim benim olsa aşkımız yıkılırdı Ama bir kız daha vardı ve onun canı buna çok sıkılırdı Hadi inşallah olacak olacak olacak olacak mucize olacak Hadi inşallah olacak olacak olacak olacak o benim olacak bak gör
Hadi İnşallah (Fragman) 01:03
Hadi İnşallah (Fragman) 40.842 izlenme - 3 yıl önce Oyuncular : Büşra Pekin, Murat Boz, Şinasi Yurtsever, Müjde Uzman, Cezmi Baskın, Hülya Gülşen Irmak, İdil Dizdar, Aydan Taş Hadi İnşallah 28 Kasım'da Sinemalarda! Film'in Konusu : PuCCa dört yılını geçirdiği Ankara'dan, o dört yılı birlikte geçirdiği erkek arkadaşını kaybederek İzmir'e ailesinin yanına döner. Çok ama çok mutsuzdur, dünyanın sonunun geldiğini düşünür. Aşk acısının en sert hallerini yaşar. Evine, içine kapanır; hüzünlü ayrılık şarkıları dinler; gözü telefonda tekrar arayıp "barışalım" demesini bekler. Bu arada ne bulursa yer tabi, bunalımdadır. Bu sırada ailesinin de baskısıyla İzmir'deki bir yerel TV kanalına iş görüşmesine gider; hiç istemeyerek hem de. Ama işte o gün olanlar olur. "Pekmez" lakabını taktığı o yakışıklıyla karşılaşır. Anlamıştır dünyanın sonunun gelmediğini. "Pekmez"le evlenmelidir mutlaka. Ama nasıl olacaktır o koca basenleriyle ? Üstelik "Bayan Kaltak" gibi son derece zorlu bir rakip varken..
Baldudak Ve Yaverinin Çin Yemeklerini Tatması 14:53
Baldudak Ve Yaverinin Çin Yemeklerini Tatması 7.930 izlenme - 2 yıl önce nimetle dalga geçilmez diyen düşünceden gelen bu ikili önlerindeki çin yemeklerini yemiyor adeta çin işkencesi çekiyor görünürde..
Sap / Çok Güzel Hareketler Bunlar 14:33
Sap / Çok Güzel Hareketler Bunlar 17.296 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar seyirciyi ekran karşısına kitleyen “Çok Güzel Hareketler Bunlar” tüm godikliğiyle burada! Çok Güzel Hareketler Bunlar programının bütün skeçlerini www.izlesene.com/cokguzelhareketlerbunlar kanalında bulabilirsiniz. Yazar: Şahin Irmak Oyuncular: Aydan Taş, Burcu Gönder, Bülent Emrah Parlak, Büşra Pekin
Hadi İnşallah 01:02
Hadi İnşallah 10.841 izlenme - 3 yıl önce Murat Boz ve Büşra Pekin'in başrollerini paylaştığı "Hadi İnşallah" filmi, 28 Kasım'da izleyiciyle buluşacak.
Bennu DNA Testini Değiştiriyor! - Tutsak 8.Bölüm (7 Kasım Salı) 03:31
Bennu DNA Testini Değiştiriyor! - Tutsak 8.Bölüm (7 Kasım Salı) 656 izlenme - 2 ay önce 07 Kasım 2017 Salı – Tutsak 8. Bölüm - Oyunları bitmek bilmeyen Bennu son olarak bebeğin Okan'dan olmadığı gerçeğini saklamak için DNA testini değiştiriyor ve Okan'ı kandırıyor! Bennu'nun oyunları sona erdi derken yeni bir olay daha ortaya çıkıyor. Bennu'nun sakıncalı görüntülerinden sonra ona olan güveni tamamen sarsılan Okan, bebeğin doğmasıyla birlikte DNA testi yaptırmıştı. Okan'ın bu hamlesini önceden tahmin eden Bennu ise DNA testi sonuçları değişikliği için hastaneden bir hemşire ile iş birliği yapmış ve sonuçların bebeğin Okan'dan olduğu yönünde çıkmasını sağlamıştı. Bennu, bu yalanı devam ettirmeyi daha ne kadar sürdürecek? Peki bebeğin gerçek babası kim? Konu & Hikaye: Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir. Elif, kocası Sadullah’ın tehdidi altında evden dışarı bile çıkamadığı bir “tutsak” hayatı yaşamaktadır. Gürhan Ailesi’nin karanlık sırlarını kullanarak aileye şantaj yapan Sadullah’ın ortadan kaybolmasıyla, Elif tamamen yabancı olduğu bir dünyada yapayalnız kalır. Gürhan Ailesi’nin yanında şoförlük yapan Bahadır’ın ona uzattığı yardım eli, Elif’in bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmasına neden olur. Ailenin ihtişamlı konağında çalışmaya başlayan Elif, çevresini saran sırlarla ve bu sırları korumak için her şeyi yapabilecek aile üyeleri ve çalışanlarla karşı karşıyadır. Ailenin büyük oğlu Kenan’ın ona karşı ilgisi ve ilk günden beri ona yardım eden Bahadır’ın onu koruma çabası bütün okların Elif’e dönmesine yol açar. Elif, “tutsak”lıktan kurtulabilmek için, bu tekinsiz dünyada ayakları üzerinde durması gerektiğini kısa zamanda fark edecektir. Ancak aşkın, sadakatin, güvenin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu yolculukta, Elif her adımına dikkat etmek zorundadır. Yapım: 1441 Productions Yapımcı: İrfan Şahin Genel Koordinatör: Bilge Elif Özköse Yönetmen: Serhan Şahin Uygulayıcı Yapımcı: Erhan Özkan Senaryo: Gürkan Tanyas Görüntü Yönetmeni: Müslüm Şahin Sanat Yönetmeni: Nilüfer Uzun Deveci Müzik: Kerem Türkaydın Oyuncu Kadrosu: Pamir Pekin (Kenan) Gülper Özdemir (Elif) Caner Şahin (Bahadır) Ayda Aksel (Leman) Seray Gözler (Sevim) Özcan Varaylı (Enver) Murat Balcı (Murat) Yağmur Özbasmacı Mermer (Elmas) Ceyda Kasabalı (Derin) Güneş Emir (Bennu) Çağdaş Tekin (Okan) Mehmet Gürhan (Mehmet) Mustafa Uzunyılmaz (Sadullah) Tutsak Her Salı Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kirli Havanın Etkisinde Kalan Time Lapse Görüntülerle Pekin 00:12
Kirli Havanın Etkisinde Kalan Time Lapse Görüntülerle Pekin 2.320 izlenme - 1 yıl önce Çin'de Ulusal Kırmızı Alarm verilmesine neden olan kirli hava Pekin'de böyle kaydedildi. Havanın üçte ikisini kaplayan dumanın bulunduğu bu görüntüler 20 dakikalık bir süreyi kapsıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İtirazım Var Film Fragmanı 00:40
İtirazım Var Film Fragmanı 8.617 izlenme - 4 yıl önce Onur Ünlü'nün yönetmen koltuğunda oturduğu İtirazım Var filmi yakında vizyona girecek. Filmin oyuncu kadrosunda Serkan Keskin, Hazal Kaya, Büşra Pekin, Osman Sonant gibi isimler bulunuyor.
ördek 03:09
ördek 6.322 izlenme - 6 yıl önce havada su içen ördekler
Matthias Steiner'in Pekin 2008'deki Duygusal Altını 01:54
Matthias Steiner'in Pekin 2008'deki Duygusal Altını 2.255 izlenme - 2 yıl önce Matthias Steiner, Pekin 2008'de Halterde altın madalya kazanan sporcu. Ama hikaye tabi ki bu kadar basit değil. Videoyu izlerken anlayacaksınız ama size hikayesini şöyle anlatayım: Olimpiyat oyunlarının en unutulmaz anıydı belki de, onun elinde rahmetli eşinin fotoğrafı, seremonide altın madalyayı boynuna takışı... Son ağırlığı kaldırışındaki haykırışı ise, izleyenlerin yüreğini titretecek cinstendi. 1982 Avusturya doğumlu Steiner, genç ve yetenekli bir halterci olarak ülkesini 2004 Atina Olimpiyatlarında temsil etti. 2005 Avrupa Şampiyonası'nda federasonu ile tartışma içine giriyor Steiner, çünkü o turnuvada sıfır çekerek eleniyor. Bu olay sonucunda Avusturya ile olan bağlarını koparıyor. Yarışmalar sırasında onu izleyen bir Alman kadın ise ona hayran oluyor. Tanışmak için, yarışmaları anlatan Eurosport kanalının yorumcularından onun Mail adresini istiyor. Susann isimli kadın sonunda amacına ulaşıp mail adresini alıyor ve Avusturya'da buluşuyor. Birbirlerine aşık olduktan sonra evlenip Almanya'da yaşıyorlar. Bu dönemde Matthias Alman vatandaşlığına başvururken, eşi 16 Temmuz 2007'de trafik kazasında hayatını kaybediyor. Asla yılmayan Steiner, 2008 yılında vatandaşlığa kabul edilip turnuvalara Almanya adına katılıyor. Avrupa Şampiyonası'nda gümüş madalya aldıktan sonra Pekin 2008'de ise altın madalya kazanıyor. 105 kiloda yarışan Steiner, koparmada dördüncü olurken, silkmede 12 kilo fazla kaldırarak 258 kg kaldırıyor. Toplamda ise 461 kg ağırlık ile şampiyonluğa ulaşıyor. Ancak eşiyle verdiği fotoğraftan öte açıklamaları yüreğimizi dağlıyor: "Bu altın madalyayı kazandım, herkes benimle ilgileniyor, mutluyum. Fakat eve gittiğimde yatağa uzandığımda yine yalnız olacağım, o soğuklukta onu özleyeceğim, onun yokluğunun büyük acısını hissedeceğim."
Sıla - Yoruldum - Tutsak 1.Bölüm (19 Eylül Salı) 04:13
Sıla - Yoruldum - Tutsak 1.Bölüm (19 Eylül Salı) 682 izlenme - 4 ay önce 19 Eylül 2017 Salı – Tutsak 1. Bölüm - Muhteşem yorumuyla Sıla'nın seslendirdiği "Yoruldum" adlı şarkı Tutsak'ta... Elif'in özgürlüğüne kavuşma sahnesi ve yaşadığı mutluluk anları, Sıla'nın şarkısında işte böyle hayat buldu... Konu & Hikaye: Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir. Elif, kocası Sadullah’ın tehdidi altında evden dışarı bile çıkamadığı bir “tutsak” hayatı yaşamaktadır. Gürhan Ailesi’nin karanlık sırlarını kullanarak aileye şantaj yapan Sadullah’ın ortadan kaybolmasıyla, Elif tamamen yabancı olduğu bir dünyada yapayalnız kalır. Gürhan Ailesi’nin yanında şoförlük yapan Bahadır’ın ona uzattığı yardım eli, Elif’in bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmasına neden olur. Ailenin ihtişamlı konağında çalışmaya başlayan Elif, çevresini saran sırlarla ve bu sırları korumak için her şeyi yapabilecek aile üyeleri ve çalışanlarla karşı karşıyadır. Ailenin büyük oğlu Kenan’ın ona karşı ilgisi ve ilk günden beri ona yardım eden Bahadır’ın onu koruma çabası bütün okların Elif’e dönmesine yol açar. Elif, “tutsak”lıktan kurtulabilmek için, bu tekinsiz dünyada ayakları üzerinde durması gerektiğini kısa zamanda fark edecektir. Ancak aşkın, sadakatin, güvenin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu yolculukta, Elif her adımına dikkat etmek zorundadır. Yapım: 1441 Productions Yapımcı: İrfan Şahin Genel Koordinatör: Bilge Elif Özköse Yönetmen: Serhan Şahin Uygulayıcı Yapımcı: Erhan Özkan Senaryo: Gürkan Tanyas Görüntü Yönetmeni: Müslüm Şahin Sanat Yönetmeni: Nilüfer Uzun Deveci Müzik: Kerem Türkaydın Oyuncular: Pamir Pekin (Kenan), Gülper Özdemir (Elif), Caner Şahin (Bahadır), Ayda Aksel (Leman), Seray Gözler (Sevim), Özcan Varaylı (Enver), Murat Balcı (Murat), Yağmur Özbasmacı Mermer (Elmas), Ceyda Kasabalı (Derin), Güneş Emir (Bennu), Çağdaş Tekin (Okan), Mehmet Gürhan (Mehmet), Mustafa Uzunyılmaz (Sadullah) Tutsak Her Salı Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tutsak 8.Bölüm 1.Fragman (7 Kasım Salı) 00:53
Tutsak 8.Bölüm 1.Fragman (7 Kasım Salı) 438 izlenme - 3 ay önce Tutsak 8. Bölümüyle 07 Kasım 2017 Salı Akşamı Saat 20:00'da!... Sadullah'ın katili gün yüzüne mi çıkıyor? Bahadır, Kenan'ı öldürüyor mu? Bahadır, Kenan'ın Elif'e yaklaşımlarından dolayı artık ona bilenmiştir. Öfkesi o kadar fazladır ki Kenan'ı öldürmek için bile kendine söz verir. Elif, Bahadır'a sonsuz güveninin yıkıldığını görür. Bahadır'ın her ne kadar açıklamak için söyleyecekleri olsa da; Elif, onu dinlemez. Bahadır ve Kenan karşı karşıya gelerek yüzleşir. Bu kavganın sonucunda Kenan'ın hayatı tehlikeye mi girecek? Konu & Hikaye: Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir. Elif, kocası Sadullah’ın tehdidi altında evden dışarı bile çıkamadığı bir “tutsak” hayatı yaşamaktadır. Gürhan Ailesi’nin karanlık sırlarını kullanarak aileye şantaj yapan Sadullah’ın ortadan kaybolması Gürhan Ailesi’nin yanında şoförlük yapan Bahadır’ın ona uzattığı yardım eli, Elif’in bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmasına neden olur. Ailenin ihtişamlı konağında çalışmaya başlayan Elif, çevresini saran sırlarla ve bu sırları korumak için her şeyi yapabilecek aile üyeleri ve çalışanlarla karşı karşıyadır. Ailenin büyük oğlu Kenan’ın ona karşı ilgisi ve ilk günden beri ona yardım eden Bahadır’ın onu koruma çabası bütün okların Elif’e dönmesine yol açar. Elif, “tutsak”lıktan kurtulabilmek için, bu tekinsiz dünyada ayakları üzerinde durması gerektiğini kısa zamanda fark edecektir. Ancak aşkın, sadakatin, güvenin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu yolculukta, Elif her adımına dikkat etmek zorundadır. Yapım: 1441 Productions Yapımcı: İrfan Şahin Genel Koordinatör: Bilge Elif Özköse Yönetmen: Serhan Şahin Uygulayıcı Yapımcı: Erhan Özkan Senaryo: Gürkan Tanyas Görüntü Yönetmeni: Müslüm Şahin Sanat Yönetmeni: Nilüfer Uzun Deveci Müzik: Kerem Türkaydın Oyuncu Kadrosu: Pamir Pekin (Kenan) Gülper Özdemir (Elif) Caner Şahin (Bahadır) Ayda Aksel (Leman) Seray Gözler (Sevim) Özcan Varaylı (Enver) Murat Balcı (Murat) Yağmur Özbasmacı Mermer (Elmas) Ceyda Kasabalı (Derin) Güneş Emir (Bennu) Çağdaş Tekin (Okan) Mehmet Gürhan (Mehmet) Mustafa Uzunyılmaz (Sadullah) Tutsak Her Salı Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ata Demirer Söyledi Büşra Pekin Oynadı (Beyaz Show 26 Şubat Cuma 2016) 02:51
Ata Demirer Söyledi Büşra Pekin Oynadı (Beyaz Show 26 Şubat Cuma 2016) 2.254 izlenme - 2 yıl önce Ata Demirer "Fıldır Fıldır Hayriye" şarkısıyla stüdyoyu coştururken, Büşra Pekin dayanamayıp kendini sahneye attı..
Tutsak 5.Bölüm 2.Fragman (17 Ekim Salı) 00:48
Tutsak 5.Bölüm 2.Fragman (17 Ekim Salı) 512 izlenme - 3 ay önce Tutsak 5. Bölümüyle 17 Ekim 2017 Salı Akşamı Saat 20:00'da!... Bahadır'ın Elif'e olan aşkını öğrenen Kenan, bu aşka engel mi olacak? Elif, Bahadır'ın evlilik teklifine ne cevap verecek? Elif'in varlığının kendisi için çok önemli olduğunu söyleyen Kenan'ın aklındaki ne? Kenan'ın sözlerinden etkilenen Elif, konaktaki işinde çalışmaya devam edecek mi? Bahadır, aşkına karşılık bulabilecek mi yoksa Kenan bu aşkın önünde engel mi olacak? Konu & Hikaye: Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir. Elif, kocası Sadullah’ın tehdidi altında evden dışarı bile çıkamadığı bir “tutsak” hayatı yaşamaktadır. Gürhan Ailesi’nin karanlık sırlarını kullanarak aileye şantaj yapan Sadullah’ın ortadan kaybolması Gürhan Ailesi’nin yanında şoförlük yapan Bahadır’ın ona uzattığı yardım eli, Elif’in bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmasına neden olur. Ailenin ihtişamlı konağında çalışmaya başlayan Elif, çevresini saran sırlarla ve bu sırları korumak için her şeyi yapabilecek aile üyeleri ve çalışanlarla karşı karşıyadır. Ailenin büyük oğlu Kenan’ın ona karşı ilgisi ve ilk günden beri ona yardım eden Bahadır’ın onu koruma çabası bütün okların Elif’e dönmesine yol açar. Elif, “tutsak”lıktan kurtulabilmek için, bu tekinsiz dünyada ayakları üzerinde durması gerektiğini kısa zamanda fark edecektir. Ancak aşkın, sadakatin, güvenin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu yolculukta, Elif her adımına dikkat etmek zorundadır. Yapım: 1441 Productions Yapımcı: İrfan Şahin Genel Koordinatör: Bilge Elif Özköse Yönetmen: Serhan Şahin Uygulayıcı Yapımcı: Erhan Özkan Senaryo: Gürkan Tanyas Görüntü Yönetmeni: Müslüm Şahin Sanat Yönetmeni: Nilüfer Uzun Deveci Müzik: Kerem Türkaydın Oyuncular: Pamir Pekin (Kenan), Gülper Özdemir (Elif), Caner Şahin (Bahadır), Ayda Aksel (Leman), Seray Gözler (Sevim), Özcan Varaylı (Enver), Murat Balcı (Murat), Yağmur Özbasmacı Mermer (Elmas), Ceyda Kasabalı (Derin), Güneş Emir (Bennu), Çağdaş Tekin (Okan), Mehmet Gürhan (Mehmet), Mustafa Uzunyılmaz (Sadullah) Tutsak Her Salı Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hadi İnşallah 04:35
Hadi İnşallah 4.435 izlenme - 3 yıl önce Başrollerini Murat Boz ve Büşra Pekin'in paylaştığı "Hadi İnşallah" adlı filmin galası Levent'teki Kanyon Alışveriş Merkezi'nde yapıldı.
 Tatsız Kelime / Neşeli Hayat 01:54
Tatsız Kelime / Neşeli Hayat 5.291 izlenme - 3 yıl önce Rıza Şenyurt o christmas mevsiminin dünyadaki en sorunlu Noel babasıdır. Bir kere Noel Babanın tam olarak ne olduğunu bilmemektedir. Ama Noel babadır artık yalan-gerçek… Sırtında Noel babanın yükünü taşıyan Noel Baba Rıza Şenyurt işi sonunda öğrenir… Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Büşra Pekin, Ersin Korkut Yönetmen: Yılmaz Erdoğan Yardımcı Yönetmen: Melis Silahtaroğlu Yazarlar: Yılmaz Erdoğan Yapımcı: Necati Akpınar
Pekin Olimpiyatları - Muhteşem Açiliş! 02:14
Pekin Olimpiyatları - Muhteşem Açiliş! 7.110 izlenme - 9 yıl önce çinin başkenti pekinde 8-24 ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 29. yaz olimpiyat oyunları başladı. çin'in başkenti pekin'de gösteriler başladı. önce muhteşem bir geri sayım gösterisi yapıldı; ardından da göz kamaştıran bir havai fişek gösterisi...
Yıldız Tilbe - Bize Madalya Yakışır 04:33
Yıldız Tilbe - Bize Madalya Yakışır 7.679 izlenme - 9 yıl önce yıldız tilbe'nin pekin 2008 de bizim yaptığı şarkı
3 Adam Eser, Büşra'nın Bacaklarına Baktı Mı? 01:04
3 Adam Eser, Büşra'nın Bacaklarına Baktı Mı? 3.737 izlenme - 3 yıl önce 3 Adam'da, Eseri'in Büşra Pekin'in Bacaklarını İddia Eden İbrahim Espriyi Patlatınca Herkes Kahkahaya Boğuldu.
Tutsak 7.Bölümde Neler Olacak? (31 Ekim Salı) 02:05
Tutsak 7.Bölümde Neler Olacak? (31 Ekim Salı) 322 izlenme - 3 ay önce 31 Ekim 2017 Salı – Tutsak 7. Bölüm - Elif'le evlilik hayalleri kuran Bahadır, karşısında Kenan'ı bulacak! Amcası tarafından kaçırılan Elif'i Kenan kurtarır. Buna sebep olduğu için annesi Leman'la da karşı karşıya gelen Kenan, artık daha kendinden emin adımlarla ilerlemektedir. Elif'e olan yakınlığı günden güne artan ve duygularının farkına varan Kenan, artık bu durumu resmiyete dökmek ister. Leman'ın karşısına çıkarak ona meydan okuyan Kenan, Elif'i sevdiğini ve onunla evlenmek istediğini söyler. Kenan'ın bu sözlerinden sonra ortalık bir anda buz kesilir... Öte yandan Elif'e gizli gizli aşk besleyen ve her zaman yanında olan Bahadır ise bu durumlardan habersiz bir şekilde, Elif'e evlenme teklif etmeye hazırlanır... Bundan sonra Elif'i hiç yalnız bırakmayacaktır. Elif ise Bahadır'ın ilgisine duyarsız kalamaz ve o da duygularını belli etmeye başlar... Peki şimdi ne olacak? Elif, Bahadır ve Kenan arasında mı kalacak? Kenan, Elif'e olan hisleri karşısında Bahadır'a nasıl bir tavır gösterecektir? Konu & Hikaye: Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir. Elif, kocası Sadullah’ın tehdidi altında evden dışarı bile çıkamadığı bir “tutsak” hayatı yaşamaktadır. Gürhan Ailesi’nin karanlık sırlarını kullanarak aileye şantaj yapan Sadullah’ın ortadan kaybolmasıyla, Elif tamamen yabancı olduğu bir dünyada yapayalnız kalır. Gürhan Ailesi’nin yanında şoförlük yapan Bahadır’ın ona uzattığı yardım eli, Elif’in bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmasına neden olur. Ailenin ihtişamlı konağında çalışmaya başlayan Elif, çevresini saran sırlarla ve bu sırları korumak için her şeyi yapabilecek aile üyeleri ve çalışanlarla karşı karşıyadır. Ailenin büyük oğlu Kenan’ın ona karşı ilgisi ve ilk günden beri ona yardım eden Bahadır’ın onu koruma çabası bütün okların Elif’e dönmesine yol açar. Elif, “tutsak”lıktan kurtulabilmek için, bu tekinsiz dünyada ayakları üzerinde durması gerektiğini kısa zamanda fark edecektir. Ancak aşkın, sadakatin, güvenin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu yolculukta, Elif her adımına dikkat etmek zorundadır. Yapım: 1441 Productions Yapımcı: İrfan Şahin Genel Koordinatör: Bilge Elif Özköse Yönetmen: Serhan Şahin Uygulayıcı Yapımcı: Erhan Özkan Senaryo: Gürkan Tanyas Görüntü Yönetmeni: Müslüm Şahin Sanat Yönetmeni: Nilüfer Uzun Deveci Müzik: Kerem Türkaydın Oyuncu Kadrosu: Pamir Pekin (Kenan) Gülper Özdemir (Elif) Caner Şahin (Bahadır) Ayda Aksel (Leman) Seray Gözler (Sevim) Özcan Varaylı (Enver) Murat Balcı (Murat) Yağmur Özbasmacı Mermer (Elmas) Ceyda Kasabalı (Derin) Güneş Emir (Bennu) Çağdaş Tekin (Okan) Mehmet Gürhan (Mehmet) Mustafa Uzunyılmaz (Sadullah) Tutsak Her Salı Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
özkan pekin-bi tosun aldım beşe 04:00
özkan pekin-bi tosun aldım beşe 5.317 izlenme - 8 yıl önce özkan pekİn - bi tosun aldım beşe
Tutsak 4.Bölüm 2.Fragman (10 Ekim Salı) 00:59
Tutsak 4.Bölüm 2.Fragman (10 Ekim Salı) 385 izlenme - 4 ay önce Tutsak 4. Bölümüyle 10 Ekim 2017 Salı Akşamı Saat 20:00'da!... Elif, Sadullah'ın kasasını açıyor! Sadullah'ın kasasının içinde ne var? Elif, artık tüm baskılara dayanamadığını ve bu işin içinden çıkabilmek için Kenan'ın isteğini yerine getireceğini Bahadır ile konuşur. Bahadır, Elif'in bu işten zarar görmemesini isterken; Elif'in de Bahadır'ı düşündüğü yönünde ilk sinyal verilir. Kenan ve Elif beraber bankaya doğru hareket eder. Sadullah'ın kasasını açma yetkisi sadece Elif'te vardır. Elif, kasayı açar ve tüm her şeyden kurtulacağını ümit eder. Ama bu kasa içerisinde ne olduğu merak konusudur. Konu & Hikaye: Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir. Elif, kocası Sadullah’ın tehdidi altında evden dışarı bile çıkamadığı bir “tutsak” hayatı yaşamaktadır. Gürhan Ailesi’nin karanlık sırlarını kullanarak aileye şantaj yapan Sadullah’ın ortadan kaybolması Gürhan Ailesi’nin yanında şoförlük yapan Bahadır’ın ona uzattığı yardım eli, Elif’in bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmasına neden olur. Ailenin ihtişamlı konağında çalışmaya başlayan Elif, çevresini saran sırlarla ve bu sırları korumak için her şeyi yapabilecek aile üyeleri ve çalışanlarla karşı karşıyadır. Ailenin büyük oğlu Kenan’ın ona karşı ilgisi ve ilk günden beri ona yardım eden Bahadır’ın onu koruma çabası bütün okların Elif’e dönmesine yol açar. Elif, “tutsak”lıktan kurtulabilmek için, bu tekinsiz dünyada ayakları üzerinde durması gerektiğini kısa zamanda fark edecektir. Ancak aşkın, sadakatin, güvenin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu yolculukta, Elif her adımına dikkat etmek zorundadır. Yapım: 1441 Productions Yapımcı: İrfan Şahin Genel Koordinatör: Bilge Elif Özköse Yönetmen: Serhan Şahin Uygulayıcı Yapımcı: Erhan Özkan Senaryo: Gürkan Tanyas Görüntü Yönetmeni: Müslüm Şahin Sanat Yönetmeni: Nilüfer Uzun Deveci Müzik: Kerem Türkaydın Oyuncular: Pamir Pekin (Kenan), Gülper Özdemir (Elif), Caner Şahin (Bahadır), Ayda Aksel (Leman), Seray Gözler (Sevim), Özcan Varaylı (Enver), Murat Balcı (Murat), Yağmur Özbasmacı Mermer (Elmas), Ceyda Kasabalı (Derin), Güneş Emir (Bennu), Çağdaş Tekin (Okan), Mehmet Gürhan (Mehmet), Mustafa Uzunyılmaz (Sadullah) Tutsak Her Salı Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pekin Olimpiyatları Açılış Töreni - Beijing 2008 05:33
Pekin Olimpiyatları Açılış Töreni - Beijing 2008 7.784 izlenme - 9 yıl önce pekin 2008 olimpiyatlarının muhteşem açılış töreni.
Usain Bolt'tan Bir Rekor Daha 00:51
Usain Bolt'tan Bir Rekor Daha 7.163 izlenme - 9 yıl önce pekin olimpiyatları'nda 200 metrede koşan jamaikalı atlet usain bolt, 19.30'luk derecesi ile dünya rekoru kırdı.
Hasan Pekin Doğanköyde Söylüyor-Muzura 06:44
Hasan Pekin Doğanköyde Söylüyor-Muzura 3.871 izlenme - 6 yıl önce hasan pekin doğanköyde söylüyor
Özkan Pekin - Nerdesin Hani 05:24
Özkan Pekin - Nerdesin Hani 6.083 izlenme - 8 yıl önce 08ayhanca06.blogcu.com ayhanca bakışlar
Tutsak 9.Bölüm (Final) İlk Sahne (14 Kasım Salı) 05:06
Tutsak 9.Bölüm (Final) İlk Sahne (14 Kasım Salı) 198 izlenme - 2 ay önce 14 Kasım 2017 Salı – Tutsak 9. Bölüm (Final) - Kenan'la evlenmek üzere olan Elif, Okan tarafından kaçırılır ve finalde herkesi şok eden bir gelişme yaşanır! Tutsak final bölümünde beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Bahadır'ın özgürlüğü için kendi hayatından ödün veren Elif, Kenan'la evlilik hazırlıkları yapmaktadır. Kenan, Bahadır'ın nikah gününe kadar içerden çıkmaması için talimat vermiştir ancak Leman bu oyunu bozar. Bahadır ve Elif'in kaçması için yardım etmeye çalışan Leman planlarında başarılı olamaz. Kenan'la evlenmek üzere olan Elif, nikaha saatler kala kaçırılır. Elif'in bir anda ortadan kaybolması herkesi meraklandırır. Gözler Bahadır'a döner ancak Elif onunla da değildir. Elif'i kaçıran Okan'dır ve finalde herkesi şaşırtan bir gelişme yaşanmıştır... Konu & Hikaye: Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir. Elif, kocası Sadullah’ın tehdidi altında evden dışarı bile çıkamadığı bir “tutsak” hayatı yaşamaktadır. Gürhan Ailesi’nin karanlık sırlarını kullanarak aileye şantaj yapan Sadullah’ın ortadan kaybolmasıyla, Elif tamamen yabancı olduğu bir dünyada yapayalnız kalır. Gürhan Ailesi’nin yanında şoförlük yapan Bahadır’ın ona uzattığı yardım eli, Elif’in bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmasına neden olur. Ailenin ihtişamlı konağında çalışmaya başlayan Elif, çevresini saran sırlarla ve bu sırları korumak için her şeyi yapabilecek aile üyeleri ve çalışanlarla karşı karşıyadır. Ailenin büyük oğlu Kenan’ın ona karşı ilgisi ve ilk günden beri ona yardım eden Bahadır’ın onu koruma çabası bütün okların Elif’e dönmesine yol açar. Elif, “tutsak”lıktan kurtulabilmek için, bu tekinsiz dünyada ayakları üzerinde durması gerektiğini kısa zamanda fark edecektir. Ancak aşkın, sadakatin, güvenin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu yolculukta, Elif her adımına dikkat etmek zorundadır. Yapım: 1441 Productions Yapımcı: İrfan Şahin Genel Koordinatör: Bilge Elif Özköse Yönetmen: Serhan Şahin Uygulayıcı Yapımcı: Erhan Özkan Senaryo: Gürkan Tanyas Görüntü Yönetmeni: Müslüm Şahin Sanat Yönetmeni: Nilüfer Uzun Deveci Müzik: Kerem Türkaydın Oyuncu Kadrosu: Pamir Pekin (Kenan) Gülper Özdemir (Elif) Caner Şahin (Bahadır) Ayda Aksel (Leman) Seray Gözler (Sevim) Özcan Varaylı (Enver) Murat Balcı (Murat) Yağmur Özbasmacı Mermer (Elmas) Ceyda Kasabalı (Derin) Güneş Emir (Bennu) Çağdaş Tekin (Okan) Mehmet Gürhan (Mehmet) Mustafa Uzunyılmaz (Sadullah) Tutsak Her Salı Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bkm Oyuncuları - Komik Kamera Arkası Videosu -2 01:51
Bkm Oyuncuları - Komik Kamera Arkası Videosu -2 10.377 izlenme - 8 yıl önce hiçbir yerde yok!!!!!!!! bkm oyuncularından murat eken, eser yenenler, büşra pekin, oğuzhan koç, Şahin irmak, bülent emrah parlak'ın reklam setindeki kamera arkası görüntüleri burada!!!
Kenan'dan Şok Eden Evlilik Teklifi! - Tutsak 7.Bölüm (31 Ekim Salı) 04:45
Kenan'dan Şok Eden Evlilik Teklifi! - Tutsak 7.Bölüm (31 Ekim Salı) 233 izlenme - 3 ay önce 31 Ekim 2017 Salı – Tutsak 7. Bölüm - Kenan, Elif'e olan hislerini artık açığa vurmaya başlıyor ve beklenmedik bir hamle ile ona evlenme teklif ediyor! Elif'i gördüğü andan beri ona duyguları olan Kenan, zaman içinde bu duygularının arttığını fark eder. Kenan'ın duygularının farkında olan Leman ise Elif'i tehlike olarak görür ve evden uzaklaştırmak için her yolu dener. Ancak Kenan, Elif'e gelebilecek bütün zararların önüne geçen bir hamle yapar. Leman'ın karşısında artık kartlarını açık oynayan Kenan, Elif'i sevdiğini ve onunla evlenmek istediğini itiraf eder. Duydukları karşısında neye uğradığını şaşıran Leman, çaresiz kalır. Kenan'ın kararlı duruşu herkesi etkiler. Elif'le günden güne yakınlaşan Kenan sonunda ona evlenme teklif eder. Kenan'dan gelen bu hamle tüm dengeleri değiştirir. Peki Elif, bu teklif karşısında ne yapacaktır? Konu & Hikaye: Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir. Elif, kocası Sadullah’ın tehdidi altında evden dışarı bile çıkamadığı bir “tutsak” hayatı yaşamaktadır. Gürhan Ailesi’nin karanlık sırlarını kullanarak aileye şantaj yapan Sadullah’ın ortadan kaybolmasıyla, Elif tamamen yabancı olduğu bir dünyada yapayalnız kalır. Gürhan Ailesi’nin yanında şoförlük yapan Bahadır’ın ona uzattığı yardım eli, Elif’in bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmasına neden olur. Ailenin ihtişamlı konağında çalışmaya başlayan Elif, çevresini saran sırlarla ve bu sırları korumak için her şeyi yapabilecek aile üyeleri ve çalışanlarla karşı karşıyadır. Ailenin büyük oğlu Kenan’ın ona karşı ilgisi ve ilk günden beri ona yardım eden Bahadır’ın onu koruma çabası bütün okların Elif’e dönmesine yol açar. Elif, “tutsak”lıktan kurtulabilmek için, bu tekinsiz dünyada ayakları üzerinde durması gerektiğini kısa zamanda fark edecektir. Ancak aşkın, sadakatin, güvenin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu yolculukta, Elif her adımına dikkat etmek zorundadır. Yapım: 1441 Productions Yapımcı: İrfan Şahin Genel Koordinatör: Bilge Elif Özköse Yönetmen: Serhan Şahin Uygulayıcı Yapımcı: Erhan Özkan Senaryo: Gürkan Tanyas Görüntü Yönetmeni: Müslüm Şahin Sanat Yönetmeni: Nilüfer Uzun Deveci Müzik: Kerem Türkaydın Oyuncu Kadrosu: Pamir Pekin (Kenan) Gülper Özdemir (Elif) Caner Şahin (Bahadır) Ayda Aksel (Leman) Seray Gözler (Sevim) Özcan Varaylı (Enver) Murat Balcı (Murat) Yağmur Özbasmacı Mermer (Elmas) Ceyda Kasabalı (Derin) Güneş Emir (Bennu) Çağdaş Tekin (Okan) Mehmet Gürhan (Mehmet) Mustafa Uzunyılmaz (Sadullah) Tutsak Her Salı Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tutsak 9.Bölüm 1.Fragman (14 Kasım Salı) 01:01
Tutsak 9.Bölüm 1.Fragman (14 Kasım Salı) 211 izlenme - 3 ay önce Tutsak 9. Bölümüyle 14 Kasım 2017 Salı Akşamı Saat 20:00'da!... Elif, Kenan'la evlenmeye karar veriyor! Bahadır ise parmaklıklar ardında kalıyor! Bahadır'ın serbest kalma koşuluyla Elif, Kenan'la evlenmeyi kabul ediyor. Zaman kaybetmeden nikah için gün alan Kenan ve Elif, evlilik hazırlıklarındayken Bahadır parmaklıklar ardında çaresiz kalır. Bahadır'ın yanına gelen Kenan ona, Elif'le evleneceklerini ve o zamana kadar da Bahadır'ın serbest bırakılmayacağını söylüyor. Kenan'ın sözleriyle deliye dönen Bahadır şimdi ne yapacak? Elif, Kenan'la evlenme sebebini Bahadır'a açıklayacak mı? Konu & Hikaye: Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir. Elif, kocası Sadullah’ın tehdidi altında evden dışarı bile çıkamadığı bir “tutsak” hayatı yaşamaktadır. Gürhan Ailesi’nin karanlık sırlarını kullanarak aileye şantaj yapan Sadullah’ın ortadan kaybolması Gürhan Ailesi’nin yanında şoförlük yapan Bahadır’ın ona uzattığı yardım eli, Elif’in bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmasına neden olur. Ailenin ihtişamlı konağında çalışmaya başlayan Elif, çevresini saran sırlarla ve bu sırları korumak için her şeyi yapabilecek aile üyeleri ve çalışanlarla karşı karşıyadır. Ailenin büyük oğlu Kenan’ın ona karşı ilgisi ve ilk günden beri ona yardım eden Bahadır’ın onu koruma çabası bütün okların Elif’e dönmesine yol açar. Elif, “tutsak”lıktan kurtulabilmek için, bu tekinsiz dünyada ayakları üzerinde durması gerektiğini kısa zamanda fark edecektir. Ancak aşkın, sadakatin, güvenin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu yolculukta, Elif her adımına dikkat etmek zorundadır. Yapım: 1441 Productions Yapımcı: İrfan Şahin Genel Koordinatör: Bilge Elif Özköse Yönetmen: Serhan Şahin Uygulayıcı Yapımcı: Erhan Özkan Senaryo: Gürkan Tanyas Görüntü Yönetmeni: Müslüm Şahin Sanat Yönetmeni: Nilüfer Uzun Deveci Müzik: Kerem Türkaydın Oyuncu Kadrosu: Pamir Pekin (Kenan) Gülper Özdemir (Elif) Caner Şahin (Bahadır) Ayda Aksel (Leman) Seray Gözler (Sevim) Özcan Varaylı (Enver) Murat Balcı (Murat) Yağmur Özbasmacı Mermer (Elmas) Ceyda Kasabalı (Derin) Güneş Emir (Bennu) Çağdaş Tekin (Okan) Mehmet Gürhan (Mehmet) Mustafa Uzunyılmaz (Sadullah) Tutsak Her Salı Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."