Hoşgeldiniz!

Pelikan Videoları İzle

Faber Castell ile Pelikan Arasındaki Farka İsyan Eden Çocuk 01:00
Faber Castell ile Pelikan Arasındaki Farka İsyan Eden Çocuk 32.024 izlenme - 4 ay önce Bir yanda Pelikan silgisi, diğer yanda Faber Castell. Sonuç ne dersiniz? İzleyelim görelim. Buyrunuz..
Pelikanın Hayatını Kurtaran Adam 02:01
Pelikanın Hayatını Kurtaran Adam 3.984 izlenme - 1 ay önce Pelikan gagasına dolanan iplikten dolayı gagasını açamıyor, çevik davranıp onu yakalayan bu güzel insanlar ona yardım ediyolar.
Bahçeli'den Pelikan Çıkışı 01:55
Bahçeli'den Pelikan Çıkışı 2.774 izlenme - 1 yıl önce Bahçeli'den pelikan çıkışı Bahçeli medyanın partileri bölmeye çalıştığını, pelikan stratejisiyle ortalığı karıştırdığını söyledi.
Güvercin Yutan Pelikan 00:28
Güvercin Yutan Pelikan 10.910 izlenme - 9 yıl önce güvercini nasıl yutuyo
Balık İçin Adamı Kovalayan Pelikan  00:54
Balık İçin Adamı Kovalayan Pelikan 596 izlenme - 10 ay önce Adamın elindeki balığı almak için peşinden ayrılmayan yüzsüz pelikan Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Canlı güvercin yiyen pelikan 01:03
Canlı güvercin yiyen pelikan 2.999 izlenme - 5 yıl önce Canlı güvercin yiyen pelikan
Pelikanların Göç Yolunda Şaşırtan Işık 01:22
Pelikanların Göç Yolunda Şaşırtan Işık 518 izlenme - 9 ay önce Balıkesir’in Erdek İlçesi’nde, sandalla avlanmaya çıkan amatör balıkçı, göç yolundaki pelikanların gökyüzünde oluşturdukları şekilleri cep telefonuyla kaydederken, aniden beliren ve 10 saniye sonra kaybolan ışıklı cismi de görüntüledi. Necmi Yalçınkaya, “Aniden ortaya çıkıp kayboldu. UFO mu diye aklıma geldi” dedi.
Balık Avlamayı Öğrenen Pelikan 03:06
Balık Avlamayı Öğrenen Pelikan 104 izlenme - 3 ay önce Balık Avlamayı Öğrenen Pelikan
the pelican brief 00:31
the pelican brief 3.897 izlenme - 6 yıl önce iki yüksek mahkeme yargıcı suikaste kurban giderler ve yalnız bir hukuk öğrencisi julia roberts bu ölümlerle ilgili şüphelerini bir dosyada toplar ve bu dosya hükümetin üst düzeyine şok dalgaları yayar. o ve iddalı bir araştırmacı gazeteci danzel washington tüm dünyadan gizlenen şeyleri söylemek istiyorlar. eğer yaşayabilirlerse...
pelikan balık yerine güvercin yerse :))) 00:37
pelikan balık yerine güvercin yerse :))) 2.421 izlenme - 8 yıl önce pelikanın yemek menusunde balık yerine bu sefer bir güvercin oldu
Güvercin Yiyen Pelikan 01:12
Güvercin Yiyen Pelikan 606 izlenme - 2 yıl önce Hain ve zalım arkadaşımız pelikan bir anda kafayı deliriyor! ve güvericini gözüne kestiriyor, sonrası malum. Animal Planet farkıyla.
deli dumrul pelikanlar 01:26
deli dumrul pelikanlar 3.489 izlenme - 9 yıl önce muğla'nın fethiye ilçesine gelen iki pelikan, dede korkut hikayelerindeki deli dumrul karakteri gibi kordondan gelip geçen herkesten yiyecek topluyor.fethiyedenhaber.com
Gagası Kapanan Pelikana Yardım Elini Uzatan Koca Yürekli İnsanlar 02:11
Gagası Kapanan Pelikana Yardım Elini Uzatan Koca Yürekli İnsanlar 197 izlenme - 1 yıl önce Gagasını açamayan pelikan'a güzel ve özverili bir şekilde yardım elini uzatan amcamız kuşun derdine derman oluyor. Böyle güzel insanları görmenin mutluluğu bi tarafda duruversin o hoşnut olacağımız anları izliyoruz efendim.
YGS Sonrası Silgileri Karşılaştıran Genç 01:00
YGS Sonrası Silgileri Karşılaştıran Genç 70 izlenme - 4 ay önce YGS'den sonra bir genç, sınavda kendilerine verilen silgiye isyan etti. Pelikan marka silgiyi yerden yere vuran genç ÖSYM'ye seslendi: "60 lira alıyorsunuz ama bu silgiyi veriyorsunuz!"
Yolunu Kaybeden Pelikanı Sahiplenip Ona Balık Tutmayı Öğreten Vefakar Adam 03:06
Yolunu Kaybeden Pelikanı Sahiplenip Ona Balık Tutmayı Öğreten Vefakar Adam 292 izlenme - 2 yıl önce Beyaz pelikan bir fırtına sonucu yolunu kaybettikten sonra Tanzanya'da yaşayan ve Nomad Tanzania'da kamp müdürlüğü yapan Jeffrey'nin yanına yerleşti. Ve aralarında hiç beklenmedik bir dostluk oluştu. Jeffrey boş zamanlarında pelikana balık tutmayı öğretti.
Hayvanat Bahçesinin Ağası Volta Atan Pelikan 01:01
Hayvanat Bahçesinin Ağası Volta Atan Pelikan 309 izlenme - 2 yıl önce Yeminle aklıma direk "Kibar Feyzo" geldi. Kimseyi iplememesi filan acayip olmuş. "Vallaha sataram köyü haa" diyecekmiş gibi.
1983 - 1985 Yıllarından Reklamlar 04:41
1983 - 1985 Yıllarından Reklamlar 510 izlenme - 2 yıl önce İçinde saykodelik bir eti puf reklamı da bulunduran TRT reklam kuşağından seçme reklamlar...
sünnetçi pelikan 00:47
sünnetçi pelikan 587 izlenme - 7 yıl önce
Pelikanların Müthiş Görsel Şovu 00:52
Pelikanların Müthiş Görsel Şovu 312 izlenme - 3 yıl önce Balık avı içi denize yönelen pelikanlar müthiş görüntüler verdi. İzleyip de etkilenmemek mümkün değil. Norml olarak bize de izlemek düşüyor.
Pelikan Yiyen Adam 03:50
Pelikan Yiyen Adam 493 izlenme - 3 yıl önce Yurdum, yurdum, yurdum...İşte alkışlarla yaşıyorum farkı.Müthiş yurdum insanı İsa Manisalıoğlu "su tavuğu" zannettiği nesli tükenmekte olan pelikanı yiyor. Olaydan sonra atv habere bağlanıyor.Spikerin soruları ayrı güzel yanıtlar ayrı güzel.
pelikan kuşu yedi ohaaa 00:36
pelikan kuşu yedi ohaaa 583 izlenme - 7 yıl önce
Denizaslanının Yemeğine Göz Koyan Pelikan 00:59
Denizaslanının Yemeğine Göz Koyan Pelikan 35 izlenme - 4 ay önce Denizaslanının Yemeğine Göz Koyan Pelikan
Devlet Bahçeli Medyaya Ayar Verdi 00:50
Devlet Bahçeli Medyaya Ayar Verdi 112 izlenme - 1 yıl önce MHP Lideri Devlet Bahçeli medyanın partileri bölmeye çalıştığını, pelikan stratejisiyle ortalığı karıştırdığını söyledi.
Pelikanı Sahiplenip Ona Balık Tutmayı Öğreten Vefakar Adam 03:06
Pelikanı Sahiplenip Ona Balık Tutmayı Öğreten Vefakar Adam 131 izlenme - 2 yıl önce Beyaz pelikan bir fırtına sonucu yolunu kaybettikten sonra Tanzanya'da yaşayan ve Nomad Tanzania'da kamp müdürlüğü yapan Jeffrey'nin yanına yerleşti. Ve aralarında hiç beklenmedik bir dostluk oluştu. Jeffrey boş zamanlarında pelikana balık tutmayı öğretti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pelikan Etüt Eğitim Merkezi Özel Ders 00:39
Pelikan Etüt Eğitim Merkezi Özel Ders 332 izlenme - 7 yıl önce pelikan etüt eğitim merkezi özel ders
Ruh Hastası Pelikan 01:13
Ruh Hastası Pelikan 66 izlenme - 2 yıl önce Ruh Hastası Pelikan
Ağır Abi Havalarında Yürüyen Pelikan 00:58
Ağır Abi Havalarında Yürüyen Pelikan 131 izlenme - 3 yıl önce Ağır Abi Havalarında Yürüyen Pelikan
Duman Avcısı Pelikan Hüso 00:41
Duman Avcısı Pelikan Hüso 153 izlenme - 2 yıl önce Balıkçı Kemal ve Pelikan Hüso'nun dostluğu yıllara dayanıyor. Birgün yolunu şaşıran Hüso ülkemiz sahillerine düşüp, üstüne üstlük bacağından yaralanınca Kemal Bey tarafından iyileştirilip, evcilleştirilmiş. Daha sonra bu dostluk öyle yaman hale gelmiş ki Hüso, Kemal Bey'e sigarayı bıraktırmaya and içmiş. Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine..
pelikan balığı bir türlü yutamıyor! 00:56
pelikan balığı bir türlü yutamıyor! 207 izlenme - 7 yıl önce büyük gelmiş
Pelikan Silgisini İdam Eden Adam 00:29
Pelikan Silgisini İdam Eden Adam 10 izlenme - 3 ay önce Ygs de kullanılan pelikan Silgisini İdam ettiren adam Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler