Hoşgeldiniz!

pelikan

Faber Castell ile Pelikan Arasındaki Farka İsyan Eden Çocuk 01:00
Faber Castell ile Pelikan Arasındaki Farka İsyan Eden Çocuk 32.334 izlenme - 10 ay önce Bir yanda Pelikan silgisi, diğer yanda Faber Castell. Sonuç ne dersiniz? İzleyelim görelim. Buyrunuz..
Pelikanın Hayatını Kurtaran Adam 02:01
Pelikanın Hayatını Kurtaran Adam 4.162 izlenme - 8 ay önce Pelikan gagasına dolanan iplikten dolayı gagasını açamıyor, çevik davranıp onu yakalayan bu güzel insanlar ona yardım ediyolar.
Bahçeli'den Pelikan Çıkışı 01:55
Bahçeli'den Pelikan Çıkışı 2.781 izlenme - 2 yıl önce Bahçeli'den pelikan çıkışı Bahçeli medyanın partileri bölmeye çalıştığını, pelikan stratejisiyle ortalığı karıştırdığını söyledi.
Uçmayı Tekrar Öğrenen Pelikan 00:56
Uçmayı Tekrar Öğrenen Pelikan 162 izlenme - 2 ay önce Tanzanya'da bir fırtına sonrası yaralanan pelikanın uçmaya tekrar başladığı o anlar kameraya kaydedildi. İşte o görüntüler...
Güvercin Yutan Pelikan 00:28
Güvercin Yutan Pelikan 10.914 izlenme - 10 yıl önce güvercini nasıl yutuyo
Canlı güvercin yiyen pelikan 01:03
Canlı güvercin yiyen pelikan 3.047 izlenme - 5 yıl önce Canlı güvercin yiyen pelikan
Yaraları Sarılan Pelikanın Özgürlüğe Uçuşu 01:37
Yaraları Sarılan Pelikanın Özgürlüğe Uçuşu 99 izlenme - 2 ay önce Şiddetli fırtınadan dolayı yaralanan ve uçamayan pelikana yardım eden ekip, hayvanın yeniden uçmaya başladığı eşsiz anları unutulmaz kılmak adına gagasına kamera yerleştirmişler.
the pelican brief 00:31
the pelican brief 4.465 izlenme - 7 yıl önce iki yüksek mahkeme yargıcı suikaste kurban giderler ve yalnız bir hukuk öğrencisi julia roberts bu ölümlerle ilgili şüphelerini bir dosyada toplar ve bu dosya hükümetin üst düzeyine şok dalgaları yayar. o ve iddalı bir araştırmacı gazeteci danzel washington tüm dünyadan gizlenen şeyleri söylemek istiyorlar. eğer yaşayabilirlerse...
Balık İçin Adamı Kovalayan Pelikan  00:54
Balık İçin Adamı Kovalayan Pelikan 600 izlenme - 1 yıl önce Adamın elindeki balığı almak için peşinden ayrılmayan yüzsüz pelikan Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Pelikanların Göç Yolunda Şaşırtan Işık 01:22
Pelikanların Göç Yolunda Şaşırtan Işık 519 izlenme - 1 yıl önce Balıkesir’in Erdek İlçesi’nde, sandalla avlanmaya çıkan amatör balıkçı, göç yolundaki pelikanların gökyüzünde oluşturdukları şekilleri cep telefonuyla kaydederken, aniden beliren ve 10 saniye sonra kaybolan ışıklı cismi de görüntüledi. Necmi Yalçınkaya, “Aniden ortaya çıkıp kayboldu. UFO mu diye aklıma geldi” dedi.
pelikan balık yerine güvercin yerse :))) 00:37
pelikan balık yerine güvercin yerse :))) 2.421 izlenme - 8 yıl önce pelikanın yemek menusunde balık yerine bu sefer bir güvercin oldu
deli dumrul pelikanlar 01:26
deli dumrul pelikanlar 3.490 izlenme - 9 yıl önce muğla'nın fethiye ilçesine gelen iki pelikan, dede korkut hikayelerindeki deli dumrul karakteri gibi kordondan gelip geçen herkesten yiyecek topluyor.fethiyedenhaber.com
Güvercin Yiyen Pelikan 01:12
Güvercin Yiyen Pelikan 621 izlenme - 3 yıl önce Hain ve zalım arkadaşımız pelikan bir anda kafayı deliriyor! ve güvericini gözüne kestiriyor, sonrası malum. Animal Planet farkıyla.
Balık Avlamayı Öğrenen Pelikan 03:06
Balık Avlamayı Öğrenen Pelikan 150 izlenme - 10 ay önce Balık Avlamayı Öğrenen Pelikan
Hayvanat Bahçesinin Ağası Volta Atan Pelikan 01:01
Hayvanat Bahçesinin Ağası Volta Atan Pelikan 400 izlenme - 3 yıl önce Yeminle aklıma direk "Kibar Feyzo" geldi. Kimseyi iplememesi filan acayip olmuş. "Vallaha sataram köyü haa" diyecekmiş gibi.
Yolunu Kaybeden Pelikanı Sahiplenip Ona Balık Tutmayı Öğreten Vefakar Adam 03:06
Yolunu Kaybeden Pelikanı Sahiplenip Ona Balık Tutmayı Öğreten Vefakar Adam 312 izlenme - 2 yıl önce Beyaz pelikan bir fırtına sonucu yolunu kaybettikten sonra Tanzanya'da yaşayan ve Nomad Tanzania'da kamp müdürlüğü yapan Jeffrey'nin yanına yerleşti. Ve aralarında hiç beklenmedik bir dostluk oluştu. Jeffrey boş zamanlarında pelikana balık tutmayı öğretti.
Gagası Kapanan Pelikana Yardım Elini Uzatan Koca Yürekli İnsanlar 02:11
Gagası Kapanan Pelikana Yardım Elini Uzatan Koca Yürekli İnsanlar 200 izlenme - 2 yıl önce Gagasını açamayan pelikan'a güzel ve özverili bir şekilde yardım elini uzatan amcamız kuşun derdine derman oluyor. Böyle güzel insanları görmenin mutluluğu bi tarafda duruversin o hoşnut olacağımız anları izliyoruz efendim.
1983 - 1985 Yıllarından Reklamlar 04:41
1983 - 1985 Yıllarından Reklamlar 584 izlenme - 3 yıl önce İçinde saykodelik bir eti puf reklamı da bulunduran TRT reklam kuşağından seçme reklamlar...
Pelikanın Tatilcilerle Deniz Keyfi Yapması 01:05
Pelikanın Tatilcilerle Deniz Keyfi Yapması 52 izlenme - 4 ay önce Mersin'in Kumkuyu plajında tatilcilerin yanından ayrılmayan pelikan, önce meraklı gözlerle daha sonra ise vatandaşların ilgisiyle karşılaşmış.
sünnetçi pelikan 00:47
sünnetçi pelikan 612 izlenme - 8 yıl önce
Pelikan Yiyen Adam 03:50
Pelikan Yiyen Adam 535 izlenme - 3 yıl önce Yurdum, yurdum, yurdum...İşte alkışlarla yaşıyorum farkı.Müthiş yurdum insanı İsa Manisalıoğlu "su tavuğu" zannettiği nesli tükenmekte olan pelikanı yiyor. Olaydan sonra atv habere bağlanıyor.Spikerin soruları ayrı güzel yanıtlar ayrı güzel.
Pelikanların Müthiş Görsel Şovu 00:52
Pelikanların Müthiş Görsel Şovu 323 izlenme - 3 yıl önce Balık avı içi denize yönelen pelikanlar müthiş görüntüler verdi. İzleyip de etkilenmemek mümkün değil. Norml olarak bize de izlemek düşüyor.
pelikan kuşu yedi ohaaa 00:36
pelikan kuşu yedi ohaaa 589 izlenme - 7 yıl önce
YGS Sonrası Silgileri Karşılaştıran Genç 01:00
YGS Sonrası Silgileri Karşılaştıran Genç 72 izlenme - 10 ay önce YGS'den sonra bir genç, sınavda kendilerine verilen silgiye isyan etti. Pelikan marka silgiyi yerden yere vuran genç ÖSYM'ye seslendi: "60 lira alıyorsunuz ama bu silgiyi veriyorsunuz!"
Devlet Bahçeli Medyaya Ayar Verdi 00:50
Devlet Bahçeli Medyaya Ayar Verdi 113 izlenme - 2 yıl önce MHP Lideri Devlet Bahçeli medyanın partileri bölmeye çalıştığını, pelikan stratejisiyle ortalığı karıştırdığını söyledi.
Pelikanı Sahiplenip Ona Balık Tutmayı Öğreten Vefakar Adam 03:06
Pelikanı Sahiplenip Ona Balık Tutmayı Öğreten Vefakar Adam 132 izlenme - 2 yıl önce Beyaz pelikan bir fırtına sonucu yolunu kaybettikten sonra Tanzanya'da yaşayan ve Nomad Tanzania'da kamp müdürlüğü yapan Jeffrey'nin yanına yerleşti. Ve aralarında hiç beklenmedik bir dostluk oluştu. Jeffrey boş zamanlarında pelikana balık tutmayı öğretti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pelikan Etüt Eğitim Merkezi Özel Ders 00:39
Pelikan Etüt Eğitim Merkezi Özel Ders 332 izlenme - 7 yıl önce pelikan etüt eğitim merkezi özel ders
Ağır Abi Havalarında Yürüyen Pelikan 00:58
Ağır Abi Havalarında Yürüyen Pelikan 138 izlenme - 4 yıl önce Ağır Abi Havalarında Yürüyen Pelikan
pelikan balığı bir türlü yutamıyor! 00:56
pelikan balığı bir türlü yutamıyor! 215 izlenme - 8 yıl önce büyük gelmiş
Duman Avcısı Pelikan Hüso 00:41
Duman Avcısı Pelikan Hüso 160 izlenme - 3 yıl önce Balıkçı Kemal ve Pelikan Hüso'nun dostluğu yıllara dayanıyor. Birgün yolunu şaşıran Hüso ülkemiz sahillerine düşüp, üstüne üstlük bacağından yaralanınca Kemal Bey tarafından iyileştirilip, evcilleştirilmiş. Daha sonra bu dostluk öyle yaman hale gelmiş ki Hüso, Kemal Bey'e sigarayı bıraktırmaya and içmiş. Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine..