Hoşgeldiniz!

pelin batu

Pelin Batu ile 'Bir Silgi Bir Kalem' 00:35
Pelin Batu ile 'Bir Silgi Bir Kalem' 167.806 izlenme - 5 yıl önce Proje dahilinde oluşturulan web sitesinde, okullar yetkili olarak belirledikleri öğretmenler aracılığı ile okulu hem görsel hem de yazılı olarak tanıtan okul profilleri üzerinden yılın herhangi bir zamanında ayni bağış ihtiyaçlarını bağışçılara duyurabilmektedir. Aynı platform üzerinden, ihtiyaç sahibi okullara ve öğrencilere yardım etmek isteyen bağışçı kişiler ve kurumlar, Türkiye'nin dört bir yanındaki okulların ihtiyaçlarını gözlemlemekte ve karşılamak istedikleri bağış taleplerini seçmekte
Pelin Batu Hızlı Treni Kömürle Çalışıyor Sanıyor! 02:15
Pelin Batu Hızlı Treni Kömürle Çalışıyor Sanıyor! 9.382 izlenme - 8 ay önce Hükümeti eleştirirken Pamukova'daki hızlı tren kazasını örnek veren Pelin Batu, "Fazla kömür attıkları için raydan çıkmış" dedi fakat hızlandırılmış tren elektrik ya da mazotla çalışıyor. Pelin Batu hızlı treni kömürle çalışıyor sanıyor.
Hızlı Treni Kömürle Çalıştıran Pelin Batu 01:27
Hızlı Treni Kömürle Çalıştıran Pelin Batu 5.048 izlenme - 8 ay önce Halk TV'de yayınlanan Ayşenur Arslan'ın sunduğu 'Medya Mahallesi' programına konuk olan Pelin Batu canlı yayında baltayı sert taşa vurdu. Hükümeti eleştirirken Pamukova'da yaşanan hızlı tren kazasını örnek veren Pelin Batu, 'Fazla kömür attıkları için raydan çıkmış' dedi ancak; hızlandırılmış tren elektrik ya da mazotla çalışıyor. İzliyoruz efendim.
Pelin Batu'nun Otostop Anısı (Şeffaf Oda) 03:24
Pelin Batu'nun Otostop Anısı (Şeffaf Oda) 6.581 izlenme - 9 ay önce TV8'de ekrana gelen Şeffaf Oda isimli programda Pelin Batu'nun otostop ile ilgili yaşadığı bir anı anlatıldı.
Pelin Batu'nun Kara Delik Esprisi 01:35
Pelin Batu'nun Kara Delik Esprisi 7.564 izlenme - 1 yıl önce Pelin Batu, iğrenç bir espri yaptığı için fizikçi hocasını kızdırdığını ve böylelikle fizik kariyerinin bittiğini anlattı.
Pelin Batu Canlı Yayında Uyudu 01:52
Pelin Batu Canlı Yayında Uyudu 9.544 izlenme - 7 yıl önce pelin batu canlı yayında uyudu videosu
Pelin Batu - P.z.venk Açıklaması 03:35
Pelin Batu - P.z.venk Açıklaması 7.801 izlenme - 6 yıl önce pelin batunun pezevenk açılımı
Pelin Batu Canlı Yayında Küfür Etti! 00:44
Pelin Batu Canlı Yayında Küfür Etti! 5.808 izlenme - 6 yıl önce
Pelin Batu Canlı Yayın 01:28
Pelin Batu Canlı Yayın 3.367 izlenme - 4 yıl önce Pelin Batu Canlı Yayın
Pelin Batu Tarihin Arka Odasında Uyudu 01:42
Pelin Batu Tarihin Arka Odasında Uyudu 7.291 izlenme - 7 yıl önce arka odada uyuyan güzel pelin batu
Elizabeth Mastürbasyon Demekmiş - Pelin Batu 01:22
Elizabeth Mastürbasyon Demekmiş - Pelin Batu 2.171 izlenme - 2 yıl önce Pelin Batu, bu sözleri sarfederken kaç kişi uyarılıp wc koştu ufak çaplı bir araştırma yapılmalı. Gerçekten bir kadının ağzında devleşen bi kelime: Mastürbasyon...
pelin batu bu kez ağladı !! 02:57
pelin batu bu kez ağladı !! 5.482 izlenme - 7 yıl önce
Pelin Batu'nun Tartışma Yaratan Omuz Dekolteli Kıyafeti 00:54
Pelin Batu'nun Tartışma Yaratan Omuz Dekolteli Kıyafeti 947 izlenme - 1 yıl önce Pelin Batu'nun tartışma yaratan omuz dekolteli kıyafeti Pelin Batu'nun Ahmet Altan'ı ağırladığı yayında, programdan çok Pelin Batu'nun omuzları konuşulmuştu.. Pelin Batu'nun Türklere yalancı demesi
Pelin Batu Küfür Etti 03:42
Pelin Batu Küfür Etti 3.847 izlenme - 7 yıl önce
Ben Ateistim - Pelin Batu 03:13
Ben Ateistim - Pelin Batu 1.165 izlenme - 2 yıl önce Kurban Bayramı'nda sokaklarda meydana gelen görüntüler sonrası 'Kurban Bayramı yasaklansın' çıkışı yapan Pelin Batu'ya canlı yayında bu sözleri soruldu. Batu'nun cevabı 'Ben ateistim' oldu.
Tarihin Arka Odası Bütün Küfürler 03:36
Tarihin Arka Odası Bütün Küfürler 1.129 izlenme - 2 yıl önce Tarihin Arka Odası isimli televizyon programında ağızdan kaçırılmış küfür ve argolar koleksiyonunu izliyoruz.
Pelin Batu, Canlı Yayında Resmen Uyudu 01:52
Pelin Batu, Canlı Yayında Resmen Uyudu 3.199 izlenme - 7 yıl önce pelin batu tarihin arka odası adlı programda resmen uyudu...
Su Olmadan Yüzmek - Pelin Batu 00:53
Su Olmadan Yüzmek - Pelin Batu 874 izlenme - 2 yıl önce Evet özlemiştik Pelin Batu felsefesini bayağıdır. Bu defa da su olmadan yüzmenin nasıl olduğunu ve de niçin yapıldığını öğreneceğiz kendisinden. Lakin Mesut Yar daha katlanabilir demiş yani konu esneklik pozisyonları felanmış bence ama yanlış anlaşılmış yaaani beenceeeee...
Pelin Batu - Önce Uyudu Sonra Ağladı 02:57
Pelin Batu - Önce Uyudu Sonra Ağladı 1.087 izlenme - 2 yıl önce Sabaha kadar uzayan yayınlarıyla hem izleyicinin hemde konukların sinirlerinin bozulduğu tarihin arka odası programında geçen program vücudu atan pelin batu'nun bu seferde sinirleri atıyor. Partneri Erhan Afyoncu'nun eleştirlerine maruz kalan pelin batu programı terketmek istiyor.
Pelin Batu'dan Bu Sözleri Twitter'ı Salladı! 01:00
Pelin Batu'dan Bu Sözleri Twitter'ı Salladı! 2.063 izlenme - 4 yıl önce Pelin Batu'dan Bu Sözleri Twitter'ı Salladı!
Pelin Batu Yerine Nihat Doğanı Önerdi 02:00
Pelin Batu Yerine Nihat Doğanı Önerdi 1.889 izlenme - 5 yıl önce pelin batu yerine nihat doğanı önerdi
yağmurdan sonra 02:02
yağmurdan sonra 5.056 izlenme - 8 yıl önce 12 eylül 1980 darbesiyle fikir suçlusu olarak hapse düşen yazar nuri İlker, hoyrat günlerden nasibini alır. ağır işkencelere maruz kalır ve yıllarca kapalı cezaevinde kalır. cezasının bitmesine dokuz ay kala ise, beklenmedik bir olay olur. İyi hali dikkate alınarak gökçeada yarı açık cezaevine sevk edilir. bu olay, olumlu bir gelişme gibi görünse de cezaevi müdürü halim özayın karşıt görüşlü olması nuri İlker için sancılı günlerin başlayacağının habercisidir.
Levent Üzümcü - Pelin Batu Alternatifsiz Programı Konuğu (30 dk) 30:47
Levent Üzümcü - Pelin Batu Alternatifsiz Programı Konuğu (30 dk) 516 izlenme - 1 yıl önce Gezi parkı direnişinde öne çıkan sanatçı Levent Üzümcü ile artıbir tv'de Pelin Batu gezi direnişi, adalet ve demokrasi üzerine söyleyişi gerçekleştiriyor.
İtalyan Erkekleri Güzel Laf Atıyor - Pelin Batu 00:57
İtalyan Erkekleri Güzel Laf Atıyor - Pelin Batu 962 izlenme - 2 yıl önce İtalya'da sokakta yürürken kendisini kadın gibi hissettiğini söyleyen Pelin Batu, "Öyle güzel bakıyor ve öyle güzel laf atıyorlar ki insana çok güzel geliyor" dedi. Bunun sebebinin Türkçe ve İtalyanca arasındaki farklardan kaynaklı olabileceğini de ekleyen Batu, "Türkiye'de ise laf atılınca hakaret gibi geliyor" dedi.
Pelin Batu - Bayrak taşır gibi din taşımıyorum, ateistim 00:44
Pelin Batu - Bayrak taşır gibi din taşımıyorum, ateistim 334 izlenme - 10 ay önce HaberTürk'te yayınlayan "Kime Göre Neye Göre?" tartışma programında cesurca kimliğini savunan Pelin Batu "Bayrak taşır gibi din taşımıyorum, ateistim" dedi. Günümüzde giderek daha çok aydın, sanatçı,gazeteci ve politikacı bir dine bağlı olmadığını medya aracılığıyla dile getiriyor.
Hayko Cepkin & Can Bonomo'nun İlluminati İtirafı 03:01
Hayko Cepkin & Can Bonomo'nun İlluminati İtirafı 1.094 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok'a konuk olan Hayko Cepkin, Can Bonomo'yla yaşadığı ilginç olayı anlattı.Burdan şunu çıkarıyoruz, insanlar göründükleri gibi görünmeyebilirler.Ya da görünüyomuş gibi yapıp görünmez olabilirler,insanın ne yapacağı belli olmaz arkadaş.Biz videomuzu izleyelim.
pelin batu canlı yayında kedi kovaladı 08:07
pelin batu canlı yayında kedi kovaladı 2.395 izlenme - 7 yıl önce
İnan Caddesi (2015) Fragman 01:50
İnan Caddesi (2015) Fragman 87 izlenme - 2 ay önce Başıbozuk Film'den çıkan İnan Caddesi (Inan Avenue) filminin fragmanı. Yönetment/Senarist - Yelda Reynaud Yapımcı - Özlem Düvencioğlu Oyuncular - Pelin Batu Onur Senan Kamera/Kurgu - Yelda Reynaud Fragman Kurgu - Turgut Erdoğan
Pelin Batu Ve Cemil İpekçi Peruk Takınca Sosyal Medyayı Salladılar! 04:25
Pelin Batu Ve Cemil İpekçi Peruk Takınca Sosyal Medyayı Salladılar! 1.074 izlenme - 4 yıl önce Pelin Batu Ve Cemil İpekçi
Ailem Mason Hiç Çekinmem.[hiç Çekinme Bardakçı] 01:06
Ailem Mason Hiç Çekinmem.[hiç Çekinme Bardakçı] 2.173 izlenme - 6 yıl önce neslihareket