Hoşgeldiniz!

pelin batu

Pelin Batu ile 'Bir Silgi Bir Kalem' 00:35
Pelin Batu ile 'Bir Silgi Bir Kalem' 169.032 izlenme - 6 yıl önce Proje dahilinde oluşturulan web sitesinde, okullar yetkili olarak belirledikleri öğretmenler aracılığı ile okulu hem görsel hem de yazılı olarak tanıtan okul profilleri üzerinden yılın herhangi bir zamanında ayni bağış ihtiyaçlarını bağışçılara duyurabilmektedir. Aynı platform üzerinden, ihtiyaç sahibi okullara ve öğrencilere yardım etmek isteyen bağışçı kişiler ve kurumlar, Türkiye'nin dört bir yanındaki okulların ihtiyaçlarını gözlemlemekte ve karşılamak istedikleri bağış taleplerini seçmekte
Pelin Batu'nun Kütüphanesi 14:33
Pelin Batu'nun Kütüphanesi 5.115 izlenme - 11 ay önce Bu bölümde Pelin Batu'nun evine misafir olduk. Çay içtik, camın dışındaki İstanbul manzarasına bakıp hafızamıza kazıdık ve tüm eve yayılmış kitapların arasında gezinerek Pelin Hanım'ı dinledik.İyi seyirler.
Pelin Batu Hızlı Treni Kömürle Çalışıyor Sanıyor! 02:15
Pelin Batu Hızlı Treni Kömürle Çalışıyor Sanıyor! 9.965 izlenme - 2 yıl önce Hükümeti eleştirirken Pamukova'daki hızlı tren kazasını örnek veren Pelin Batu, "Fazla kömür attıkları için raydan çıkmış" dedi fakat hızlandırılmış tren elektrik ya da mazotla çalışıyor. Pelin Batu hızlı treni kömürle çalışıyor sanıyor.
Hızlı Treni Kömürle Çalıştıran Pelin Batu 01:27
Hızlı Treni Kömürle Çalıştıran Pelin Batu 5.343 izlenme - 2 yıl önce Halk TV'de yayınlanan Ayşenur Arslan'ın sunduğu 'Medya Mahallesi' programına konuk olan Pelin Batu canlı yayında baltayı sert taşa vurdu. Hükümeti eleştirirken Pamukova'da yaşanan hızlı tren kazasını örnek veren Pelin Batu, 'Fazla kömür attıkları için raydan çıkmış' dedi ancak; hızlandırılmış tren elektrik ya da mazotla çalışıyor. İzliyoruz efendim.
Pelin Batu'nun Otostop Anısı (Şeffaf Oda) 03:24
Pelin Batu'nun Otostop Anısı (Şeffaf Oda) 6.774 izlenme - 2 yıl önce TV8'de ekrana gelen Şeffaf Oda isimli programda Pelin Batu'nun otostop ile ilgili yaşadığı bir anı anlatıldı.
Pelin Batu'nun Kara Delik Esprisi 01:35
Pelin Batu'nun Kara Delik Esprisi 7.772 izlenme - 2 yıl önce Pelin Batu, iğrenç bir espri yaptığı için fizikçi hocasını kızdırdığını ve böylelikle fizik kariyerinin bittiğini anlattı.
Tarihin Arka Odasında Rock Müzik 08:22
Tarihin Arka Odasında Rock Müzik 3.194 izlenme - 1 yıl önce Ocak 2010 tarihli Tarihin Arka Odası'nda Pelin Batu türk musikisinden sıkılıp rock müzik çalıyor. Çalan şarkı Spoon'dan My Little Japanese Cigarette Case.
Pelin Batu Canlı Yayında Uyudu 01:52
Pelin Batu Canlı Yayında Uyudu 9.551 izlenme - 8 yıl önce pelin batu canlı yayında uyudu videosu
Pelin Batu - P.z.venk Açıklaması 03:35
Pelin Batu - P.z.venk Açıklaması 7.818 izlenme - 8 yıl önce pelin batunun pezevenk açılımı
Pelin Batu'nun Zor Ancak Tatlı Anları 00:42
Pelin Batu'nun Zor Ancak Tatlı Anları 2.220 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlar program 18 nisan 2009 Tarihin Arka Odası programından. Olay Ermeni Meselesi konuşulurken pelin batu kızımızın yüksek dozda hümanizm kasarak polyannacılık oynaması sonucu sinirlerin gerildiği bir ortamda gerçekleşiyor.Pelin kızımız realizmin tokadını yemiş ancak kendine has tarzıyla barışalım öpüşelim tarzı laylaylom söylemlerinden vazgeçmeyerek ağlamaklı bir tonda sesinde düğümlenmeler ve peltekleşmeler hissedilerek suskunluğa düşmüşken Murat Bardak çının ortamı yumuşatmak adına(her ne kadar kendisinden beklenmeyen bir şey olsada) pelin kızımızı tatlış hallere soktuğu andır.izleyelim.
Pelin Batu Canlı Yayında Küfür Etti! 00:44
Pelin Batu Canlı Yayında Küfür Etti! 5.889 izlenme - 8 yıl önce
Pelin Batu Canlı Yayın 01:28
Pelin Batu Canlı Yayın 3.575 izlenme - 5 yıl önce Pelin Batu Canlı Yayın
Pelin Batu Tarihin Arka Odasında Uyudu 01:42
Pelin Batu Tarihin Arka Odasında Uyudu 7.304 izlenme - 8 yıl önce arka odada uyuyan güzel pelin batu
pelin batu bu kez ağladı !! 02:57
pelin batu bu kez ağladı !! 5.615 izlenme - 8 yıl önce
Elizabeth Mastürbasyon Demekmiş - Pelin Batu 01:22
Elizabeth Mastürbasyon Demekmiş - Pelin Batu 2.952 izlenme - 3 yıl önce Pelin Batu, bu sözleri sarfederken kaç kişi uyarılıp wc koştu ufak çaplı bir araştırma yapılmalı. Gerçekten bir kadının ağzında devleşen bi kelime: Mastürbasyon...
Pelin Batu Küfür Etti 03:42
Pelin Batu Küfür Etti 3.864 izlenme - 8 yıl önce
Tarihin Arka Odası Bütün Küfürler 03:36
Tarihin Arka Odası Bütün Küfürler 1.876 izlenme - 3 yıl önce Tarihin Arka Odası isimli televizyon programında ağızdan kaçırılmış küfür ve argolar koleksiyonunu izliyoruz.
Pelin Batu'dan Kitap Tanıtımı (Küfür İçerir) 01:29
Pelin Batu'dan Kitap Tanıtımı (Küfür İçerir) 3.502 izlenme - 3 yıl önce Pelin Batu'nun elinde Refik Halit Karay'ın Yüzen Bahçe adlı kitabı var ve bu kitabı güya okumamış ben yemedim. Ya da cidden okumuş ama anlamamış ve okumadım ayaklarına yatmış. Kitabı betimlerken kah haz felsefesine kah ilk dönem faydacılığa dem vuran Batu cidden bu kez beni şaşırttı.
Pelin Batu'nun Tartışma Yaratan Omuz Dekolteli Kıyafeti 00:54
Pelin Batu'nun Tartışma Yaratan Omuz Dekolteli Kıyafeti 993 izlenme - 2 yıl önce Pelin Batu'nun tartışma yaratan omuz dekolteli kıyafeti Pelin Batu'nun Ahmet Altan'ı ağırladığı yayında, programdan çok Pelin Batu'nun omuzları konuşulmuştu.. Pelin Batu'nun Türklere yalancı demesi
Ben Ateistim - Pelin Batu 03:13
Ben Ateistim - Pelin Batu 1.506 izlenme - 3 yıl önce Kurban Bayramı'nda sokaklarda meydana gelen görüntüler sonrası 'Kurban Bayramı yasaklansın' çıkışı yapan Pelin Batu'ya canlı yayında bu sözleri soruldu. Batu'nun cevabı 'Ben ateistim' oldu.
Beni Azdırıyorsunuz Okan Bayülgen 01:43
Beni Azdırıyorsunuz Okan Bayülgen 438 izlenme - 10 ay önce Okan Bayülgen programına konuk olan Tuğçe Işılsu rahatsız olan Okan ı dekoltesiyle iyileştiriyor. Okan Bayülgen elbise karşısında Beni Azdırıyorsunuz diyerek kırmızının işe yaradığını da belirtiyor. Ama Pelin Batu ya gelince iş değişiyor.
Pelin Batu - Önce Uyudu Sonra Ağladı 02:57
Pelin Batu - Önce Uyudu Sonra Ağladı 1.713 izlenme - 3 yıl önce Sabaha kadar uzayan yayınlarıyla hem izleyicinin hemde konukların sinirlerinin bozulduğu tarihin arka odası programında geçen program vücudu atan pelin batu'nun bu seferde sinirleri atıyor. Partneri Erhan Afyoncu'nun eleştirlerine maruz kalan pelin batu programı terketmek istiyor.
Pelin Batu, Canlı Yayında Resmen Uyudu 01:52
Pelin Batu, Canlı Yayında Resmen Uyudu 3.201 izlenme - 8 yıl önce pelin batu tarihin arka odası adlı programda resmen uyudu...
yağmurdan sonra 02:02
yağmurdan sonra 5.080 izlenme - 9 yıl önce 12 eylül 1980 darbesiyle fikir suçlusu olarak hapse düşen yazar nuri İlker, hoyrat günlerden nasibini alır. ağır işkencelere maruz kalır ve yıllarca kapalı cezaevinde kalır. cezasının bitmesine dokuz ay kala ise, beklenmedik bir olay olur. İyi hali dikkate alınarak gökçeada yarı açık cezaevine sevk edilir. bu olay, olumlu bir gelişme gibi görünse de cezaevi müdürü halim özayın karşıt görüşlü olması nuri İlker için sancılı günlerin başlayacağının habercisidir.
Pelin Batu Yerine Nihat Doğanı Önerdi 02:00
Pelin Batu Yerine Nihat Doğanı Önerdi 1.893 izlenme - 6 yıl önce pelin batu yerine nihat doğanı önerdi
Pelin Batu'dan Bu Sözleri Twitter'ı Salladı! 01:00
Pelin Batu'dan Bu Sözleri Twitter'ı Salladı! 2.112 izlenme - 5 yıl önce Pelin Batu'dan Bu Sözleri Twitter'ı Salladı!
Su Olmadan Yüzmek - Pelin Batu 00:53
Su Olmadan Yüzmek - Pelin Batu 1.140 izlenme - 3 yıl önce Evet özlemiştik Pelin Batu felsefesini bayağıdır. Bu defa da su olmadan yüzmenin nasıl olduğunu ve de niçin yapıldığını öğreneceğiz kendisinden. Lakin Mesut Yar daha katlanabilir demiş yani konu esneklik pozisyonları felanmış bence ama yanlış anlaşılmış yaaani beenceeeee...
Masonik Evlenme (Tarihin Arka Odası - Mason Ritüellerine Göre Nikah) 14:50
Masonik Evlenme (Tarihin Arka Odası - Mason Ritüellerine Göre Nikah) 1.357 izlenme - 3 yıl önce Bazı dolandırıcıların ''dünyayı yönetiyorlar,oraya buraya sübliminal işaret koyuyorlar'' diye saf, cahil ve zeka seviyesi düşük insanları kandırdıkları,aslında işsiz güçsüz insanların toplanıp eski pagan,Yahudi,Hristiyan ritüellerini karman çorman halde yaptıkları bir centilmen klübünden başka birşey olmayan masonluğun evlenme ritüeli Tarihin Arka Odası programında Üstad Murad Bardakçı tarafından Pelin Batu üzerinde tatbik ediliyor. Bu programda Bardakçı masonluk ile alay etmiş,dalga geçmişti.Masonlar onu ''susturacak'' kadar bile güçlü değil demek.
pelin batu canlı yayında kedi kovaladı 08:07
pelin batu canlı yayında kedi kovaladı 2.403 izlenme - 8 yıl önce
Ailem Mason Hiç Çekinmem.[hiç Çekinme Bardakçı] 01:06
Ailem Mason Hiç Çekinmem.[hiç Çekinme Bardakçı] 2.279 izlenme - 8 yıl önce neslihareket