Hoşgeldiniz!

Pelin Batu Videoları İzle

Pelin Batu'nun Kütüphanesi 14:33
Pelin Batu'nun Kütüphanesi 4.880 izlenme - 1 ay önce Bu bölümde Pelin Batu'nun evine misafir olduk. Çay içtik, camın dışındaki İstanbul manzarasına bakıp hafızamıza kazıdık ve tüm eve yayılmış kitapların arasında gezinerek Pelin Hanım'ı dinledik.İyi seyirler.
Pelin Batu ile 'Bir Silgi Bir Kalem' 00:35
Pelin Batu ile 'Bir Silgi Bir Kalem' 168.557 izlenme - 5 yıl önce Proje dahilinde oluşturulan web sitesinde, okullar yetkili olarak belirledikleri öğretmenler aracılığı ile okulu hem görsel hem de yazılı olarak tanıtan okul profilleri üzerinden yılın herhangi bir zamanında ayni bağış ihtiyaçlarını bağışçılara duyurabilmektedir. Aynı platform üzerinden, ihtiyaç sahibi okullara ve öğrencilere yardım etmek isteyen bağışçı kişiler ve kurumlar, Türkiye'nin dört bir yanındaki okulların ihtiyaçlarını gözlemlemekte ve karşılamak istedikleri bağış taleplerini seçmekte
Pelin Batu Hızlı Treni Kömürle Çalışıyor Sanıyor! 02:15
Pelin Batu Hızlı Treni Kömürle Çalışıyor Sanıyor! 9.752 izlenme - 1 yıl önce Hükümeti eleştirirken Pamukova'daki hızlı tren kazasını örnek veren Pelin Batu, "Fazla kömür attıkları için raydan çıkmış" dedi fakat hızlandırılmış tren elektrik ya da mazotla çalışıyor. Pelin Batu hızlı treni kömürle çalışıyor sanıyor.
Hızlı Treni Kömürle Çalıştıran Pelin Batu 01:27
Hızlı Treni Kömürle Çalıştıran Pelin Batu 5.268 izlenme - 1 yıl önce Halk TV'de yayınlanan Ayşenur Arslan'ın sunduğu 'Medya Mahallesi' programına konuk olan Pelin Batu canlı yayında baltayı sert taşa vurdu. Hükümeti eleştirirken Pamukova'da yaşanan hızlı tren kazasını örnek veren Pelin Batu, 'Fazla kömür attıkları için raydan çıkmış' dedi ancak; hızlandırılmış tren elektrik ya da mazotla çalışıyor. İzliyoruz efendim.
Tarihin Arka Odasında Rock Müzik 08:22
Tarihin Arka Odasında Rock Müzik 3.127 izlenme - 5 ay önce Ocak 2010 tarihli Tarihin Arka Odası'nda Pelin Batu türk musikisinden sıkılıp rock müzik çalıyor. Çalan şarkı Spoon'dan My Little Japanese Cigarette Case.
Pelin Batu'nun Otostop Anısı (Şeffaf Oda) 03:24
Pelin Batu'nun Otostop Anısı (Şeffaf Oda) 6.661 izlenme - 1 yıl önce TV8'de ekrana gelen Şeffaf Oda isimli programda Pelin Batu'nun otostop ile ilgili yaşadığı bir anı anlatıldı.
Pelin Batu'nun Zor Ancak Tatlı Anları 00:42
Pelin Batu'nun Zor Ancak Tatlı Anları 1.877 izlenme - 4 ay önce Arkadaşlar program 18 nisan 2009 Tarihin Arka Odası programından. Olay Ermeni Meselesi konuşulurken pelin batu kızımızın yüksek dozda hümanizm kasarak polyannacılık oynaması sonucu sinirlerin gerildiği bir ortamda gerçekleşiyor.Pelin kızımız realizmin tokadını yemiş ancak kendine has tarzıyla barışalım öpüşelim tarzı laylaylom söylemlerinden vazgeçmeyerek ağlamaklı bir tonda sesinde düğümlenmeler ve peltekleşmeler hissedilerek suskunluğa düşmüşken Murat Bardak çının ortamı yumuşatmak adına(her ne kadar kendisinden beklenmeyen bir şey olsada) pelin kızımızı tatlış hallere soktuğu andır.izleyelim.
Pelin Batu'nun Kara Delik Esprisi 01:35
Pelin Batu'nun Kara Delik Esprisi 7.636 izlenme - 2 yıl önce Pelin Batu, iğrenç bir espri yaptığı için fizikçi hocasını kızdırdığını ve böylelikle fizik kariyerinin bittiğini anlattı.
Pelin Batu Canlı Yayında Uyudu 01:52
Pelin Batu Canlı Yayında Uyudu 9.547 izlenme - 7 yıl önce pelin batu canlı yayında uyudu videosu
Pelin Batu - P.z.venk Açıklaması 03:35
Pelin Batu - P.z.venk Açıklaması 7.809 izlenme - 7 yıl önce pelin batunun pezevenk açılımı
Pelin Batu Canlı Yayında Küfür Etti! 00:44
Pelin Batu Canlı Yayında Küfür Etti! 5.837 izlenme - 7 yıl önce
Pelin Batu Canlı Yayın 01:28
Pelin Batu Canlı Yayın 3.412 izlenme - 4 yıl önce Pelin Batu Canlı Yayın
Pelin Batu Tarihin Arka Odasında Uyudu 01:42
Pelin Batu Tarihin Arka Odasında Uyudu 7.292 izlenme - 7 yıl önce arka odada uyuyan güzel pelin batu
Elizabeth Mastürbasyon Demekmiş - Pelin Batu 01:22
Elizabeth Mastürbasyon Demekmiş - Pelin Batu 2.629 izlenme - 2 yıl önce Pelin Batu, bu sözleri sarfederken kaç kişi uyarılıp wc koştu ufak çaplı bir araştırma yapılmalı. Gerçekten bir kadının ağzında devleşen bi kelime: Mastürbasyon...
pelin batu bu kez ağladı !! 02:57
pelin batu bu kez ağladı !! 5.574 izlenme - 7 yıl önce
Pelin Batu Küfür Etti 03:42
Pelin Batu Küfür Etti 3.853 izlenme - 7 yıl önce
Pelin Batu'nun Tartışma Yaratan Omuz Dekolteli Kıyafeti 00:54
Pelin Batu'nun Tartışma Yaratan Omuz Dekolteli Kıyafeti 957 izlenme - 2 yıl önce Pelin Batu'nun tartışma yaratan omuz dekolteli kıyafeti Pelin Batu'nun Ahmet Altan'ı ağırladığı yayında, programdan çok Pelin Batu'nun omuzları konuşulmuştu.. Pelin Batu'nun Türklere yalancı demesi
Tarihin Arka Odası Bütün Küfürler 03:36
Tarihin Arka Odası Bütün Küfürler 1.570 izlenme - 2 yıl önce Tarihin Arka Odası isimli televizyon programında ağızdan kaçırılmış küfür ve argolar koleksiyonunu izliyoruz.
Ben Ateistim - Pelin Batu 03:13
Ben Ateistim - Pelin Batu 1.430 izlenme - 2 yıl önce Kurban Bayramı'nda sokaklarda meydana gelen görüntüler sonrası 'Kurban Bayramı yasaklansın' çıkışı yapan Pelin Batu'ya canlı yayında bu sözleri soruldu. Batu'nun cevabı 'Ben ateistim' oldu.
Pelin Batu - Önce Uyudu Sonra Ağladı 02:57
Pelin Batu - Önce Uyudu Sonra Ağladı 1.491 izlenme - 2 yıl önce Sabaha kadar uzayan yayınlarıyla hem izleyicinin hemde konukların sinirlerinin bozulduğu tarihin arka odası programında geçen program vücudu atan pelin batu'nun bu seferde sinirleri atıyor. Partneri Erhan Afyoncu'nun eleştirlerine maruz kalan pelin batu programı terketmek istiyor.
Su Olmadan Yüzmek - Pelin Batu 00:53
Su Olmadan Yüzmek - Pelin Batu 1.070 izlenme - 2 yıl önce Evet özlemiştik Pelin Batu felsefesini bayağıdır. Bu defa da su olmadan yüzmenin nasıl olduğunu ve de niçin yapıldığını öğreneceğiz kendisinden. Lakin Mesut Yar daha katlanabilir demiş yani konu esneklik pozisyonları felanmış bence ama yanlış anlaşılmış yaaani beenceeeee...
Pelin Batu, Canlı Yayında Resmen Uyudu 01:52
Pelin Batu, Canlı Yayında Resmen Uyudu 3.199 izlenme - 7 yıl önce pelin batu tarihin arka odası adlı programda resmen uyudu...
Pelin Batu'dan Bu Sözleri Twitter'ı Salladı! 01:00
Pelin Batu'dan Bu Sözleri Twitter'ı Salladı! 2.098 izlenme - 4 yıl önce Pelin Batu'dan Bu Sözleri Twitter'ı Salladı!
Pelin Batu Yerine Nihat Doğanı Önerdi 02:00
Pelin Batu Yerine Nihat Doğanı Önerdi 1.892 izlenme - 5 yıl önce pelin batu yerine nihat doğanı önerdi
yağmurdan sonra 02:02
yağmurdan sonra 5.068 izlenme - 8 yıl önce 12 eylül 1980 darbesiyle fikir suçlusu olarak hapse düşen yazar nuri İlker, hoyrat günlerden nasibini alır. ağır işkencelere maruz kalır ve yıllarca kapalı cezaevinde kalır. cezasının bitmesine dokuz ay kala ise, beklenmedik bir olay olur. İyi hali dikkate alınarak gökçeada yarı açık cezaevine sevk edilir. bu olay, olumlu bir gelişme gibi görünse de cezaevi müdürü halim özayın karşıt görüşlü olması nuri İlker için sancılı günlerin başlayacağının habercisidir.
İtalyan Erkekleri Güzel Laf Atıyor - Pelin Batu 00:57
İtalyan Erkekleri Güzel Laf Atıyor - Pelin Batu 1.078 izlenme - 2 yıl önce İtalya'da sokakta yürürken kendisini kadın gibi hissettiğini söyleyen Pelin Batu, "Öyle güzel bakıyor ve öyle güzel laf atıyorlar ki insana çok güzel geliyor" dedi. Bunun sebebinin Türkçe ve İtalyanca arasındaki farklardan kaynaklı olabileceğini de ekleyen Batu, "Türkiye'de ise laf atılınca hakaret gibi geliyor" dedi.
Levent Üzümcü - Pelin Batu Alternatifsiz Programı Konuğu (30 dk) 30:47
Levent Üzümcü - Pelin Batu Alternatifsiz Programı Konuğu (30 dk) 584 izlenme - 2 yıl önce Gezi parkı direnişinde öne çıkan sanatçı Levent Üzümcü ile artıbir tv'de Pelin Batu gezi direnişi, adalet ve demokrasi üzerine söyleyişi gerçekleştiriyor.
pelin batu canlı yayında kedi kovaladı 08:07
pelin batu canlı yayında kedi kovaladı 2.395 izlenme - 7 yıl önce
Hayko Cepkin & Can Bonomo'nun İlluminati İtirafı 03:01
Hayko Cepkin & Can Bonomo'nun İlluminati İtirafı 1.187 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok'a konuk olan Hayko Cepkin, Can Bonomo'yla yaşadığı ilginç olayı anlattı.Burdan şunu çıkarıyoruz, insanlar göründükleri gibi görünmeyebilirler.Ya da görünüyomuş gibi yapıp görünmez olabilirler,insanın ne yapacağı belli olmaz arkadaş.Biz videomuzu izleyelim.
Pelin Batu - Nerdeymiş Tatlı Pisicik? 01:36
Pelin Batu - Nerdeymiş Tatlı Pisicik? 887 izlenme - 2 yıl önce Aşk kötü birşey değildir hatta evlilerde aşık olabilir ancak Pelin Batu'nun konusu "Tarih!" olan bir proğramda bu denli arzu nesnesi haline getirilmesine anlam veremiyorum. Stüdyoya yalandan kedi salınıyor ve başlıyor Pelin kediyi aramaya. Netice pozitif. Patili canlı Pelin'in manevra sahasında...