Hoşgeldiniz!

pembe mutlu

Çicek Abbas - Şakir'e Çay Yok (Restorasyonlu) 01:18
Çicek Abbas - Şakir'e Çay Yok (Restorasyonlu) 197.483 izlenme - 2 yıl önce Sahnenin Kısa Özeti: Çicek Abbas, Minibüsü Almış Ve Bunu Kahvehanede Mutlukla Açıklamış Bundan Dolayı Kahvehanede Bulunan Herkese Çay Ismarlamıştır.? Ancak Çicek Abbas'ın,Daha Önce Birlikte Çalıştığı Şakir,Ben İstemem Demesi Üzerine Çicek Abbas Şakir'e Çay Yok Demiştir. Bu Sahneyi Retarasyonlu Olarak Sizlere Sunuyorum.
Şaşkın Ördek - İlyas Salman (1983 - 89 dk) 01:28:29
Şaşkın Ördek - İlyas Salman (1983 - 89 dk) 10.312 izlenme - 1 yıl önce İlyas Salman'ın Yeşilçam'a 80'li yıllarda damgasını vurduğu birkaç filmden biri olan Şaşkın Ördek isimli filmi siz site sakinleri ve nostalji seven tüm arkadaşların beğenisine sunarım. İyi seyirler. İlyas Salman ve Pembe Mutlu birbirlerini sevmektedir ve evlenmek istemektedirler. Bunu aile büyüklerine iletirler. Ama kız tarafının töre gereği bitmek bilmeyen istekleri işi içinden çıkılmaz bir hale getirmiştir. Dram ve komedinin iç içe harmanlaştığı geleneklere gönderme yapan güzel bir yeşilçam filmidir.
Davaro - Kemal Sunal & Şener Şen (1981 - 94 dk) 01:34:03
Davaro - Kemal Sunal & Şener Şen (1981 - 94 dk) 7.234 izlenme - 1 yıl önce Yapım: 1981 - Türkiye Tür: Dram, Komedi, Süre: 94 dakika Yönetmen: Kartal Tibet, Oyuncular: Kemal Sunal, Şener Şen, Adile Naşit, Ayşen Gruda, İhsan Yüce, Sırrı Elitaş, Pembe Mutlu, Ahmet Açan, Abdi Algül, Bahri Ateş, Çetin Basaran, Osman Çağlar, Yusuf Çetin, Muzaffer Civan, Yadigar Ejder, Sırrı Elitaş, Hakkı Kıvanç, Cevdet Özalaş, Nermin Özses, Senaryo: Yavuz Turgul, Yapımcı: Kadir Baykut, Yalçın Başaran, Konusu: Almanya'ya çalışmaya giden Memo, istediği parayı kazanıp köyüne döner ve sözlüsü Cano'yla evlenmek ister. Memolar'ın kan davalı oldukları Sülo da hapisten çıkarak karısı Ayşo'nun yanına gelir.Bunu duyan Hamo, düğünü durdurur ve oğlu Memo'nun, Sülo'yu öldürmesini ister.Ancak, Memo buna pek yanaşmaz.Öldürüleceğini anlayan Sülo, Memo'ya bir teklifte bulunur. Memo'nun kendisini öldürmemesi durumunda köyden uzaklaşacağını söyler. Evlenmek için başka çaresi kalmayan Memo, Sülo'nun planını kabul eder ve köy meydanında Sülo'yu yalandan vurur.Köy halkı da bu numaraya inanır.Daha sonra dağdaki bir eşkıyanın yanında tekrar karşılaşan Memo ve Sülo yine birbirine düşer. Eşkıyanın altınlarını gören Sülo'nun iştahı kabarır ve şehirde kalmaktan vazgeçer.
Şener Şen - Sor Bakalım Niye Yaptım? 01:52
Şener Şen - Sor Bakalım Niye Yaptım? 2.820 izlenme - 1 yıl önce Şener Şen'in Bilo'ya attığı her kazık sonrası dillere pelesenk olan mazeret uydurma seanslarını bilmeyen yoktur... Özellikle son atılan kazık ve uydurulan bahane "O ha!" dedirtecek cinsten... Bir Şener Şen klasiği, alkışlarla...
Çiçek Abbas - Şakir Abim Evde mi ? 01:23
Çiçek Abbas - Şakir Abim Evde mi ? 910 izlenme - 2 yıl önce Hain ceyar Şakir'in nikahını sabote etmek için filmdeki isimsiz kahraman arkadaşımızın final sahnesindeki unutulmaz performansı sizlerle. Eğer siz de evlenecek bir arkadaşınıza farklı bi düğün hediyesi vermek istiyorsanız nikah salonunda böylesine çılgın atmalısınız çünkü hem yumuşak, hem hesaplı. Bu arada Şakir Abim'e bakın da aslan görsün gözleriniz.
Çiçek Abbas ile Şakir'in Müthiş Kapışması - HD Restorasyonlu 01:18
Çiçek Abbas ile Şakir'in Müthiş Kapışması - HD Restorasyonlu 1.761 izlenme - 3 yıl önce Çiçek Abbas, Sinan Çetin'in yönetmenliğini yaptığı ve baş rollerinde İlyas Salman, Şener Şen ve Pembe Mutlu'nun yer aldığı, 1982 yapımı bir komedi - drama filminde izleyeceğim Çicek Abbas İle Şakir'in, kahvede yaptıkları müthiş kapışmayı izleyeceğiz...
Çiçek Abbas - Nerde Lan Rakım? 02:34
Çiçek Abbas - Nerde Lan Rakım? 427 izlenme - 1 yıl önce Seni beni onu, bizi sizi onları anlatan, on üzerinden yazıyla on rakamla gene 10 numara filmimiz Çiçek Abbas'dan kral bir sahne... Şakir'in rakı şişesini sıkması, işte buraya yazıyorum derken parmağın yarısını yalaması, Abbas'ın yancılık yeteneği falan bunlar hep güzel şeyler, seviyoruz. 2.20'de Seni Yakacaklar çalmaya başlıyo, orayı da gözden kaçırmayın, canımı sıkmayın, boşver idareli sinirleniyorum.
Çiçek Abbas ile Şakir'in Müthiş Kapışması - HD Restorasyonlu 01:18
Çiçek Abbas ile Şakir'in Müthiş Kapışması - HD Restorasyonlu 460 izlenme - 1 yıl önce Çiçek Abbas, Sinan Çetin'in yönetmenliğini yaptığı ve baş rollerinde İlyas Salman, Şener Şen ve Pembe Mutlu'nun yer aldığı, 1982 yapımı bir komedi - drama filminde izleyeceğim Çicek Abbas İle Şakir'in, kahvede yaptıkları müthiş kapışmayı izleyeceğiz...
Çiçek Abbas'ın Fantastik Rüyası 00:57
Çiçek Abbas'ın Fantastik Rüyası 253 izlenme - 1 yıl önce Sinan Çetin'in yönetmenliğini yaptığı ve baş rollerinde İlyas Salman, Şener Şen ve Pembe Mutlu'nun yer aldığı, 1982 yapımı çiçek abbas filminin abbasın rüya sahnesini izleyelim.Şener Şen'in duvak altında ki bakışları da takdire şayan.
Küçük Demet - Cücü ile Acı Çekenler 01:40
Küçük Demet - Cücü ile Acı Çekenler 156 izlenme - 1 yıl önce Küçük Emrah'ı,Küçük Ceylan'ı,Küçük İbo'yu,Küçük Hüsamettin'i bildim,ama Küçük Demet'i bilemedim. Meğer Cücü,Eşref Kolçak,Yılmaz Zafer,Pembe Mutlu bilirmiş. Hatta "Demet ile acıya alışmak" konulu müzikli grup terapisine bile katılmışlar, bu da onun videosu. Kaleci montlu darbukacı da acıyı artıran unsurlardan biri olarak terapinin bir parçası haline getirilmiş. Acı yok, alkış var çekirge.
Çiçek Abbas - Gitmiyoruz Ulan ! 00:33
Çiçek Abbas - Gitmiyoruz Ulan ! 142 izlenme - 1 yıl önce Hiç uzatmadan konuya giriyorum, o arkaya dönüş sahnesi yok mu, işte orda kap oscar'ı paketle, git takdim et. Bu sahneyi çok seviyorum moruk, fonda Seni Yakacaklar çalıyo, o efsanevi bakışlar zaten bitiriyo, bu kadar bitti, görüşürüz.
Çiçek Abbas'ın Aşkı 02:53
Çiçek Abbas'ın Aşkı 74 izlenme - 1 yıl önce Kafa şişirmeden bişeyler söylemek istiyorum ama nerden başlayacağımı bilemiyorum.Videonun bir yerinde "nerde o eski aşklar" repliği var. 82 yapımı bir filmde geçen bir cümle.Her dönemin geçen bir önceki dönemi arattığını düşünüyorum ki bende Çiçek Abbas'ın bu filmdeki masum aşkına aşığım. Eskiler evet eskiden nasıldı:ilk bakışmalar,tanışmalar, yollarını beklemeler, sabır etmeler,ilk eli tutuş,ilk dokunuş korkuyla karışık harika duygular.. Teknolojinin gelişmesiyle beraber bu duyguların yerini daha doğrusu sevgi kıstasları; kısa mesajlarla, face ve türevlerin deki yorum ve beğenilerle, kaç kere aradın kaç kere mesaj attın niye onu beğendin niye bunu beğendin gibi tamamen yüzeysel şeylerle belirlenir oldu. "Gözden ırak olan gönülden de ırak olur" hayır efendim gözden ırak olan eğer gerçek sevgiyi içinde barındırıyorsa sevdiği kişinin gönlü ona daha yakın olmalıdır bence doğrusu budur.Önemli olan uzaktan da sevebilmektir. Teknolojiyi işte bu yüzden sevmiyorum. Eskilerin heyecanını ve samimi olan yanlarını özlüyorum. Ya da ben manyağım bilmiyorum öyle içimden geldi. Video Çiçek Abbas'ın en sevdiğim sahnelerinden biridir. Çiçek Abbas'ın şivesi, otururken bankı temizlemesi, paça tarzından vazgeçmesi ve tüm mimikleri işte. Unutulmazdır candır. İyi seyirler efenim aşkla sevgiyle kalın.. Bu arada "e yakkişiyuuoorr" geyiğini uzunca bi süre kullanmıştık zamanında .