Hoşgeldiniz!

pembe mutlu

Davaro - Karı Dürbünü 04:28
Davaro - Karı Dürbünü 2.539 izlenme - 1 yıl önce Başrollerini Kemal Sunal, Şener Şen, Pembe Mutlu, Ayşen Gruda ve Adile Naşit'in paylaştığı Davaro filminden komik bir kesit. Davaro Almanya'dan gelirken Ağa'ya bir dürbün alır. İyi seyirler.
Şener Şen - Sor Bakalım Niye Yaptım? 01:52
Şener Şen - Sor Bakalım Niye Yaptım? 7.328 izlenme - 3 yıl önce Şener Şen'in Bilo'ya attığı her kazık sonrası dillere pelesenk olan mazeret uydurma seanslarını bilmeyen yoktur... Özellikle son atılan kazık ve uydurulan bahane "O ha!" dedirtecek cinsten... Bir Şener Şen klasiği, alkışlarla...
Şaşkın Ördek - Hamamda Dişçi Muhabbeti 00:30
Şaşkın Ördek - Hamamda Dişçi Muhabbeti 1.857 izlenme - 12 ay önce İlyas Salman'ın baş rolünde oynadığı Şaşkın Ördek filminde Halil İbrahim'e (İlyas Salman) annesi (Adile Naşit) kız beğenmektedir. Oğluna beğendiği kızın dişinin sağlamlığını kontrol etmek ister.
Çiçek Abbas - Şakir Abim Evde Mi ? 01:23
Çiçek Abbas - Şakir Abim Evde Mi ? 2.154 izlenme - 3 yıl önce Hain ceyar Şakir'in nikahını sabote etmek için filmdeki isimsiz kahraman arkadaşımızın final sahnesindeki unutulmaz performansı sizlerle. Eğer siz de evlenecek bir arkadaşınıza farklı bi düğün hediyesi vermek istiyorsanız nikah salonunda böylesine çılgın atmalısınız çünkü hem yumuşak, hem hesaplı. Bu arada Şakir Abim'e bakın da aslan görsün gözleriniz.
Çiçek Abbas - Nerde Lan Rakım? 02:34
Çiçek Abbas - Nerde Lan Rakım? 796 izlenme - 3 yıl önce Seni beni onu, bizi sizi onları anlatan, on üzerinden yazıyla on rakamla gene 10 numara filmimiz Çiçek Abbas'dan kral bir sahne... Şakir'in rakı şişesini sıkması, işte buraya yazıyorum derken parmağın yarısını yalaması, Abbas'ın yancılık yeteneği falan bunlar hep güzel şeyler, seviyoruz. 2.20'de Seni Yakacaklar çalmaya başlıyo, orayı da gözden kaçırmayın, canımı sıkmayın, boşver idareli sinirleniyorum.
Çiçek Abbas ile Şakir'in Müthiş Kapışması - HD Restorasyonlu 01:18
Çiçek Abbas ile Şakir'in Müthiş Kapışması - HD Restorasyonlu 1.944 izlenme - 5 yıl önce Çiçek Abbas, Sinan Çetin'in yönetmenliğini yaptığı ve baş rollerinde İlyas Salman, Şener Şen ve Pembe Mutlu'nun yer aldığı, 1982 yapımı bir komedi - drama filminde izleyeceğim Çicek Abbas İle Şakir'in, kahvede yaptıkları müthiş kapışmayı izleyeceğiz...
Çiçek Abbas ile Şakir'in Müthiş Kapışması - HD Restorasyonlu 01:18
Çiçek Abbas ile Şakir'in Müthiş Kapışması - HD Restorasyonlu 811 izlenme - 3 yıl önce Çiçek Abbas, Sinan Çetin'in yönetmenliğini yaptığı ve baş rollerinde İlyas Salman, Şener Şen ve Pembe Mutlu'nun yer aldığı, 1982 yapımı bir komedi - drama filminde izleyeceğim Çicek Abbas İle Şakir'in, kahvede yaptıkları müthiş kapışmayı izleyeceğiz...
Çiçek Abbas'ın Fantastik Rüyası 00:57
Çiçek Abbas'ın Fantastik Rüyası 396 izlenme - 3 yıl önce Sinan Çetin'in yönetmenliğini yaptığı ve baş rollerinde İlyas Salman, Şener Şen ve Pembe Mutlu'nun yer aldığı, 1982 yapımı çiçek abbas filminin abbasın rüya sahnesini izleyelim.Şener Şen'in duvak altında ki bakışları da takdire şayan.
Küçük Demet - Cücü ile Acı Çekenler 01:40
Küçük Demet - Cücü ile Acı Çekenler 360 izlenme - 3 yıl önce Küçük Emrah'ı,Küçük Ceylan'ı,Küçük İbo'yu,Küçük Hüsamettin'i bildim,ama Küçük Demet'i bilemedim. Meğer Cücü,Eşref Kolçak,Yılmaz Zafer,Pembe Mutlu bilirmiş. Hatta "Demet ile acıya alışmak" konulu müzikli grup terapisine bile katılmışlar, bu da onun videosu. Kaleci montlu darbukacı da acıyı artıran unsurlardan biri olarak terapinin bir parçası haline getirilmiş. Acı yok, alkış var çekirge.
Çiçek Abbas - Gitmiyoruz Ulan ! 00:33
Çiçek Abbas - Gitmiyoruz Ulan ! 295 izlenme - 3 yıl önce Hiç uzatmadan konuya giriyorum, o arkaya dönüş sahnesi yok mu, işte orda kap oscar'ı paketle, git takdim et. Bu sahneyi çok seviyorum moruk, fonda Seni Yakacaklar çalıyo, o efsanevi bakışlar zaten bitiriyo, bu kadar bitti, görüşürüz.
Çiçek Abbas'ın Aşkı 02:53
Çiçek Abbas'ın Aşkı 165 izlenme - 3 yıl önce Kafa şişirmeden bişeyler söylemek istiyorum ama nerden başlayacağımı bilemiyorum.Videonun bir yerinde "nerde o eski aşklar" repliği var. 82 yapımı bir filmde geçen bir cümle.Her dönemin geçen bir önceki dönemi arattığını düşünüyorum ki bende Çiçek Abbas'ın bu filmdeki masum aşkına aşığım. Eskiler evet eskiden nasıldı:ilk bakışmalar,tanışmalar, yollarını beklemeler, sabır etmeler,ilk eli tutuş,ilk dokunuş korkuyla karışık harika duygular.. Teknolojinin gelişmesiyle beraber bu duyguların yerini daha doğrusu sevgi kıstasları; kısa mesajlarla, face ve türevlerin deki yorum ve beğenilerle, kaç kere aradın kaç kere mesaj attın niye onu beğendin niye bunu beğendin gibi tamamen yüzeysel şeylerle belirlenir oldu. "Gözden ırak olan gönülden de ırak olur" hayır efendim gözden ırak olan eğer gerçek sevgiyi içinde barındırıyorsa sevdiği kişinin gönlü ona daha yakın olmalıdır bence doğrusu budur.Önemli olan uzaktan da sevebilmektir. Teknolojiyi işte bu yüzden sevmiyorum. Eskilerin heyecanını ve samimi olan yanlarını özlüyorum. Ya da ben manyağım bilmiyorum öyle içimden geldi. Video Çiçek Abbas'ın en sevdiğim sahnelerinden biridir. Çiçek Abbas'ın şivesi, otururken bankı temizlemesi, paça tarzından vazgeçmesi ve tüm mimikleri işte. Unutulmazdır candır. İyi seyirler efenim aşkla sevgiyle kalın.. Bu arada "e yakkişiyuuoorr" geyiğini uzunca bi süre kullanmıştık zamanında .