Hoşgeldiniz!

Pencil Videoları İzle

Apple Pencil'ı Kalemtraşla Açmaya Çalışırsanız Ne Olur? 03:14
Apple Pencil'ı Kalemtraşla Açmaya Çalışırsanız Ne Olur? 3.442 izlenme - 1 yıl önce Ucunu açtığımız kalemlerin yerini alan teknolojik kalemler kalemtraşla tanışırlarsa ne olur? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aşırı Gerçekçi 3 Boyutlu Takla Atan Kız Çizmek 01:59
Aşırı Gerçekçi 3 Boyutlu Takla Atan Kız Çizmek 1.711 izlenme - 2 yıl önce Stefan Pabst isimli ressam ters takla atan 3 boyutlu kız çizerek hepimizi büyülüyor.
Resident Evil Karakalem 02:10
Resident Evil Karakalem 8.717 izlenme - 9 yıl önce bütün reisident evil cılar ve karakalem severler için... resident evil efsanesindedki karakterler ve düşmanlardan bazıları. yorum ve isteklerinize göre devamı gelicektir.
Sihirli Kalem 01:06
Sihirli Kalem 3.722 izlenme - 9 yıl önce çok güzel amatör bir kısa film
Charcoal Pencil 03:42
Charcoal Pencil 4.417 izlenme - 10 yıl önce yorumlarınızı bekliyorum.
Makeup Application Jane Iredale Eye Pencil 01:27
Makeup Application Jane Iredale Eye Pencil 452 izlenme - 3 yıl önce Jane Iredale Eye Definer göz kalemi, gözlerin şeklini ve büyüklüğünü vurgular. Bakışlara derinlik ve anlam katar. Gerekli durumlarda likit eyelinerin yerine kullanılabilir. Sağlığa zararlı maddeler kullanılmadan üretilmiştir. Jane Iredale LilaKutu'da...
paolo nutini - pencil full of lead 03:08
paolo nutini - pencil full of lead 928 izlenme - 7 yıl önce
Kurşun Kalem Nasıl Yapılır? 04:56
Kurşun Kalem Nasıl Yapılır? 128 izlenme - 3 yıl önce Kurşun Kalem Nasıl Yapılır
The Dark Knight - Joker Sihir Numarası 03:03
The Dark Knight - Joker Sihir Numarası 91 izlenme - 1 yıl önce The dark knight filmiyle hepimizin gönlüne taht kuran jokerin efsane kalem numarası, iyi seyirler.
Colored Pencil Portrait Drawing 04:35
Colored Pencil Portrait Drawing 24 izlenme - 9 ay önce Kuruboya Portre Çalışması Kullanılan Malzeme Faber-Castell,Prismacolor,Derwent. Uni,ball
Kalem Etek Modelleri - Pencil Skirts 02:20
Kalem Etek Modelleri - Pencil Skirts 82 izlenme - 2 yıl önce nasıl parçalarla kombinlenildiğine bağlı olarak ofis ortamında, günlük hayatta, davetlerde giyilebilen kalem etek modelleri.
Kurşun Kalem Ucundan Eyfel Kulesi Yapımı 01:03
Kurşun Kalem Ucundan Eyfel Kulesi Yapımı 90 izlenme - 2 yıl önce Rus sanatçı Salavat Fidai'nin kalem ucundan ortaya çıkardığı eşsiz sanatına daha önce pek çok kez şahit olmuştuk ancak bunlar fotoğraflardan ibaretti. Çok güzel ve başarılı bir sanat ortaya çıkartan Salavat'ın el emeği göz nuru çalışmasını izliyoruz.
Paolo Nutini Live At The Meteor Ireland Music Awards 2010 - 21 Feb 2010.mov 02:32
Paolo Nutini Live At The Meteor Ireland Music Awards 2010 - 21 Feb 2010.mov 86 izlenme - 6 yıl önce paolo nutini singing pencil full of lead live at the meteor ıreland music awards 2010 21 february 2010
Kalem Çizimlerini Ortadan Kaldıracak Muhteşem Program: 00:54
Kalem Çizimlerini Ortadan Kaldıracak Muhteşem Program: "Air Pencil" 12 izlenme - 1 yıl önce 21.Yüzyılın Picasso'ları akıllı telefonlarla çalışır. "Air Pencil" uygulaması mobil cihazları kullanarak hava boşluğunda serbest bir biçimde hareket ederek çizim yapmanızı sağlar. 3D Motion Capture teknolojisi ile çizimlerinizi 3 boyutlu olarak yapmanıza imkan sağlar.
Apple Pencil’ı Tartıya Dönüştüren Düzenek 01:12
Apple Pencil’ı Tartıya Dönüştüren Düzenek 14 izlenme - 1 yıl önce iPhone 6s ve Apple Watch’un ekranında 3D Touch teknolojisi yer alıyor. Bu teknoloji ekrana uygulanan basıncı ölçerek buna göre farklı işlemler yapabilmeyi sağlıyor. Ne var ki Apple’ın yeni duyurduğu iPad Pro modelinde bu teknolojiye yer verilmiyor. Ancak daha önce iPhone 6s ve 6s Plus modellerinde 3D Touch’ı kullanarak ağırlık ölçümleri gerçekleştiren Simon Gladman, Apple Pencil sayesinde iPad Pro’da da benzer bir çalışmaya imza attı. Gladman’in iPad Pro kutusundan çıkan parçalarla yaptığı ve PencilScale adını verdiği düzeneğin orta kısmına Apple Pencil yerleştiriliyor ve ekran üzerine koyuluyor. Ekran üzerinde sabit olarak duran kalemin üzerine yerleştirilen ağırlıklar, geliştirilen özel bir uygulamayla ölçülüyor ve gram cinsinden değerler veriyor. Tabii bu değerler tam olarak doğruyu göstermiyor fakat Apple Pencil’ın ne derece hassas olduğunu ortaya koyuyor.
Apple Pencil'ı Kalemtraşla Açmaya Çalışırsanız Ne Olur? 03:14
Apple Pencil'ı Kalemtraşla Açmaya Çalışırsanız Ne Olur? 11 izlenme - 1 yıl önce Apple Pencil'ı Kalemtraşla Açmaya Çalışırsanız Ne Olur? Ucunu açtığımız kalemlerin yerini alan teknolojik kalemler kalemtraşla tanışırlarsa ne olur?