Hoşgeldiniz!

penguenler

Pingu - Sevimli Penguenler 05:12
Pingu - Sevimli Penguenler 226.760 izlenme - 4 yıl önce Japonların piyasaya sürmüş olduğu en başarılı çizgi filmlerinden olan pingu, zamanın da ülkemiz de başta olmak üzere tüm dünya da büyük kitlelere ulaşmış ve izlenme rekorları kıra çizgi filmlerinden olmuştur. Japonların en başarırlı çizgi film projelerinden olan pingu küçük şişko sevimli bir penguen’i anlatıyor. Genel de bu çizgi filmin de işleyiş hep aynı oluyor.2002 – 2003 yılları arasında sürekli olarak ülkemiz de ki televizyon kanlarlın da yayımlanan bu çizgi filmi binlerce kitleyi de kendine bağlamıştır. Başarırlı bir yapım olan pingu çeşitli sesleri ve hareketleriyle de göz dolduruyordu.Ülkemiz de bir ara uzun süre yayımlanan pingu çizgi filmi artık tamamen unutulmuş hatta hayran kitlesi bile kalmamıştır.
Opera Dinleyen Penguenler Topluca Kaçtı 00:27
Opera Dinleyen Penguenler Topluca Kaçtı 9.807 izlenme - 2 yıl önce Opera dinleyen penguenler topluca kaçtı İngiliz opera sanatçısı Nick Allen'ın Antarktika'da penguenlere verdiği ‘konser' hayal kırıklığıyla sonuçlandı.
Penguenler Ankaralı Namık Salla Oyun Havası. 01:41
Penguenler Ankaralı Namık Salla Oyun Havası. 63.041 izlenme - 10 yıl önce kahkaha dolu bir video
Pompomgiller'in Familia ile Yeni Macerası 00:34
Pompomgiller'in Familia ile Yeni Macerası 20.895 izlenme - 4 yıl önce Pompomgiller emici Familia Havlu'dan başkasını tercih etmiyor.
kolbastı oynayan penguenler 03:11
kolbastı oynayan penguenler 6.120 izlenme - 8 yıl önce oynayan penguenler
Halay Çeken Penguenler 03:12
Halay Çeken Penguenler 18.607 izlenme - 10 yıl önce oynayan penguenler İzlenmeye değer
İşemeli Sıçmalı Kuş Ayini 00:15
İşemeli Sıçmalı Kuş Ayini 2.876 izlenme - 1 yıl önce Tıpkı bir Fırtına Obüsü gibi hedefine kitleniyor ve arkadaşının suratını kullanılmaz hale getiriyor. Bence bu penguenler böyle pislik hareketler yaptığı için yaratan bu hayvanların uçma yetilerini ellerinden geri almış. Lan az adam olun şerefsizler.
Hasan Yılmaz ve Penguenler 01:39
Hasan Yılmaz ve Penguenler 14.459 izlenme - 10 yıl önce ankaralı namık ve penguenler
Penguenler Kolbastı Oynarsa 03:03
Penguenler Kolbastı Oynarsa 8.000 izlenme - 10 yıl önce
laz penguenlerden show =) 03:09
laz penguenlerden show =) 6.787 izlenme - 9 yıl önce laz baska oluyo =)
Komik Penguenlerin Dansı 01:41
Komik Penguenlerin Dansı 6.176 izlenme - 10 yıl önce azrail52@w.cn
Arkadaşlarının Yanına Gitmeye Çalışan Sevimli Penguen 01:05
Arkadaşlarının Yanına Gitmeye Çalışan Sevimli Penguen 835 izlenme - 2 yıl önce Havuzda diğer arkadaşları yüzerken kendisi camdan dolayı yanlarına gidemeyen penguen böyle görüntülendi. Arkadaşlarını yüzerken görünce şaşkına dönen sevimli penguen ne yapacağını şaşırınca ortaya bu manzara çıktı.
Penguenler Nerede Yaşar? - Okul Öncesi Eğitici Animasyonlar 02:11
Penguenler Nerede Yaşar? - Okul Öncesi Eğitici Animasyonlar 446 izlenme - 12 ay önce SEVİMLİ PENGUENLER Penguenler ülkesine hoş geldiniz arkadaşlar! Burası, Güney Kutbu ve hava buralarda çok soğuk olur. Ama penguenler kalın tüyleri sayesinde ve hep bir arada oldukları için soğuktan çok fazla etkilenmezler. Kimisi dans ediyor, kimisi şarkı söylüyor olmalı. Ne komikler öyle değil mi? Nasıl da paytak paytak yürüyorlar. Bu kadar yavaş yürümelerine rağmen suda çok hızlı yüzerler. Baksanıza! Balık avlamak için nasıl da birbirleriyle yarışıyorlar. Aranızda penguenlerin kuş mu, yoksa balık mı olduğunu bilen var mı? Arkadaşlar, bu sevimli canlılar, suda çok hızlı yüzseler de, onlara ‘’balık’’ diyemeyiz. Çünkü onlar, deniz kuşudur. Evet! Deniz kuşu! Hatta küçücük kanatları bile vardır, ama bildiğimiz martı veya karga gibi uçamazlar. Küçücük ayakları yüzünden, vücutlarını bile zar zor taşırlar. Baksanıza iki penguen paytak paytak yürürken nasıl da suya yuvarlandılar. Gerçekten çok komikler. Bol bol balık yedikleri için buzun üstünde çok hızlı kayar ve denizde çok hızlı yüzerler. Siz de havuzda veya denizde bu sevimli penguenler gibi çok hızlı yüzmek istiyorsanız, bol bol balık yemeyi unutmayın. Bakın! Bir penguen bize el sallıyor! Görüşürüz sevimli penguen!
penguenler kolbasti oynuyor 03:11
penguenler kolbasti oynuyor 3.369 izlenme - 9 yıl önce ((:
Kabadayı Penguenlerden Amansız Kavga! 01:22
Kabadayı Penguenlerden Amansız Kavga! 1.252 izlenme - 4 yıl önce Üç penguenin birbirlerine hiç acımadıkları amansız kavganın görüntüleri keşke tüm kavgalar böyle olsa dedirtiyor.
Baloncuklara Tutulan Penguen 00:25
Baloncuklara Tutulan Penguen 67 izlenme - 3 ay önce Baloncuk yağmurunun altında neye uğradığını şaşıran sevimli penguenin mutluluğunu izliyoruz efendim. Keyifli seyirler...
komik penguenler 01:41
komik penguenler 1.954 izlenme - 9 yıl önce bu penguenler çok komik :):)
Çerkez Penguenler 01:26
Çerkez Penguenler 1.398 izlenme - 10 yıl önce çok güzel oynuyorlar:)
Çılgın Penguenler Zeka Oyunu , Akıl Ve Strateji Oyunları, Toys Unboxing 18:41
Çılgın Penguenler Zeka Oyunu , Akıl Ve Strateji Oyunları, Toys Unboxing 262 izlenme - 9 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
abdul qadir penguen versiyonu 04:44
abdul qadir penguen versiyonu 1.031 izlenme - 7 yıl önce beyenen arkadaşlar yorumsuz bırakmasın bırakmasınki devamı ve daha kalitelileri gelsin
Cezalı Oynadık Çılgın Penguenler, Eğlenceli Çocuk Videosu 10:35
Cezalı Oynadık Çılgın Penguenler, Eğlenceli Çocuk Videosu 125 izlenme - 9 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com Arkadaşlar bu yeni videolarıda izleyin beğeneceksiniz https://www.youtube.com/watch?v=pfWAJkY-lrI&list=UULM1OpCXx90zzBLd9j6ihgQ Please check out this new video!!! https://www.youtube.com/watch?v=mDNiV7tUkRI&list=UUGrCLU68pcsO0P1GTRYCpTw
Çok Komik Penguenler 02:33
Çok Komik Penguenler 95 izlenme - 1 yıl önce Sevimli ve çok komik pengeunlerin ilginç hareketleri izliyoruz penguenler, komik penguenler, tatlı penguenler, penguenler komik, şakacı penguenler, cute penguens, tatlı penguenler, penguen video, pengu, meraklı penguen,
Kocasını Aldatan Penguen  02:09
Kocasını Aldatan Penguen 89 izlenme - 1 yıl önce Kocasını aldatan penguen diğer iki penguenin kavga etmesine sebep oluyor. Bu yürek yakan sahneler son günlerde sosyal medyanın konusu oldu. Sizler için Türkçe altyazı derlemesini sunuyoruz.
Beyaz Giyme Toz Olur 00:45
Beyaz Giyme Toz Olur 663 izlenme - 10 yıl önce karar sizin
penguenler ve fadakarlık 03:42
penguenler ve fadakarlık 638 izlenme - 8 yıl önce keşke insanlarda bu kadar fedakar olabilseler.
Penguenlerde Gezi Parkı Eyleminde 05:49
Penguenlerde Gezi Parkı Eyleminde 339 izlenme - 5 yıl önce Penguenlerde Gezi Parkı Eyleminde
ufo gören masum penguenler 00:28
ufo gören masum penguenler 444 izlenme - 7 yıl önce
Uçakta Şirin Penguenler 00:22
Uçakta Şirin Penguenler 587 izlenme - 6 yıl önce Uçakta Şirin Penguenler
Yılın Vıdeosu Cnn Türk Canlı Yayını 01:11
Yılın Vıdeosu Cnn Türk Canlı Yayını 452 izlenme - 5 yıl önce Yılın Vıdeosu Cnn Turk Canlı Yayını :)))))))))) Koptum !!
Kral penguenler (Attenborough Dondurucu Yaşam) 04:07
Kral penguenler (Attenborough Dondurucu Yaşam) 216 izlenme - 6 yıl önce Kral penguenler (Attenborough Dondurucu Yaşam)