Hoşgeldiniz!

pense

Taşra Usulü Diş Çekmek 01:13
Taşra Usulü Diş Çekmek 2.965 izlenme - 9 ay önce Amerikan yerlisi olarak bilinen ve "Redneck" olarak adlandırılan bu arkadaşlar. Dişçiye gitmeden kendi problemlerini kargaburun'la kendileri çözüyorlar. Anlamadığım konu; Adam sanki kafasına göre sırf gösteriş olsun diye dişlerini çekiyormuş gibi görünüyor.
Kahreden Kaplumbağa Kurtarma Operasyonu 08:06
Kahreden Kaplumbağa Kurtarma Operasyonu 4.975 izlenme - 1 yıl önce İnsanın gerçekten içi parçalanıyor böyle bir görüntüyü izlerken ama nelere mâl olduğumuzu anlamamız adına da görülmesi gerekiyor. Bu parça plastikmiş maalesef
İtfaiyeci Sam - Büyük Pense 09:01
İtfaiyeci Sam - Büyük Pense 7.576 izlenme - 2 yıl önce İtfaiyeci Sam'in 92. bölümü Büyük Pense (Best Foot Forward). İtfaiyeci Sam'in en güzel bölümlerini tek parça ve Türkçe izleyin. Bölüm özeti: Norman Price, Charlie, Sarah ve James ile istiridye toplamaya giderler. Ancak Norman kayalar arasına sıkışır. İtfaiyeci Sam (özgün adıyla Fireman Sam), itfaiyecilik mesleğini ve birilerine yardım etmeyi çocuklara öğreten çizgi film. Olay örgüsü Nia Ceidiog ve Rob Lee tarafından yazılmıştır. 167 bölümden oluşmaktadır.
Pepee - Kutu Kutu Pense 01:54
Pepee - Kutu Kutu Pense 5.412 izlenme - 2 yıl önce Pepee - Kutu Kutu Pense
Yaşar Kurt - Kutu Kutu Pense 03:23
Yaşar Kurt - Kutu Kutu Pense 841 izlenme - 1 yıl önce Kutu kutu pense, elmamı yerse, pense nede elma yiyor ya, neyse hadi yedi diyelim, arkadaşım alihassan arkasını dönse,
İnşaat Demiri Bağlama Makinesi 00:17
İnşaat Demiri Bağlama Makinesi 1.200 izlenme - 2 yıl önce İki demiri birbirine tutturmanın ne kadar zor olduğunu bilen bilir. Tel kopar, gevşek bağlanır, parmaklar acır, pense kesmeyiverir vs. Bu alet bu işi ne kadar pratik ve zevkli hale dönüştürüyor izleyelim.
Allah Diyen Pense 02:33
Allah Diyen Pense 602 izlenme - 1 yıl önce 360 TV'de yayınlanan Ramazan programına konuk olan Çay House ekibinin 'Allah diyen pense' videosu.360 kanalında Bekir Develi İle Kardeşlik Sofrası programında “Allah diyen pense” tanıtımı görenleri şoke etti. “Allah’ın varlığına ispat edecek” sözleriyle tanıtılan pensenin, Çay House ekibinden Harun Serhan Aktaş tarafından anlatılan hikayeyle nasıl Allah dediği aktarıldı! Aktaş, her şeyin arkasında bir kudret olduğunu söyleyerek “Allah diyen karpuz oluyorsa, Allah diyen pense de olur” dedi.
Heissman Akıllı Pense 04:59
Heissman Akıllı Pense 745 izlenme - 3 yıl önce Evinizde , arabanızda , motosikletiniz de , bisikletiniz de veya yazlığınız da yapılacak büyük küçük birçok işiniz var ve elinizin altında her şeye uygun bir...
Maître Gims - Pense à moi (Audio) 03:53
Maître Gims - Pense à moi (Audio) 85 izlenme - 2 ay önce Maître Gims - Pense à moi (Audio) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) Dis moi juste quelques mots Qui pourraient laisser sous-entendre Que tu penses à moi Dans ce monde, quelque part Dis moi juste quelques mots Qui pourraient laisser sous-entendre Que tu penses à moi Réponds moi Juste par un oui Ou par un non Une lettre, un message Un regard, un échange Une nouvelle famille, des amis Mais rien ne change Ce n'est pas ton visage Pourtant je ressens ta présence Alors je fais comme tout l'monde Je me laisse porter par le vent J'me suis demandé si je pouvais Si je pouvais l'anticiper Rongé par les regrets Je meurs mais je vis On peut bâtir des tours Canaliser la foudre Mais le sage avait raison On ne peut dompter l'amour Tu vois, encore une fois Mon orgueil m'a pris par la main Il n'y a pas plus aveugle Que celui qui se détourne du chemin Et je construis sur une falaise Noircie par les problèmes On se demande si je suis le même Je meurs et je vis Et puis tu m'as tourné le dos Et puis tu m'as tourné le dos Et puis tu m'as tourné le dos Et puis tu m'as tourné le dos (sans jamais te retourner) Et puis tu m'as tourné le dos (sans jamais te retourner) Et puis tu m'as tourné le dos (sans jamais te retourner) Et puis tu m'as tourné le dos (sans jamais te retourner) Et puis tu m'as tourné le dos Dis moi juste quelques mots Qui pourraient laisser sous-entendre Que tu penses à moi Dans ce monde, quelque part Dis moi juste quelques mots Qui pourraient laisser sous-entendre Que tu penses à moi Réponds moi Juste par un oui Ou par un non
CHANNELLOCK® Fort / Papağan Pense 01:56
CHANNELLOCK® Fort / Papağan Pense 796 izlenme - 4 yıl önce İşte karşınızda dünyaca ünlü Channellock fort ve papağan penseleri.
Kargaburun İle Epilasyon +18 (küfürlü) 02:08
Kargaburun İle Epilasyon +18 (küfürlü) 357 izlenme - 2 yıl önce Bir grup kafa dengi zıpır mahallenin yakışıklısını aniden köşebaşında bakıma alırlar. Normalde bayanlar kaşlarını cımbız ile alır iken bu arkadaşlar sözkonusu kaşları cımbız kurtarmaz diyerek ellerindeki kargaburnu "pense" ile olaya farklı bir boyut getirmişler.
 İnşaat Demiri Bağlama Makinesi 00:17
İnşaat Demiri Bağlama Makinesi 360 izlenme - 2 yıl önce İki demiri birbirine tutturmanın ne kadar zor olduğunu bilen bilir. Tel kopar, gevşek bağlanır, parmaklar acır, pense kesmeyiverir vs. Bu alet bu işi ne kadar pratik ve zevkli hale dönüştürüyor izleyelim.
erkek epilasyonu 02:08
erkek epilasyonu 1.080 izlenme - 7 yıl önce bu da erkeklere özel epilasyon :)
Allah Diyen Pense 02:29
Allah Diyen Pense 114 izlenme - 1 yıl önce 360 TV'de yayınlanan sunuculuğunu Bekir Develi'nin yaptığı iftar programına misafir olan Çay House ekibi Allah'ın varlığına ilginç bir anlatımla kanıt getirdi.
Pense İle Diş Çektirmek 00:59
Pense İle Diş Çektirmek 237 izlenme - 2 yıl önce Abimiz içmiş birazda kafa güzel olunca pense ile dişlerini çektirmeye karar veriyor. işte inanılmaz görüntüler
Süt Dişi Penseyle Çekilen Çocuk! 00:25
Süt Dişi Penseyle Çekilen Çocuk! 470 izlenme - 4 yıl önce Süt dişi penseyle çekilen çocuk!
Pense İle Diş Sökmek 01:13
Pense İle Diş Sökmek 64 izlenme - 9 ay önce 1 saniyede pense çürük düşi söktü tek başına olmaz gibi yardım gerekir gibi videoda7 Yeni videolar için kanalıma abone www.izlesene.com/nefer26medya*******
CHANNELLOCK®  Kargaburun Pense 02:23
CHANNELLOCK® Kargaburun Pense 221 izlenme - 4 yıl önce Her alet çantasında bulunması gereken bir standart.
Allah Diyen Pense! 02:29
Allah Diyen Pense! 55 izlenme - 1 yıl önce 360 TV'de yayınlanan Ramazan programına konuk olan Çay House ekibinin "Allah diyen pense" videosu... 360 TV'de Bekir Develi'nin hazırlayıp sunduğu iftar programına misafir olan Çay House ekibi ilginç bir deneyle daha Allah'ın varlığını ispat etti!
CHANNELLOCK® Hatçı / Güçlü Kombine Pense 02:34
CHANNELLOCK® Hatçı / Güçlü Kombine Pense 129 izlenme - 4 yıl önce Pazardaki herhangi bir kombine penseden daha güçlü ve daha dayanıklı.
Parmağından Çiviyi Böyle Çektiler 01:23
Parmağından Çiviyi Böyle Çektiler 24 izlenme - 1 yıl önce İnşaatta çalışan gencin parmağına saplanan çiviyi çıkartmak için arkadaşları parmağını bir tahtayla beraber işkence aletiyle sıkıştırıp penseyle çekti. İşte o anlar... 07.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim Parmağından Çiviyi Böyle Çektiler' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Segman Pense Show 00:44
Segman Pense Show 101 izlenme - 8 yıl önce
Arkadaşını Diş Doktoru Olarak Kullanan Adam 01:13
Arkadaşını Diş Doktoru Olarak Kullanan Adam 11 izlenme - 9 ay önce Avusturya'da dişlerinden sorun yaşayan abimiz, diş çektirme fobisi yaşamadan arkadaşının yardımıyla ağzında bulunan 3 5 dişi çektiriyor. O anlara tanıklık ediyoruz.
Kene nasıl çıkarılmalı? 00:52
Kene nasıl çıkarılmalı? 19 izlenme - 1 yıl önce Kene deriye mümkün olan en yakın noktadan küçük bir pense, bir cımbız ya da tırnaklarımız kullanılarak ve bir miktar güç uygulayarak vakit kaybetmeden çıkarılmalıdır. Bazı hekimlerin yaptığı biyopsi tarzı cerrahi müdahalelere gerek yoktur.
Heissman Magic Wrench Akıllı Pense Anahtar 02:12
Heissman Magic Wrench Akıllı Pense Anahtar 21 izlenme - 1 yıl önce Heissmann Akıllı Pense - Magic Wrench Set Açıklaması Mucizevi Heissman Magic Wrench Akıllı Pense ile hiçbir işiniz yarım kalmayacak ve tam 80 değişik ve binlerce lirayı bulan aletlerin yaptığı her işi kolaylıkla yapabilceksiniz. Kalabalık bir alet çantasına sahip olduğunuz halde asla doğru İngiliz anahtarını bulamıyor musunuz? Size her amaca uygun bir çözümümüz var. Paslanmış vidaları , açılmayan somunları bitmek bilmeyen problemleri artık çok rahat çözeceksiniz. Ya da en küçük bir iş için bile evinize usta çağırmak zorunda mı kalıyorsunuz? Bundan böyle kendi işlerinizi artık kendiniz kolaylıkla yapabileceksiniz. Size Mucizevi Heissman Magic Wrench Akıllı Pense yi sunuyoruz. Bu akıllı sistem iki adet Mucizevi Heissman Magic Wrench Akıllı Pense setinden oluşuyor. Heissman mükellem bir sistem 8mm'den 32mm'e kadar her türlü vidayı, somunu, civatayı ve hatta boruları sıkıştırmak veya açmak için ideal olup tüm işlerinizdeki en büyük yardımcınız olmaya geliyor. Heissman Akıllı Pense 80 tane İngiliz anahtarının yapabileceği her işi tek başına halleder. Yapı Marketlerde bu ürünler için çok daha fazlasını ödersiniz. Bu aletler çok ağırdır ve her zaman yanınızda taşımak, bulundurmak çok zordur. Heissman Akıllı Pense varken artık bu aletleri artık taşımayacaksınız. İhtiyacınız sadece iki adet Mucizevi Heissman Magic Wrench Akıllı Pense. Mucizevi Heissman Magic Wrench Akıllı Pense nin sırrı, Aynı Zamanda Aynı anda vidaya 3 noktadan basınç sağlar. Mucizevi Heissman Magic Wrench Akıllı Pense sıkıştırmak ve açmak artık çok kolay. Mucizevi Heissman Magic Wrench Akıllı Pense boyutu otomatik ayarlanan küçük boyutlu vidalardada harika sonuç alırsınız. Vidaların, somunların Yuvarlak , altı köşeli, dört köşeli olması hiç farketmez. Hatta borular bile fark etmez. Hangi boyutta olursa olsun Mucizevi Heissman Magic Wrench Akıllı Pense hepsini sıkıştırır ve açar. Mucizevi Heissman Magic Wrench Akıllı Pense ile paslanmış vidaları, yalama olmuş vidaları ve boruları bile kuvvet harcamadan kolayca halledersiniz. Herhangi bir İngiliz Anahtarı veya pense ile doğru boyutu doğru ölçüyü bulmak sıkıştırmak veya açmak oldukça zordur. Ama otomatik olarak ayarlanan Mucizevi Heissman Magic Wrench Akıllı Pense ile kolayca açıp, sıkıştırabilirsiniz. Mucizevi Heissman Magic Wrench Akıllı Pense hertürlü ev işlerinizde ideal olarak kullanabileceğiniz mükemmel ve hafif bir alettir. Hertürlü musluğunuzu , damalayan borularınızı ,ve kalorifer borularınızı kolaylıkla tamir edebilirsiniz. Mucizevi Heissman Magic Wrench Akıllı Pense tamirlerdede sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Motorunuzda arabanızda çocuğunuzun bisikletinde kolaylıkla kullanbilirsiniz. Bugüne kadar arayıp bulamadağınız doğru aleti Artık Buldunuz. Mucizevi Heissman Magic Wrench Akıllı Pense ile her işe uygun çözüm artık elinizin altında. Küçük vida başı 8mm ile 14mm arası için çok uygundur. Orta büyüklükteki vida başı 16mm ile 22mm arası kullanabilirsiniz. Ve büyük vidalarda, ise 24 ile 32mm arasında başlıklar kullanabilirsiniz. Teknik Özellikler: Her vidaya ve somuna otomatik olarak uyum sağlar. Etkili, pratik ve kullanımı kolaydır. Tüm işleriniz için tek bir anahtar yeterli! Yer kaplamaz ve sağlam yapıdadır. 2 Evrensel/Genel anahtarı ile tüm vida ve somunlar için idealdir. Kutu İçeriği: 1 adet çift taraflı Heissman Magic Wrench Akıllı Pense 1 adet tek taraflı Heissman Magic Wrench Akıllı Pense boru anahtarı.
Gage - Pense A Moi 03:56
Gage - Pense A Moi 30 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Mega Rnb 2 - Hits - Classics - Groove & Hip Hop Çıkış Tarihi: 24.10.2005