Hoşgeldiniz!

Pepsico Videoları İzle

Bursa Tuz Pazarı’nda Olay! 02:40
Bursa Tuz Pazarı’nda Olay! 378.021 izlenme - 4 yıl önce Tropicana, pazara çok hızlı bir giriş yaptı! Bursa’nın şeftalisi, Amasya’nın elması, Malatya’nın kayısısı ve Afyon’un vişnesi Bursa Tuz Pazarı’nda buluştu.
Hülya Avşar Yıldızlı Anlar'da Türkiye'nin Yeni Starını Seçti! 02:02
Hülya Avşar Yıldızlı Anlar'da Türkiye'nin Yeni Starını Seçti! 131.906 izlenme - 4 yıl önce Hülya Avşar'ın seçtiği Türkiye'nin yeni starı belli oldu! Pepsi Yıldızlı Anlar'ın keşfettiği yeni starımızın Hülya Avşar ile videosunu izleyin!
Yıldızlı Anlar'ı Kazandılar Burcu Esmersoy İle İstanbul'u Keşfettiler! 03:21
Yıldızlı Anlar'ı Kazandılar Burcu Esmersoy İle İstanbul'u Keşfettiler! 99.681 izlenme - 4 yıl önce Pepsici hazır mısın? Burcu Esmersoy'u ikna edip onunla İstanbul'u keşfedenler işte burada!
Roberto Carlos Pepsi Reklamı 00:29
Roberto Carlos Pepsi Reklamı 1.569 izlenme - 3 ay önce Eskiden çekilmiş olan futbolcu içeren reklamlar oynayanlar sayesinde mi bilinmez ama daha bir güzel değil mi ?
PepsiCo Çorlu Fabrikası 04:05
PepsiCo Çorlu Fabrikası 1.727 izlenme - 2 yıl önce Pepsi'nin Çorlu'daki fabrikasındaki işçiler çok güzel video hazırlamışlar. İzleyelim efendim. eğklenmek işçilerin de hakkıdır.
Pepsico Çorlu Fabrikası 04:05
Pepsico Çorlu Fabrikası 587 izlenme - 4 yıl önce We Inspıre!
Pepsico Çorlu Fabrikası 04:05
Pepsico Çorlu Fabrikası 158 izlenme - 4 yıl önce Pepsico Çorlu Fabrikası
Bursa Tuz Pazarı’nda olay! 02:40
Bursa Tuz Pazarı’nda olay! 208 izlenme - 2 yıl önce Tropicana, pazara çok hızlı bir giriş yaptı! Bursa’nın şeftalisi, Amasya’nın elması, Malatya’nın kayısısı ve Afyon’un vişnesi Bursa Tuz Pazarı’nda buluştu.
Indra Nooyi On Indian Us Economies 04:41
Indra Nooyi On Indian Us Economies 28 izlenme - 6 yıl önce pepsico chairman ceo ındra in a candid chat with ndtv's barkha dutt talks on the visit of president barack obama to ındia and what is expected of him both in the us as well as ındia.
Indra Nooyi At The Asia Society With Vishakha Desai 01:10
Indra Nooyi At The Asia Society With Vishakha Desai 10 izlenme - 6 yıl önce new york april 14 2009 ın a sold-out appearance at asia society headquarters chairman and chief executive officer of pepsico ındra nooyi spoke with asia society president vishakha n. desai about the challenges and successes she has experienced in her career at the highest levels of international business.