Hoşgeldiniz!

percy

Percy Jackson Canavarlar Denizi Türkçe Altyazılı Fragman 02:16
Percy Jackson Canavarlar Denizi Türkçe Altyazılı Fragman 39.531 izlenme - 3 yıl önce Posedion’un oğlu Percy bu yeni macerasında kendisi ve melez arkadaşlarının yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalan sığınığı korumak için yollara düşüyor. Görevi tamamlamaları için insanların “Bermuda Şeytan Üçgeni” dedikleri yere gidip Altın Post’u bulmaları gerekecek. Ülkemizde de Çok Satan Kitaplar listesinin en tepesine yerleşerek genç kuşağın en sevdiklerinden biri haline gelen Percy Jackson ve Olimposlular serisinin ikinci kitabından uyarlanan Percy Jackson: Canavarlar Denizi, Türkçe dublaj ve 3D seçenekleriyle 16 Ağustos’ta sinemalarda!
Percy Jackson ve Olimposlular: Canavarlar Denizi Fragman 01:50
Percy Jackson ve Olimposlular: Canavarlar Denizi Fragman 10.657 izlenme - 4 yıl önce Melez Kampı’nın sihirli sınırının güçsüzleşmesi herkesi dehşete düşürür, birisi çok zalim bir planı uygulamaya koymuştur bile. Percy ve melez arkadaşları bu işe el atmazlarsa yarıtanrıların bu güzel sığınağı yok olma tehlikesiyle karşı karşıyadır! Altın postu bulmak için Canavarlar Denizi’ne prenses andromeda ve Clarisse ile uzun ve zorlu bir yolculuk ve büyük aile sırları Percy’nin hayatını cehenneme çevirecektir. Bir Yunan tanrısının oğlu olmak bir şeref mi yoksa bela mı, işte bu filmde belli olacaktır.
Percy Jackson: Canavarlar Denizi Percy Jackson: Sea Of Monsters 02:16
Percy Jackson: Canavarlar Denizi Percy Jackson: Sea Of Monsters 12.768 izlenme - 3 yıl önce Film Özeti Deniz Tanrısı Poseidon’un oğlu Percy Jackson’ın maceraları devam ediyor. İlk filmde güçlerini keşfeden ve annesini kurtarmak için arkadaşlarıyla uzun bir yolculuğa çıkan Percy, kendini kahraman gibi hissetmiyor, ona şansın yardım ettiğini düşünüyordur. Canavarlar Denizi’nde; çok tehlikeli sularda mücadele etmek zorunda kalan Percy ve ekibi, insanların Bermuda Şeytan Üçgeni dedikleri yere yani “Canavarlar Denizi” ne giderler. Percy Jackson, Titan saldırıları ve mistik varlıklarla dolu bu yolculukta uyanmakta olan eski bir şeytanı durdurmak zorundadır ve macera başlar…
percy jackson and the lightning thief fragman 01:32
percy jackson and the lightning thief fragman 24.588 izlenme - 7 yıl önce percy jackson and the lightning thief filminin resmi fragmanı...
Percy Jackson ve Olimposlular Canavarlar Denizi Fragman 2 02:21
Percy Jackson ve Olimposlular Canavarlar Denizi Fragman 2 8.643 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Logan Lerman, Brandon T. Jackson, Alexandra Daddario gibi isimlerin yer aldığı Percy Jackson ve Olimposlular Canavarlar Denizi filminin resmi ikinci fragmanı.
Percy Jackson: Canavarlar Denizi - Türkçe Altyazılı İlk Fragman 02:23
Percy Jackson: Canavarlar Denizi - Türkçe Altyazılı İlk Fragman 8.193 izlenme - 4 yıl önce 16 Ağustos 2013'te Sinemalarda... Kronos insanlardan intikam almak için geri döndüğünde, karşısında Percy Jackson'ı bulacak. Yeni macera Canavarlar Denizi 13 Ağustos'ta vizyonda. Hem de üç boyutlu ve Türkçe dublajlı olarak. Mitolojik bir kahraman olan denizlerin tanrısı Poseidon'un oğlu ve arkadaşları , canavarlar denizine doğru yola çıkarlar , amaçları mitolojik bir efsane olan Altın Yapağı'yı bulmaktır . Bu macera da onları birbirinden farklı sürprizler beklemektedir. Baş rollerini Logan Lerman, Alexandra Daddario ve Brandon T. Jackson'ın paylaştığı filmin yönetmenliğini Thor Freudenthal yapıyor. Filmin senaryosu ise 4 kişilik bir ekip tarafından hazırlanmış .
Percy Jackson ve Olimposlular Canavarlar Denizi Fragman 3 02:16
Percy Jackson ve Olimposlular Canavarlar Denizi Fragman 3 8.092 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Logan Lerman, Alexandra Daddario, Brandon T. Jackson, Stanley Tucci, Nathan Fillion gibi isimlerin yer aldığı Percy Jackson ve Olimposlular Canavarlar Denizi filminin yayınlanan üçüncü resmi fragmanı.
Percy Jackson: Canavarlar Denizi  - Türkçe Dublajlı Fragman 02:16
Percy Jackson: Canavarlar Denizi - Türkçe Dublajlı Fragman 4.918 izlenme - 3 yıl önce 3D ve Türkçe dublaj seçenekleriyle 16 Ağustos'ta sinemalarda. Deniz tanrısı Poseidon'un oğlu Percy Jackson'ın maceraları, Thor Freudenthal tarafından yönetilen ikinci filmle devam ediyor. İlk filmde güçlerini keşfeden ve annesini kurtarmak için arkadaşlarıyla birlikte uzun bir yolculuğa çıkan Percy Jackson, bu kez mitolojik bir efsane olan Altın Yapağı'yı bulmaya çalışacaktır. Görevi başarıyla tamamlaması ise yok olmakta olan cennetlerini korumalarını sağlayacaktır. Bir kez daha arkadaşlarıyla birlikte, bu kez 'Canavarlar Denizi'ne doğru yelken açan Percy Jackson, Titan saldırıları ve mistik varlıklarla dolu bu yolculukta uyanmakta olan eski bir şeytanı durdurmak zorundadır. Filmin başrollerini Logan Lerman, Alexandra Daddario ve Brandon T. Jackson paylaşıyor.
Percy Jackson: Canavarlar Denizi (2013) Türkçe Dublaj Fragmanı 02:16
Percy Jackson: Canavarlar Denizi (2013) Türkçe Dublaj Fragmanı 3.693 izlenme - 3 yıl önce Melez Kampı’nın sihirli sınırının güçsüzleşmesi herkesi dehşete düşürür, birisi çok zalim bir planı uygulamaya koymuştur bile. Percy ve melez arkadaşları bu işe el atmazlarsa yarıtanrıların bu güzel sığınağı yok olma tehlikesiyle karşı karşıyadır! Altın postu bulmak için Canavarlar Denizi’ne prenses andromeda ve Clarisse ile uzun ve zorlu bir yolculuk ve büyük aile sırları Percy’nin hayatını cehenneme çevirecektir. Bir Yunan tanrısının oğlu olmak bir şeref mi yoksa bela mı, işte bu filmde belli olacaktır.
Percy Jackson Canavarlar Denizi - Türkçe Altyazılı Fragman 02:23
Percy Jackson Canavarlar Denizi - Türkçe Altyazılı Fragman 2.598 izlenme - 4 yıl önce Kronos insanlardan intikam almak için geri döndüğünde, karşısında Percy Jackson'ı bulacak. Yeni macera Canavarlar Denizi'nin başrollerinde Logan Lerman, Alexandra Daddario, Brandon T. Jackson yer alıyor.
Percy Jackson: Canavarlar Denizi - Kamera Arkası 02:21
Percy Jackson: Canavarlar Denizi - Kamera Arkası 1.408 izlenme - 3 yıl önce Percy Jackson: Canavarlar Denizi filminin kamera arkası.
Thomas ve Arkadaşları ToysTV'de! Thomas Percy Spencer Gordon James 03:38
Thomas ve Arkadaşları ToysTV'de! Thomas Percy Spencer Gordon James 215 izlenme - 5 ay önce
Percy Jackson - Şimşek Hırsızı 00:41
Percy Jackson - Şimşek Hırsızı 1.707 izlenme - 4 yıl önce Tv’de İlk Kez 5 Ocak Cumartesi - Olimpos’ta yaşayan tanrıların kralı Zeus’un şimşeği çalınır. Zeus, kardeşi Poseidon’un dünyalı bir kadından olan oğlu Percy’den şüphelenmektedir. Gerçeklerden habersiz olan Percy, bir anda kendini inanılmaz bir maceranın içinde bulur. Amacı, annesini Hades’in elinden kurtarmak ve şimşeği bulup Zeus’a geri vermektir.
Percy Jackson Ve Olimposlular: Canavarlar Denizi 02:31
Percy Jackson Ve Olimposlular: Canavarlar Denizi 1.065 izlenme - 4 yıl önce Percy Jackson Ve Olimposlular: Canavarlar Denizi
Logan Lerman 02:42
Logan Lerman 1.031 izlenme - 6 yıl önce
Şimşek hırsızı (19 Şubatta sinemalarda) 01:35
Şimşek hırsızı (19 Şubatta sinemalarda) 2.010 izlenme - 7 yıl önce uma thurman başrolde.film, babasının mitolojik yunan tanrısı poseidon ve annesinin ise sıradan bir insan olduğu percy adındaki gencin zorlu hikayesini anlatacak. serinin bu ilk kitabında/filminde percy kendini ispatlamak için zeus%u2019un çalınan şimşeğini bulup hırsız olmadığını herkese göstermek zorunda kalıyor. yıllardır görmediği babasıyla yüzleşmesi ve tanrılardan bile çok daha güçlü bir hazineyi ortaya çıkarması ise apayrı bir hikaye
Percy Jackson Ve Olimposlular: Canavarlar Denizi Fragman 00:31
Percy Jackson Ve Olimposlular: Canavarlar Denizi Fragman 861 izlenme - 3 yıl önce Film Türkiye'de 16 Ağustos Tarihinde Gösterime Girecektir. Diğer Fragmanlar İçin Facebook Sayfamıza Ve Kanalımıza Göz Atabilirsiniz.
Percy Jackson Canavarlar Denizi (Türkçe Altyazılı Fragman) 02:23
Percy Jackson Canavarlar Denizi (Türkçe Altyazılı Fragman) 704 izlenme - 3 yıl önce Vizyon Tarihi: 16 Ağustos 2013 Yapımı : 2013 - ABD Tür : Aile , Fantastik , Macera Süre: 118 Dak. Yönetmen : Thor Freudenthal Oyuncular : Logan Lerman , Sean Bean , Alexandra Daddario , Jake Abel , Brandon T. Jackson Senaryo : Scott Alexander , Larry Karaszewski Yapımcı : Chris Columbus , Karen Rosenfelt Film Konusu : Melez Kampı’nın sihirli sınırının güçsüzleşmesi herkesi dehşete düşürür, birisi çok zalim bir planı uygulamaya koymuştur bile. Percy ve melez arkadaşları bu işe el atmazlarsa yarıtanrıların bu güzel sığınağı yok olma tehlikesiyle karşı karşıyadır! Altın postu bulmak için Canavarlar Denizi’ne prenses andromeda ve Clarisse ile uzun ve zorlu bir yolculuk ve büyük aile sırları Percy’nin hayatını cehenneme çevirecektir. Bir Yunan tanrısının oğlu olmak bir şeref mi yoksa bela mı, işte bu filmde belli olacaktır.
Percy Jackson Canavarlar Denizi TV Fragman 00:30
Percy Jackson Canavarlar Denizi TV Fragman 623 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Logan Lerman, Alexandra Daddario, Nathan Fillion gibi isimlerin yer aldığı Percy Jackson Canavarlar Denizi filminin televizyonlarda yayınlanan televizyon fragmanı.
Belediye Başkanından Kadın Gazeteciye Elle Taciz 01:03
Belediye Başkanından Kadın Gazeteciye Elle Taciz 513 izlenme - 2 yıl önce Bolivya'nın Santa Cruz kentinin Belediye Başkanı Percy Fernandez, bir kadın gazeteciyi elle taciz etmesi nedeniyle özür diledi. Kadın gazeteciyi elle taciz ettiği için büyük tepki gören Bolivya'nın Santa Cruz kentinin Belediye Başkanı, olaydan üzüntü duyduğunu belirtti Fernandez, katıldığı bir televizyon programında, tacizde bulunduğu gazeteci Mercedes Guzman'ı gücendirmek istemediğini, neden olduğu bu güç durumdan ötürü üzüntü duyduğunu söyledi. Televizyonda yayınlanan görüntülerde, Guzman, kamuya açık bir toplantıda Santa Cruz Belediye Başkanı Percy Fernandez'in elini kalçasından çekmeye çalışırken görülüyor. Bolivya'da çok sayıda milletvekili, gazeteci ve kadın hakları eylemcisi, 75 yaşındaki belediye başkanının hareketini kınamıştı. Guzman'ın eşi ise Fernandez'in kamunun önünde özür dilemesini talep etmiş, aksi takdirde yasal yollara başvuracağını açıklamıştı.
Percy Jackson Sea of Monsters Fragman 02:31
Percy Jackson Sea of Monsters Fragman 852 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Logan Lerman, Alexandra Daddario, Brandon T. Jackson gibi isimlerin yer aldığı Percy Jackson ve Olimposlular: Canavarlar Denizi filminin resmi fragmanı.
Percy Jackson - Tik Tok 03:22
Percy Jackson - Tik Tok 569 izlenme - 4 yıl önce Percy Jackson - Tik Tok
Percy Jackson Canavarlar Denizi Türkçe Fragman 02:16
Percy Jackson Canavarlar Denizi Türkçe Fragman 539 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Logan Lerman, Alexandra Daddario, Nathan Fillion gibi isimlerin yer aldığı Percy Jackson Canavarlar Denizi filminin Türkçe dublajlı fragmanı.
Thomas ve Arkadaşları Percy ve James Pikniğe gidiyor! Yolda Karşılaştıkları Sorunu Spencer Çözüyor! 04:12
Thomas ve Arkadaşları Percy ve James Pikniğe gidiyor! Yolda Karşılaştıkları Sorunu Spencer Çözüyor! 59 izlenme - 5 ay önce
Hit The Road Jack - 41 Cover (Kolaj) 19:33
Hit The Road Jack - 41 Cover (Kolaj) 189 izlenme - 1 yıl önce Percy Mayfield'ın yazdığı,, Ray Charles'ın kulaklara kazıyarak söylediği, cover'ları bitmek tükenmek bilmeyen,, Hit The Road Jack'in 41 farklı cover'ının derlemesini huzurlarınıza sunuyorum. 40 parçadan oluşturmayı düşündüğüm kolaj,, 37. sıradaki rap parçasını yabana atamadığımdan 41 olmuştur. afiyet olsun,, 1- Hermes House Band 2- Connie Eaton & Dave Peel 3- The Morloch 4- Animals 5- Anita Kerr 6- Bar Boys 7- Billy & The Lucky Boys 8- Blues Traveler 9- B.L.O.K.S. 10- Bob Walsh 11- Boppers & Mikael Rickfors 12- Yellowman 13- Boppin'B 14- Castaways 15- Conway Twitty & Loretta Lynn 16- Dave DaCosta 17- The Deltas 18- Easybeats 19- The Firebirds 20- Helen Reddy 21- Humdingers 22- Jerry Lee Lewis 23- Jhonny O'Keefe 24- Laverne Butler 25- Leslie West 26- Maceo Parker 27- Mo'Horizons(Pé Na Estrada) 28- Monica Zetterlund(Stick iväg Jack) 29- Nappy Brown & Kip Anderson 30- Omar & The Howlers 31- Percy Mayfield 32- Renee Olstead 33- Richard Anthony(Fich' Le Camp Jack) 34- Shirley Horn 35- The Stampeders 36- Suzi Quatro 37- Cee-Roo feat. 3rd Bass 38- Swing Cats 39- Weather Girls 40- The Valiants 41- Ray Charles
Percy Jackson Serisi 05:24
Percy Jackson Serisi 273 izlenme - 4 yıl önce Percy Jackson Serisi
percy cekson ve olimposlular şimşek hırsızı 02:18
percy cekson ve olimposlular şimşek hırsızı 383 izlenme - 4 yıl önce percy cekson ve olimposlular şimşek hırsızı
Percy Jackson: Canavarlar Denizi - Türkçe Altyazılı 2. Fragman 02:16
Percy Jackson: Canavarlar Denizi - Türkçe Altyazılı 2. Fragman 416 izlenme - 3 yıl önce 3D ve Türkçe dublaj seçenekleriyle 16 Ağustos'ta sinemalarda. Deniz tanrısı Poseidon'un oğlu Percy Jackson'ın maceraları, Thor Freudenthal tarafından yönetilen ikinci filmle devam ediyor. İlk filmde güçlerini keşfeden ve annesini kurtarmak için arkadaşlarıyla birlikte uzun bir yolculuğa çıkan Percy Jackson, bu kez mitolojik bir efsane olan Altın Yapağı'yı bulmaya çalışacaktır. Görevi başarıyla tamamlaması ise yok olmakta olan cennetlerini korumalarını sağlayacaktır. Bir kez daha arkadaşlarıyla birlikte, bu kez 'Canavarlar Denizi'ne doğru yelken açan Percy Jackson, Titan saldırıları ve mistik varlıklarla dolu bu yolculukta uyanmakta olan eski bir şeytanı durdurmak zorundadır. Filmin başrollerini Logan Lerman, Alexandra Daddario ve Brandon T. Jackson paylaşıyor.
Percy Faith - Christmas Is 02:57
Percy Faith - Christmas Is 2 izlenme - 5 gün önce Şarkı Sözleri: Christmas is sleigh bells Christmas is sharing Christmas is holly Christmas is caring Christmas is children who just can't go to sleep Christmas is memories, the kind you always keep Deck the halls and give a cheer For all the things that Christmas is each year Christmas, Merry Christmas When all your wishes come true Christmas is carols to warm you in the snow Christmas is bedtime when no one wants to go All the world is tinsel bright So glad to know that Christmas is tonight Christmas, Merry Christmas When all your wishes come true Christmas, Merry Christmas May all your wishes come true Christmas, Merry Christmas May all your wishes come true Christmas is sleigh bells Christmas is sharing Christmas is holly Christmas is caring Christmas is holly Christmas is caring
100 KILA Ft. D Double E - Percy (Remix) 03:33
100 KILA Ft. D Double E - Percy (Remix) 171 izlenme - 3 yıl önce 100 KILA FT. D Double E - Percy (Remix) ( Official Music Video )