Hoşgeldiniz!

Perfect Day

ben 10   02x02   perfect day in a camper 00:40
ben 10 02x02 perfect day in a camper 214.721 izlenme - 8 yıl önce ben 10 02x02 perfect day in a camper
A Perfect Day (2015) Teaser Fragman 01:00
A Perfect Day (2015) Teaser Fragman 82.911 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı İspanyol dram filmi A Perfect Day'e ait fragman. Filmde Benicio Del Toro, Olga Kurylenko, Tim Robbins ve Mélanie Thierry başrolde oynuyor.
Sasha Lopez Feat. Radio Killer - Perfect Day 03:24
Sasha Lopez Feat. Radio Killer - Perfect Day 4.939 izlenme - 4 yıl önce Sasha Lopez feat. Radio Killer - Perfect Day (Yeni Klip 2013)
One Perfect Day Fragmanı 00:55
One Perfect Day Fragmanı 6.557 izlenme - 4 yıl önce 2013 Güney Kore yapımı One Perfect Day filminin fragmanı.
Lou Reed - Perfect Day 03:44
Lou Reed - Perfect Day 4.409 izlenme - 8 yıl önce lou reed in harika şarkısı
Müziğin efsane isimlerinden Lou Reed yaşamını yitirdi 03:44
Müziğin efsane isimlerinden Lou Reed yaşamını yitirdi 1.217 izlenme - 4 yıl önce Efsanevi rock şarkıcısı Reed, hayatını kaybetti. Bütün zamanların en önemli ozanlarından Lou Reed bugün yaşamını yitirdi. Ölüm nedeni henüz açıklanmayan Reed´e Mayıs 2013´te karaciğer nakli yapılmıştı. ...
A Perfect Day - Bosna Halkı İçin 02:09
A Perfect Day - Bosna Halkı İçin 73 izlenme - 5 ay önce Uluslararası yardım görevlisi Sophie (Mélanie Thierry), arkadaşları B ve Mambru ile birlikte terkedilmiş bir bölgedeki savaşa rağmen çalışmalarını sürdürmektedir. Sophie ve arkadaşları, bir su kuyusundaki suyun kirlenmesini önlemek için kuyuya atılmış bir cesedi çıkarmak isterler. Ancak gerek Birleşmiş Milletler bürokratları, gerekse yerel çeteler işlerini zorlaştırmaktadır. Sonunda bağlı oldukları yardım kuruluşunun üst düzey bir görevlisi olan Katya'nın gelişiyle işler iyice karışır.
cascada perfect day 03:42
cascada perfect day 414 izlenme - 6 yıl önce cascada perfect day
a perfect day fragmanı 1 00:37
a perfect day fragmanı 1 420 izlenme - 6 yıl önce yazar rob harlan rob lowe bir anda popüler olup kitapları çok satanlar listesinde yer alınca tüm hayallerinin gerçek olduğunu düşünür. ancak bu ani başarı onu ve aile hayatını tüketmeye başlar. tesadüfen karşısına çıkan gizemli bir yabancının kehaneti ise her şeye tuz biber eker. robun sadece 40 günlük ömrü kalmıştır. bu kısacık sürede rob karısı ile kızının kalbini yeniden kazanabilecek midir?
Lou Reed - Perfect Day 03:44
Lou Reed - Perfect Day 180 izlenme - 2 yıl önce Öldü. Biz de bir şarkıyla kendisini analım. Lewis Allen "Lou" Reed (2 Mart 1942 - 27 Ekim 2013[1]) ABD'li rock and roll şarkıcısı ve güftecisi, Brooklyn doğumludur. Özellikle 1960'larda The Velvet Underground üyesiyken rock müziğine yeni ufuklar açmış ve bu türü derinden etkilemiştir. Gitaristi ve vokalisti olduğu The Velvet Underground ile ilk defa üne kavuştu. Şarkı sözü yazarı olarak birçok tabu hakkında şarkı yazdı, en başta S&M ("Venus in Furs"), transseksüeller ("Lady Godiva's Operation"), fahişelik ("There She Goes Again") ve uyuşturucu bağımlılığı ("Heroin", "I`m Waiting for the Man") gibi konular sayılabilir. Kaba ve farklı tonladığı gitarıyla müzikal anlamda da yenilikler getirdi. Velvet Underground'dan ayrıldıktan sonra çıkardığı "Transformer" adlı albümü rock tarihinin en iyi albümlerindendir. 27 Ekim 2013 tarihinde 71 yaşında ölmüştür.
Trainspotting - Perfect day - Lou Reed 03:21
Trainspotting - Perfect day - Lou Reed 52 izlenme - 2 yıl önce Beyin kıvrımlarımızda yara yapmış filmden sert hızlı bölümlerle tezat ağı şarkı. Hepimizin içinde çelişkiler yaşayan Renton, ukala dümbeleği Sick Boy, saldırgan Begbie,saftirik Spud var. Lou abimizi saygıyla dinlerken kimyasallardan da uzak duralım, hele oroyin hiç içmeyelim.
perfect day - lou reed  bono  dr. john  elton john  d. bowie  duran duran 04:03
perfect day - lou reed bono dr. john elton john d. bowie duran duran 101 izlenme - 6 yıl önce
Pesho & Dave Bo - Perfect Day (feat. Laura Elizabeth Hughes) 03:36
Pesho & Dave Bo - Perfect Day (feat. Laura Elizabeth Hughes) 49 izlenme - 1 yıl önce Pesho & Dave Bo feat. Laura Elizabeth Hughes - Perfect Day (Video Klip 2016) Şarkı Sözleri (lyrics): Hey there, unfortunately we don’t have the lyrics of this song named “Pesho & Dave Bo - Perfect Day (feat. Laura Elizabeth Hughes)” yet. We do try our best to have all the lyrics you want, but sometimes the lyrics are just not submited to us yet. Do you have the lyrics? Why not submit them! If you have the lyrics for “Pesho & Dave Bo feat. Laura Elizabeth Hughes - Perfect Day”, it would be great if you can submit these. This will help other people find these lyrics instantly! __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Pesho & Dave Bo - Perfect Day (feat. Laura Elizabeth Hughes) (Official Video HD) Official Music Video
lou reed - perfect day live jools holland 2003 03:37
lou reed - perfect day live jools holland 2003 81 izlenme - 6 yıl önce
Duran Duran - Perfect Day 03:43
Duran Duran - Perfect Day 37 izlenme - 2 yıl önce En çok coverlanan şarkılardan biri olan Perfect Day'in, bana kalırsa orjinaliyle kıyaslayabileceğimiz ender yorumlarından biri. Lou Reed de "Bence Duran Duran'ın Perfect Day versiyonu bana ait bir şarkının belki en iyi cover'ı. Simon Le Bon kadar iyi söylediğimden emin değilim... Benim için gerçekten büyük bir heyecan, teşekkürler Duran Duran." gibi bir yorum yapmış. Şarkının klibi de o havayı yakalayabiliyor.
Ellis Adventure feat  Alexander Lausch - Perfect Day 03:35
Ellis Adventure feat Alexander Lausch - Perfect Day 20 izlenme - 1 yıl önce Ellis Adventure feat Alexander Lausch - Perfect Day (Official Video) 2016 En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Sasha Lopez ft. Radio Killer - Perfect Day (Official Video HD) 04:13
Sasha Lopez ft. Radio Killer - Perfect Day (Official Video HD) 0 izlenme - 3 hafta önce