Hoşgeldiniz!

Perfect Strangers

Muhteşem İkili (Perfect Strangers - 1988) 12:28
Muhteşem İkili (Perfect Strangers - 1988) 3.795 izlenme - 2 yıl önce Evet Larry Ve Balki Kuzenlerden Bahsediyoruz. Muhteşem İkili (Perfect Strangers) ABC televizyon kanalında 25 Mart 1986 - 6 Ağustos 1993 tarihler arası 8 sezon boyunca yayınlanan bir Amerikan komedi dizisi.Dizi Türkiye'de TRT1 ve Star TV'de yayınlanmıştır. Dale McRaven tarafından düzenlenen dizide, Ortabatı Amerikalı Larry Appleton (Mark Linn-Baker) ile Avrupa'da, Doğu Akdeniz gelen onun uzaktan kuzeni Balki Bartokomous ile (Bronson Pinchot) yaşadığı komik hikayeleri anlatmaktadır. Başlangıçta 1986 ilkbaharında kısa altı bölümlük ilk sezonda salı günleri yayınlanan dizi, 1986 sonbaharında prime-time diliminde çarşamba gününe taşındı. Mart 1988 yılına kadar Çarşamba günleri yayınlandı.Şu Anda İzlediğiniz Kısa Bölüm 1 Kasım 1988 Yılı Salı Günü Saat :19:10 da Gösterildi. Dizide Seslendirme Kadroları İse Şöyle: Köksal Engür, Toprak Sergen, DT Özlem Ersönmez, Ekrem Tamer
Muhteşem İkili ( Larry ve Balki Kuzenler ) 01:09
Muhteşem İkili ( Larry ve Balki Kuzenler ) 2.895 izlenme - 3 yıl önce Bu diziyi hatırlamayan var mı? Kuzen Larry ve Kuzen Balki. Biri köylü ve komik, diğeri şehirli ve ciddi..
Muhteşem İkili - Mutluluk Dansı (Perfect Strangers) 00:19
Muhteşem İkili - Mutluluk Dansı (Perfect Strangers) 1.976 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde "muhteşem ikili" adıyla yayınlanan orijinal ismi "perfect strangers" olan bu eşsiz dizide Larry ve Balki adlı kuzenlerin sevindikleri zaman yaptıkları mutluluk dansını hep beraber izliyoruz, efendim.
Deep Purple - Perfect Strangers 05:25
Deep Purple - Perfect Strangers 2.039 izlenme - 5 yıl önce
Jonas Blue Perfect Strangers Ft Jp Cooper 03:27
Jonas Blue Perfect Strangers Ft Jp Cooper 226 izlenme - 1 yıl önce Jonas Blue Perfect Strangers ft JP Cooper Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ You were looking at me like you wanted to stay When I saw you yesterday I'm not wasting your time, I'm not playing no games I see you [Pre-Chorus: JP Cooper] Who knows the secret tomorrow will hold? We don't really need to know Cause you're here with me now, I don't want you to go You're here with me now, I don't want you to go
Deep Purple - Perfect Strangers 05:29
Deep Purple - Perfect Strangers 436 izlenme - 7 yıl önce
Deep Purple - Perfect Strangers 05:29
Deep Purple - Perfect Strangers 335 izlenme - 6 yıl önce Deep Purple - Perfect Strangers
Jonas Blue  - Perfect Strangers feat JP Cooper 03:15
Jonas Blue - Perfect Strangers feat JP Cooper 45 izlenme - 8 ay önce
Deep Purple - Perfect Strangers 05:25
Deep Purple - Perfect Strangers 239 izlenme - 6 yıl önce
Dream Theater - Perfect Strangers 05:33
Dream Theater - Perfect Strangers 239 izlenme - 5 yıl önce
Deep Purple - Perfect Strangers (1985) 05:24
Deep Purple - Perfect Strangers (1985) 63 izlenme - 3 yıl önce Deep Purple, 1968 yılında Londra, İngiltere'de kurulmuş olan grup. Dünyanın en ünlü hard rock gruplarından biridir. Led Zeppelin ve Black Sabbath ile birlikte hard rock ve heavy metalin öncülerindendir. Ancak bu efsanevi grubu bir kategoriye sokmak ve öyle değerlendirmek güçtür. Zira bünyesinde pek çok değişik tarzdaki müziği harmanlamıştır[1]. Grubun temellerini atan gitarist Ritchie Blackmore ise bugün grupta yer almamaktadır. Grup adını Peter De Rose’un bestelediği aynı isimli parçadan almıştır. Bu ismi almasının sebebi Ritchie Blackmore'un babannesinin bu şarkıyı çok seviyor olması ve grup ismi olarak bunu Ritchie Blackmore'a önermesidir. Smoke on the Water, Highway Star, Black Night, Child in Time, Fireball, Perfect Strangers, Woman From Tokyo ve Soldier of Fortune, Burn adlı parçaları en bilindik parçalarıdır. Grup 1960'ların sonundan itibaren rock müziğe yön vermiş birkaç gruptan biridir. Şarkı 1985 yılında piyasaya çıkmıştır.Ayrıca İngiliz Deep Purple grubunun 1984 yılında piyasaya sürdükleri hard rock türünde onbirinci stüdyo albümünün ismidir.
David Pomeranz -  Nothing's Gonna Stop Me Now (Perfect Strangers) 01:15
David Pomeranz - Nothing's Gonna Stop Me Now (Perfect Strangers) 12 izlenme - 1 yıl önce Şarkı sözleri: Sometimes the world looks perfect: Nothing to rearrange. Sometimes you get a feeling like you need some kind of change. No matter what the odds are this time, nothing's going to stand in my way. This flame in my heart, and a long lost friend. Gives every dark street a light at the end. Standing tall, on the wings of my dream. Rise and fall, on the wings of my dream. The rain and thunder. The wind and haze. I'm bound for better days. It's my life and my dream, Nothing's gonna stop me now.