Hoşgeldiniz!

Perili Videoları İzle

Aşırı Korkunç Perili Ev / Gerçek Kesik 02:13
Aşırı Korkunç Perili Ev / Gerçek Kesik 27.416 izlenme - 1 yıl önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Merhaba arkadaşlar bu hafta sizler için video skeç olarak "Gerçek Kesit"in 2. bölümü olan "Perili Ev" videomuzu yayınlıyoruz, İnanılmaz çok korkunç perili ev sahnesi =) Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com İZLESENE.COM: https://www.izlesene.com/kanal/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
Caddebostan'da Perili Köşke Gizlice Giren Gençler 09:17
Caddebostan'da Perili Köşke Gizlice Giren Gençler 6.623 izlenme - 5 ay önce TERKEDİLMİŞ PERİLİ KÖŞKÜ KEŞFETME Merhaba Arkadaşlar...Yepyeni video ile karşınızdayız...Bu video bir tırmanış değil sadece Keşif yani kültür adı ''Urban Exploration'' terkedilmiş yada kullanılmamakta olan yerleri gezip içerisini keşfediyorsun.Bizimde bu maceradaki aslında baya zamandır üzerinde düşündüğümüz yerdi bu yer.Adı ''Perili Köşk''diye geçiyor kimse ne olup ne bittiğini hiç bilmiyor.Sanırım 1990'dan beri kullanılmamakta burası ve durumunun ne olduğu hakkında net bir bilgi yok.Koridorlarda yürürken içerilerde garip bir uğultu vardı ve nerden geldiğini birtürlü çözememiştik.Fakat garip olan durumlardan biri şudur ki duvarda gördüğümüz gazete yakın bir tarihe ait'ti ve yakın tüpü oldukça yepyeniydi sakın çok yakın bir zamanda koyulmuş biri sürekli ilgilenmekte buraya ama adı lanetli olarak adlandırılan biryere kim girsin ki? Bu macera serüveni ile sizleri başbaşa bırakıyorum.Yeni macera dolu videolar görmek için kanalımıza abone olmayı unutmayın)
Sinema - Köstebekgiller: Perili Orman 01:03
Sinema - Köstebekgiller: Perili Orman 35.765 izlenme - 2 yıl önce Türkiye sinemalarında bu hafta 4'ü yerli 7 film vizyona girecek. Daha fazlası www.izlesene.com/sondakikacom kanalında...
Perili Köşk Diye Haneye Tecavüz Eden Ergenler 09:17
Perili Köşk Diye Haneye Tecavüz Eden Ergenler 4.092 izlenme - 5 ay önce Çeşitli yerlere tırmanıp biz çok cesuruz bizi izleyin diye video çeken ergenler bu sefer perili köşk diye gizlice kimin olduğu bilinmeyen bir köşke izinsiz girip video çekiyorlar.. ayrıca köşkün çeşitli yerlerine zarar verip eşyaları da hunharca kullandıkları gözüküyor..
Haneye Tecavüzcülerin Çatıdan Düşmesi 01:34
Haneye Tecavüzcülerin Çatıdan Düşmesi 2.491 izlenme - 5 ay önce Bir önceki videoda haneye tecavüz eden ergenler iniş videosunu koymamışlar. bu videoda ilahi adalet devreye giriyor ve ergenlerden biri tezek çuvalı misali yere yapışıyor. videodaki başka ayrıntı ise ambulansı bulundukları yere çağırmıyorlar, alandan uzaklaştıktan sonra çağırıp hastaneye yol alıyorlar..
Türkiye'nin Live-action Tekniğiyle Çekilen İlk Animasyon Filmi Köstebekgiller Perili Orman 01:06
Türkiye'nin Live-action Tekniğiyle Çekilen İlk Animasyon Filmi Köstebekgiller Perili Orman 7.132 izlenme - 2 yıl önce Gözünü para hırsı bürümüş bir otel sahibi olan Fahri Fırfır ve müdür Şehnaz Şıkır, ormanları yok ederek otellerini genişletmek istemektedir. Onlara meydan okuyan bir aile, yanlarında hiç beklemedikleri bir destek bulurlar: Boyo, Süslü, Kösteban, Köstepem ve Köstosun'dan oluşan köstebekler ekibi, ormanlarını korumak için ellerinden geleni yapacaklardır. Türkiye'nin live-action tekniğiyle çekilen az sayıda animasyonundan biri olan Köstebekgiller: Perili Orman'ın çekimleri Abant bölgesinde gerçekleştirildi. Alvin ve sincaplar filmini de anımsatmadı değil hani :)
Köstebekgiller Perili Orman 00:55
Köstebekgiller Perili Orman 4.728 izlenme - 2 yıl önce Köstebekgiller Perili Orman
Grup Model   Olmaz (Perili Sirk) Klip 2009 04:43
Grup Model Olmaz (Perili Sirk) Klip 2009 22.159 izlenme - 8 yıl önce klip 2009
Scooby Doo Perili Köşk 04:29
Scooby Doo Perili Köşk 4.648 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/scoobydooperilikosk.htm Eski malikanede tekin olmayan bir şeyler var. Malikaneyi hayaletler basmış ve burayı temizlemek size düşüyor. Perili evi temizlemek için hayalet görüş gözlükleri Q tuşuna basarak takın ve hayalet vurma silahınızı mouse ile kontrol ettirin. Bol şanslar..
perili ev (mutlaka izleyin) =) 04:43
perili ev (mutlaka izleyin) =) 8.703 izlenme - 7 yıl önce süper otesı calısılmıs bı saka :)
Perili Ev Fragman 02:25
Perili Ev Fragman 7.557 izlenme - 4 yıl önce Bir tepe üstüne 130 yıl önce hugh Crain tarafından yapılan bir malikane yaşanan trajedilerden sonra terkedilmiş ve halk arasındaki söylentilere göre hayaletlerin uyrak mekanı haline gelmiş.
Perili Ev - Çok Oha! 02:46
Perili Ev - Çok Oha! 1.190 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda yine enteresan bir göz yanılması deneyi yapıyoruz. Evin üzerine koyduğumuz pinpon topları yukarı doğru çıkıyor. Tabii ev perili değil. Basit bir numarası var. Cevabı videomuzda. Ev görselinin nasıl yapıldığına şuradan ulaşabilirsiniz: http://docdroid.net/pmsv Kaynar suyla balon şişirmek... http://www.youtube.com/watch?v=ml4-GQ... OHA diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, deneyler yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Korcan Karar' la ŞOK - Perili Bakırpaşa Köşkü 04:44
Korcan Karar' la ŞOK - Perili Bakırpaşa Köşkü 1.436 izlenme - 2 yıl önce Bir döneme damgasını vurmuş, Korcan Karar ve Cansel Özzengin' in sunduğu, absürd mizahın çıtasını fersah fersah yukarılara taşıyan efsane programın Bakırköy' de yılın bir günü birkaç saniyeliğine kaybolan perili köşk efsanesini su yüzüne çıkarttıkları bölümü. Bilgilendirme: Uzun süredir bunun gibi internette olmayan ama bir döneme damgasını vurmuş kayıtları aradığımızı, bulamazsak çocuğumuzu keseceğimizi sağda solda bolca beyan ediyorduk. Geçen hafta ''nostaljik video arama kurtarma'' ekibimize gelen şok bir mesajla irkildik. Mesajı yazan ''mojosnik'' kod isimli kişi ''Şok'' programının kayıtlarının bir bölümünün ''yapacakbirseyyok'' kod isimli ekşi sözlük yazarında olduğunu ihbar ediyordu. Ekiplerimiz ivedilikle bu kişiye ulaştı ve ''çocuklarımızı keseriz'' tehditimiz karşısında elindeki kaseti dvd' ye kaydettirerek Türkiye saati ile 18:30' da İzmir Güzelyalı parkında ekip üyelerimizden Banu' ya teslim etti. Haftasonu süren montaj aşamalarından sonra ilgili bölümden 11 adet haber çıkartıldı. Hafta boyunca belli belirsiz aralıklarla hepsini ekleyeceğiz. Ayrıca son aldığımız habere göre haftaya elimize Şok' un başka bir bölümü de geçmiş olacak. O bölümün içinde ise efsanevi ''tuvaletten çıkan canavar'' haberinin olduğu söylenmekte. Yıllardır aradığımız bu kayıtları bulmamızda yardımcı olan herkese sonsuz teşekkürler.
paranormal türk fantazileri 06:06
paranormal türk fantazileri 2.243 izlenme - 6 yıl önce paranormal activity
perili köşk/sinemadayiz.com/mahsen-87 01:16
perili köşk/sinemadayiz.com/mahsen-87 1.802 izlenme - 8 yıl önce perili köşk film fragmanı
Emre Çoruk ....perili Köşk 02:46
Emre Çoruk ....perili Köşk 1.011 izlenme - 7 yıl önce perili köşk ..
Antalya Perili Ev 04:44
Antalya Perili Ev 282 izlenme - 1 yıl önce Antalyada perili olduğu söylenen apartmandaki süper market çalışanlarına sorular sorduk, ancak beklediğimiz cevapları alamadık. Binayı inceledikden sonra insanların ne kadar abartgan varlıklar olduğu bir kez daha kanıtlandı..
ınhabited 01:38
ınhabited 858 izlenme - 6 yıl önce russell ailesi biriktirdikleri parayla bakıma ihtiyacı olan eski ve büyük bir ev satın alarak buraya taşınırlar. evin arka bahçesinde ailenin küçük kızları gina'nın oynayabileceği bir oyun evi bile vardır. gina oyun evinde eski evin sakinleri ile karşılaşır. ilk olarak aile bunun hayalgücü yüksek gina'nın uydurduğunu düşünmektedir. anne ve baba kızlarını dr. werner'a götürür. bu sırada evde bazı ilginç olaylar olur. hayvan ölüleri kendi kendine düşen eşyalar değişik sesler ailede huzursuzlu
Model -  Ellerinde Ellerim 03:08
Model - Ellerinde Ellerim 564 izlenme - 3 yıl önce Model Ellerinde Ellerim Ben boşlukta yürüyen biriydim eskiden. Çıkmazdı benim hiç ellerim cebimden. Korkardım hayattan bütün insanlardan. Bıkmıştım artık çok koşturup durmaktan. Yok kimse anlamaz beni. Yorulmuş bedenim kesilmiş nefesim. Kalbim yok yerinde ellerinde ellerim. Ve bugün sevgilim teşekkür ederim. Çünkü ceplerimden çıktı artık ellerim. Yok ceplerime baktım anılarımı yaktım. Gözyaşlarımı ben bir deliye sattım. O hep kalbi kırık küçük kız yok artık. Kurtarmış kendini duyduk inanmadık. Yok kimse anlamaz beni. Yorulmuş bedenim kesilmiş nefesim. Kalbim yok yerinde ellerinde ellerim. Yok yok yok yok yok yok yok Yorulmuş bedenim kesilmiş nefesim. kalbim yok yerinde ellerinde ellerim.
Gölgeler İçindeki Perili Ev Fragman 01:02
Gölgeler İçindeki Perili Ev Fragman 513 izlenme - 4 yıl önce Harika Bir Korku Filmi İyi Seyirler
Komşu Çiftlik Perili Kuyu Hilesi 06:50
Komşu Çiftlik Perili Kuyu Hilesi 669 izlenme - 6 yıl önce
Model - Bu Matem Dolu Cennet 04:25
Model - Bu Matem Dolu Cennet 480 izlenme - 3 yıl önce Model - Bu Matem Dolu Cennet Şarkı Sözleri Ah ölümden korkmam eğer Üstüme kokun sinecekse Ah mahşer bir düğündür Tanrının sesi seininki gibiyse Vur hadi durma Bana bir makber hazırla Ölüm saf ölüm candır Güzel ellerin değecekse Öldür Bitsin bitecekse Bu matem dolu cennet Bir kelepçe Ruhum kanıyor Kalbim eriyor Haykır! Tek ki bir şey söyle Bu sessiz cerahat işkence Usulca sızıyor Kanımdan içeri Son nefesimi Doldur dudağına Ve sonra... Öldür ruhum özgür kalsın kollarında Matem son bulsun cennet cemrem oldukça Öldür ruhum özgür kalsın kollarında (Vur hadi durma) Matem son bulsun cennet cemrem oldukça (Bana bir makber hazırla) Ölüm saf ölüm candır Güzel ellerin değecekse Öldür Bitsin bitecekse Bu matem dolu cennet Bir kelepçe Ruhum kanıyor Kalbim eriyor Haykır! Tek ki bir şey söyle Bu sessiz cerahat işkence Usulca sızıyor Kanımdan içeri
the haunting 02:28
the haunting 793 izlenme - 6 yıl önce bir tepe üstüne 130 yıl önce hugh crain tarafından yapılan bir malikane yaşanan trajedilerden sonra terkedilmiş ve halk arasındaki söylentilere göre hayaletlerin uyrak mekanı haline gelmiş.
Flash Tv'nin Aşırı Korkunç Peri Sahnesi 01:00
Flash Tv'nin Aşırı Korkunç Peri Sahnesi 355 izlenme - 2 yıl önce Yaşlandırma tekniğinde on numara olan Flash Tv korkutma işinde de hiç de geri değil, izliyoruz.
Arzu Ece - Perili Köşkün Sahibesi 03:31
Arzu Ece - Perili Köşkün Sahibesi 164 izlenme - 1 yıl önce Eğer Danny Elfman Türk olsaydı bu şarkı onun olurdu. Saniye başı değişen ritmi ve Arzu Ece'nin kıymeti bilinememiş sesiyle bu şarkı herkesin kolaylıkla kabusu olabilirdi. Ama arada kaynayıp gitti işte... 1994 yılı "Sebebi Yok" albümünden...
Arzu Ece - Perili Köşk'ün Sahibesi 03:29
Arzu Ece - Perili Köşk'ün Sahibesi 525 izlenme - 5 yıl önce
 Şükrü Saraçoğlu perili stat 06:47
Şükrü Saraçoğlu perili stat 238 izlenme - 2 yıl önce Burak ın Kaçırdığı Gol "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Flash Tv - Perili Ev 00:48
Flash Tv - Perili Ev 233 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv'de yayıımlanan 2011 yapımı 'Perili Ev' isimli korku filmindeki komik sahne,internette fenomen oldu.Filmde,oturma odasında beliren üzerine çarşaf geçirmiş hayalet rolünde oyuncu ve onu görünce tepki gösteren kadın oyuncunun ilginç hareketleri herkesi güldürdü.
Yürüyen Ruh - Walking Ghost 02:59
Yürüyen Ruh - Walking Ghost 306 izlenme - 3 yıl önce Bu video Mersin de çevre sakinlerinin PERİLİ EV olarak tabir ettikleri bir evde çekildi.....
Perili Ada! (Özel Harita) #Minecraft: Perili Ada# 1 13:34
Perili Ada! (Özel Harita) #Minecraft: Perili Ada# 1 87 izlenme - 1 yıl önce Selam! Bu gün sizlere özel bir harita oynadım. Eğer videoyu beğendiyseniz like atmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Facebook (sayfa): https://www.facebook.com/Kalenderminecraf Facebook (Gurup): https://www.facebook.com/groups/1654793128089891/ İzlesene Kanalı: http://www.izlesene.com/kalenderminecraft Skype:benardadegilim İntsagram: ardataskiran_