Hoşgeldiniz!

permatik

Permatik 00:32
Permatik 20.051 izlenme - 11 yıl önce yeni reklemlar neden esinlenmis bir bakin...
Permatik 00:33
Permatik 6.900 izlenme - 11 yıl önce su anki reklamin nereden esinlendigine bir bakin!
Fatih Terim - Permatik Reklamı 00:30
Fatih Terim - Permatik Reklamı 666 izlenme - 3 yıl önce Permatik'in ünlüler geçidine sahne olan reklamlar dizisinden nostaljik bir kesit. Bu reklamda İmparator karizmasını konuşturmuş. Benzeri için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/42857/kadir-inanir039li-permatik-reklami
Permatik 03:02
Permatik 1.859 izlenme - 10 yıl önce diyarbakırlı jilet satıcısı
Kadir İnanır'lı Permatik Reklamı 00:30
Kadir İnanır'lı Permatik Reklamı 283 izlenme - 3 yıl önce Kadir İnanır'ı zengin çocuklarının eğlenceleriyle haşır neşirken izliyeceğiz şimdide. İçindeki engin koçu göreceğiz Tatar Ramazan'ın. Uludağ'da sömestr tatili yapmanın yaz aylarında Bodrum'da güneşlenmekten matah olduğu yıllardayız. Beckham'ı, Rıdvan'ı, hatta Kenan Sofuoğlu'nu benzer rollerde izledikten sonra Kadir, kayak ve traş bıçağı kombinasyonun uyumsuzluğuna dem vurmak istemiyorum. Sadece sizi Kadir İnanır'ın ekstrem kış sporları alanındaki performansıyla başbaşa bırakıyorum.
Permatik - Mükemmel Alet 00:32
Permatik - Mükemmel Alet 247 izlenme - 3 yıl önce Permatiğin muhtemelen ilk reklamı, bu uzun boylu yakışıklı aleti hepimiz tanıyoruz. Günümüzde daha çok Koltuk altı ve kobra bölgesinde kullanıyoruz ama kendisi bir zamanların karizma ürünlerindendir. Ayrıca tıraş olan dayıya dikkat.
Erkek Perma-Sharp Kullanır - 1 00:33
Erkek Perma-Sharp Kullanır - 1 291 izlenme - 3 yıl önce 30 yıldır ''Erkek Permatik kullanır'' sloganı ile traş yapmış,nice tüyü bitmemiş sabinin ergenliğe erken geçeyim düşüncesi ile yüzünü deprem fayı gibi hacamat etmesine vesile olmuştur.
Permatik 00:14
Permatik 1.050 izlenme - 10 yıl önce hazİranda İzlesene.com da
Erkek Perma-Sharp Kullanır - 2 00:32
Erkek Perma-Sharp Kullanır - 2 167 izlenme - 3 yıl önce "Erkek merttir, babadır, saygılıdır, arkadan konuşmaz, tıraş olur, perma sharp kullanır!" sloganlı perma sharp jiletleri reklamı. Reklamları hep erkeklere gaz verir nitelikteydi. bir reklamında da "at, avrat, silah, bıyık, rakı, perma sharp" diyorlardı. bu reklamda da masada rakı kavun, peynir üçlüsü ve arka planda erkekliği ifade eden bir diğer öğe horoz gözükmekte. bıyık konusuna hiç girmiyorum bile.
Müslüm Mach III 01:22
Müslüm Mach III 163 izlenme - 4 yıl önce Promosyon olayına farklı bir bakış, yeni bir yorum diyebilmeyi çok isterdim. Son yıllarda tarzını ve çevresini değiştirmiş gibi görünen Müslüm Gürses olayının bir de bu yönü vardı(r).Müslüm Gürses 'in toplumda bir stres bileziği algısı oluşturması çok enteresan.
Permatik Reklami - Fatih Terim 00:30
Permatik Reklami - Fatih Terim 106 izlenme - 7 yıl önce