Hoşgeldiniz!

person

Person of Interest 5. Sezon Fragmanı 01:20
Person of Interest 5. Sezon Fragmanı 16.198 izlenme - 3 yıl önce Person of Interest 5. Sezon Fragmanı Yayınlandı Dizi Özeti: Lost, Alias, Fringe gibi gizemlerle örülü başarılı serilerin yaratıcısı J.J. Abrams'dan yeni bir seri. Jim Caviezel ve Michael Emerson'ı başrole taşıyan Person of Interest; bir milyonerin eski bir CIA ajanıyla bir araya gelerek işlenmesi muhtemel suçları, yaşanmadan önlemeye çalışacakları bir dizi. Zengin bir adam olan Mr. Finch, suçları önlemeyi hedefleyen bir bilgisayar programı geliştirir. Ancak programı hayata geçirebilmesi için, bir başkasına ihtiyaç duyar. Kayıtlara göre ölü görünen eski CIA ajanı Reese, tam Mr. Finch'in aradığı adamdır. İlginç bir ikili oluşturan Mr. Finch ve Resee, suçları önlemek adına güçlerini birleştirirler. Dizinin konusunu ilk okuduğumuzda, aklımıza Minority Report gelmesi gayet olağan, ama yıllar önce Lost'u da; bir ada var, uçak kazası oluyor, kazazedeler adadan kurtulamıyor falan diyerek anlatmışlardı. Yani kısacası ilk bakışta fikir çok orijinal görünmeyebilir, ama işin içinde J.J. Abrams varsa bir kere daha düşünülür ve izlenir.
Person of Interest 5.Sezon 11.Bölüm Fragmanı 00:20
Person of Interest 5.Sezon 11.Bölüm Fragmanı 8.283 izlenme - 2 yıl önce Person of Interest 5.Sezon 11.Bölüm Fragmanı Lost, Alias, Fringe gibi gizemlerle örülü başarılı serilerin yaratıcısı J.J. Abrams'dan yeni bir seri. Jim Caviezel ve Michael Emerson'ı başrole taşıyan Person of Interest; bir milyonerin eski bir CIA ajanıyla bir araya gelerek işlenmesi muhtemel suçları, yaşanmadan önlemeye çalışacakları bir dizi. Zengin bir adam olan Mr. Finch, suçları önlemeyi hedefleyen bir bilgisayar programı geliştirir. Ancak programı hayata geçirebilmesi için, bir başkasına ihtiyaç duyar. Kayıtlara göre ölü görünen eski CIA ajanı Reese, tam Mr. Finch'in aradığı adamdır. İlginç bir ikili oluşturan Mr. Finch ve Resee, suçları önlemek adına güçlerini birleştirirler. Dizinin konusunu ilk okuduğumuzda, aklımıza Minority Report gelmesi gayet olağan, ama yıllar önce Lost'u da; bir ada var, uçak kazası oluyor, kazazedeler adadan kurtulamıyor falan diyerek anlatmışlardı. Yani kısacası ilk bakışta fikir çok orijinal görünmeyebilir, ama işin içinde J.J. Person of Interest 5x11 Promo "Synecdoche" (HD)
Third Person ( Fragman ) 02:10
Third Person ( Fragman ) 7.490 izlenme - 4 yıl önce Liam Neeson, James Franco Ve Olivia Wilde'ın Oynadığı Third Person Filminin Fragmanı
Person of Interest Satranç Sahnesi 01:08
Person of Interest Satranç Sahnesi 3.036 izlenme - 1 yıl önce Person of Interest dizisinden satrancın sonsuz olasılığına,güzelliğine vurgu yapan bir sahne.
Person Of İnterest Şahlar ve Piyonlar 01:54
Person Of İnterest Şahlar ve Piyonlar 1.623 izlenme - 9 ay önce Person of interst dizisinin dahisi Finch kendi programladığı makineye satranç öğretiyor. Bize de humanizm içeren bir mesaj veriyor.
Person of Interest 5. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 00:21
Person of Interest 5. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 3.942 izlenme - 2 yıl önce Person of Interest 5. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: Truth Be Told Yeni Bölüm Tarihi: 6 Haziran Pazartesi Yeni bölüm adı: "The Day The World Went Away" (HD) 100th Episode Dizi Özeti: Lost, Alias, Fringe gibi gizemlerle örülü başarılı serilerin yaratıcısı J.J. Abrams'dan yeni bir seri. Jim Caviezel ve Michael Emerson'ı başrole taşıyan Person of Interest; bir milyonerin eski bir CIA ajanıyla bir araya gelerek işlenmesi muhtemel suçları, yaşanmadan önlemeye çalışacakları bir dizi. Zengin bir adam olan Mr. Finch, suçları önlemeyi hedefleyen bir bilgisayar programı geliştirir. Ancak programı hayata geçirebilmesi için, bir başkasına ihtiyaç duyar. Kayıtlara göre ölü görünen eski CIA ajanı Reese, tam Mr. Finch'in aradığı adamdır. İlginç bir ikili oluşturan Mr. Finch ve Resee, suçları önlemek adına güçlerini birleştirirler. Dizinin konusunu ilk okuduğumuzda, aklımıza Minority Report gelmesi gayet olağan, ama yıllar önce Lost'u da; bir ada var, uçak kazası oluyor, kazazedeler adadan kurtulamıyor falan diyerek anlatmışlardı. Yani kısacası ilk bakışta fikir çok orijinal görünmeyebilir, ama işin içinde J.J. Abrams varsa bir kere daha düşünülür ve izlenir. Person of Interest 5x10 Promo/Preview "The Day The World Went Away" Person of Interest Season 5 Episode 10 Promo Person of Interest 5x10 Promo "The Day The World Went Away" (HD)
Person of Interest 5. Sezon 9. Bölüm Fragmanı  00:20
Person of Interest 5. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 3.834 izlenme - 2 yıl önce Person of Interest 5. Sezon 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: Truth Be Told Yeni Bölüm Tarihi: 30 Mayıs Pazartesi Yeni bölüm adı: "Sotto Voce" Dizi Özeti: Lost, Alias, Fringe gibi gizemlerle örülü başarılı serilerin yaratıcısı J.J. Abrams'dan yeni bir seri. Jim Caviezel ve Michael Emerson'ı başrole taşıyan Person of Interest; bir milyonerin eski bir CIA ajanıyla bir araya gelerek işlenmesi muhtemel suçları, yaşanmadan önlemeye çalışacakları bir dizi. Zengin bir adam olan Mr. Finch, suçları önlemeyi hedefleyen bir bilgisayar programı geliştirir. Ancak programı hayata geçirebilmesi için, bir başkasına ihtiyaç duyar. Kayıtlara göre ölü görünen eski CIA ajanı Reese, tam Mr. Finch'in aradığı adamdır. İlginç bir ikili oluşturan Mr. Finch ve Resee, suçları önlemek adına güçlerini birleştirirler. Dizinin konusunu ilk okuduğumuzda, aklımıza Minority Report gelmesi gayet olağan, ama yıllar önce Lost'u da; bir ada var, uçak kazası oluyor, kazazedeler adadan kurtulamıyor falan diyerek anlatmışlardı. Yani kısacası ilk bakışta fikir çok orijinal görünmeyebilir, ama işin içinde J.J. Abrams varsa bir kere daha düşünülür ve izlenir. Person of Interest 5x09 Promo/Preview "Sotto Voce" Person of Interest Season 5 Episode 9 Promo Person of Interest 5x09 Promo "Sotto Voce" (HD)
Abdullah Çatlı Kimdir? 01:46
Abdullah Çatlı Kimdir? 3.924 izlenme - 2 yıl önce Abdullah Çatlı Kimdir, Abdullah Çatlı Hayatı, Abdullah Çatlı Biyografi, Abdullah Çatlı Kim, Abdullah Çatlı Yaşamı, Abdullah Çatlı
Kabus 22 - PC Trailer 01:31
Kabus 22 - PC Trailer 2.249 izlenme - 2 yıl önce Kabus22 oyunu A6 oyun motoru ile yapılmış en iyi oyun olarak seçilmiştir. Motorun geliştiricisi olan Alman firma tarafından resmi sitesinde oyun yayınlanmakta ve tanıtılmaktadır. ( http://www.3dgamestudio.com ) Türkiye'de birçok oyun otoritesi tarafından yapılmış en iyi "Türk Oyunu" olarak kabul edilmektedir. Bazı oyun dergileri Kabus22'nin çıkışını kapaktan vermiş ve oyun hakkında makaleler yayınlamıştır. - "Türk Yapımı En İyi Oyun" LEVEL Oyun Dergisi 2007 Ocak Ayı Sayısı - "Türk Oyun Sektörü Kabus22 ile Uyanıyor" ELECTRONIC GAMING MONTHLY (oyun dergisi) Oyun 8 kişilik bir ekiple 3 yıl süren çalışmanın ardından 26 Aralık 2006 tarihinde Türkiye'de satışa sunulmuştur. Kabus22 sırasıyla; 24 Ağustos 2007 Polonya, 19 Ekim 2007 Rus Cumhuriyetleri , 1 Kasım 2007 Çek Cumhuriyeti, 7 Mart 2008 Almanya'da satışa sunulmuş ve Türkiye'de üretilip yurtdışında da dağıtımı yapılan ilk Türk oyunu olmuştur. Kabus22 oyununu geliştiren Son Işık bu alanda çalışmalarına devam etmektedir. Geliştirdiği güçlü oyun geliştirme ortamlarıyla Türkiye'de oyun geliştirme sektöründe öncü konumdadır. 3D görselleştirme yazılımları ile oyun geliştirme dışındaki sektörler içinde hizmet vermektedir. (sağlık, mimari, istatistik vb.) Oyunun sitesi üzerinde yer alan açıklamadır. http://www.kabus22.com/
Ahmet Hakan - Sağlık Bakanı Top Çevirmeye Başladı 00:41
Ahmet Hakan - Sağlık Bakanı Top Çevirmeye Başladı 4.212 izlenme - 3 yıl önce Bakan Müezzinoğlu CNN Türk'te seçim sonuçlarını değerlendirirken, Ahmet Hakan "Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu top çevirmeye başladı" diyerek yayını kesip stüdyoya döndü.
Delta Force 2 (1999) - Oynanış 06:10
Delta Force 2 (1999) - Oynanış 2.648 izlenme - 2 yıl önce Delta Force (DF), ilk olarak 1999 yılında çıkan, aynı isimli özel birliği temel alarak hazırlanmış bir FPS. Döneminin en iyi savaş oyunu olan yapım, “Savaş sanatı” olarak gösteriliyordu. Delta ekibine mensup bir askeri kontrol ettiğimiz yapımda, Amerika için tehlike oluşturabilecek teröristleri, uyuşturucu kaçakçılarını ve silah tüccarlarını yakalamakla yükümlüyüz. Bunun için dünyanın dört bir yanında, farklı ülkelerde tehlikeli görevlerde yer alıyoruz.
2 Dakikada Game of Thrones Ölümlerinin 8 Bit Versiyonu 01:46
2 Dakikada Game of Thrones Ölümlerinin 8 Bit Versiyonu 3.558 izlenme - 3 yıl önce Pipoca VFX isimli animasyon stüdyosu tarafından Game of Thrones'da yaşanan önemli ölümler 8 bit olarak hazırlandı.
Meral Akşener Kimdir? 01:06
Meral Akşener Kimdir? 1.297 izlenme - 2 yıl önce Meral Akşener Kimdir?, Meral Akşener Biyografi, Meral Akşener Hayatı, Meral Akşener Yaşamı, Meral Akşener Belgesel 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'Meral Akşener Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Gta 5 First Person Gameplay 03:03
Gta 5 First Person Gameplay 1.446 izlenme - 3 yıl önce GTA 5'in farklı bir şekilde oynamaya ne dersiniz ? İşte GTA 5'İn ilk kez first person oynan videosu karşınızda.
Kendi Kendini Smaçlayan Çocuk 00:29
Kendi Kendini Smaçlayan Çocuk 4.847 izlenme - 5 yıl önce Phoneix Suns'ın devre arası smaç yarışmasında trambolinden sıçrayıp smaç basmaya çalışan taraftar hızını alamayıp kendini potaya smaçladı
Person of Interest 4. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 00:20
Person of Interest 4. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 1.653 izlenme - 3 yıl önce Lost, Alias, Fringe gibi gizemlerle örülü başarılı serilerin yaratıcısı J.J. Abrams'dan yeni bir seri. Jim Caviezel ve Michael Emerson'ı başrole taşıyan Person of Interest; bir milyonerin eski bir CIA ajanıyla bir araya gelerek işlenmesi muhtemel suçları, yaşanmadan önlemeye çalışacakları bir dizi. Zengin bir adam olan Mr. Finch, suçları önlemeyi hedefleyen bir bilgisayar programı geliştirir. Ancak programı hayata geçirebilmesi için, bir başkasına ihtiyaç duyar. Kayıtlara göre ölü görünen eski CIA ajanı Reese, tam Mr. Finch'in aradığı adamdır. İlginç bir ikili oluşturan Mr. Finch ve Resee, suçları önlemek adına güçlerini birleştirirler. Person of Interest 4. Sezon 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Person of Interest 4. Sezon 19. Bölümü 7 Nisan 2015 Tarihinde Yayınlanacak Dizinin konusunu ilk okuduğumuzda, aklımıza Minority Report gelmesi gayet olağan, ama yıllar önce Lost'u da; bir ada var, uçak kazası oluyor, kazazedeler adadan kurtulamıyor falan diyerek anlatmışlardı. Yani kısacası ilk bakışta fikir çok orijinal görünmeyebilir, ama işin içinde J.J. Abrams varsa bir kere daha düşünülür ve izlenir.
WieseKeyhi - TAT 02:18
WieseKeyhi - TAT 1.537 izlenme - 3 yıl önce WieseKeyhi - TAT "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kankurdu2 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Person of Interest 5. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:20
Person of Interest 5. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 890 izlenme - 2 yıl önce Person of Interest 5. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: Truth Be Told Yeni Bölüm Tarihi: 16 Mayıs Pazartesi Dizi Özeti: Lost, Alias, Fringe gibi gizemlerle örülü başarılı serilerin yaratıcısı J.J. Abrams'dan yeni bir seri. Jim Caviezel ve Michael Emerson'ı başrole taşıyan Person of Interest; bir milyonerin eski bir CIA ajanıyla bir araya gelerek işlenmesi muhtemel suçları, yaşanmadan önlemeye çalışacakları bir dizi. Zengin bir adam olan Mr. Finch, suçları önlemeyi hedefleyen bir bilgisayar programı geliştirir. Ancak programı hayata geçirebilmesi için, bir başkasına ihtiyaç duyar. Kayıtlara göre ölü görünen eski CIA ajanı Reese, tam Mr. Finch'in aradığı adamdır. İlginç bir ikili oluşturan Mr. Finch ve Resee, suçları önlemek adına güçlerini birleştirirler. Dizinin konusunu ilk okuduğumuzda, aklımıza Minority Report gelmesi gayet olağan, ama yıllar önce Lost'u da; bir ada var, uçak kazası oluyor, kazazedeler adadan kurtulamıyor falan diyerek anlatmışlardı. Yani kısacası ilk bakışta fikir çok orijinal görünmeyebilir, ama işin içinde J.J. Abrams varsa bir kere daha düşünülür ve izlenir.
Wolfteam 65 Bin Nakit Harcama 03:42
Wolfteam 65 Bin Nakit Harcama 1.297 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
Grand Theft Auto 5: First Person Deneyimi 03:08
Grand Theft Auto 5: First Person Deneyimi 1.258 izlenme - 3 yıl önce Grand Theft Auto 5'te PS4'lerle birlikte yeni bir özellik geldi. Artık karakterinizin gözünden oynayabileceksiniz. İngilizce ismi First Person olan oyun türünün, oyun içi görüntülerinden oluşan gameplay deneyimi karşınızda. GTA dünyasındaki detaylara dikkat edin.
Person of Interest 4. Sezon 20. Bölüm Fragmanı 00:21
Person of Interest 4. Sezon 20. Bölüm Fragmanı 1.084 izlenme - 3 yıl önce Lost, Alias, Fringe gibi gizemlerle örülü başarılı serilerin yaratıcısı J.J. Abrams'dan yeni bir seri. Jim Caviezel ve Michael Emerson'ı başrole taşıyan Person of Interest; bir milyonerin eski bir CIA ajanıyla bir araya gelerek işlenmesi muhtemel suçları, yaşanmadan önlemeye çalışacakları bir dizi. Zengin bir adam olan Mr. Finch, suçları önlemeyi hedefleyen bir bilgisayar programı geliştirir. Ancak programı hayata geçirebilmesi için, bir başkasına ihtiyaç duyar. Kayıtlara göre ölü görünen eski CIA ajanı Reese, tam Mr. Finch'in aradığı adamdır. İlginç bir ikili oluşturan Mr. Finch ve Resee, suçları önlemek adına güçlerini birleştirirler. Person of Interest 4. Sezon 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Terra Incognita" Person of Interest 4. Sezon 20. Bölümü 14 Nisan 2015 Tarihinde Yayınlanacak Dizinin konusunu ilk okuduğumuzda, aklımıza Minority Report gelmesi gayet olağan, ama yıllar önce Lost'u da; bir ada var, uçak kazası oluyor, kazazedeler adadan kurtulamıyor falan diyerek anlatmışlardı. Yani kısacası ilk bakışta fikir çok orijinal görünmeyebilir, ama işin içinde J.J. Abrams varsa bir kere daha düşünülür ve izlenir.
Sniper Elite 3'te Saklan Ya Da Öl (Sniper Elite 3 Multiplayer Trailer) 02:48
Sniper Elite 3'te Saklan Ya Da Öl (Sniper Elite 3 Multiplayer Trailer) 1.517 izlenme - 4 yıl önce Rebellion Developments tarafından geliştirilen Sniper Elite 3'ün çoklu oyunculu modlarıyla ilgili yeni video yayımlandı. Yayımlanan video, bizlere multiplayer modunda bulunacak 12 kişilik çevrimci maçları, oyunda kullanacağımız uzak mesafeli tüfekleri, susturulmuş tabancaları ve patlayıcıları göstermekte. Oyun, toplam olarak beş farklı çoklu oyunculu moda ev sahipliği yapacak. Ayrıca oyun içinde iki kişilik co-op görevler de yer alacak. Sniper Elite 3; PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için 27 Haziran tarihinde raflarda boy gösterecek
Person of Interest 4. Sezon 21. Bölüm Fragmanı 00:20
Person of Interest 4. Sezon 21. Bölüm Fragmanı 919 izlenme - 3 yıl önce Lost, Alias, Fringe gibi gizemlerle örülü başarılı serilerin yaratıcısı J.J. Abrams'dan yeni bir seri. Jim Caviezel ve Michael Emerson'ı başrole taşıyan Person of Interest; bir milyonerin eski bir CIA ajanıyla bir araya gelerek işlenmesi muhtemel suçları, yaşanmadan önlemeye çalışacakları bir dizi. Zengin bir adam olan Mr. Finch, suçları önlemeyi hedefleyen bir bilgisayar programı geliştirir. Ancak programı hayata geçirebilmesi için, bir başkasına ihtiyaç duyar. Kayıtlara göre ölü görünen eski CIA ajanı Reese, tam Mr. Finch'in aradığı adamdır. İlginç bir ikili oluşturan Mr. Finch ve Resee, suçları önlemek adına güçlerini birleştirirler. Person of Interest 4. Sezon 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Asylum" Person of Interest 4. Sezon 21. Bölümü 28 Nisan 2015 Tarihinde Yayınlanacak Dizinin konusunu ilk okuduğumuzda, aklımıza Minority Report gelmesi gayet olağan, ama yıllar önce Lost'u da; bir ada var, uçak kazası oluyor, kazazedeler adadan kurtulamıyor falan diyerek anlatmışlardı. Yani kısacası ilk bakışta fikir çok orijinal görünmeyebilir, ama işin içinde J.J. Abrams varsa bir kere daha düşünülür ve izlenir.
58 Misli 10 - Yasta & SanJaR [ Savaş'ı Final ] Bombaaa.! 03:51
58 Misli 10 - Yasta & SanJaR [ Savaş'ı Final ] Bombaaa.! 256 izlenme - 1 yıl önce 58 Misli 10 - Yasta & SanJaR [ Savaş'ı Final ] Bombaaa.! Olağan dışı bir diss çalışması, Özellikle ilk kısım baya bir ses getireceğe benziyor. Orjinal Sanjar Facebook Sayfa Adresi ; https://www.facebook.com/Sanjarorj.Ar... 58 Misli, 58 Misli Dinle, 58 Misli Son, 58 Misli Klip, Sanjar, Sanjar Dinle, Sanjar izle, Sanjar 2014, Sanjar Rap, Sanjar Son, Sanjar Diss, Yasta, Yasta Dinle, Yasta Son, Yasta Klip, Yasta Diss, Depresif, Depresif Dinle, Depresif 2014, Depresif Diss, Depresif Klip, Kıyamet, Sanjar Kıyamet, Kıyamet Diss, Kıyamet 2014, Kıyamet Klip 58 Misli 10 - Yasta - DePReSiF - SanJaR [ Savaş'ı Final ] Bombaaa.! YENİ 58 Misli 10 - [ Yasta & SanJaR ] 2014 ( HD Klip ) Yasta & SanJaR- 58 Misli 10 58 Misli 8 58 Misli Misli58 Sanjar
Eğlence - Wolfteam 02:13
Eğlence - Wolfteam 909 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.
Thief - Bölüm 1 - Oturmaya mı geldik? [Türkçe] 25:29
Thief - Bölüm 1 - Oturmaya mı geldik? [Türkçe] 1.210 izlenme - 2 yıl önce Thief, Eidos Montreal tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan yepyeni bir stealth oyunu. Oyunda karakterimiz usta hırsız Garrett, dikkat çekmeden gizli saklı işler yapıp zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyor. Kahramanımız uzun zaman boyunca memleketinden uzak kaldıktan sonra "The City"ye geri döner ve şehrin zorba Baron tarafından yönetildiğini öğrenir. Fakirler şehri etkileyen vebayla mücadele ederken, zenginler kendilerine bunlardan uzak ve servet içinde bir yaşam kurmuşlardır. Garrett da bunu fırsat bilip ustalığını göstermeye başlar. Bu oyunu çıktığı gün sizlerle paylaşıyoruz! Videoları beğendiyseniz kanala abone olmayı unutmayın! Steam'de Thief; http://store.steampowered.com/app/239160/ Subskribe olmak için; http://bit.ly/TeasyCat
Rasim Ozan Kütahyalı'nın Sesinin Kısılması - Beyaz TV 00:18
Rasim Ozan Kütahyalı'nın Sesinin Kısılması - Beyaz TV 864 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV'de futbol hakkındaki derin düşüncelerini ortaya koyan Rasim Ozan Kütahyalı'nin sesi kısılmasıyla ortaya bu görüntüler çıkmıştır.
Rasim Ozan Kütahyalı - Andımız Tam Bir Rezalet 02:40
Rasim Ozan Kütahyalı - Andımız Tam Bir Rezalet 982 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyorki ülkemizde bir mal beyanı yaşanmasın, Rasim Ozan Kütahyalı'nın andımız hakkındaki yorumlarını izliyoruz.
Close my Eyes - Rudely Interrupted 02:30
Close my Eyes - Rudely Interrupted 715 izlenme - 2 yıl önce One of Australia's most celebrated bands, Rudely Interrupted is an independent rock group with five of the six members living with disabilities. They are supporting 'See The Person' Week through the release of this new single and live performances around Melbourne. Show your support and forward their new single video clip to your friends, purchase the song from iTunes or purchase tickets to the official launch at the Corner Hotel on 20 May 2010. http://www.scopevic.org.au/seetheperson
Person Of Interest Soundtrack - Revenge 04:56
Person Of Interest Soundtrack - Revenge 894 izlenme - 4 yıl önce Person Of Interest Soundtrack - Revenge