Hoşgeldiniz!

personal training

Gülcan Güven - Kalça şekillendirmek için Squat hareketi 01:50
Gülcan Güven - Kalça şekillendirmek için Squat hareketi 637 izlenme - 3 yıl önce Personal Training Gülcan Güven, yaza daha sıkı kalça ve bacaklarla girmenizi sağlayacak Squat hareketini görüntülü olarak anlatıyor.
Gülcan Güven - Sıkı karın kaslarına sahip olmak için neler yapmalı? 01:37
Gülcan Güven - Sıkı karın kaslarına sahip olmak için neler yapmalı? 425 izlenme - 3 yıl önce Personal Training Gülcan Güven, ıkı karın kaslarına sahip olmak için yapmamız gereken egzersizleri görüntülü olarak anlatıyor.
Gülcan Güven - Shoulder Bridge Hareketi Nasıl Yapılır? 01:04
Gülcan Güven - Shoulder Bridge Hareketi Nasıl Yapılır? 227 izlenme - 3 yıl önce Personal Training Gülcan Güven, bacak ve kalça şekillendirmek için Shoulder Bridge egzersizini görüntülü olarak anlatıyor.
Gizems Place Spor Stüdyosu Tanıtım Videosu 02:00
Gizems Place Spor Stüdyosu Tanıtım Videosu 218 izlenme - 3 yıl önce İnsanlar her yerde spor yapabilir ama her yerde spor alışkanlığı kazanamaz. Spor yapmayı sıkıcı olmaktan çıkarmak ve en verimli halini sunmak bizim işimiz ;)
Gülcan Güven - İç Bacaklar İçin Egzersiz Hareketi 01:07
Gülcan Güven - İç Bacaklar İçin Egzersiz Hareketi 159 izlenme - 2 yıl önce Personal Training Gülcan Güven, iç bacak kaslarını sıkılaştırmak için yapmamız gereken egzersizleri görüntülü olarak anlatıyor.
Joya Health Life -  Personal Training 00:44
Joya Health Life - Personal Training 83 izlenme - 4 yıl önce Joya Health Life - Personal Training
Fit Concept Pilates Reformer | Yoga Studio Bostancı 00:41
Fit Concept Pilates Reformer | Yoga Studio Bostancı 67 izlenme - 4 yıl önce Fit Concept Pilates Reformer | Yoga Studio, Bağdat Caddesinde müşterilerinin sağlıklı bir bedene, enerji ve huzur dolu bir yaşama kavuşabilmelerine yardımcı olmaya çalışan bir pillates | yoga stüdyosudur. Kısa vadeli özel ders seçenekleri ile pilates ve yoga yapma şansı elde edebileceğiniz merkezi bir salondur. Aktiviteler: Yoga, Pilates, Özel Ders (PT) Kolaylıklar: Klima, Soyunma Odası, Kilitli Dolap SporCard.com ile Fit Concept Pilates'i detaylı inceleyebilirsiniz! http://www.sporcard.com/spor-salonu/fit-concept-pilates-reformer---yoga-studio