Hoşgeldiniz!

perth

Yeşil Saha Değil Boks Ringi!... 01:00
Yeşil Saha Değil Boks Ringi!... 738 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'da oynanan Perth Glory - Sydney maçında iki takımın oyuncuları arasında çıkan kavga sonucunda iki takım da 10 kişi kaldı...
Avustralya'da Roket Gibi Bir Gol!... 01:01
Avustralya'da Roket Gibi Bir Gol!... 482 izlenme - 3 yıl önce Avustralya A Lig'in 21. haftasında Perth Glory sahasında Wellington Phoenix'e 2-1 mağlup olurken efsane isim Ruben Zadkovich'in golü yenilgiye rağmen taraftarını mest etti.
stm swimwear - bikini models on the runway  perth fashion festival spring 2011  fashiontv - ftv 05:00
stm swimwear - bikini models on the runway perth fashion festival spring 2011 fashiontv - ftv 445 izlenme - 7 yıl önce
Kadın futbolcudan beklenmedik gol 00:19
Kadın futbolcudan beklenmedik gol 228 izlenme - 2 yıl önce Perth Glory debut ile Brisbane Roar FC'nin karşı karşıya geldiği maçta kadın futbolcu Vanessa DiBernardo harika bir gole imza attı.
Bayan Futbolcudan Enfes Gol! 00:19
Bayan Futbolcudan Enfes Gol! 162 izlenme - 2 yıl önce Perth Glory debut ile Brisbane Roar FC'nin karşı karşıya geldiği maçta kadın futbolcu Vanessa DiBernardo harika bir gole imza attı.
Daha Şanslı Bir Başlangıç Olamaz 00:54
Daha Şanslı Bir Başlangıç Olamaz 205 izlenme - 2 yıl önce Avustralya A-Lig'de Central Coast Mariners ile Perth Glory'nin karşı karşıya geldiği maçta Roy O'Donovan ilginç bir gole imza attı.
Flamingo Nights Perth Part 1 - Funkerman İs Your F 02:03
Flamingo Nights Perth Part 1 - Funkerman İs Your F 340 izlenme - 8 yıl önce www.dreamer-s.info
Paraşütü Açamadan Havada Epilepsi Krizi Geçirdi 02:00
Paraşütü Açamadan Havada Epilepsi Krizi Geçirdi 140 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'da uçaktan paraşütle atlayan bir genç, havada epilepsi krizi geçirince devreye giren eğitmeni 22 yaşındaki sporcunun paraşütünü açtı.
Metro'da Parti Başlatmak 03:29
Metro'da Parti Başlatmak 90 izlenme - 3 yıl önce Metroda seyahat ederken bir anda bir kişi çıkıp para istemediği, sadece insanları birazcık daha mutlu etmeyi planladığını açıklıyor ve müziği açarak metroda bir dans partisi başlatıyor, insanların da buna katılması için onları ikna etmeyi başarıyor. İlk başta sadece 1 kişi cesaret edebilirken bir anda tüm vagon dansetmek için cesaret buluyor.
Stereophonics - I Got Your Number Live Fremantle Arts Centre Perth 2010 03:35
Stereophonics - I Got Your Number Live Fremantle Arts Centre Perth 2010 114 izlenme - 7 yıl önce stereophonics with "ı got your number" from their latest album live at the fremantle arts centre perth 10th april 2010 as part of their "keep calm carry on" world tour. watch it in hd.
Var Sistemi Bile Tartışmayı Önleyemedi! 01:22
Var Sistemi Bile Tartışmayı Önleyemedi! 10 izlenme - 11 ay önce Avustralya Ligi'nde oynanan Sydney FC - Perth Glory maçında atılan gol, video yardımcı hakem sistemi ile izlenmesine ve gol kararı verilmesine rağmen büyük tartışmalara neden oldu.
Az Daha Rakibinin Bileğini Kırıyordu 00:16
Az Daha Rakibinin Bileğini Kırıyordu 44 izlenme - 3 yıl önce Perth Glory forması giyen Jamie MacLaren, Adelaide United'lı futbolcuya öyle bir sert müdahalede bulundu ki...
Sean and Connor get engaged in the Valentines tent at the Perth Light Show 00:47
Sean and Connor get engaged in the Valentines tent at the Perth Light Show 1 izlenme - 1 ay önce Sean and Connor get engaged in the Valentines tent at the Perth Light Show
Çenesi ve 3 dişi kırıldı! 00:50
Çenesi ve 3 dişi kırıldı! 17 izlenme - 2 yıl önce Avustralya Basketbol Ligi NBL takımlarından Perth Wildcats'in kaptanı Damian Martin'in, bir pozisyonda çenesi kırıldı.
Avustralya'da Roket Gibi Bir Gol!... 00:56
Avustralya'da Roket Gibi Bir Gol!... 18 izlenme - 3 yıl önce Avustralya A Lig'in 21. haftasında Perth Glory sahasında Wellington Phoenix'e 2-1 mağlup olurken efsane isim Ruben Zadkovich'in golü yenilgiye rağmen taraftarını mest etti.
Kadın futbolcudan beklenmedik gol 00:19
Kadın futbolcudan beklenmedik gol 9 izlenme - 2 yıl önce Perth Glory debut ile Brisbane Roar FC'nin karşı karşıya geldiği maçta kadın futbolcu Vanessa DiBernardo harika bir gole imza attı.
Diego Castro frikikten avladı! 00:31
Diego Castro frikikten avladı! 7 izlenme - 2 yıl önce Avustralya Ligi ekiplerinden Perth Glory forması giyen Diego Castro, Melbourne City'i frikikten avladı. Diego Castro doğumlu, İspanya vatandaşı futbolcu. La Liga takımlarından Getafe CF'nun formasını giyen oyuncu, orta saha bölgesinde görev yapmaktadır.
Perth, Australia Travel Guide - Must-See Attractions 03:57
Perth, Australia Travel Guide - Must-See Attractions 4 izlenme - 3 yıl önce http://bookinghunter.com Perth is the capital and largest city of the Australian state of Western Australia. It is the fourth most populous city in Australia...
Gerry And The Pacemakers Ferry Accross The Mersey In Perth Scotland 03:40
Gerry And The Pacemakers Ferry Accross The Mersey In Perth Scotland 1 izlenme - 2 yıl önce Gerry And The Pacemakers Ferry Accross The Mersey In Perth Scotland