Hoşgeldiniz!

Perth Glory

Eski Beşiktaşlı Bobo hat-trick yaptı! 03:14
Eski Beşiktaşlı Bobo hat-trick yaptı! 1.020 izlenme - 11 ay önce Eski Beşiktaşlı Bobo'nun hat-trick yaptığı maçta Sydney, Perth Glory'i 6-0 yendik!
Yeşil Saha Değil Boks Ringi!... 01:00
Yeşil Saha Değil Boks Ringi!... 739 izlenme - 4 yıl önce Avustralya'da oynanan Perth Glory - Sydney maçında iki takımın oyuncuları arasında çıkan kavga sonucunda iki takım da 10 kişi kaldı...
Avustralya'da Roket Gibi Bir Gol!... 01:01
Avustralya'da Roket Gibi Bir Gol!... 482 izlenme - 4 yıl önce Avustralya A Lig'in 21. haftasında Perth Glory sahasında Wellington Phoenix'e 2-1 mağlup olurken efsane isim Ruben Zadkovich'in golü yenilgiye rağmen taraftarını mest etti.
Kadın futbolcudan beklenmedik gol 00:19
Kadın futbolcudan beklenmedik gol 228 izlenme - 3 yıl önce Perth Glory debut ile Brisbane Roar FC'nin karşı karşıya geldiği maçta kadın futbolcu Vanessa DiBernardo harika bir gole imza attı.
Bayan Futbolcudan Enfes Gol! 00:19
Bayan Futbolcudan Enfes Gol! 166 izlenme - 3 yıl önce Perth Glory debut ile Brisbane Roar FC'nin karşı karşıya geldiği maçta kadın futbolcu Vanessa DiBernardo harika bir gole imza attı.
Daha Şanslı Bir Başlangıç Olamaz 00:54
Daha Şanslı Bir Başlangıç Olamaz 205 izlenme - 3 yıl önce Avustralya A-Lig'de Central Coast Mariners ile Perth Glory'nin karşı karşıya geldiği maçta Roy O'Donovan ilginç bir gole imza attı.
Az Daha Rakibinin Bileğini Kırıyordu 00:16
Az Daha Rakibinin Bileğini Kırıyordu 44 izlenme - 4 yıl önce Perth Glory forması giyen Jamie MacLaren, Adelaide United'lı futbolcuya öyle bir sert müdahalede bulundu ki...
Var Sistemi Bile Tartışmayı Önleyemedi! 01:22
Var Sistemi Bile Tartışmayı Önleyemedi! 10 izlenme - 2 yıl önce Avustralya Ligi'nde oynanan Sydney FC - Perth Glory maçında atılan gol, video yardımcı hakem sistemi ile izlenmesine ve gol kararı verilmesine rağmen büyük tartışmalara neden oldu.
Avustralya'da Roket Gibi Bir Gol!... 00:56
Avustralya'da Roket Gibi Bir Gol!... 18 izlenme - 4 yıl önce Avustralya A Lig'in 21. haftasında Perth Glory sahasında Wellington Phoenix'e 2-1 mağlup olurken efsane isim Ruben Zadkovich'in golü yenilgiye rağmen taraftarını mest etti.
Kadın futbolcudan beklenmedik gol 00:19
Kadın futbolcudan beklenmedik gol 9 izlenme - 3 yıl önce Perth Glory debut ile Brisbane Roar FC'nin karşı karşıya geldiği maçta kadın futbolcu Vanessa DiBernardo harika bir gole imza attı.
Diego Castro frikikten avladı! 00:31
Diego Castro frikikten avladı! 7 izlenme - 3 yıl önce Avustralya Ligi ekiplerinden Perth Glory forması giyen Diego Castro, Melbourne City'i frikikten avladı. Diego Castro doğumlu, İspanya vatandaşı futbolcu. La Liga takımlarından Getafe CF'nun formasını giyen oyuncu, orta saha bölgesinde görev yapmaktadır.